Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

veverka.terka
23. bře 2012

@hanulka0102 děkuju! jenom, aby to krev potvrdila, nechce se mi tomu pořád věřit a sem z toho hrozně nervózní....

ivetka77
23. bře 2012

@veverka.terka Ja budu cely vikend poctive drzet pesti a neboooj! TO bude HCG jako blazen-kdyz uz mas 2 carky... 😉

ivetka77
23. bře 2012

@hanulka0102 Ahoj,co je u Tebe noveho?

veverka.terka
23. bře 2012

@ivetka77 děkuju děkuju moc!!!aby ti neupadly prstíky 😀 snad máš pravdu, pořád z toho máš smíšený pocity...a jak se daří tobě, všechno OK?

jananovacek
23. bře 2012

@ivetka77 Cau Ivi, kamoska byla nadsena, libilo se ji v Heliosu moc. Mela stejny pocit jako ja poprve - neni se ceho bat, je to tam uplne normalni a uplne pohodovi lidi, takze jde hned do toho 🙂

jananovacek
23. bře 2012

@veverka.terka Veverusko velka gratulace....teda my jsme to tak trosku cekaly, ze...s tou uspesnosti ... 😉 Neboj, uveris, mne to trvalo asi mesic, nez jsem si uvedomila, ze jsem fak v tom 😀

veverka.terka
23. bře 2012

@jananovacek ahojky, já myslím, že až to bude potvrzený z krve, tak tomu uvěřím,ale dřív to jaksi nejde🙂 děkuju za podporu! takže tvoje kamoška bude další do party? 😉

ivetka77
23. bře 2012

@veverka.terka Dekuji za optani,zatim vse v pohode...to vis-po trech potratech se porad pozoruju, kdejaky pichnuti me vydesi....ale zatim je vse v nejlepsim poraku a to je nejdulezitejsi! Dnes jsem si na prochazce venku v podstate poprve pripustila, ze je to pravda...sla jsem domu s priblblym usmevem-uplne jsem se zasmala sama sobe, kdyz jsem se ve vchodu do nasi bytovky videla v zrcadle 😀

ivetka77
23. bře 2012

@jananovacek tak to je dobre, ze se ji tam libilo...udelala jsi dobre, ze jsi ji tam vzala...mame to v Heliosu prece odzkouseny 😀 Na vlastni pupky 😀

onno
24. bře 2012

Ahoj máte a měly jste nějaké bolesti v podbříšku ? Mě vůbec nic nebolí.Akorát mě je trošinku špatně ,ale to je z ultroše.Už si to nepamatuji jak mě bylo před tím.Hodně štěstíčka všem.

hanulka0102
24. bře 2012

@ivetka77 U me je vsechno tak jak ma byt. Po te minule zkusenosti jsem se akorat zacla trochu stranit hodne lidem, nechodim moc do obchodaku a chodim pesky nebo jedu autem, abych nemusela MHDckem, bojim se, abych od nekoho neco nechytla, ale ted uz je dobry pocasi, ted uz to bude dobry 🙂 Co ty?

hanulka0102
24. bře 2012

@onno Mne vzdycky poboliva bricho jak kdyz to mam dostat...ale vzdyt si teprve byla na transferu, ne? Neni to jeste brzo?

hanulka0102
24. bře 2012

@ivetka77 Jj, taky si myslim. Presvedcit se na vlastni oci je nejlepsi. My jsme se byli taky podivat, nez jsme se poprve rozhodli. Libi se mi, ze si nehrajou na zadnou enonuno kliniku kam by se clovek bal vejit. Navic jsou tam fakt skveli lidi (vcetne primare Texla) s kteryma se da i dobre pokecat 😀

onno
24. bře 2012

Byla ve čtvrtek už si vůbec nepamatuji jestli mě něco bolelo do testu.Už je to taky 5 let a asi 2 roky.Taky se vyhejbám nemocem.Známá mají zmutované neštovice.Teda už se loupou,ale že je dostane i ten kdo měl normální.

veverka.terka
24. bře 2012

@ivetka77 tak to je krásný, jj, je to ale hrozný a věřím, že se pořád strachuješ, po tom, cos prožila, člověk si to nesmí moc připouštět a musí si užívat přítomnosti...i když to říká ta pravá 😉 sem hroznej pesimista.....
zrovna dneska, dělala sem si zase ráno testík a čárečka je pořád hrozně slaboulinká, mám hroznej strach, vůbec z toho nemám radost, naopak, spíš sem z toho smutná, že nesílí, nevím, jestli je to normální nebo prostě slaboučká stačí....achjo, člověk pořád na něco čeká a pořád se něčeho obává.... ☹

veverka.terka
24. bře 2012

@onno mně teda nebolelo celou dobu vůbec nic, kapičku párkrát píchlo v podbříšku, ale nijak markantně....
spíš to špinění mi pořád prijde divný...taky ste někdo špinily víc dní? já už dneska 4.den, i přes to, že sem ve čtvrtek dostala injekci ☹

danielahe
24. bře 2012

@veverka.terka , kdyz jsme dostala injekci podruhe, tak jsme spinila asi 4 dny, sice jen slabe,a le furt tam neco bylo 😎 , takze neves hlavu a uvidis....to chvilu trva, nez ta carka zesili 🙂 , hlavne, ze je videt.pa

onno
24. bře 2012

@veverka.terka u Ondráška jsem v den testíku měla úplně slaboulinkou čárku skoro nešla vidět.Ještě se zobrazila po limitě .Tak jsem z toho byla na prášky.Hned jsem tenkrát zavolala do Heliosu panu dr. a pogratuloval mě že jsu těhotná a aď si zajdu za týden od testíku na krev.Už je to skoro pět let.Mě taky nic nebolí.Špinila jsem první den po stahování té dělohy ,ale teď už je to dobré.Třeba špiníš že se ti zavrtává do peřinky.To se stává.Uvidíš dopadne to dobře.

