Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

zirafka1988
18. říj 2018

Holky , můžete mi prosím některá hodit odkaz na aktuální cenik? Nějak se ho nemůžu dohledat.

ivivka
19. říj 2018

@zirafka1988 mužu Ti ho leda poslat mailem

zirafka1988
19. říj 2018

@ivivka oukej. Mám starý z roku 2015 a chtěla bych pro bráchu aktuální. Tak na zuzana.baranova@centrum.cz diiikes

simeramis
23. říj 2018

Ahoj holky, chtela jsem tu vyzjistit nejaky info ohledne Heliosu, ale je tu dost dlouha diskuze, tak to asi nedam.
Chodili jsme na Obilnak, z prvniho IVF ET hned napoprve holcicka, ted uz dvouleta a ted dva neuspesne KETY za sebou(zamrazeno uz nemame), tak premyslime o zmene, kamaradka mi Helios doporucuje..
Tak sonduju nejaky info na netu, tady jsou vesmes pozitivni nebo negativni zkusenosti s Heliosem?

simeramis
23. říj 2018

A taky nemuzu na jejich strankach najit cenik, je to mozne, ze ho tam nemaji?
Pritom na webovkach pisou hlavni body, podle kterych si vybrat spravny CAR- a jednim z nich tam maji transparentnost...

linusha
23. říj 2018

@simeramis ahoj upřímně holky Ti tu budou doporučovat Helios, ale za sebe jsem moc ráda že jsme z heliosu odešli pryč. Po několika neúspěších vyprchala moje důvěra k nim a navíc jsme si tam připadali jen jako chodící banka která rozdává peníze na počkání a moc se jim nelíbilo když jsme chtěli zkusit něco jinak ale možná to bylo tím že jsme chodili k primáři a ten byl hodně ve spěchu

ivivka
24. říj 2018

@simeramis ahoj, jak rika linusha...kdo tam otěhotní, doporučí, kdo ne, tak nedoporuci. Za me je to o štěstí a souhře okolnosti a je jedno zda tam nebo onde. My mame prvni ivf , 3.transfer, et nic, po ketu se chytlo, ale odešlo v8.tt a ted se opět chytlo a jsem 6tt, tak uvidime
Odmítám chodit k primari, jsem z nej na nervy, chodím k dr.texlovi jakubovi a jsem s nim ok
Za me je to všude o penězích, v této dobe je to super výdělečny business a všichni majitele tech klinikto dělají z důvodu, ze to umi a chtějí vydělat
Jezdí sem lidi z cele ČR a naopak z Brna zase jinam
Mne max vyhovuje, ze můžeš přijet o vikendu, svátcích, cokoliv, kdykoliv, koordinatorky mi pošlou recept na léky e-mailem atd

simeramis
24. říj 2018

@linusha ahoj, jasne, mas pravdu, my tehdy jsme byli na Obilnaku taky spokojeni, navic se nam to hned povedlo, casem uz tam vidim nejaky mouchy, ted se to 2x nepovedlo, tak hledam jiny centrum..

simeramis
24. říj 2018

@ivivka dekuju za info, ja vim, ze proste jediny centrum, kde jsou uplne vsichni spokojeni, zatim neni, tak to budu muset zkusit a modlit se, at nam prideli nekoho fajn..

ivivka
25. říj 2018

@simeramis 👍👍 tak za konzultaci nic nedáte a uvidíte prvni dojmy. Pak si klidně můžete říct, ke komu chcete. Ja v primari nejdu ani na rychlou utz kontrolu, ma z nej nervy, jen ho vidím - na me je moc hr, hr, lékařská terminologie, sup, sup a ja pro klid potrebuju detailní vysvětlení atd

siocka
30. říj 2018

ahojte, dnes mám v Heliosu po KETu (1. IVF tam bylo úspěšné) a jsem trošku nervózní. Stalo se někomu, že by embryo zůstalo 2x v pipetě? A teprve třetí pokus prý vyšel a embryo se dostalo do dělohy. Přiznám se, že jsem z toho měla dost špatný pocit a nejsem si jista, jestli se vůbec do mě dostalo, protože z toho byli rozpačití i ostatní.

denicl
30. říj 2018

@siocka ahoj,tak o tom jsem jeste neslysela..co ti na to rekli?

denicl
30. říj 2018

@siocka a navic bys videla na monitoru to světylko jak mi říkali..

