Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

ivivka
16. pro 2018

@evelik ale ty jsi neměla ovitrelle nebo neco na ovulaci, ne? To se muselo chytit, jinak by test nebyl vůbec pozitivní

evelik
17. pro 2018

@ivivka nic jsem nemela,ale neco podobneho se mi pred par lety stalo.potom to celkove dopadlo zle a musela jsem na revizi...

ivivka
17. pro 2018

@evelik mne se to taky stalo, tak prace proto jdi na krev, ať vis co a jak

iwettka
17. pro 2018

@evelik testy sílí většinou ob den, já měla pořádnou tlustou carku až 12ty den, ještě není nic ztraceno. Taky jsem se nervovala. Zkus tu krev, třeba tě to uklidní 😉

evelik
17. pro 2018

@iwettka diky moc,pockam na ten 12 a pujdu na krev.dnes jsem mela mit ms a nic,nevim,zda by pres utrogestan dorazila.

iwettka
17. pro 2018

@evelik mě ji utrogestan nikdy nebrzdil. Já to vždy poznala kromě testu a prsou podle moči. V těhotenství je prostě světlá 🤔

evelik
17. pro 2018

@iwettka ja prave mela u prvniho test pozitivni hned za 5dni, ale pockam, to uz je za chvilku.

iwettka
17. pro 2018

@evelik to čekání je fakt nejhorší.... držím palce 😉

apple_tree
17. pro 2018

Holky, jdu se s vama rozloucit. Dnes jsem byla na krvi a ani posledni ket nam nevysel. Pristi rok zkusime stesti jinde. Porad vas tu budu po ocku sledovat a drzet vam palce, at to dotahnete do uspesneho konce vsechny 🙂 a snad se dockame i my. Mejte se krasne 🙂

evelik
17. pro 2018

@iwettka diky moc!

ivivka
17. pro 2018

@apple_tree ahoj, to me moc mrzí! Užij si, pokud možno, Vánoce a ať je r.2019 mimi úspěšný!

iwettka
18. pro 2018

@apple_tree To mě moc mrzí, už máte vybrané centrum kam půjdete ? Určitě vám ta změna prospěje😊

denicl
18. pro 2018

@apple_tree to je mi lito..ale určitě se jednou povede😊✊ja tomu verim!😊🍀 kazda se jednou docka..

denicl
18. pro 2018

@evelik me utrous nikdy nepodrzel ms a začala jsem i spinit,což jsem normalne nemivala. A s tou moci je to pravda..je takova průhledná skoro😊drzim✊At to dopadne co nejlepe.

apple_tree
18. pro 2018

Holku, dik moc za podporu 🙂
@iwettka Pujdem do reprogenesis.

iwettka
18. pro 2018

@apple_tree držím moc palce.... třeba přijdou na něco co vám pomůže a nebo jen ta změna 🍀🍀 drž se 😉

ivivka
18. pro 2018

@apple_tree držíme pesti jiste všechny a dej vedet kdy půjdete atd 👼❤️👼

tynka75
18. pro 2018

@apple_tree myslela jsem na tebe...určitě zkuste jiné centrum, když je na výběr...třeba se tam zadaří hned na poprvé. Přeji krásné Vánoce a hodně štěstí v roce 2019 🍀

ivivka
22. pro 2018

Všem tady přeji ze ❤️ krásné a klidné vánoční svátky, zdraví a štěstí do nového roku a opatrujte se ❤️❤️❤️🎄🎄🎄❄️❄️❄️

denicl
22. pro 2018

@ivivka tobe take stastny a veselý ze ❤️ preji. Bohatého jeziska a hodne zdravi. Ja se ted Peru s rymou a kaslikem a protože pro nas tehulky nic nemaji,tak jen cajik a postel😇

ivivka
22. pro 2018

@denicl o jejej, tak to vylez poradně a hodne citronu, to mi zabírá a za další i dela dobre ted v tehu 😊

siocka
27. pro 2018

@denicl ahoj, tak jak to vypadá - vše v pořádku (doufám a držím pěsti 🙂 My jsme z dovolené zpět, tak se těším na pozitivní zprávy 🙂

denicl
28. pro 2018

@siocka Ahooj,to vis ze jo..dnes jsme byli na utzv.srdicko buši a rosteme. Jen teda trapi maminku nevolnosti..dava mi zabrat😏😀

denicl
28. pro 2018

@siocka jak bylo na dovce a kde jste byli?

