Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

ivivka
14. črc 2018

@anitramrav je to hodne o psychice, to rozhodne a je třeba spis asi nad tím nepremyslet, protože odpoved na “proč” stejne nedostaneme a je to spis na zblazneni. Nemyslím na to ted vůbec. Injekce pro me byly ocistec, naštěstí přítel mi je píchal a tak se to přežilo, ted jsem pred ketem dostala zase menopur, uz jsem si rikala, ze na to se.., ale asi doktoři vi co a proč dělají, zadarilo se.

anitramrav
14. črc 2018

@ivivka a proč menopur před KETEM????

ivivka
14. črc 2018

@anitramrav kvuli sliznici, nikdo z holek tady ho nemel, ja ano, tak nevím, asi přirozenější než zobat estrofem, ale ten jsem vyfasla nakonec taky a beru ho do ted

anitramrav
14. črc 2018

@ivivka já zase pořád píchám na ředění krve - mám leidenskou mutaci

ivivka
14. črc 2018

@anitramrav no, koukám, ze to nemůže byt jednoduchy, ale uvidis, ze to dobre dopadne, mate dost mrazacku

apple_tree
15. črc 2018

Ahoj holky, tak uz mam prcka u sebe, dnes jsem vychytala Filkovou, docela jsem si ji prala, tak jsem rada. Jen na te fotce se mi zda embrio zas uplne divne :D Vypada uplne jinak nez minule a myslim, ze je i opozdenejsi, uvidime za par dnu 🙂

linusha
15. črc 2018

@apple_tree zadne embryjko nevypadá stejně 🙂 Jak jsi přišla na to že je opožděnější? Vůbec nad tím takto nepřemýšlej. Přeji ať za pár dnů najdeš krásný pozitivní testik 🙂

ivivka
15. črc 2018

@apple_tree ahoj, tak ted potřebné stesticko 🍀🍀🍀 co Ti říkali o blastocyste? Kdyžtak pošli zprávou 😊😊😊

ivivka
15. črc 2018

@iwettka ahoj, byla jsi dnes na kontrole?

apple_tree
15. črc 2018

@ivivka No mne o ni nikdy nic nerikali, tobe jo? Proste mi ji jen ukazali na videu, nejaky komentar kolem, co se zrovna deje, ze ho daji do te tekutiny a tak, ale nic konkretniho o kvalite nebo tak ne.

apple_tree
15. črc 2018

@linusha Dekuju🙂 No to vis, hned jsem zacala na internetu porovnavat fotky embryi, ale jinak jsem uplne normalni 🙂

ivivka
15. črc 2018

@apple_tree Jj, rikala mi, ze je to expandovana blastocysta a ktera část je zárodek pro embryo a
Pak uz jak píšeš ty...

absintka19
15. črc 2018

@apple_tree taky msm fotky embria, taky jsem srovnavala to co mi spi ted v postylce a to co mi zabedli 7.7 😂😂😂 a jinak jsem asi normalni 😂😂😂

absintka19
15. črc 2018

@ivivka 🍀🍀🍀🍀🍀

absintka19
15. črc 2018

@apple_tree ja uz mam 6.ty den po ket dusika, tak doufam ze to vyjde. Me ho zavadel 7.7 primo Texl starsi, mela jsem sebou rocni holcicku, taky ji mame po ket v heliosu , tehdy mi ji zavadel Texl ml. Jinak Texl ml.dela uterky porodnika v Bohunicich.

ivivka
15. črc 2018

@absintka19 uterky dopo ma J.T. utz v Heliosu 😵 tak to budu muset rodit v utery 😂

apple_tree
15. črc 2018

@absintka19 Tak to je super, drzim palce 🙂 Nechci to zakriknout, ale to se vam to pekne povedlo, vzdy na prvni pokus, ze? 🙂

absintka19
15. črc 2018

@apple_tree Prvni jo, ted mame druhe a zatim je tam dusik.

absintka19
15. črc 2018

@ivivka ja chtela taky v utery, ze kdyz mi malou zavedl tak at si ji vytahne 😂😂😂

ivivka
15. črc 2018

@absintka19 ja budu, pokud se tedy dockam zdarneho konce, rodit císařem, takže plán je jasnej 😂😂

iwettka
15. črc 2018

@ivivka tak já si ještě počkám, mám hrozně vysokou sliznici a Filková mi doporučila hystero. Počkám jaká bude v srpnu ale s největší pravděpodobností bude ket až v září 😔 ach jo...na druhou stranu jsem ráda že mě do toho netlačí za každou cenu, ve starém CAru by to nikdo neřešil a šla bych na transfer. Tak vám holky ostatním držím palce,
@absintka19 gratuluju 😘

ivivka
15. črc 2018

@iwettka Chjo, ale jak říkáš, pokud to neni optimalni, stejne by to nebylo k nicemu.uzijes dovolenou a pak se uvidi.

iwettka
15. črc 2018

@ivivka přesně, snad je to tak jak to má být.. ale nakukovala jsem do papírů z PGD a máme od.kazdeho pohlaví jednu bublinku 💕

wendissek
15. črc 2018

@absintka19 já tady projizdim celyhi koníka zda narazim na to jestli je tam duch a on jo supeeeer :-*

mirda79
15. črc 2018

@apple_tree Přeju hodně mooooc štěstíčka 🍀,ať se embryjko chytne

absintka19
15. črc 2018

@wendissek 💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋

anitramrav
16. črc 2018

@iwettka z PdG vám rovnou řeknou i pohlaví?

anitramrav
16. črc 2018

Holky, jak jsem tu teď četla...., vy máte i foto embrya?

ivivka
16. črc 2018

@anitramrav jjj, to Ti daji po ketu ve zprávě a řekla jsem si i o foto z utz po zavedení

iwettka
16. črc 2018

@anitramrav neřekli, ale bylo to tam napsaný 🙂 koukla jsem do karty 🙂