Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

pepitas
24. dub 2012

@danielahe Tak když tě bavilo dělat sestru, tak běž do toho... 😉 Určitě to zvládneš. Já tě opravdu obdivuju a fandím ti, že se do toho chceš pustit.. Jsi šikulka.

pepitas
24. dub 2012

@danielahe To by bylo krásné... Pořád si nějak nedokážu představit, že bych našla na těhu testu 2 čárky.. 😕

pepitas
24. dub 2012

@danielahe Ještě jsem se tě chtěla zeptat od kdy máš tu neschopenku?

danielahe
24. dub 2012

@pepitas asi 13 den od KEtu, jak jsme krvacela, tak jsem se domluvila v praci, ze jdu okamzite na neschopenku...vyhodne pro obe strany, i kdyz financne trpiiim jak pes 😀 😀 😀 . U me to praci vedeli, takze jsem se moc neprepinala, ale jinak jsem fungovala normalne.
S tou skolou uvidime jeste jak to dopadne, ale byla bych rada, kdybych mohla zamestnat mozek 🙂 . A urite tam 2 cerky budou, ja je taky mela, uvidis, ze to bude konecna 🙂 , ja ted musim letet, jirula ma krivy skus, tak jdeme na konzultaci na rovnatka. zatim papa a hezky se opatruj 😉

pepitas
24. dub 2012

@danielahe To je jasné, na neschopence nic moc penízky, ale co by člověk pro mimi neobětoval... 🙂
Tak ať vám to dobře dopadne. Já si jdu na chvilku odpočinout. Zatím pa

jananovacek
24. dub 2012

Holky, teda...co je to tady za depky? Myslete pozitivně! Jednou ty mimča příjdou, možná to bude trvat dýl, ale příjdou...musíte tomu věřit!

veverka.terka
24. dub 2012

tak holky, sem doma z výletu 😀 nic sem si nekoupila, ale všechno je vyřízený a neteř si koupila nějaký hadříky, tak je to fajn 😉
@danielahe teda, to tě taky obdivuju, mně by se nechtělo už učit ani za nic, sice mě pořád láká masérskej kurz, ale to je něco jinýho, to je na chvilku a ne na 3 roky, nebo, jak dlouho to teďka je....chtěla sem si ho udělat při práci, ale neumožnili mi to,jak jinak...co bych chtěla od "velice příjemné" nadřízené. a ty bys chtěla fakt tu sestřičku?! jéé, to já kdybych se měla rozhodnout znovu teďka, už bych na tu školu nechtěla jít-mizerně placenej obor, buzerace, ženskej kolektiv, samá drbárna, noční služby, víkendy, svátky...ani za nic, to já doufám, že až se někdy mimoušek podaří a budu pak na mateřské, tak se pak už po mimču do zdravotnictví nevrátím! já bych zase měnila hnedka s tebou, šla bych hnedka do obchodu, klidně i do nějakýho většího, za pokladnu, ale to by byly asi dost hodně špatný peníze ☹ je jasný, že u vás v brně je kapku jiný s tím sehnat nebo vybrat si dobrý místo, je větší nabídka. u nás je to dost špatný a jezdit denně do Brna, to by byla síla-finančně a hlavně časově.
@pepitas tak budem doufat dvě, taky bych si tolik přála konečně ty pořádný dálnice, jak zde vždycky holky píšou 😀 snad se dočkáme a brzo.
@jananovacek ahojky, no jo no, někdy ty depky prostě přijdou, i když člověk nechce...je těžký pořád jenom čekat a doufat , snad to nebude trvat dlouho a taky se dočkáme my ostatní....

pepitas
24. dub 2012

@veverka.terka Jakto, že sis nic nekoupila? Nic se ti nelíbilo? To si piš, že dálnice budou...

