Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

ivivka
19. kvě 2018

@iwettka Oj, to je mi lito, vsechno dobre dopadne a podruhé se to rozhodne nebude opakovat!

ivivka
19. kvě 2018

@petina1811 asi, asi, ale na to snad dávají ten estrofem, ne? A ne menopur???

petina1811
19. kvě 2018

@ivivka oni asi chtějí aby si tvoje vaječníky vytvořili samy podmínky pro ket myslím Dobrou sliznici atd estrofem musíš pak kdyby se zadarilo brát ať do nějakého týdne těhotenství lepší je to bez něj přirozene tak asi chtějí aby to tělo zvládlo samo.

ivivka
20. kvě 2018

@petina1811 Přesně tak to je, večer nám to dr.vysvetlil. Prý ten estrofem je hroznej dryak a zátěž pro tělo a musí se prave pak brát jeste dyl a tsk je toto asi lepsi a možná by to slo i samo, prý ted mi to jde primárně z levého vaječníku, který mam slabší a i levý vejcovod pryč, příští měsíc prý to pujde z pravého, takže by to mělo byt Ok, ale nebudeme spoléhat a pichnem prý radši 4xmenopur
Chjo, to jsou porad věci, proč neco nejde normálně. Sranda by byla, kdyby nám to ted vyslo prirozene

petina1811
20. kvě 2018

@ivivka co ti jde z levého vaječníku? Ta možnost tam je ze by se mohlo podařit prirozene urcite😇 u me už hold ne ja nemam vejcovody 😕

ivivka
20. kvě 2018

@petina1811 Tento měsíc ze je primární levý - oni se střídají 😂 ja mam jeden vejcovod, tzn pravděpodobnost mala

petina1811
20. kvě 2018

@ivivka jo jo střídají ale nevěděla jsem ze poznají který je to ted zrovna 😊

ivivka
20. kvě 2018

@petina1811 tak netuším, ale evidentně ano, podle dominantního folikulu třeba? Ja měla i při opu více a větší v pravem,

iwettka
20. kvě 2018

Holky já si to včera nějak blbě zapsala když mi volali kvůli pregnylu , je to tak že když jdu v úterý na odběr tak si ho ďobnu dnes večer že?

apple_tree
20. kvě 2018

@iwettka Melo by to tak byt, kdyz mas odber v utery, pichas dnes. Ja jsem mela odber ve stredu a pichala jsem v pondeli 🙂

ivivka
20. kvě 2018

@iwettka přesně 36hod pred opu

iwettka
20. kvě 2018

@apple_tree
@ivivka děkuju , koordinátorka volala když jsem usnula na gauči a zapsala jsem si to v nějakých hieroglyfech 😁

ivivka
20. kvě 2018

@iwettka tak si napocitej 36hod , oni i podle toho pak berou na sál - po půl hodinách . Budu držet pesti!

tynka75
20. kvě 2018

@ivivka mě ho teda napsali už 5dní před KET, sliznice 3,5 a beru ho 2x denně do ted a to začnu 8 týden zítra, takže mě pomohl. Ale jsem si jistá, že dr. ví co dělají i když my to někdy vůbec nechápeme...tak držím pěsti 🙂

iwettka
20. kvě 2018

@ivivka děkuju, už aby to bylo za mnou.... ty půjdeš tedy na Ket až příští měsíc ?

apple_tree
20. kvě 2018

@tynka75 A jak se ti jinak dari? 🙂

ivivka
20. kvě 2018

@tynka75 co? Menopur nebo estrofem ?

ivivka
20. kvě 2018

@iwettka ano, anebo se na to vyprdnu

petina1811
21. kvě 2018

@ivivka to ne výdrž ☺ kolik máš mrazacku?

ivivka
21. kvě 2018

@petina1811 dobre ráno, 7

petina1811
21. kvě 2018

@ivivka krásný počet bud za něj rada

petina1811
21. kvě 2018

Holky dělají v heliosu nějaký test hematologii to přemýšlím ze asi ještě nemám

tynka75
21. kvě 2018

@ivivka estrofem 🙂
@apple_tree jsem doma. Pristu tyden pujdu asi do prace zase. Jeste nekdy zaspinim ale muj gynekolog rikal ze je to zcela normalni. Strach mam porad desnej ale snazim se na to nemyslet. Spatne mi jeste neni a snad to tak zustane 🙂 jak se citis ty po ket?

petina1811
21. kvě 2018

@apple_tree ahojky jakpak se cítíš myslím na tebe držím palečky ať se už zadari 😇😇😇

apple_tree
21. kvě 2018

@tynka75 Tak moc moc drzim palce, urcite to bude dobre 🙂 No me poboliva lehce bricho celou dobu od ket, v patek nebo v sobotu, uz nevim, kdy to bylo, me i hodne najednou pichlo jakoby u praveho vajecniku, jinak nic, tak uvidime, testovat chci v sobotu, termin ms mam az pristi stredu. Tak uvidime. Bud to vyjde a budu nejstastnejsi na svete a nebo to nevyjde a pojedem na dovcu a pak zkusime toho posledniho nanuka.

petina1811
21. kvě 2018

@apple_tree vyjde 🍀🍀🍀

ivivka
21. kvě 2018

@apple_tree držím pesti moc, ať to klapne. Taky premyslim stejne, jet ma dovolenou, vypnout a zkusit to potom

tynka75
21. kvě 2018

@apple_tree urco vyjde, musis tomu verit i ty sama 🙂

apple_tree
21. kvě 2018

@tynka75 Verim, ale vlastne jsem tak vyklidnena, ze to proste beru tak, jak to prijde. Kdyz to nevyjde, bude me to mrzet, ale rikam, si, ze pokusu mam pred sebou porad dost 🙂

petina1811
21. kvě 2018

@apple_tree tvoje 1 ivf vid