Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

kyticka569
5. bře 2018

@iwettka 14000, ale jen za PGS, jinak snad 70 000 :( vážně hodně vysoké ceny. Spokojená asi jsem, ale to nejdůležitější, abych konečně otěhotněla, to se mi zatím nepovedlo :(

iwettka
5. bře 2018

@kyticka569 a zjistili vám proč to nejde ? Jak dlouho se snažíte ?

kyticka569
5. bře 2018

@iwettka Neřekli nám zatím nic, u nich to byl první transfer, tak se to asi neřeší. Ale pro mě to bylo celkově už 5 embryjko, předtím jsme byli jinde.

iwettka
5. bře 2018

@kyticka569 aha, pro mě to bude poslední šance, v červenci mi bude 39... odešla jsem taky z jiného centra po prvním neúspěchu. Doufám že Helios byl dobrá volba 🤔

kyticka569
5. bře 2018

@iwettka Taky doufám. My v jiném centru nikdy nic, tady bylo aspoň biochemické, a máme ještě 3 v mrazáku, snad se aspoň jedno chytí.
Jinak fakt nevím, co budu dělat, když to nevyjde.

iwettka
6. bře 2018

@kyticka569 a kdy se chystáš na další pokus? Já můžu až v květnu..

tynka75
6. bře 2018

Já zatím spokojená jsem, udělali nám všechna možná vyšetření ještě před IVF a pak nechali volbu čistě na nás jak se rozhodneme. Nyní stimuluji a pořád mě kontrolují, krev, UTZ a zítra mám pohovor s embryologem. Jsou všichni milí a i můj gynekolog mi říkal, že jsou nejlepší v Brně, zabývají se tím už 15-20 let. Držím palce!

iwettka
6. bře 2018

@tynka75 děkuju, tak držím palce ať to vyjde 😉

tynka75
6. bře 2018

@iwettka díky, pevně věřím že snad ano 🙂

kyticka569
6. bře 2018

@iwettka Já bych chtěla ještě teď v březnu, ale nevím, jak dopadne ultrazvuk před KET. proč musíš čekat až do května?

mirda79
8. bře 2018

Děvčata,nevíte někdo,jak jsou v Heliosu před a po Velikonocích

iwettka
8. bře 2018

@kyticka569 teď v lednu jsem stimulovala takže musím mít pauzu. A v září jsem musela na ukončení těhotenství ve 20 tt a přijde mi, že to na tu moji dělohu asi bylo moc brzy ☹

jawuna
10. bře 2018

@mirda79 Myslím, že tam jsou pořád, mívali zavřeno jen na Vánoce.

tynka75
Autor odpověď smazal
Zobraz
apple_tree
18. bře 2018

Ahoj holky, tento mesic zacinam taky se stimulaci, kratky protokol. Je to nase prvni ivf (a snad i posledni). Chci se zeptat, na ty kontroly behem stimulace se chodi hned brzo rano na sedmou nebo nejak jinak? Dekuju a vsem nam drzim palce, at se dockame vytouzeneho prcka 🙂

hanyas
18. bře 2018

@apple_tree ano, hned rano 😉

mirda79
18. bře 2018

@apple_tree Ahoj. Taky sem měla krátký protokol. My jsme vždy přijeli do Brna vlakem, rychle se přesunuli do Heliosu,tak mi brali vždy krev kolem 7.45,musí se to stihnout do osmi.

mirda79
18. bře 2018

@jawuna Díky. Přítel se stavil v Heliosu osobně,tak tam přes Velikonoce jsou.

apple_tree
18. bře 2018

@mirda79 Super, dik za info 🙂 Ja jsem si to myslela, ale nevedela jiste. Jsem z Brna a za me cim driv, tim lip, at pak muzu letet do prace 🙂 A jak jste dopadli, jestli se muzu zeptat?

mirda79
18. bře 2018

@apple_tree Odebrali mi 11 oocytů a z toho máme 5 geneticky zdravých embrijek a 1 nešlo vyšetřit,ale paní doktorka říkala,že se kdyžtak může zavést naposledy. Doufám,že už na něj nedojde a alespoň jednou to vyjde. V pátek jdu na ultrazvuk před Ketem,tak uvidím na kdy to naplánují

apple_tree
18. bře 2018

@mirda79 Tak moc drzim palce, at to klapne 🙂

mirda79
18. bře 2018

@apple_tree Díky. Taky přeji hodně štěstí. To štěstíčko potřebujeme všechny 😆

tynka75
19. bře 2018

@apple_tree Já chodila 7-7.30 na krev, pak na UTZ, kde jsem měla 4 kotroly, při odběru vajíček taky tak brzy ráno, podepisovali jsme smlouvy a platili poplatky. Pak si pro mě i manžela přišla sestřička. Odběr probíhal dobře, pak mě bolelo asi 2dny břicho. Ale měli jsme 14 oocytů,všechny oplodněny, včera jsem tam volala a máme 9 embryek, které se vyvíjí, jen jedno je trošku pozadu, zítra možná budu mít už transfer 🙂 Tak držím palce, ať ti vše klape 🙂

apple_tree
19. bře 2018

@tynka75 Moc dik za info 🙂 9 embryek, tak to je krasne 🙂 Moc drzim palce pri transferu a at to klapne 🍀🍀🍀

denicl
19. bře 2018

Ahoj holky, my uz mame za sebou 2ivf v jiném centru. Rozhodli jsme se do tretice všeho dobreho prave do Heliosu i kdy jezdíme z velké dálky a zatim jsme spokojený,uvidime ten výsledek. Jsem dnes šestý den stimulace,dnes utz+krev,kratky protokol. V ctvrtek jedeme zase a uz konzultace s embryol. Tak snad uz brzo pujdeme na opu. Je tu nekdo jako ja?❤️

tynka75
20. bře 2018

Volali mi z centra, že mám jedno embryjko na zavedení a druhé k zamražení. Třetí to možná dožene...stalo se Vám někomu tak hrozný pokles ze 14 odebraných a oplodněných vajíček? jsem z toho trošku v šoku ☹😢

linusha
20. bře 2018

@tynka75 jo přesně toto se mi stalo v Heliosu, že jich bylo dost a pak buch a odpadla. Kolikátý den kultivace to je?

tynka75
20. bře 2018

@linusha v neděli 3. den jich bylo 9 a dneska 5. den už jen 2 použitelná a jedno to možná dotáhne....Já myslela že pro ně je nejhorší ten 3 den, max 4.....

linusha
20. bře 2018

@tynka75 ano nejhorší je 3.-4. den, ona se mohla zastavit už i včera. Ale je super že jsou aspoň 2, ale chápu že by jich každá chtěla víc. Já z Heliosu neznám ani ty dvě.

tynka75
20. bře 2018

@linusha no jsem z toho špatná, doufám, že nám to teda vyjde...