Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

apple_tree
25. kvě 2018

Holky, tak zitra testovani. Doted jsem byla uplne v pohode a vlastne na to vubec nemyslela, neresila, ale prave na me zacala dopadat trochu nervozita. Asi zkusim test i odpoledne :D

petina1811
25. kvě 2018

@iwettka me sly 3 na vyšetření a bylo jen jedno ok a to se bohuzel nechytlo 😕

petina1811
25. kvě 2018

@apple_tree jeee moc držím palce

iwettka
25. kvě 2018

@petina1811 já vím, měla jsem to taky tak v minulém caru ale tam my odebrali jen 4 vajíčka, z těch tří bylo taky jen jedno ok... ale ještě na tebe čeká jedno 👍 a to určitě klapne....

@apple_tree držím palečky, a jak se cítíš? jsi dobrá že jsi to vydržela až do dneška, já byla minule jak šílená a nevim jestli to máte stejně ale chodím se kochat // do jiných skupin třeba, moc bych si přála je tam zase najít 😍

apple_tree
25. kvě 2018

@iwettka No citim se uplne normalne, do predevcera me pobolivalo trochu bricho, ted dva dny uz nic. Tak nejak vnitrne vim, ze to zase nevyslo, jsem na to pripravena, tak muzu byt asi uz jen prijemne prekvapena. Pristi mesic bych si dala asi pauzu a zkusila pak dalsi ket v cervenci. No uvidime dnes/zitra 🙂

iwettka
25. kvě 2018

@apple_tree každá to má jinak, na příznaky/nepříznaky se vyprdni 😉, budu na tebe myslet 🍀🍀

apple_tree
25. kvě 2018

Tak jsem si holky udelala test a samozrejme ani naznak carky. Jeste zkusim zitra z ranni moci, ale uz tomu neverim.

tynka75
25. kvě 2018

@apple_tree zitra mas 10den od ket? Neves hlavu mozna to budes mit pozitivni pozdeji nebo prave z ranni moci 🙂drzim palce!

apple_tree
25. kvě 2018

@tynka75 Dik, ale jsem realista 🙂 Aspon se muzu tesit na dovcu 🙂

petina1811
25. kvě 2018

@apple_tree uvidíš ráno 😊 a dovcu si pořádně užij 😊

ivivka
25. kvě 2018

@apple_tree neves hlavu a nech to jeste chvilku a hlavně do krve! Myslim na Tebe!

iwettka
25. kvě 2018

@apple_tree třeba se tam v červenci sejdeme 😊 a nebo dost možná na tebe ráno vykoukne 😉

zirafka1988
25. kvě 2018

Tak my frčíme zítra na Ket. Nervozita stoupá 🙂 a navíc mě dneska začalo škrábat v krku. Tak snad se mi nerozjede nějaká viróza. 😯

apple_tree
25. kvě 2018

@zirafka1988 Drzim palce 🙂 A lehka viroza je fajn, telo se zameri na boj s virozou a nebojuje s embryem ;)

apple_tree
26. kvě 2018

Tak holky, na testu ani naznak ducha nebo cehokoli. Dam si ted mesic pauzu, uz me nebavi do sebe furt cpat utrogestan a roztahovat pred nekym cizim kazdy tyden nohy. A v lete dame sanci tomu nasemu poslednimu kousku.

petina1811
26. kvě 2018

@apple_tree to me mrzi😕 odpočne si a užij si dovolenou co to jen jde 😊 nemá smysl se ti nějak užirat tím to nevyresime ani tomu nepomuzene Měj se krásne a uživejte krásných dnu😇

petina1811
26. kvě 2018

@zirafka1988 tak držím palečky ať se povede 😇

ivivka
26. kvě 2018

@apple_tree a kdy jdeš na krev, až tak v utery, ne? Jeste stále Nehadej flintu do zita

apple_tree
26. kvě 2018

@ivivka V utery nebo ve stredu tam zajdu. Ale nehodlam si nic nalhavat, nemam rada falesne nadeje 🙂 Ja proste solidarne cekam holky na vas :D

petina1811
26. kvě 2018

@apple_tree přesně tak 😁😁😁

denicl
26. kvě 2018

@apple_tree ahojky, mrzí mě, že se nepovedlo. Ale naděje umírá poslední🙂 Dej měsíc pauzu jak píšeš, pro tělo je to fajn🙂 A v srpnu budeme bojovat spolu🙂

denicl
26. kvě 2018

@apple_tree ted čtu že píšeš v červenci, ale i tak budu držet palečky🙂 Krásnou dovolenou a myslet pozitivně🙂

maki617
27. kvě 2018

Ahojte kočky 🙂 jsem tu nová a ráda bych se k vám přidala. Právě podstupuji první IVF. Mám dlouhý protokol provera + difereline+ menopur a zitra mne čeká první kontrola ultrazvuk a krev. Budu moc ráda za vaše zkušenosti a podporu! Snad nám to vše vyjde a dočkáme se! Hodně štěstí všem! 🙂

apple_tree
27. kvě 2018

@maki617 Ahoj a vitej mezi nas 🙂 Drzim palce, at to brzo klapne 🙂 Muzu se zeptat, jaky je u vas problem?

ivivka
27. kvě 2018

@maki617 Ahojky, mam za sebou prvni ivf s nezdarenym et a čekám na ket - mame 7embryjek v mrazáku. Klidně se ptej, co budeme vedet, zodpovíme 😊

iwettka
28. kvě 2018

Ahoj tak já dneska dostala pěknou facku hned po ránu, včera jsem si volala - 5tý den, embryoložka říkala, že 2 embrya z 6 ti hatchují a 3 jsou zatím ve stádiu blastocysty, že je nechají ještě do dneška jestli se budou moci dát vyšetřit, že se jinak zamrazí když budu chtít. A dnes mi řekla že jsou jen dvě 😢😢 jdou tedy na vyšetření.... ale mám hrůzu jestli budou ok 😢 nemůžu se z toho vzpamatovat...

zirafka1988
28. kvě 2018

Tak děvuchy, v sobotu jsme byli na ketu. Byl tam pan primář tak jsem ráda a doufám že ho šoupl na správné místečko. Tak teď už jen čekat a čekat...

wendissek
28. kvě 2018

@absintka19 já věřím ze u vas se to povede hned a moooc ti to pteji at ma ta mala beruška sourozence přece jen není potřeba mít vysetrene a hromadu embryek 🙂

absintka19
28. kvě 2018

@wendissek dekuji zlaticko. Moc se tesime a doufam ze Adelka bude mit brzy sourozence. Posilame pusinky 💋

absintka19
28. kvě 2018

@zirafka1988 🍀🍀🍀🍀🍀🍀