Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

apple_tree
26. dub 2018

@denicl Ahoj, meli jsme bez pgs, ptala jsem se na to embryolozky a rikala, ze k tomu zatim neni zadny duvod. Jinak se citim uplne normalne a normalne funguju. Obcas me nejak lehce popichne v brise nebo okoli, ale predpokladam, ze je to dozvuk vsech tech hormonu a opu. Jinak na sobe nic zvlastniho nesleduju. Jen se mi teda z niceho nic udelalo dost aftu v puse, coz vubec nemivam, tak nevim, kde jsem k tomu prisla, ale nepredpokladam, ze to s ivf nejak souvisi.

ivivka
26. dub 2018

Moc Diky za odpovědi! Tak já dám vědět!
Co si myslíte o čerstvém transferu vs.KET?

apple_tree
26. dub 2018

@ivivka No oni v heliosu rikaji, ze pri ket je vetsi sance. Ale zase cekej o mesic dyl a zahod tim uz zaplaceny pokus. Pokud budete mit dost embryii, urcite bych sla do ET.

linusha
26. dub 2018

@ivivka Já bych šla do ket 🙂

ivivka
26. dub 2018

A kdyz by ET nahodou nevyšel, za jsk dlouho muzuna další et , kdyz budeme mit mrazacky?

apple_tree
26. dub 2018

@ivivka Hned v dalsim cyklu muzes na ket.

ivivka
26. dub 2018

Ja myslela, ze musí byt ty 3mesice pauza, ale to je tedy asi při nové stimulaci?
Jsem totiž uz od srpna na neschop., po mimodeloznim a odstranění jednoho vejcovodu ...

apple_tree
26. dub 2018

@ivivka Pri ket nemusi byt pauza a muzes to zkouset kazdy mesic, pri novem cyklu ivf a nove stimulaci pak je nejaka pauza, ale myslim, ze staci mesic, ale to nevim jiste, to ma asi kazdy car jinak nastavene.

mirda79
26. dub 2018

@petina1811 Jo, člověk se cítí normálně. Jen ja měla problémy se střevami,tak mě bolely a měla sem velké větry. Už sem to tu psala.

hanyas
27. dub 2018

@ivivka
@apple_tree mezi jednotlivymi stimulacemi by mely byt alespon 3 mesice pauza 😉 a KETy tak, jak pisete. Klidne kazdy cyklus 😊

ivivka
27. dub 2018

Tak krása, mame prý 6 mic hezkých blastocyst - dneska v 11.30 ET 😊 držte pesticky, prosim

apple_tree
27. dub 2018

@ivivka Drzim palce 🍀🍀🍀🍀🍀🍀

ivivka
27. dub 2018

@apple_tree Moc dekuju, dam potom vedet, co řekl MUDr.

denicl
27. dub 2018

@apple_tree dekuji za odpoved a moc držím palce🍀

petina1811
27. dub 2018

@ivivka držím palečky 🍀🍀🍀jinak gratuluji

tynka75
27. dub 2018

@ivivka gratuluji ke krásnému počtu 🙂

petina1811
27. dub 2018

To je nas tady docela dost kdo byl tenhle týden na transferu😁 doufám že se vsem povede 😇😇😇😇

petina1811
27. dub 2018

Já už jsem šla dneska do prace tak to snad nevadí. Doma bych se asi zbláznila 😅

tynka75
27. dub 2018

@petina1811 taky jsem v práci už od včerejška :D včera mě bolelo břicho trochu, tak doufám, že to bude dobrý...ráno jsem zapomněla utrouš..myslíš ž e to vadí? dám si ho hned jak dojdu dom a pak večer...

petina1811
27. dub 2018

@tynka75 myslím že to nevadí když si ho das odpoledne 😊 me Teda zatím vůbec nic neboli nebo tak něco cítím se normálne jako by mi vůbec nic nedělali 😕 snad to nevadí že nic necítím

tynka75
27. dub 2018

@petina1811 myslím že nejlepší je nic necítit a nepozorovat se. Mě po ET bolelo břicho 2 dny po transferu a pak došla mrcha. Taky si myslím, že to nevadí, přece tělo nějakou zásobu má, když to beru už týden. 🙂

petina1811
27. dub 2018

@tynka75 jo určíte to nevadí jak říkáš už to pár dni bereš a az přijdeš domu tak si je dej a bude to ok urcite😉

apple_tree
27. dub 2018

@petina1811
@tynka75 Tak me bricho poboliva, trochu jako by mela prijit ms. Ale tak narazove, treba rano jsem se s tim probudila, pak cele dopoledne nic a ted me zas trochu poboliva, tak to mam celoi dobu od et. A taky dost tech aftu v puse. No to jsem teda zvedava. Rozhodla jsem se testovat v utery. Sice to bude jeste asi brzo, ale si rikam, ze den volna a svatek lasky je krasny den pro test 🙂

tynka75
27. dub 2018

@apple_tree taky bych mohla testnout, bude to 8 den 🙂 zároveň mám strach, břicho zas pobolívá :(

apple_tree
27. dub 2018

@tynka75 Tak ono nikdy nevis, spousta holek pise, ze mely presne pobolivani jak pred ms a vyslo to. Proste nikdy nevis a nezbyva, nez cekat. Je to nekonecne. Ja mam zaroven 1.5. i termin ms, tak snad ta mrcha neprijde.

tynka75
27. dub 2018

@apple_tree to máš dobrý, že víš termín ms, to já ted nikdy nevím :D

apple_tree
27. dub 2018

@tynka75 Nj, az do minule ms to bylo vzdycky 28 dnu, ale minula prisla o pet dnu pozdej, tak co ja vim :D No doufam, ze to byla posledni ms na hodne dlouhou dobu 🙂

ivivka
27. dub 2018

Ahoj všem a Diky za podporu, tak jsem po et, vše v pohodě, teda 15minut lezet bylo za trest, chtělo se mi uz moc curat 😊
Mame 7 mrazacku, ale modlíme se, abychom uz nepotřebovali, pritelovi ukapla i slzicka 😉
Nějaký speciál režim po Et dodrzujete?

apple_tree
27. dub 2018

@ivivka Taky se mi chtelo strasne curat, uz kdyz jsem cekala na doktora, tak jsem si myslela, ze to nezvladnu :D Sedm mrazacku, to je fakt nadhera, to doda cloveku vetsi pocit klidu si myslim. Zadny zvlastni rezim nemam, chodim normalne do prace, delam v kancelari u pc, takze nic namahaveho, normalne chodim na prochazky, delam lehci prace na zahrade...

ivivka
27. dub 2018

Mel trochu problem pres ten mocak to vidět na utz, snad se tedy trefil
Jinak všem moc držím pesti! Snažím se na to nemyslet, spis přítel to prožívá vic