Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

tynka75
22. bře 2018

@denicl
@apple_tree Držím oběma palce! Jsou to hrozné peníze, ale pro dítě opravdu vše...🙂

denicl
22. bře 2018

@apple_tree uvidime jak to vse bude..jeste nemam ani po opu,tak nebudu plasit. Pritel me je oporou a uklidňuje at neplasim. Penizky mame,ale stavime do toho baracek,tak hold se to trochu prodlouží..ale stoji to za to.

denicl
22. bře 2018

@tynka75 dekuju moc😘

apple_tree
26. bře 2018

@tynka75
@denicl Ahoj holky, jak jste na tom? Myslim na vas 🍀

denicl
26. bře 2018

@apple_tree Ahojky,ja teprve zitra na opu..uz jsem píchala vcera pregnyl...tak dam vedet kolik jich bylo zitra. Pgs jsme se rozhodli nedělat,kdyz mame spermie v normě a zaplatime si Picsi a Macs..😊

tynka75
26. bře 2018

@apple_tree ahoj, já budu dělat ve čtvrtek těhu test. Bojím se, ale snažím se na to nemyslet. Nešpiním, ani mě nebolí břicho....
@denicl tak držím palce, at máš hodně vajíček 🙂

apple_tree
26. bře 2018

@denicl Tak taky drzim palce, at mate krasna vajicka k oplodneni 🙂
@tynka75 To cekani je nejhorsi, ale vysledek bude urcite stat za to ;)

denicl
26. bře 2018

@apple_tree držím vsechny palce😇 me při druhem naopak bricho bolelo a bylo to protože mi přicházely mesicky,nemusi bolet nic ani nemusis špinit. Každá to mame jine. Nemusi byt žádné příznaky
@tynka75 ano to cekani je nejhorsi,jinak moc Dekujeme holky. Snad tam budou aspon tri krasna vajicka. Bricho mam jak balon a vcera uz me bolelo.

denicl
26. bře 2018

@tynka @aplple_tree nejhorsi jsou prsa,boli me uz 3dny😂 ale ted by to melo vse odeznit.

tynka75
26. bře 2018

@denicl aj my bolely hrozně a byly pevné jak šutr 😀 pevnost mi teď ještě zůstala 🙂

denicl
26. bře 2018

@tynka75 ano i pevné jsou,jsou i vetsi,libi se mi,ale ta bolest😂

denicl
27. bře 2018

@tynka75 @apple_tree Ahojky,tak lezim na pokoji pred opu..vubec se mi tady nelibi. V genetu to meli o hodne hezci. Spolecne zachody pro personal a vsici co leží na lůžku. Jsem v pokoji s dalšími ctyrmi bankami a jen cucime. Ja vim,ze tu nebudu ležet tyden,a jen se tu vyspim..ale navic me i stve ze jezdíme dalku a pritel tady musi cekat nekde v aute,chudak cca 4hodiny. Nemuze byt se mnou na pokoji. Fakt hruza. Za me prostředí Heliosu dost staré,na to kolik jim to vydělává...

linusha
27. bře 2018

@denicl no prostředí není bůh ví co🤔 proč partner je v autě? Můj muž čekával v hale.

lenusaak
27. bře 2018

@denicl mne teda prostredi neprijde nijak hrozne. A prostory to proste asi nedovoluji aby kazda mela svuj pokoj, kde by mohl byt i partner. Myslim si, ze ty penize vsechny jsou v pristrojovem vybaveni v pristrojich kde se nám staraji o nase embryjka a to je podle me mnohem dulezitejsi. Nereknu kdyby v pokojich byly oloupané zdi, rozvrzane postele.. je tam myslim vsechen komfort az teda na ty spolecne záchody.. pritel muze cekat dole- je tam u restaurace, nemusi byt previ zavreny v aute😉😉

tynka75
27. bře 2018

@denicl Myslím na tebe 🙂 Napiš přítelovi at jde opravdu dovnitř, buď na hruhé patro, kde si ty, nebo na recepci či v té restauraci. My jsme byly na pokoji 3, je pravda že mohla zapnout aspon tv, ale já měla knížku a pak spala, při odchodu jsem mluvila ještě s holčinou, jak jsou na tom oni a tak...každý se cítí jinak v jejich prostředí. Mysli ale na vajíčka, embryjka a bude to v pohodě, nestresuj se prostředím ;)

mirda79
27. bře 2018

Ahoj. Chtěla bych se zeptat. V neděli jdu na svůj první Ket v Heliosu,jinak sedmý. Mám si sebou vzít sukni nebo dostanu erární jako to bylo v Repromede?

tynka75
27. bře 2018

@mirda79 já sukni dostala, ve výsledku nebyla ani potřeba, dali mi potom takovou plachtu pres nohy a musela jsem i ukázat bříško na vaječníky a dělohu se shora 🙂

mirda79
27. bře 2018

@tynka75 Díky. Tak to bude něco nového pro mě. Každý CAR to má jinak.

apple_tree
27. bře 2018

@denicl Myslim na tebe a jsem za tebe napnuta, kolik vajicek bude 🙂 Jinak mne se zda helios hezky vybaven, ale je fakt, ze jsem tam jeste nebyla na opu nebo jinem zakroku v narkoze. Pritel byl teda hodne znechucen z te odberove mistnosti na sperma, je rozhodnuty, ze az pujdem na opu, ze vzorek odebere doma, tam by to pry znova nedal. A jinak tvuj pritel opravdu nemusi cekat v aute, muze v te hale, restauraci nebo se klidne jit projit do mesta. Kdyz nejste mistni, muze si aspon rozsirit obzory brnenskyma krasama 🙂

denicl
27. bře 2018

@apple_tree uz jsme na ceste domu..jsme z te cesty dost unavení,Vstavame ve 3hod rano. Tze na krásy Brna si udelame cas jindy,sam by stejne nešel. Jinak pro nas velky úspěch a 7 vajíček..do zitra cekame zda jsou zralé vsechny nebo ne..to me take trochu překvapilo,v genetu jsme to věděli nez jsem po opu odesla,ale proste jiny Car,porad srovnáván..nicméně Heliosu věřím,ze se konecne dočkáme..

apple_tree
27. bře 2018

@denicl Tak hura hura 🙂 Tak preju, at jsou vsechny zrale 🙂 A i kdyby nebyly vsechny, kolegyne mela jen jedno zrale vajicko a minuly tyden jsem si ho uz nunala :D Ja uz zacinam trochu spinit, takze ms v patek je jasna a zacinam se dusevne pripravovat na to, ze se to vazne deje a jdem do toho 🙂

tynka75
27. bře 2018

@denicl Budou určitě zralá všechna, jako u mě 🙂 Tak se držte, ty hodně odpočívej a informuj nás o embryjkách 🙂

denicl
27. bře 2018

@apple_tree moc dekuji,budu informovat,zitra volam do laborky,dam vedet. To to uteklo,ale ona ta stimulka utece jak voda,uvidis. Me tech 13dni uteklo.
@tynka75 dekuji moc. Snad ano..budou stacit i dve😊

denicl
28. bře 2018

@apple_tree@tynka75 tak holkyyyy😊ze 7 vajicek, 5 oplodněných,opet obrovský úspěch.😍😍😍 volam zase 30.3.

apple_tree
28. bře 2018

@denicl Jeeeee, no tak to je krasne, moc gratuluju! Tak at krasne rostou, mam z toho radost 🙂

denicl
28. bře 2018

@apple_tree my takyyyy😇 Dekujeme.

tynka75
28. bře 2018

@denicl jéé tak to moc gratuluji 🙂

hanyas
28. bře 2018

@denicl to je pekny! 🍀 drzim pesti, at do 5.dne vydrzi co nejvic kousku!

denicl
28. bře 2018

@hanyas Dekujeme..vim,ze nekdo ma vic,ale prece jenom nam staci i jedno😇tech pet je pro nas opravdu skvele..Vzdyt predtim jsme meli jen 2vajicka,stimulace v Heliosu za nas opravdu skvele! No a ted uz to nechame na přírodě🍀

denicl
28. bře 2018

@tynka75 dekujeme🍀