Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

marlah
17. lis 2016

@leoseeeek Teď jsem volala do CARu a také nám ET nedoporučují, skoro nulová šance. Ale zkusíme to, asi jen proto, abychom si nevyčítali, že jsme to nezkusili. Mrazáčky taky nebudou.....

absintka19
17. lis 2016

@marlah ja souhlasim s leoseeeek. Motula je v stadiu ktery odpovida stavu ve vajecniku, nikoliv v deloze. Rizhodnuti je na vas, osobne bych ale do toho nesla, nemusi se vubec uchytit protoze jak rikam morula je stadium ve vajecniku kde laicky receno neni tak vyvinuta aby se 'zakousla'. Kazdopadne kdyz se rozhodnete pro trasfer tak budeme drzet palce. Ja diky bohu mela po stimulaci 7 blastocist takze jsme nevahali.

fonamor
17. lis 2016

@marlah kdyz se to vezme kol a kolem,asi bych do toho taky sla. I kdyby ste se rozhodli to nezkusit,mate jeden pokus ivf pryc.. Tak nebo tak. Myslim si,ze neni co ztratit a navic zazraky se preci deji...

leoseeeek
17. lis 2016

@marlah jjj...jaaa, si rikala to same..

zabbkakvak
20. lis 2016

Ahoj holky tak jak se daří?Mě ten prcek vystrašil v pátek večer jsem začla špinit naštěstí v sobotu to přešlo tak snad je vše ok do dalšího ultrazvuku ještě daleko ☹

lenusaak
21. lis 2016

@zabbkakvak ahoj ja pravidelně špiním po týdnu..v začátku to začínalo krvacením jasně červené, na ultrazvuku vždy ok..Texl uklidňoval, že je to bežné. Naposledy jsem zašpinila v ponděli pred týdnem trošku jen. Texl mě poučil, že v připade spineni si můžu sama navyšovat utrogestan na 2-2-2 a sama si ho i snižit, bez jejich konzultace. Když jsem tamšla poprvé, bral to jako samozřejmost, že jsem si to sama navýšila. Takže pokud se to u tebe objeví neboj si to zvyšit o tu polední dávku.
Kdy jdes na ultrazvuk?? Ja jdu zítra na první těhotenskou poradnu k moji doktorce, jsem nervozni, aby bylo vše ok. Mám ale nevolnosti a uz týden me šilene boli prsa, jsou pevny a o čislo vetši 😄

wendissek
21. lis 2016

@lenusaak Lenicko to vis ze bude vše v pohodě u nás jede další snažící měsíc ted jsme na gynrxu a nosifolu tak uvidíme vcera me chytly v noci zuby tak ze sem spala hodinu naštěstí už jen hodinu a pul a jdu k zubaři. Ted jedu z kontroly s naším psím mimjnkem.mela týden atb tak sem rada ze už je mít nemusí a už je OK

sisik10
21. lis 2016

@wendissek Vendy, teda zuby to je vopruz no jo. Dej vědět jestli ti dr. pomoh ju.

sisik10
21. lis 2016

@lenusaak Leičko já věřím, že zítra nám sem dáš krásnou fotečku, už se nemužu dočkat 😀 Já jsem nakonec v pátek musela na tu revizi, ale už je mi líp. Jen ted musím čekat 3 měsíce na další stimulku.

lenusaak
21. lis 2016

@sisik10 ahojky, takze nakonec musrla být revize .. A kde si šla? V Heliosu?? Je dobře, že je líp..ted si pres vánoce odpočineš a nabereš síly!!😊

sisik10
21. lis 2016

@lenusaak Jj v Heliosu na rychlo ve čtvrtek rozhodli, že v patek pujdu. Zitra budu čekat dobré zprávy a kolikátej TT jsi?

lenusaak
21. lis 2016

@sisik10 jsem 10tt ale jsem nervoza, snad bude všechno ok.
Hlavni je, že je to uz za Tebou..😊 s novou stimulací bude nová naděje, tak jsemzo měla aj já😊

zabbkakvak
21. lis 2016

@lenusaak ahoj zatím špinění přestalo tak snad už se neobjeví a když jo tak skočím dřív na ultrazvuk.Jinak tam jdu 30.11.Moc děkuji za rady a zkušenosti.Ja jsem trochu nesvá že mě zatím vůbec nic není tak nevim jestli je to dobře nebo ne.A nebo jestli to teprve přijde.T ak na tebe budu zítra myslet určitě vše bude ok pak dej vědět jak jste dopadli 🙂

ilonaat
21. lis 2016

@zabbkakvak ahoj. Zadny nervy, ja spinim i ted. Dneska jsem byla dokonce u dr, protoze vcera jsem sedela a nakednou zblunk a ja byla durch. Tak jsem mela nervy jestli to neni voda. No to se nevi, ale snad ne. Mala je v pořádku. ..... tak se taky neboj, vse je v pohode. Ale jestli mas nervy, neni nic na tom zajít na ultrazvuk. ....tak se drž 😉

@lenusaak a ty uz taky nenervuj.Uz budeš mit ten svuj kriticky tyden za sebou a uz to bude jen fajn. Taky jsem z te tve zkusenosti mela nervy. Ale vidis. Nic se nestalo. U tebe taky se nic nestane a zitra cekam pořádný "selfie" tvoji prdolky.... 🙂

zabbkakvak
21. lis 2016

@ilonaat jjj tak taky to máš pestrý.... Tak hlavně že je vše ok.Ted nešpiním tak jsem v klidu.Kdy jsi měla nějaké příznaky ja jsem 5+5 a zatím nic moc nepociťuji občas píchne v podbřišku ale to je asi vše.

ilonaat
21. lis 2016

@zabbkakvak Covece. Me asi az 10...11tt zacly bolet prsa. Jinak nic. Taky me silene palela zaha. Ale ja na zahu trpela i predtim. Ted jsem mela chvíli klid a ted uz je to zase zpet ....Vubec se nenervuj priznakama. Me krome ty zahy nebylo vlastne nic. Prsa bolely asi 3 tydny a pak stop. Ted uz teda mala zacala kopat, takže uz je to lepsi. Ty nervy jestli zije jsou desny.

zabbkakvak
21. lis 2016

@ilonaat jjj díkec tak si mě uklidnila.Už tě kope kočena :-* to je super aspoň o ní už pořádně víš 🙂

ilonaat
21. lis 2016

@zabbkakvak no jeste o ni právě nevim tak jak bych chtela. Nekdy me napíná celej den. Ani se neozve, netukne. