Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

ivivka
13. lis 2018

@siocka ahoj, to muze byt v pohodě, jen sen později zahnizdilo třeba. Uvidis, snad to bude ok

siocka
13. lis 2018

@denicl to mi nenabídli, ale uvažuji o tom. A pomalu? To je individuální - minulé těhotenství jsem začínala stejně a dotáhlo se do šťastného konce. Prcek se jen mohl uhnízdit později.

siocka
13. lis 2018

@ivivka ahoj, přesně to jsem psala v předchozím příspěvku. Minule jsem taky začínala se stejnými hodnotami, tak věřím, že by mě nenechali čekat dalších 10 dní zbytečně.

siocka
13. lis 2018

@ivivka @denicl holky trošku jsem zagooglila a jsem v klidu. Tu jsou hodnoty v jednotlivých týdnech a jsem v normě🙂 Mezi spodní a horní hranicí jsou obrovské rozdíly: http://www.naseporodnice.cz/hladina-hcg-v-krvi-...

ivivka
13. lis 2018

@siocka přesně tak, ja ted měla 13.den pres 3100 a staly mi vlasy hrůzou, ze by tam mohly byt dve, uz nad 10 to berou jako tehu

denicl
13. lis 2018

@siocka ja te nechtela nejak znepokojivé..to se omlouvam,jeste se v tom nevyznám. Hlavni je,ze jsi tehulka,určitě to bude v poradku.✊🍀potichounku gratuluji a dej vedet,jak dopadne utzv.

siocka
Autor odpověď smazal
Zobraz
siocka
13. lis 2018

@ivivka to bych si na tvém místě říkala taky 😅 Hlavně, aby se objevilo srdíčko a vše se vyvíjelo tak, jak má.

siocka
13. lis 2018

@denicl @denicl neboj, neznepokojila :🙂 Gratulace budu přijímat po 25tt, kdy už prcka zachrání, pokud tam tak dlouho vydrží 😉 Za podporu moc děkuji, já doufám, že tobě to klapne též. Příští pátek budu snad vědět víc.😘

denicl
16. lis 2018

@ivivka ahojky, tak jsem dnes byla na utzv 9dc a sliznice 9,1 a dominantní folikul 17mm, ani jsem nečekala takové výsledky.🙂 Mám z toho radost a nevím proč🙂 před minulým Ketem 10 dc sliznice jen 6,4 a folikul 14...tže asi fertiprona a kontryhel a taky červené víno zabírá🙂

ivivka
16. lis 2018

@denicl Ahojky, ja myslela, ze jedes až v pondělí a dnes volas s primářem. No hele, výsledky krasne, po hysteroskopii zvýšena šance, tak to musí klapnout!

denicl
16. lis 2018

@ivivka nakonec jsme se domluvili se skvělou koordinátorkou Kolenakovou, že půjdu 9 dc a pak 12 dc n utzv. A dnes mi má volat ten primář, jestli tedy bude Ket či ne. Jsem hrozně ráda za tu koordinátorku, dala mi na sebe kontakt a píšeme si emaily, jsem i víc v klidu, konečně mám pocit, že se o nás někdo zajímá🙂 Jo a výsledky biopsie budou ve středu, což je také super🙂

ivivka
16. lis 2018

@denicl tak to je dobre. Tak na utz jsem byla u své doktorky, nejezdis na otocku do Brna?

denicl
16. lis 2018

@ivivka na otočku? Fakt ne😀 pojdeme až na Ket, je to lepší...taky jsi chodila ke své na utzv.?

denicl
16. lis 2018

@ivivka cca do 16 hod má volat ten primář🙂 tak jsem zvědavá co nám poví...ti pak povím🙂

ivivka
16. lis 2018

@denicl Nene, jezdila jsem do Brna, ja jsem se preregistrovala k J.T. někdy v březnu, tak uz jezdím jen tam

denicl
16. lis 2018

@ivivka kdyby to nebyla taková dálka pro nás, tak tam jezdíme také...tak jsme spolu hovořili...no celkem, mě překvapil, že cchce udělat transfer už v pátek to je 16 dc. prý kvůli ktŕatšímu cyklu a tím, že je ted sliznice 9 mmm tak by to udělal už v pátek. No tedy ještě jdu na utzv v pondělí a ten rozhodne🙂 taky mi říkla, že se mohlo předtím stát, že ta sliznice mohla být jakoby zestárlá a tou hysteroskopií se krásně obnovila..🙂a taky proto se nám ty embryjka nechytala, moje tělo se připravovalo na menses a tím se pořádně nezahnízdilo...ted budeme i podávat více estrogenu...tak uvidíme, třeba to vše pomůže..🙂

ivivka
16. lis 2018

@denicl tak urcite vi, co dělají. Ja jsem byla teda 19.dc na ketu, tak hlavně na utz se prece pozná, zda uz ovulujes a potom je to jasny .