denicl
30. říj 2018

@denicl kdy jsi byla na prvním ivf? To mate fajn ze Vam to tam vyslo na poprve.

siocka
30. říj 2018

@denicl poprve jsem byla v říjnu 2017. Teď jsem se ptala, proč tam světýlko nejde vidět, tak jen vrátila zpět záběr, kde vstříkla tekutinu jakože s ním a řekla, že přeci vidím, že tekutina tam šla. Jdu napsat Texlovi.

denicl
30. říj 2018

@siocka a kdo ti delal transfer? Volali si do car?

siocka
31. říj 2018

@denicl Poprvé prim. Texl, teď Filková. Psala jsem Texlovi včera.

ivivka
31. říj 2018

@siocka ahoj, no to je divne, to bych se po tom taky pidila. Uz Ti napsal?

siocka
3. lis 2018

@ivivka jj, už mi odpesal, že je to výjimka a i to se stát může a embryo na ultrazvuku nemusí být vidět. A pak mě dostal větou, že zkušený gynekolog pozná, jestli tam je či ne. Evidetně to 2x nepoznala, vše sklidila, a až při kontrole se přišlo na to, že ve mě není. No a po třetí jí s vložením pomáhala embryoložka. Chápu, že se KET nemusí povést na první pokus, ale za této situace, když to neklapne, tak prostě nevím, zda to bylo mnou/prckem či jen tím, že ve mě nebyl,..

denicl
3. lis 2018

@siocka tak to je teda přístup,to se prece nema stat,ze ti ho tam dava na třikrát. To by me dost vyděsilo. 😔

ivivka
4. lis 2018

@siocka no tak to vubec nechapu, co se stalo, docela si ji tu holky chvalily. Ale přesně jak jsi psala, tam je prece jasné vidět svetylko.
Každopádně držím pesti a hlavně pokud by to neklaplo, řešila bych to s nimi dal - minimálně ve smyslu toho, ze jsi zaplatila neco, co neudělali správně z jejich strany
A našla jsi nekde na diskuzím někoho, komu by se to taky stalo????

jawuna
4. lis 2018

@ivivka
@denicl Byla jsem na třech transferech a pokaždé to bylo na té obrazovce ultrazvuku vidět jinak, jednou tam to světýlko taky moc dobře vidět nebylo, protože se to nějak vevnitř víc rozlilo nebo co, už si to moc nepamatuju, ale dopadlo to dobře, takže si nemyslím, že by udělali něco špatně. Embryjko na ultrazvuku není vidět, to je jen ta tekutina, ve které se nabírá, vždycky to u toho ty embryoložky vykládají, tak už to znám nazpaměť 🙂 Pak se to dá dovnitř a je vidět světýlko v děloze, ale to je jen ta vodička. Je přece dobře, že ten katetr zkontrolují, vždyť zjistili, že embryjko zůstalo v něm (jestli jsem to teda dobře pochopila) a udělalo se to znova. Kdyby se to nemohlo stát, tak to asi nekontrolují. A asi si holt rarita, že se mu k tobě nechtělo dvakrát 😉 Držím palce!

denicl
4. lis 2018

@jawuna jj asi mas pravdu,ale nedivim se,ze mela obavy...a ty jsi tedy treti transfer otěhotněla? Byl to Ket?

denicl
4. lis 2018

Holkyyy,je tu nekdo kdo byl v Heliosu na hysteroskopii? Pokud ano tak jestli Vam odebírali kousek endometri(sliznice) na hystologii? Nekdo kdo pak při Ket otěhotněla? A hlavne..mam si vzit sebou kosilku? Nikde se o tom nepise..dekuji😊

iwettka
5. lis 2018

@denicl já byla v září . Košili si vezmi určitě.

denicl
Autor odpověď smazal
Zobraz
jawuna
5. lis 2018

@denicl Třetí už ne, ale první a druhý jo, mám dvě děti z jednoho cyklu. To bych už asi chtěla hodně 😉

denicl
5. lis 2018

@jawuna a co ti přesně dělali?

denicl
5. lis 2018

@iwettka a kdy jsi šla na ket? Hned v dalším cyklu? Mě totiž říkal že ted hystero 3 dny před měsíčkama, tudíž11.11 to mám dostat a pak 4.12 transfer, ale jak to počítám, nevychází mi to😀

iwettka
5. lis 2018

@denicl Jj šla jsem hned na Ket. Myslím že to má něco do sebe ta hystero.