Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

apple_tree
11. zář 2018

Tak holky, bylo to napinave, ale nakonec budem mit jednoho mrazacka. Sice to vidim na nulovou sanci, ze by se chytl, ale kdyz uz ten transfer stejne mame zaplaceny... No dneska 6. den kultivace, volala jsem rano v 8, tak mi embryolozka rikala, ze jedno embryo jeste trochu bojuje, ale ze je to dost na hrane, a ze at si zavolam znovu kolem obeda a uvidime. Tak jsem tam pred chvili volala znova a rikala, ze sice to neni zadna slava, ale ty podminky k zamrazeni splnuje. A at se sama rozhodnu, jestli zamrazit nebo ne. Takze jsem samozrejme zamrazit nechala. Ted si chci trochu odpocinout, v rijnu jedem na dovolenou, v listopadu bych sla na transfer a zaroven tedy predpokladam, ze se rovnou objednala o do jineho caru, premyslim mezi reprofitem a repromedou. Moc vam drzim vsem palce! Budu vas tu sledovat a urcite dam vedet, kdyz u nas budou nejake novinky.

iwettka
11. zář 2018

@ivivka díky 🙂 taky držím palec 🙏
@apple_tree tak to nakonec dobře dopadlo 🙂 jeden bojovníček a třeba je to ten pravý šampion 🍀

denicl
11. zář 2018

@apple_tree jsem rada,ze to dobre dopadlo. Si odpocines a to je pro telo dulezite.😊 budu na tebe myslet..

anitramrav
12. zář 2018

@apple_tree můžu se zeptat, proč chcete změnit Car?

anitramrav
12. zář 2018

Já dnes na hcg oficiálně 0..... Tak jsem to v sobě nějak uzavřela a teď si dám pauzu.... Porad se od opu a ohss necítím a nemůžu fungovat jako dřív /sport/.... MS taky nikde.... Úplně se mi to rozhodlo... Tak zkusím štěstí později, i když bych nejraději šla na KET každý měsíc, abych neztracela čas.... Všem držím pěsti!

apple_tree
12. zář 2018

@anitramrav Mam za sebou v heliosu dva nepovedene ivf cykly, takze je proste cas na zmenu, chci zkusit neco jineho, treba nam jinde doporuci jinou stimulaci, dodelaji nejake vysetreni, nebo treba zavedou embryo po tridenni kultivaci, coz v heliosu nedelaji... Nerikam, ze jsem v heliosu byla nespokojena, jen tam nechci zahodit dalsi pokus tim stejnym...

anitramrav
13. zář 2018

@apple_tree a v čem byl u vás problém, jestli se můžu zeptat?

apple_tree
13. zář 2018

@anitramrav V tom, ze vetsina embryi se nam prestane ctvrty den vyvijet nebo jsou hodne opozdena. Minuly cyklus to do konce dotahly nakonec tri, ale ani jeden transfer nevysel, tento cyklus mame zamrazene jedno hodne opozdene. Vajicek bylo vzdycky dost. Jinak ja mam endometriozu, pritel ma lehce snizenou morfologii spermii a hranicni hodnotu defragmentace dna u spermii. Proste zadny velky zasadni problem. Vzdycky jsme oplodnovali picsi a macs.

anitramrav
14. zář 2018

@apple_tree a říkali vám něco k tomu, proč tomu tak je? V čem by mohl být problémy?

iwettka
15. zář 2018

Ahojda, tak dnes jsem 5 den po KET a mám pocit že se začíná chystat červená 😔 bolí mě břicho , picha v podbřišku ... štve mě to 😔

hanyas
16. zář 2018

@apple_tree ahoj, to zavadeni tridenniho embrya nic nevyresi. Ono se rika, ze v brisku mu bude urcite lip nez v misce, ale pri prirozenym poceti je tou dobou embryo ve vejcovodu, ne v deloze.

ivivka
16. zář 2018

@iwettka to neee, to je třeba jen vsugerovane. Jak je?

iwettka
16. zář 2018

@ivivka nemyslím si, opírá se mi to o kyčle... poslední co bych chtěla videt je bílý test...ale nejspíš to k tomu směřuje 😔

ivivka
17. zář 2018

@iwettka tak jak je? V pátek jedu na ko k J.T., tak uvidime, co bude

iwettka
17. zář 2018

@ivivka našla jsem dušíka, vůbec jsem s tím nepočítala 😊, tak moc držím palce ať je vše jak ma byt 🍀

ivivka
17. zář 2018

@iwettka juuuu, to je bezva, tak by to mohlo klapnout 😉👍👼

iwettka
17. zář 2018

@ivivka doufám , ale bojím.... takhle jsem se radovala už dvakrát ...

ivivka
17. zář 2018

@iwettka já vím, však já to mám za sebou čerstvě - ale do třetice ....☘️☘️☘️

tynka75
18. zář 2018

@iwettka moc držím palce ať je to váš zázrak :-*

iwettka
18. zář 2018

@tynka75 moc dekuji :* :*

holky nevíte jak maji testy sílit? Jsem z toho nějaká rozhozená....

ivivka
18. zář 2018

@iwettka ja měla šestý den ducha a desátý den uz silnou čáru, ale počkej spis na krev a nešil, kdy jdeš?

iwettka
18. zář 2018

@ivivka v pondělí

ivivka
18. zář 2018

@iwettka počkej, kdy jsi byla? Ja myslela, ze uz to mas dnes nějaký 9.den

iwettka
18. zář 2018

@ivivka dnes jsem 8 den byla jsem minulé pondělí...

denicl
18. zář 2018

Ahojky holky,tak 24.9 jedeme na prvni kontrolu pred Ket..byla jsem na gynde u své doktorky,bylo to den pred mesickama a rekla mi,ze mam hodne křečových zil v děloze,setkala jste se s tim některá? Ja se ji hned ptala,jestli to nema vliv na uchycení a ona,ze muze. Byla jsem z toho paf a hned cetla na netu co s tim. Operovat se to neda,jen snad plasticky,ne jak na nohách,tedy ja je mam malinko i na nohách,ale jen malinko a ten kdo to ma pry geneticky to mívá i v děloze..nicméně na netu jsrm se docetla,ze tehotenstvi to neovlivní,ze snad i některé ženy to v tehotenstvi maji..nic mi na to ani nedala. Cetla jsem,ze jsou na posilneni i leky na předpis..☺️V Heliosu mi nic takoveho nerekli,tedy nebyly tam asi..no uvidim na utzv.zeptam se na to.

iwettka
18. zář 2018

@denicl třeba by ti navrhli hysteroskopii a mrkli do dělohy kamerou...

denicl
18. zář 2018

@iwettka na te jsem byla pred dvěmi lety v genetu..muze to byt i ze zvedání těžkých veci,což ja se v praci dost nadru tak uvidime..

ivivka
21. zář 2018

@iwettka ahoj, tak jak je? Myslim na Tebe, zrovna jsem v Heliosu

iwettka
21. zář 2018

@ivivka Tak držím palce 🙂 Já si byla dnes ráno nechat nabrat krev🙈 nemohla jsem to vydržet, jsem 11 den... uvidíme, mám si volat ve 12.

ivivka
21. zář 2018

@iwettka no a tak jak????