Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

iwettka
21. zář 2018

@ivivka hodnota je 619, ve středu jdu na ultrazvuk...

iwettka
21. zář 2018

@ivivka co ty ?

apple_tree
21. zář 2018

@iwettka Juuu, krasna novina 🙂 moc gratuluju a drzim palce 🙂

iwettka
21. zář 2018

@apple_tree moc děkuji 😊 snad vše bude jak má 😊

ivivka
22. zář 2018

@iwettka tak to je super! Ja prý krasny a 1.10.ket, no tak uvidime

iwettka
22. zář 2018

@ivivka Tak budu držet palce 😊

ivivka
22. zář 2018

@iwettka děkuji, ja Tobe taky - tak jsi stastna, ne? Bude to Dobry, uvidis!

iwettka
22. zář 2018

@ivivka Jsem, jen sama dobře víš že pozitivní test je první meta, moc moc bych si přála aby jsme to tentokrát konečně dotáhli do konce ❤

ivivka
22. zář 2018

@iwettka ja vim, ale radši na ty spatny scénáře ani nemyslím , proste to uz musí klapnout!

tynka75
24. zář 2018

@iwettka gratuluji a držím palce 🙂

iwettka
24. zář 2018

@tynka75 moc děkuju 🙂

denicl
26. zář 2018

Ahojky,tak my jdeme 2.10 na 1.ket treti pokus🍀do třetice všeho dobreho☺️

ivivka
27. zář 2018

@denicl ahoj, my 1., tak na sebe bude myslet 😉

iwettka
27. zář 2018

@denicl
@ivivka
holky držím moc palce 🍀🍀🍀

tynka75
27. zář 2018

@ivivka
@denicl taky na vás myslím, tfuj tfuj 🍀🍀🍀

denicl
28. zář 2018

@ivivka dobre😍

denicl
28. zář 2018

@tynka75 Dekujeme..tfuj tfuj tfuj😊a co ty? Jak pokračuje tehulkovani? Vse ok?😊

denicl
1. říj 2018

@ivivka Ahojky,tak uz ho mas u sebe vid😊kdopak ti zaváděl?

ivivka
1. říj 2018

@denicl ahoj, jasny. JT jako vždy, vsechno Ok, tak uvidime, snad uz to klapne - do třetice....

denicl
2. říj 2018

@ivivka my take do třetice☺️🍀🍀🍀jedeme si pro nanucka..☺️Preji hodne stesti..kdy vam rozmrazili embryo?

ivivka
2. říj 2018

@denicl taky přeji stesticko a držím pesti! Dej vedet kdo zaváděl atd
Nevím, kdy to rozmrazovali, akorát rikala, ze je pekne, ze uz hatchuje atd

apple_tree
2. říj 2018

@denicl
@ivivka Holky, moc vam obema drzim palce, snad to uz klapne 🙂

denicl
3. říj 2018

@ivivka zaváděl J.Texl..taky nam uzhatchovalo,opoustelo obal,pekna bublinka to byla😊🍀moc držím pesti i tobe.

denicl
3. říj 2018

@apple_tree Dekujeme

tynka75
3. říj 2018

@ivivka
@denicl Hatchující mi zaváděli taky a říkali, že to je dobré znamení, takže určitě se Vám oběma zavrtá hezky jako mě 🙂

@denicl Celé těhu dá se říct mám bezproblémové, nic mi není, jsem už na konci 26 týdne, čekáme chlapečka a vše je v pořádku 🙂 ale cítím, že to je číndál náročnější, začala jsem často omdlévat, bříško začíná překážet při spaní i pohybu, dost přibírám 😀, zapomínám a tak 🙂 cítím ho každý den, čiperu, je to krásný, ale nejradši bych ho měla už venku 🙂

denicl
3. říj 2018

@tynka75 snad uz je to to prave embryjko😍citila jsem i po zavedení takove bublani v podbrisku,pritel rika ze je to jen to jak jsem potrebovala curat..😂
I tak co pises je krasne,byt tehotna,snesu vse co pises☺️Gratuluji k chlapečkovi,take bychom si prali,ale kdyz by byla holcicka budeme šťastní. Tze rikas,ze taky hatchujici☺️🙏kdypak jsi testovala? Ja chci pockat az na krev,ale nevim zda vydrzim🙏

tynka75
3. říj 2018

@denicl při prvním zavedením jsem testovala 10 den po ET, bohužel to nedopadlo a krev mi to 12den jen potvrdila. U Ket jsem testovala už 9 den a byla hezky viditelná čárka a krev 14 den jen potvrdila 🙂 měla jsem potom ještě hematom v děloze, tak jsem byla týden na neschopence aby se to vstřebalo a neutrhlo se to i s embryem, dopadlo to dobře 🙂

denicl
3. říj 2018

@tynka75 ja testovala po et vzdy 8-10den a nic,vzdy se rozjela pekna ms. Na krev jdu 15.10.tak si udelam test treba 14.🙏😊nebo spis kdyz to 12.10 nedostanu tak mame sanci..ted je jeste času dost. Jj,cetla jsem tu,ze jsi mela hematom,jsem rada,ze jste oba v poradku. Utika to jako voda..jen tehle par dni bude dlouhých,ja uz jsem ode dneska na neschopence,mam náročnou fyzicky i psychicky praci,nezvládala bych to.

ivivka
3. říj 2018

@denicl ja uz měla minule 6.den čárku a pak sílila, ale jen do 7tt, tak snad to tentokrat bude lepsi

ivivka
3. říj 2018

@denicl a na krev mam jít taky 15. 😂 to bychom se mohly potkat, ale uvidime, co bude