veverka.terka
24. dub 2012

@pepitas no, ale i líbilo, ale nic z toho nepotřebuju....to, co sem chtěla, stejně neměli a pro nic za nic sem nechtěla utrácet a na to, že to byl Kik, tak to nebylo zrovna ani moc levný, tak to už si rači koupím něco někdě v Brně v Olympii nebo tak... 🙂 myslíš, že budou?! kéž by...ale ne až za rok, dva, nevydržím to psychicky tak dlouho čekat, je to záběr na hlavu...a k tomu moje šílená práce ☹
a večer mně pěkně přidalo na náladě, že máme další těhuli v rodině, sestřenka je těhotná...to vždycky tolik zamrzí a říkám si, kdy už taky konečně já?! ☹

danielahe
24. dub 2012

@veverka.terka ber to jako dobre znameni, budes taky a nech si to pojistit, prej kdyz sahnes tehuli na bricho tak do roka a do dne otehotnis 😀 😀 😀 , kdyz jsem cekala jirulu, tak jsem to obrecela...sestrenice cekala dvojcata a to je vubec nechtela, jenze 2 potraty ti behem 6 mesicu neudelaji, tak si je musela nechat, no a ja to hrozne obulela, pac jsem chtela a furt nic, ona si vrzla a uz to bylo 😠 ....no tak jsem ji aspon osahavala bricho 😀 😀 😀 , jako uchylak jsem si pripadala...no a bylo to, kdyz holky mely 3 mesice, ja byla ve tretim mesici 😉 , takze mysli pozitivne, kus babo 😠 😀 😀 😀 😀

pepitas
24. dub 2012

@veverka.terka Ale tak mohla sis udělat radost nějakou drobností... Já už do Kiku moc nechodím, poslední dobou tam nic není.. ☹ To víš, že budou, obě jich budeme mít... Musíme se podporovat navzájem a uvidíš, že to vyjde. Já ještě 12 hodin a budu volat na výsledky... 😕 Jdu hodit spršku a čučet na růžovku.

danielahe
24. dub 2012

@veverka.terka ja jeste nevim, ale vim, ze by me to bavilo.....je fakt, ze mam 2 zkusenosti, u nas v novem meste na morave odkud pochazim to bylo super, sestricky se o nas jako zakyne zajimaly a snazily se nam pomoct a naucit i veci mimo osnovy uciva 🙂 (pokud jsi byla ale uplnej antitalent, tak se taky nejak netvarily) a hlavne si kontrolovaly pacose, abys nic neposrala...zato v brne, kdyz jsme byla na LDN u milousu, to mi spadla celist...bleee. Jeste uvidim, byl to takovy zablesk z cista jasneho nebe 😀 😀 😀

No jinak uz mam doma zase skolku, tak snad to vsichni prezijeme..... 🙂

veverka.terka
24. dub 2012

@danielahe osahávat nemůžu, bydlí naštěstí daleko 😀 tak ji aspoň nebudu tady ve městě potkávat, je to hnusný to takto psát, ale je to tak, přeju jí to, ale nerada vídím a bavím se o miminku (zvlášť o našem snažení)s nějakou těhulí, to je člověku pak líto ještě o hodně víc...ale kamoška, známá, je těhule a stou se občas vídám, je už myslím ve 26.týdnu, tak si ji musím pohladit 😉 to je fakt prostě děsně nespravedlivý, taky znám pár lidí v okolí, co si párkrát spolu užili a holka byla těhu, i když ani nechtěla 😠 a ty už máš zase doma "školku" ? 😎 a manžel je pryč?

danielahe
24. dub 2012

@pepitas tak to mame stejny zamer, taky sleduji ruzovku 😀 , chlap z toho sili a ma pocit, ze uz musim mit uplne zdegenerovany mozek, kdyz to sleduji 😀 😀 😀 , uvidis, ze vysledek bude krasny, ver tem svym bobeckum 😉

veverka.terka
24. dub 2012

@pepitas já sme právě ze spršky vylezla, dám si zmrzku a taky du sledovat růžovku 🙂 no, já tam chodím občas, ale dlouho hodně dlouho sme si tam nic nekoupila....miluju nakupování v sekáčích, každej kousek je originál, ještě k tomu i značkovej a nikdo to pak nemá 😀 někdo to nemá vůbec rád, ale mě to neva... 🙂 tak pak písni, jak se mimoušci vyvíjí, pá a hezký večer
@danielahe no, já mám právě z praxe spíš ty špatný zkušenosti, pár dobrých, ale fakt jenom pár a z nynější práce jenom samý špatný, takže je to u mě asi hodně ovlivněný taky tím...uvidíš 😉 tak to s dětma zvládni 😉 😉 😉 frčím, páá
náhodou růžovka je super oddechovka, žejo 😉 manžel ji taky nesnáží a ty prupovídky u toho, co má, to je děs 😀

