Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

zabbkakvak
14. říj 2016

@fonamor ahojky,jsi hodná že sis na mě vzpomněla.To už je jasné i s krve dnes jsem byla ☹.A co u tebe něco noveho?

zabbkakvak
14. říj 2016

@leoseeeek jjjj já jsem si pobrecela včera když se krvácení rozjelo tak mě to bylo hned jasné.Joo budeme bojovat spolu dál?A kolik ty máš mrazáčku?

leoseeeek
14. říj 2016

@zabbkakvak jjjj...pujdem na to😉...my uz mame jen jednoho😔a vy?

zabbkakvak
14. říj 2016

@leoseeeek nám zbyl jen jedno na zamrazení takže na nas čeka

leoseeeek
14. říj 2016

@zabbkakvak tak to jsme na tom stejne😊

lenusaak
14. říj 2016

@doubravka62 tak to je krásná hodnota!! moc moc gratuluju ! ja jdu na krev ve čtvrtek a bojim bojím 🙂))

doubravka62
14. říj 2016

@leoseeeek holky moc vam dekuju 10den od transferu jsem nasla na toalet.papire nahnedlou mapu ale krev ne,pak od 5dne sem mela zvysenou teplotu a ta se mi drzi doted,a mam citlivy nos 🙂 a dnes jeste nez sem se to dozvedela tak jsem varila uzenou polivku a strasne se mi navalovalo ale drzela jsem se a to jinak polivku miluju ale ted ji nemuzu ani videt.Hodnota je krasna hlavne aby bylo vse dobry,ale musim verit.

doubravka62
14. říj 2016

@lenusaak moc moc ti drzim palecky pak dej vedet jak jsi dopadla 🙂

leoseeeek
14. říj 2016

@doubravka62 😊...proste kraaasa 😘. Moc dekuji za info a drz se😊. Samozrejme nas dal informuj😉

lenusaak
14. říj 2016

@zabbkakvak
@leoseeeek moc me to mrzí :-/ ta zklamání bohužel moc dobře znám taky ☹ Každý tenhle neuspěch nas srazí na kolena a zároveň posílí. Když jsem šla do prvního IVf, myslela jsem si, že je to 100%, že mi daji embryjko a já budu prostě těhotná , ješte v lednu jsem si to myslela. Hodne rychle jsem pochopila, že je to mnohem náročnejší cesta, od ledna už jsem stihla podstoupit druhé IVF a furt čekám na ten zázrak. Věřím ale, že miminko si k nám cestu najde, jsme bojovnice co se nevzdávají a tvrdě si jdou za svým snem ! Šla bych také do dalšího transferu hned další měsíc! moc vám držím pěsti.

doubravka62
14. říj 2016

@leoseeeek urcite budu informovat 🙂 a dekuju.

lenusaak
14. říj 2016

@doubravka62 Děkujuu 🙂 a co prsa, bolí tě? Mně když se podařilo otěhotnět v březnu, tak jsem to na sobe proste cítila, že jsem těhu, tenkrát jsem taky vydržela až do krve. Přesně jak popisuješ, ja jsem špinila lehounce par dni a zvyšená teplota se me taky držela, a ta unava byla abnormální. Nyla jsem si tím jistá, že jsem těhule 🙂))))

doubravka62
14. říj 2016

@lenusaak ty me neboli asi jak u koho to je,ja to na sebe taky poznala ale nikomu jsem nic nerikala ale kdyz jsem sla dnes na krev vedelala jsem ze to vyslo ale za chvilku zas obavy co kdyz ne jak na houpacce.A jak se citis?kolikaty den jsi?

lenusaak
14. říj 2016

@doubravka62 já jsem dneska 6 den po KET 🙂 no a citím se tak nějak všelijak 🙂 nic specifického.. unavena jsem, ale je to počasím a taky těma lékama ( beru etrofem a utroš) břiško citím, ale nic velkýho, prsa taky nic 🙂 uvidíme jestli budu mít odvahu na test nebo počkám do krve

zabbkakvak
14. říj 2016

@lenusaak Ještě musíš vydržet pár dní a budeš vědět držím pěsti ať to vyjde.K čemu je ten etrofem?

wendissek
14. říj 2016

@lenusaak mění to je co taky sem si říkala kdyz sem šla do prvního ivf daj mi embryo a budu tehule vždyť jsem přece 2x otěhotněla a je mi 23 a ono ne najednou je mi 24 druhé ivf za mnou a nic možná ma s na má osud ještě něco v plánu a půjde to pak i prirozene

absintka19
14. říj 2016

Estrofem je pro vyvoj srdicka miminka, pote co to reknou ze srdicko je ok tak ho vysadis.

wendissek
14. říj 2016

@absintka19 estroferm se používá na růst sliznice a bere se do okce srdeční ,dále se používá při rakovině prsu,čípku odebrání dělohy a ženskému klimakteriu

lenusaak
14. říj 2016

@zabbkakvak eszrofem je hormon estrogen, nasazuje se, když neni dostatečna vyška sliznice nebo je hraniční, tak na podporu. Mám to témeř u všech u transferu, vyšku jsem měla 5-6mm ..primař mi to vysvětloval- po estrofemu sliznice roste a vyzivuje.

zabbkakvak
14. říj 2016

@lenusaak Aha a já si řikala proč mi dávají jen utrogestan,Já sliznici mívám dobrou teď jsem měla něco málo přes 10

absintka19
15. říj 2016

Ja jsem mela sliznici v poradku 🙂 je mozne ze ho davaji automaticjy anebo ze jsem to popletla 🙂 ja mam prave i pco a inzulinovou rezistenci a uz mam tolik leku ze popravde uz je z toho zmatek 🙂

lenusaak
15. říj 2016

@absintka19 já jednou měla taky sliznici dobrou a přesto mi to nasadil Texlik, že ji pry chce jeste podpořit ( měla jsem k 8mm) je to hodně individuální, proč se to nasazuje. U někoho treba hrozi pokles estrogenu, tak to nasadi, ale vetšinou se to nasazuje na vylepsení sliznice. Jojo máš pravdu, tech léku je kolikrát moc😊 hezky si uživej těhulkováni

absintka19
15. říj 2016

@lenusaak dekuji, uz se tesim az bude po vsem 🙂 nevolnost a zvraceni jsou fakt priserne otravne, tak jen potichu se modlime aby vse probehlo jak ma

absintka19
15. říj 2016

@wendissek neni za co 🙂

dragina
15. říj 2016

Ahoj holčiny :mavam: po hysteroskopii mi bylo z histologie zjištěno iregulární, tedy nepravidelné endometrium, nevíte co se s tím dělá? Je potřeba nějakých opatření před KETem? Děkuji

wendissek
15. říj 2016

@absintka19 ale jo je . a neboj ty nevolnosti přejdou uzivej si to tehulkovani

leoseeeek
16. říj 2016

Holky, po vysazeni utrogestanu...do kdy mi dojde MS??? V patek uz jsem jej nebrala a do ted nic...z krve teda IVF neni.

wendissek
16. říj 2016

Do týdne

leoseeeek
16. říj 2016

@wendissek aha...dekuji ;)

wendissek
16. říj 2016

@leoseeeek nějak ses me neoznacilana neposlalo se to cely neboj do týdne mas čas a ona dojde taky me došla az po 5 dnech