veverka.terka
24. bře 2012

@onno děkuju za podporu, no, právě taky je slaboučká, ale vidět je, ale strach je velikej...
@danielahe Dani, děkuju, v pondělí bude kapku větší jistota z krve, tak snad se trochu uklidním, mám úplně staženej žaludek, nejde mi nic jíst a je mi šoufl, ale z nervozity
a co holky budete podnikat o víkendu, když je tak hezky?

danielahe
24. bře 2012

@veverka.terka my pujdeme do kina 🙂 , jen netusim jestli mam jit taky, je mi jak pises soufl a zjistila jsem ze po necelych 2 mesicich se do niceho nevlezu, takze jestli to takhle pujde dal, nevim nevim...vcera se me sestrenice ptala jestli tam nahodou nemam 2 😀 , protoze to na 7 tt nevypada 😀 😀 😀 a terezko, ja mela taky slabou carku, takze jestli tam je, jakoze je...tak jsi tehule a basta 😉

veverka.terka
24. bře 2012

@danielahe jen pěkně frč, přijdeš na jiný myšlenky,dáš si popkorn 🙂 a určitě máš nějaký volnější kalhoty, hm.a pak ti nezbyde nic jinýho, než si koupit nějkaý těhu, vašk co, přece bys nechtěla, aby mimčo strádalo a tys hubla 😎
jj, je slaboučká, ale je tam, akorát pořád špiním a po tom utrošu se mi motá šiška....já odpoledne pudu ven s kamoškou, manžel zase bude pracovat na stavbě, určitě s kamoškou nakonec skončíme někde v kavárničce na dortíku 😀

danielahe
24. bře 2012

@veverka.terka , kazda spinime jinak, hotaska mi psala a mam pocit, ze i tobe, ze krvacela 3 dny a pak spinila 6 dni, ja to mela jinak a ty to budes mit taky jinak 🙂 , tak do kina se nejde, jdou do bazenu, coz je problem..do mych miniaturnich plavek se nevlezu, tak mam aspon vymluvu proc zustat doma a zehlit 😠 , mam tam dvou metrovou kupu a 3 pracky susum na balkone 😎 , tak si dej dorticek i za me 😉 , mne se taky po utrosu mota hlava.pa

hanulka0102
24. bře 2012

@veverka.terka Jestli tam ta carka je, tak se nemas proc stresovat. Naopak, rikala mi nekolikrat koordinatorka i embryolozky, kdyz jsem to resila, ze spinim a ze z toho nic nebude.... ze cim vic na to budu myslet, tim to bude horsi. Musis byt v pohode. Kdyz se budes porad pozorovat, tak tomu fakt nepomuzes, ver mi, uz mam z Heliosu 2 deti doma a 3. v brichu 🙂

veverka.terka
24. bře 2012

@hanulka0102 Haňulko, píšeš přesně to, co mi pořád i říká manžel.ale, když to píše už tak zkušená mamina, tak ti budu věřit 😉 přesně tohle si totiž pořád říkám, co píšeš, že z toho nic nebude a furt nad tím přemýšlím.i když dneska sem byla dlouho odpoledne venku a bylo mi fajn, jiný myšlanky, pročištěná hlava.děkuju!

veverka.terka
24. bře 2012

@danielahe jéé, tak ses měla jít aspoň sama někde projít.u nás bylo dneska tak krásně, že by se dalo chodit skoro v tričku s krátkým rukávem, paráda! a dala sem si pohár,hnedka, jak mi ho donesly sem si na tebe vzpomněla 😉

ivetka77
24. bře 2012

@hanulka0102 Ahoj,ja dobry-na ultrazvuku vse v poradku,takze ze me uz opadla trochu nervozita 🙂 Pomalu si to zacinam uvedomovat...je to pravda...jsem tehotna 😵 😵

ivetka77
24. bře 2012

@veverka.terka Veverko neboj, hlavne, ze tam carka je;) Uz se jen dva krat vyspis a pujdes na krev! To uz tady spolu do te doby nejak zvladneme🙂 Zadne stresy. radeji mi napis, jak jsi se dnes cely den mela! 🙂

veverka.terka
24. bře 2012

@ivetka77 Ivetko, seš moc hodná 😉 to je krásný! ta nervozita je fakt pěkná potvůrka....už to nějak musím vydržet, jak píšeš.a s váma to jde mhonem líp!!! 😉 manžel pracuje na domečku a já sem byla v roli kuchtíka a nosiče pití, jídla, piv 😀 a odpoledne sem byla s kamoškou u nás na hradě se projít a pak na pohárku, mňam 🙂 copaks dělala ty? vyrazili ste někam do přírody?

onno
25. bře 2012

Dobré ráno dnes jsem se probudola a mám prsa jak silikony .To dělá asi ten ultroš že?Přeji krásný den

veverka.terka
25. bře 2012

@onno ahojky,teda, tak tuhle změnu jsem naštěstí nepocítila, to by už moje prsa teda byly jak balóny...ale určitě je možný, že je to tím Utrošem