danielahe
24. dub 2012

@veverka.terka jojo je takze muzu sledovat svoje vecerni serialy 😀 , no kdyz to vezmu do detailu, tak moji prarodice maji 5 vnucek+1 ta je jeste skolou povinna v 6. tride nebo tak nejak 😀 a z tech 5 mame jen 2 deti chtene ja a moje druha sestrenka, jinak moje 2 segry velky omyl a sestrenice vyse taky.... 😠 ....nastesti moje segry se staraji a deti miluji, ale za stastnych okolnosti to nybylo...mladis segra si vrzla s klukem a byla v jinaci v 17 😕 a ta druha, tu sbouchnul kreten, aby si ji udrzel...blahove ho zivila doted, ma 2 deti a musi se hodne otacet, aby meli co jist, ji zadluzil na hodne dlouho 😠 .

danielahe
24. dub 2012

@veverka.terka sekac mi taky neva, nakoupila jsem tam super hadriky na jirulku za par kacek a na mimi to vypada jako nove a je to malo nosene...furt lepsi sekac nez nekde u stanku, kte jdou ty hadriky spis umele nez bavlnene...tak paaaa

daguli
24. dub 2012

Ahoj holky, teda vy jste se dnes ale cinily 🙂Mam koukam vyznamne nedostatky co se tyce prispevku :D Dobrou noc vsem! 😉

onno
25. dub 2012

Ahoj tak včera jsem začala užívat proveru a jdem na druhý IVF.

pepitas
25. dub 2012

@veverka.terka Dobré ránko, to byla teda dneska noc. Ještě půl hodinky a budu volat. Já su tak hrozně nervózní, že se celá třepu.
Já taky nakupuju hodně v sekáčích. U nás máme takovou hrabárnu, kde jsou hromady hader a já s kámoškou vylezem vždycky na tu hromadu a přehrabujeme hadříky. Je to velká zábava... 😀 A navíc se tam dá velmi levně nakoupit..

ivetka77
25. dub 2012

@veverka.terka Ahoj,treba by sis ten kurz mohla udelat pri materske,co? A nemusela by ses pak uz vratit do prace 🙂Chodila bych k Tobe na masaze 🙂

pepitas
25. dub 2012

@onno Ahoj, tak to je super...

ivetka77
25. dub 2012

@onno Ahoj,tak to budu moooc drzet pesti!!!Vy jdete po nekolika letech na druhy pokus,ze?Ted uz jsou vymakany technologie, to musi vyjit!!!! 😵 😵

ivetka77
25. dub 2012

@pepitas Tobe taky drzim pesti 😵 😵

pepitas
25. dub 2012

@ivetka77 Děkuju moc! Odpočítávám každou minutu. Jdu se na to ještě nasnídat.. 😉

ivetka77
25. dub 2012

@pepitas Dobrou chut! 🙂

onno
25. dub 2012

@ivetka77 jo po 5 letech mám i jiné léky budou dělat i PGD.Mám strach z ohs.

@pepitas hodně štěstí kolik jste si emryek dala na PGD?

danielahe
25. dub 2012

@onno ahoj, niceho se neboj, ja sla po 8 letech na ivf a nestacila se divit, co jsou za novoty 😀 😀 😀 , my meli na PGD 3 a prosla 2 A chytlo se jedno....takze uspesnost je velika. Z OHS strach nemej, oni si te pohlidaji, po punkci jsem na to mela nabeh, sice jsme 4 dny mela bolesti, ale nastesti se nic neukazalo 🙂 ...vsechno bude dobre, uvidis 😉
@ivetka77 Uz nosis tehu hadriky?..ja se do svych veci uz nevejdu 😠 a tricka mi buddou za chvilu taky male, mam vel S, takze s tim mym brichem a velkyma prsama 😀 😀 😀 😀 mam celkem problem 😅 a co je u tebe noveho a co miminko?

@pepitas To bude dobre uvidis 😉

ivetka77
25. dub 2012

@danielahe Ahoj,dekuji za optani,mimi je v poradku, v pondeli jdu na ultrazvuk,tak snad potvrdim...jinak uz jsem musela poridit tehu rifle 😀 A jak Ty se citis?

pepitas
25. dub 2012

Nemáme ani jedno embryjko vhodné na transfer ani na PGD... Zhroutil se mi celý svět...