denicl
16. lis 2018

@ivivka jj já také,ten první Ket...no právě, že asi mám ovulaci dříve tak proto. Vem si, že už dnes jsem měla folikul 17 to je dost, v pondělí bude přes 20..no jsem zvědavá na tu sliznici v pondělí, oni vědí co dělají, také tomu věřím...

ivivka
16. lis 2018

@denicl To budeš mit pres 10, 11, to bude akorát . Ja uz si to fakt nepamatuju, ale tak nejsk jsem to měla. Ja jsem si rikala, ze to u me nemůže klapnout, kdyz jdu na ket hned v 1.cyklu po potratu, JT řekl, ze se to vše super zahojilo a ze by do toho šel a vidíš, jsrm 10.tt, snad to bude i pokračovat a ty se pripojis 😊😊🍀🍀

denicl
16. lis 2018

@ivivka jsem ráda, že ti pokračuje těhulkování, moc ti to přeji..taky to ve mě nahlodává, jestli to neni brzo a kor po té hystero, ale sám primář mi řekl, že to vypadá dobře a tu sliznici co odškrábli, tak krásně dorůstá🙂 jak se říká, na pohnojeným se nejlépe zasévá😀 a nebo přítel říká, že je to prostě dobrý měsíc a vše roste jak má, múže to být i tak a proto raději stojím nohama na zemi a prostě uvidíme..🙂

siocka
16. lis 2018

@denicl člověk tu den není a tolik pozitivních zpráv 🙂 A ještě k tomu to vypadá, že se tam příští pátek možná potkáme - plánuji jít na utz, jestli na mě vykoukne srdíčko🍀 😉 D

denicl
16. lis 2018

@siocka ale to pojedeš asi ráno do 8 hodin vid..🙂 to my pojedeme během dopoledne, rozmražovat budou ve čtvrtek, no vlastně ještě počkáme jak to vše poroste do pondělí a to rozhodne, Nevím jestli pozitivní, ale vypadá to u mě v bříšku zatím slibně🙂

siocka
18. lis 2018

@denicl jj,já tam musím být před osmou 🙂 Viděla bych to pozitivně, myslím, že kdyby si nebyli jisti, tak to řeknou a nedávají ti naději, že už bys v pátek mohla jít na KET. Jak to, že budou rozmrazovat o den dřív? Mě říkali, že to dělají ráno (váhala jsem kvůli zdrav.problémům, zda budu či nebudu moc a potřebovala vědět, kdy nejpozději to mohu zrušit).

denicl
18. lis 2018

@siocka taky jsem si myslela,ze to rozmrazuji v den Ketu,ale me opravdu rekl v ten ctvrtek..mozna se spletl nebo mi ho rozmrazi a vloží 6.den😊posledního nanucka..verim tomu co delaji. Jsem spíše nervozni ze zitrejsiho utzv.jestli mi sliznice povyrostla nebo treba klesla..✊☺️

ivivka
19. lis 2018

@denicl tak dej vedet po utz, držím pesti

denicl
19. lis 2018

@ivivka Achoj..tak uz vim😊sliznice vysoká 10,21 a folikul 24mm..podle me jak se citim,mam dnes ovulaci,boli me levý vajecnik. Posilala jsem mailiky,tak uvidime co mi povi. Neni to moc velky folikul? Kdyz ono je to asi jedno,ale sliznice dobry ne? Sama mi narostla tento cyklus..

ivivka
19. lis 2018

@denicl no to je Dobry, akorát, ani estrofem jsi nebrala? To by mohlo pekne klapnout! 😉😉😉

denicl
19. lis 2018

@ivivka Nene jeste nic prave. Rikal,ze by mi pak podal estrogeny,ale nevim zda je potreba. Cekam na hovor.😊

ivivka
19. lis 2018

@denicl to dávají kvuli uchycení a pak vývoji, ja beru do ted estrofem i utrogestan, estrofem mi od 8.tt snížil na 1denne, utros beru furt vysoké dávky
Tsk pak pus, co Ti povi