Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

wrtulka
28. zář 2009

Ahojky Mirenkam já chodím k Dr Šulovi. 😵 😵 . co přesně tě zajímá?

mirenkam
28. zář 2009

ahoj nic konkrétního, jen jestli je spokojenost 🙂 . My jsme u něho měli první schůzku a jevil se nám fajn - sympaťák, příjemný... 😉

wrtulka
28. zář 2009

Mirenkam já na něj nemůžu říct křivý slovo fakt super.. halvně jako člověk.. ale i jinak.. prostě bych ho nedala 😀

evuliss
30. zář 2009

Ahoj!
Já teda k Šulovi nechodím,ale byl to on kdo mi dělala transfer embrya (KET) místo našeho dr.Texla a poprvé v životě to vyšlo 🙂 ale byl příjemnej i když trochu odměřený.....
Že to bohužel s miminkem nedopadlo dobře to už je jiný příběh ☹
Držím palečky.bojovnice!

wrtulka
1. říj 2009

Ahojky všem..
já na doktora Šulu nedám dopustit.. sice mi nechtě při prvním IVF napst neschpenku.. teda asi 2 minuty.. ale i tak je zlatej.. zrovna včera jsem s ním telefonovala... - je super že mě přepojí až k němu a třebas 10 minut řešíme co je třeba..Takže nemusím na konzultaci 😉 Jinak u nás to vypadá asi na posunutí stimulky o měsíc ☹ čekáme na nějaké misky prý je objednávají jen kvůli nám 😉 (to si p.doktor Šula dělal samozřejmně srandu) nicméně chce udělat všechno pro to aby se to tentokrát povedlo tak aby BYL transfer..

evuliss
6. říj 2009

Wrtulko- takže do boje! A moc držím palečky!!!! 😉

evuliss
12. říj 2009

Ahoj ještě sem někdo chodí?? 🙂

wrtulka
13. říj 2009

Ahojky Evuliss tak jsem včera volala do Heliosu a za 14 dní začínám brát proveru - pak injekce.. prostě začínám stimulovat!!!!!!! 😵

evuliss
14. říj 2009

Wrtulinko- tak ti budu moooc držet pěstičky,přeju ať to jde hladce a ať se dočkáš // 😉 ....a někdy mi sem třeba napiš!
Jinak mě najdeš ve Snažilkách-Revize dělohy,tak tam jsme s holkama 🙂 a můžeš (pokud chceš) se tam dozvědět co se změnilo v mém životě atd.
Já teď ve snažení musím dát větší pauzu,bohužel! 😖

wrtulka
15. říj 2009

Evulis to víš že mě zajímá co se změnilo a jak bojujete..
někdy do snažilek určitě nakouknu... já zase chodím do Žiravek 😉
Jinak já věřím že to tentokrát vyjde.. a jak se říká věř a víra tvá tě uzraví! TAkže budeme mít miminko a basta fidly 😲 😉 😵

evuliss
15. říj 2009

Jéééééééééé to je super Wrtu,že jsi tak pozitivně naladěná 😉 tak to je supeeeeeeeeeeeeeeeeeer,to se určitě podaří!

brookbank
8. únor 2010

ahojky, objednala jsem se do Heliosu, chci konzultaci a prohlídku ohledně těhu, akorát jsem se zapomněla zeptat zda se tam platí nebo to hradí pojištovna, nevíte někdo prosím ?

vanuska
22. únor 2010

Ahojte holky, jsem tady prvně, hledala jsem nějaké reference na Helios a našla jsem tady vás.
Prosím pěkně, potřebovala bych hodně poradit od někoho, kdo absolvoval v Heliosu PGD. Původně jsem byla rozhodnutá pro Gennet v Praze, ale když jsem zjistila, že Helios dělá PGD v prodloužené kultivaci, což by mohlo asi hodně pomoci, tak zase zvažuji.
Další věc je ta, že je to taky o penězích. I když jsem si našla ceník na jejich stránkách, přesto mám spoustu dotazů.
My jsme první pokus měli v Repromedě a tam nás to stálo strašných peněz, tak pořád počítám, jesltli si ještě vůbec můžeme jeden pokus dovolit.
Holky děkuji moc předem, jestli se někdo přihlásí. Iva

wrtulka
23. únor 2010

Ahojky Vanusko jeslti máš nějaké dotazy písni mi je do IP já mám za sebou v Heliosu 2 pokusy - jden měl býs i s PGD takže mám představu o cenách a tak..