siocka
30. pro 2018

@denicl - to jsou krásné zprávy, držím pěsti, ať vše okračuje, jak má 😉 Za nevolnosti buď ráda - říká se, že čím ti je hůř, tím lí se prckovi daří 🙂
Dovolená byla super a měli jsme velké štěstí na termín. Dnes ráno vypustila páru i sopka na Bali, takže jsem ráa, že jsme doma.

denicl
30. pro 2018

@siocka TYjo to jste meli stesti.😊 to musela byt parada,na Bali bych si tsky prala jet..😊zatim je vse v poradku,ale ty nevolnosti jsou hrozny😔 jeste 4tydhy je musim vydrzet,a pak snad odezní..

siocka
30. pro 2018

@denicl příští Vánoce už můžete jet ve 3 jako my 🙂 Zvládli jsme to i s kočárkem, protože máme nenosíci dítko a bylo tam hrozně moc rodin s úplně malými miminky.
Přála bych ti, aby odezněly dřív a hlavně aby se v pozdějších týdnech nevrátily. Měsíc uteče rychle😉 Mě se to mluví, když jsem teď 4 týdny bez nich a před tím jsem byla překvapena, jak jsem mohla zapomenout, jak člověku umí být zle 😅

hanyas
31. pro 2018

Ahoj holky, teď už sem moc nekoukám, ale i tak vám všem přeji, aby ten příští rok, 2019, byl tím pravým a osudovým. Tím rokem, který z vás udělá rodinu, tak jako udělal rok 2018 rodinu z nás. Věřím, že ten další rok už se dostane na každou z vás. Hlavně neztrácet naději, protože na každou to miminko čeká. Jen vydržet a počkat na něj. S pokorou a laskou😍😘

simeramis
3. led 2019

Ahoj holky,doufam, ze jste vsechny prozily hezke a pohodove svatky😊
My uz mame za sebou vsechny vysetreni a finalni konzultaci pred IVF,jeste ted v pondeli jedeme na vysledky genetiky.
Vubec si ted nejsme jisti, zda jsme Helios vybrali spravne😞
Chodime k Jakubovi Texlovi, povida hezky, vse nam vysvetlil a zodpovedel, ale stve nas to, ze se pri rozhovoru vubec nediva na pritele, jakoby tam vubec nebyl.. mluvi o spermiogramu, vysvetluje neco kolem spermii a diva se jenom na me, prijde mi to dost neprofesionalni a pritelovi to taky vadi. Setkali jste se stim nektera? Nevim, jestli to mame brat osobne( pritel je vysoky, namakany a plesaty a uz se s tim setkal, ze u nekoho budi neco jako respekt nebo tak) nebo jestli to tak dela u vice paru..
To by nebylo tak hrozne, uz ho treba nemusime potkat, ale co nas zarazilo je, ze kvuli patologickemu spermiogramu nam doporucuje PGT-A( coz sice proplati pojistovna), ale za biopsii embryi si uctuji 14500,- a mam zjisteno, ze v jinych CARech se za tu biopsii neplati, dokonce ze to neplatila jedna znama ani v Heliosu, tak fakt nevim.. planuji se v pondeli zeptat te geneticky, jinak zase asi zmenime CAR😞
Tak kdybyste mely podobnou zkusenost nebo info, budu rada, kdyz mi napisete.
Dekuji a preji hezky vecer😊

lenusaak
4. led 2019

Ahoj holky, vsem moc drzim palce do nového roku 2019 , aby si k nim miminko našlo cestu a těm co se uz zadarilo, aby vse zvladly bez problému az do konce.
Není to tak davno, kdy jsem do téhle skupiny prispivala denne a taky si diky ni nasla nove kamaradky, se kteryma jsem se vidala osobne a byly si oporou pri nasich cestach za vytouzenym miminkem.
Cas leti a me ted ceka druhé kolo( mám uz doma 18ti mesicni certici) a v lednu me ceka KET. Zajima me zda nejsou nejake zmeny, co vim tak zdrazili o 2000,- .. partner u transferu stále nemuze být? Fotecka embryjka se dava pořád? 😊