Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

evelik
9. pro 2018

@denicl to uz by neco mohlo byt.me to vzdy uklidnilo,ze jsem tam mazlika videla....

anitramrav
9. pro 2018

@denicl v Heliosu?

anitramrav
Autor odpověď smazal
Zobraz
denicl
9. pro 2018

@anitramrav nene,to mame moc daleko..jestli myslis utzv.

anitramrav
11. pro 2018

@denicl já jdu zítra na krev

denicl
11. pro 2018

@anitramrav tak držím palce✊🙏🍀dej vedet jak si dopadla

ivivka
11. pro 2018

@anitramrav dej vedet, ať to dopadne na jedničku

anitramrav
12. pro 2018

Tak mám z krve ofiko potvrzeno... Porad tomu nemůžu uvěřit..... Ultrazvuk mám v pondělí.... Prosím, napište, co mě tam vlastně čeká?

denicl
12. pro 2018

@anitramrav to je skvely,moc gratuluji..a kolik jsi mela hcg? Na utzv jdes brzy😊ja az v pondeli 17.12.to bude necelý mesic.

anitramrav
12. pro 2018

Říkala mi, že to neříkají, ale že hodnota je v pořádku, tak snad to není nějaké špatné...jdu do Heliosu

denicl
12. pro 2018

@anitramrav to slyším poprve..preci ti ji maji rict...

anitramrav
12. pro 2018

@denicl mně řekla tohle, byla to nová koordinatorka

anitramrav
12. pro 2018

Na druhou stranu, k čemu by mi to číslo bylo, když je tam tabulkově obrovský rozdíl a co jsem četla, tak prý je to proměnlivé.... Já dostala tuto informaci, s gratulací a když jsem volala zpátky, aby mi řekli, jestli je hcg v pořádku, tak řekla, že ano, ale že hodnotu neříkají

denicl
12. pro 2018

@anitramrav po me to cislo chtěli prave v Heliosu,volala jsem jim vysledek a chtěli vedet kolik. U me doktorky mi to rekli ihned do telefonu. Tu hodnotu ma kazdy jiny,to ano,ale je to na zacatku aspon jediná moznost jak zjistit,ze vse probíhá v poradku..nebo si dělej testik. Ja se přiznám,ze v mezicase na utzv si delam jednou za dva dny testik a stále tlustice,tak me to trochu uklidňuje..✊🙏

anitramrav
Autor odpověď smazal
Zobraz
anitramrav
Autor odpověď smazal
Zobraz
ivivka
12. pro 2018

@anitramrav ahoj, tak gratulace! Taky nechapu, ze Ti neřekli kolik mas, podle hodnoty objednavaji na utz, budeš mit rozhodne pres 1000, kdyz je méně, neni na utz šance nic vidět. V pondělí by mel byt na utz J.T., pujdes na rychlý utz, kontrolují, zda je vacek v děloze, řeknou Ti jak dal s léky a pujdes asi zase za 14dni 😊😊

evelik
15. pro 2018

@evelik tak dnes jsem mela slabou carku,tak kez by silila a dopadlo to dobre.mam velikou radost.vcera jsem rano brecela,protoze jsem nic nevidela a dnes...

ivivka
15. pro 2018

@evelik juuuu , tak to je super 😊 taková úroda tady, to se pred svátky doktoři posnazili !!!! Gratulace a dej vedet, jak se to vyvíjí dal ☘️☘️☘️

evelik
15. pro 2018

@ivivka diky moc!jasne,napisi

denicl
15. pro 2018

@evelik gratuluji,preji at sili,a hlavne hodne stesti nadale🍀🍀🍀

evelik
16. pro 2018

@denicl diky moc,dva dny silila,ale dnes je to slabe,takze se asi zazrak konat nebude.Zitra bych mela dostat ms,tak si nadeje nedelam.To uz by byla silna.

denicl
16. pro 2018

@evelik Ahojky,treba to byl špatný test,nadeje je porad pokud nespinis nebo nekrvacis preci..kdyztak si Udelej jeste jeden a nebo posli at se mrknu😊

ivivka
16. pro 2018

@evelik Ahojky, to je divne, urcite chyba v testu, nestresuj se. Kdy jdeš na krev? Zitra?

evelik
16. pro 2018

@denicl delala jsem 2 druhy testu,oba silily,az dnes je to slabsi...

evelik
16. pro 2018

@ivivka na krev bych mela 12den,tak uvidim,zda se mi zitra rozjede ms

denicl
16. pro 2018

@evelik kolikaty jsi den? Zkus zitra udelat dalsi a uvidis..hlavne se nestresuj😊

ivivka
16. pro 2018

@evelik zajdi si zitra na krev! Budeš mit jistotu a hlavně krvácení, i kdyby přišlo, nemusí byt ms

evelik
16. pro 2018

@denicl dnes je to 9den

evelik
16. pro 2018

@ivivka pockam jeste zitra a v utery bych sla,diky moc