chrobacek
27. kvě 2010

Holky jak to je s KETem v Heliosu?

pacinkadol
7. říj 2011

Ahoj holky, napadlo me, ze by jsme mohly ozivit take tuto diskuzi-my co chodime do Heliosu.Co vy na to?Koukala jsem, ze jsme rozprsknute po ruznych diskuzich,tak ze by jsme si udelaly predhled, kolik na s tady je 🙂Bude nas vic 🙂 Nebudeme se bat vlka, nic 😀

teruberi
7. říj 2011

Tak ja se teda hlasim do party 😉

hanka1011
7. říj 2011

Ahoj, také jsem chodila do Heliosu. V listopadu čekáme mimi,ale máme ještě zamrazené, tak se také přidávám..

teruberi
7. říj 2011

@hanka1011ahoj! Gratuluji k miminku! A na kolikaty pokus ti to vyslo? Ja mam ted zamrazeno, mame embrijka ze zamrazenych vajuch, tak jsem trochu nervozni. V pondeli asi bude KET, uvidi se zitra podle UTZ

hotaska
7. říj 2011

Já taky 😉 ....... jen já toho moc nenakecám, jsem spíš čtenář. Takže se mnou je celkem nuda ☹

@teruberi Ahoj 🙂

hanka1011
7. říj 2011

@teruberi, ty jsi asi take nocni tvor, ze? To si budeme rozumet🙂Ja tady moc nepisu, protoze nemam s kym, mam cas se dostat na pocitac vzdycky az pozde vecer 😒

hanka1011
7. říj 2011

Jinak abych zodpověděla tvůj dotaz.: Začli jsme dvěma pokusy v Repromedě, pak jedním v Unice. Pak nám známí doporučili Helios a tam to vyšlo na poprvé...škoda, že jsme promarnili ty první tři pokusy.
Buď klidná. Věřím, že v Heliosu jsi v Brně v těch nejůepších rukách. Vím co říkám 😉 Přeji Ti,aby jsi brzy měla také bezesné večery kvůli kopajícímu miminku 🙂

teruberi
7. říj 2011

@hotaska Jeee,nazdarek 🙂 Jak to? Neni s tebou nuda! 😉

@hanka1011 Dekuju, dost na to spoleham, Hotaska si to myslim taky tam nemuze vynachvalit 🙂 Tak snad i me tam ucini brzi stastnou 🙂

hanka1011
7. říj 2011

@hotaska Ahoj, já to mám právě úplně stejně...Teď už teda ale spíš čtu ty těhotenské diskuze 😀

hanka1011
7. říj 2011

@teruberi Tfuj, tfuj, určitě...Já všem vždycky říkám, že jestli je to nějak možné, tak to v Heliosu dokážou 😉

teruberi
7. říj 2011

Mile spoluheliosacky, pro dnesek tu musim koncit, jelikoz manza potrebuje jeste cosi pracovat na pocitaci a tak mi tu uz pul hodiny prodi za zady a ceka kdy odejdu ...si pocetl ... 😀
Tak ja se jdu kouknout, co dnes davaj v telce....
Dobrou noc vsem!

hanka1011
7. říj 2011

No to věřím 🙂 Třeba se něco přiučí 😀 Tak tedy dobrou noc!

petra878
8. říj 2011

ja se taky hlasim do party 🙂 jsem momentalne 4. den po KETu, ale uz mame z Heliosu doma jednoho cvrcka

petra878
8. říj 2011

@teruberi vam v Heliosu mrazili vajicka? slysela jsem o tom, ze je to docela komplikovany a ze se to v Heliosu dela a ze maji super vysledky, tak drzim palce 😉

hotaska
8. říj 2011

@teruberi Co vím tak v Heliosu jsou ve všem tak trošku napřed a to se týče i mražení vajíček 😉 ..... určitě doporučuji všemi dvaceti! Myslím, že se není čeho bát a co v pondělí jdete na to?

@hanka1011 no páni, tak to si pokecáme! 😵 Nechápu jak můžeš takhle ponocovat 😉 já celé těhotenství prospala!
@petra878 taky už máme doma cvrčka z Heliosu ........a dnes jsem 3. den od ET 😎