Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

wendissek
4. říj 2016

@fonamor moooc ti budu držet palecky aby to už konečně vyslo

zabbkakvak
4. říj 2016

@fonamor Budu na tebe myslet snad ti to klapne 😉 .Dávej o sobě vědět 🙂

fonamor
5. říj 2016

@zabbkakvak určitě dám vědět a ty písni, jak roste mimčo, budu taky na tebe myslet... držím pěstičky..

leoseeeek
7. říj 2016

Ahojte...je tu nekdo v "cekani" po transferu???

ilonaat
7. říj 2016

@leoseeeek @zabkakvak
@zabbkakvak tak jak kočko?

lenusaak
7. říj 2016

@leoseeeek já budu od zítřka 🙂 uz počtvrtý 😐

dragina
7. říj 2016

@lenusaak Leni, myslím na Tebe, držím palečky, jsi statečná holka a to štěstí už tentokrát na Tebe čeká, fakt si to myslím, cítím tak trochu, že jsi i jinak naladěná a to dělá hodně, opatruj se 🙂

leoseeeek
7. říj 2016

No ja byla na ET v pondeli...v Heliosu...tak nevim, prsa nalite, bolave, ze ani na brichu nemuzu lezet a ted mi zacina nejake pichani v brise...zavadeli mi zacinajici blastocystu a mame jeste jednoho mrazacka...ovsem z deviti vajicek :(

lenusaak
7. říj 2016

@dragina ahojky!! Moc děkuju. Máš pravdu, naladěná jsem jinak, jsem taková klidná. 🙂jakpakty? Mas po hystero? Dopadlo vše dobře?

leoseeeek
7. říj 2016

@lenusaak drzim palecky // ..a kam chodis do CAR?

lenusaak
7. říj 2016

@leoseeeek chcichi jsme v heliosácké diskuzi, takže do Heliosu 😋 taky držim palce, jak dlouho jsi po transferu?

leoseeeek
7. říj 2016

@lenusaak v pondeli 3.10. 🙂

zabbkakvak
7. říj 2016

@leoseeeek ahojky jo jo byla jsem 3.10 na transferu a ty?

zabbkakvak
7. říj 2016

@ilonaat Čauky jo je fajn občas píchne v podbřišku ale jinak normál tak nevím.To čekání je strašný.Co ty jak se vám daří?

wendissek
7. říj 2016

@lenusaak zlatiiicko mix na tebe myslím a věřím ze ted uz to výše ten pravý šampion 🙂

leoseeeek
7. říj 2016

@zabbkakvak jeeeee, tak to jsme tam byly stejne 🙂 ...no a jak se citis????

zabbkakvak
7. říj 2016

@leoseeeek kromě toho že občas píchne v podbřišku tak normálně.Tak nevím jestli je to dobře nebo ne.A co ty?

zabbkakvak
7. říj 2016

@lenusaak tak přeju hodně štěstí teď by nám to mohlo vyjít všem 😉

leoseeeek
7. říj 2016

@zabbkakvak no, me silene boli ty prsa a ode dneska me taky zacina pichat, je pravda, ze obcas. To cekani, je silene. Zakazala jsem si delat test 🙂 , nevim, zda to vydrzim 🙂 ... Holky, musi nam to vyjit, drzim vsem pesti stesti // ;)
Ja byla preftim v Caru Zlin, a uplne o nicem, takze doufam, ze ted to klapne ;)

zabbkakvak
7. říj 2016

@leoseeeek no taky nevím jestli budu testovat po minulé zkušenosti mám strach.No uvidím jak se budu cítit.

leoseeeek
7. říj 2016

Jaaaa taky... Kdyby jsi testovala, tak dej vedet ;)

leoseeeek
7. říj 2016

@zabbkakvak a co prsa??? Tebe to tak neboli???

zabbkakvak
7. říj 2016

@leoseeeek jo jo ty taky 😉

zabbkakvak
7. říj 2016

@leoseeeek to ani ne spíš bych řekla že bradavky mám tmavší ale jestli to má nějaké spojení to nevím.

leoseeeek
7. říj 2016

Aha.... Urcite dam vedet, co se tyka testovani. Vsak kdyby cokoli, pisni. A ty teda jsi po kolikate na ET? A vse v heliosu?

zabbkakvak
7. říj 2016

@leoseeeek po druhé obojí v Heliosu.Poprve jsem testovala 9 den po ET na testu byly krásné// radost velika i krev pozitivní.ale potom jsem zacla špinit a než jsem měla jít na ultrazvuk pár dní jsem spinila pak normálně krvácela musela jsem na krev a hodnota klesala takže závěr biochemické těhu ☹.Tak doufám že to špatné jsme si už vybrali.

leoseeeek
7. říj 2016

:( urcite, ted ti to klapne :-* ... Ja ve Zline, tam mi zavadeli 6 a 8 bunecne embrya - negativni, hodnota 0. Ovsem pak ...cca deset dni..strasne bolesti, krvaceni ...a samitka a nemocnice. Laparoskopie a vejcovod pryc...

zabbkakvak
7. říj 2016

@leoseeeek jjj tak taky jsi to neměla jednoduché.Tak teď nám to klapne 🙂

leoseeeek
7. říj 2016

Presne tak, ted nam to klapne 🙂

absintka19
8. říj 2016

Časem to vyjde, ja teď bojuji s hematómem takže je to buď anebo :( buď se vstřebá nebo praskne a vezme i mimi...příroda je všemocná a dělá si co chce :(