Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

iwettka
18. čer 2018

@petina1811 jsem si musela přečíst co.to vůbec je. Něco se štítnou žlázou, ale já myslím , že kdyby to bylo něco špatně tak by ti to jistě řekli. Byt tebou zavolám si Texlovi. Ten ti řekne určitě víc, zamluv si telefonní schůzku a zeptej se raději jeho.

petina1811
18. čer 2018

@iwettka tak telekomunikace s texlem je ve středu 15:45

iwettka
18. čer 2018

@petina1811 určitě budeš pak klidnější když to uslyšíš od něj 😉

petina1811
19. čer 2018

@ivivka ahojky tak jak dopadla kontrola ?

ivivka
19. čer 2018

@petina1811 ahoj, sliznice 6mm, dal mi estrofem a v pátek odpo za nim na kontrolu
Ty jdeš zitra?

petina1811
19. čer 2018

@ivivka jo ja zítra ráno. Dneska tam byl primář nebo chodíš stále k němu ? Já mam skoro vždycky filkovou😊 cim více se to blíží tím více me štve že mám tu blastocystu o něco horší než byla ta předtím moc šance si Teda s ni nedávám ale doufám jinak budu muset do posledního 4 ivf a to pak teprve budou nervy když to bude poslední ach jo jak ja už chci to mimi☺ ZÍTRA mam ještě tu telekomunikaci s primářem tak sem Tak zvedava

ivivka
19. čer 2018

@petina1811 ja chodím k Jakubovi T.

petina1811
20. čer 2018

@ivivka tak ja po kontrole a moc nadsena Teda nejsem sliznice 6.5 mm a primář říkal že si umi představit hezčí endometrium 😕 no nic od patku mam brát utrogestana va v utery transfer a ještě v utery začínám brát estrofem😕jsem si myslela že se ten estrofem bere ještě před ketem ne az v den ketu

ivivka
20. čer 2018

@petina1811 a neni to naopak- utros a estrofem? Ja estrofem beru od včera, dnes jsem 10.den

tynka75
20. čer 2018

@petina1811 ahojky, sleduji vás, jak se máte 🙂 Taky mi přijde brát estrofem až v den ketu pozdě...nebude se mít do čeho zahnízdit, radši bych se optala ještě jak s ním budeš volat, jestli opravdu nasadit až v den ketu. já ho brala týden před ket a narostla krásně. Budu na tebe myslet a držet vám palce!

ivivka
20. čer 2018

@tynka75 Ahojky, jak ty se mas?
@petina1811 podle me to mas ode dneska ten estrofem, sliznici mas nizkou

petina1811
20. čer 2018

@ivivka ty mas 6mm kolikaty den cyklu ? No musím se ho zeptat to hezky fakt na prd furt něco

petina1811
20. čer 2018

@tynka75 ještě se ho zeptal jeslti jsem to nespletl a nebo co

ivivka
20. čer 2018

@petina1811 9.den a nasadil mi estrofem a v pátek jeste za nim jedu na kontrolu odpo a řekne mi, kdy bude ket atd

tynka75
20. čer 2018

@ivivka v pátek začínám 12 týden, letí to, strach mám pořád aby se něco nepokazilo, ale zatím vše v pořádku, dle krve. 5.7. jdu teprve na 1. screening už na hraně kdy se chodí :D tak doufám, že to bude v pohodě. Jinak jsem nezvracela ani jednou, takže to mám docela pohotové těhu 🙂

tynka75
20. čer 2018

@petina1811 nerozumím

petina1811
20. čer 2018

@ivivka to je fakt divný ja jsme 12 den a mam 6.5 -7mm a estrofem az v den ketu to je divný musím mu zavolat nevím jeslti teď nebo az jak mám domluvenou telekomunikaci

ivivka
20. čer 2018

@petina1811 podle me to mas brát ode dneska, nemáš zprávu? To vydrž do odpo a optej se ho

ivivka
20. čer 2018

@tynka75 to je moc krasny!leti to a mne to snad nedopadne 😢 kolikaty ty jsi měla pokus? Úspěšný 😊 moc Ti to přeju a držím pesti!

tynka75
20. čer 2018

@ivivka ale dopadne!musíš věřit a nemyslet moc na to. 1 IVF, a až druhý pokus. Zamrazené nic nemáme, takže bude se povede pak samo nějak zázrakem nebo budeme mít jedináčka, do dalšího IVF se mi moc nechce.

ivivka
20. čer 2018

@tynka75 juuu, ja jdu taky na druhy z 1.IVF, doktor byl včera pozitivní, ja na to nemyslím skoro vůbec , ani doma o tom nemluvíme, neresime. Kdo Ti zaváděl embryjko?

tynka75
20. čer 2018

@ivivka pokaždé Jakub T. 🙂

ivivka
20. čer 2018

@tynka75 tak to je super, ja chodím jen k nemu, hodne trpělivě se věnuje, jeho tatik me vždy vystresuje, ze nevím, ci jsem. Tak ja uz se tesim na ket na příští týden a snad uz taky na //

tynka75
20. čer 2018

@ivivka držím pěsti! určitě se povede 🙂

ivivka
20. čer 2018

@tynka75 dekujiiii 😊😊😊 a ty se opatruj

petina1811
20. čer 2018

@ivivka jo tatík me dneska pěkně vystreaoval😠😠😠

petina1811
20. čer 2018

@ivivka to ja to furt mam v povědomí a bojim se ze se zase nepovede zkouším se uklidnit ale vždy me něco vystresuje dneska primář pak si vzpomenu ze ro poslední embryo je nevysetrene a zase strýsují jsem fakt desna ale snažím se to ovládat no hrůza

ivivka
20. čer 2018

@petina1811 ja vim, ze je to těžké, ale ta psychika ti to pokazi, musíš na to prestat myslet

ivivka
20. čer 2018

@petina1811 jak jsi dopadla?

petina1811
20. čer 2018

@ivivka no musím říct že úplne super ptala jsem se co přesně se mu nezdálo ráno na me sliznici a on ze vyska 6.5-7mm je v pořádku ze ještě doroste ale ze pro ket je postačující 6mm ale ze není úplne super hladka a ze me chtěl poslat na hysteroskopii ale pan ze koukl do papíru a viděl ze jsme právě po hysteroskopii tak říkala že je vse ok když na hysteroskopii nic nenašli a ze biopsie je taky v pořádku takže se nemam nervovat ze je to dobře že je pravda ze bývají sliznice hezčí rovnoměrný ale pokud mám po hysteroskopii tak je to v pořádku a pak jsem se ptala na ten estrofem a opravdu ho mám brát az v utery ze je to na podporu udržení sliznice ze na rust ji nebude dávat ze tech 6.5 mm staci a ze se do utery i možná zvěsti 😊 do kdy jako roste sliznice nevíte ? Je možné ze by jeste Teda povyrostla ? Takže jsem klidne a jeste mi řekl že jestli ho chci na ket tak ať si zavolám koordinátorkam ze klidne přijde a můžeme si povídat co by me ještě zajimo fakt super telefon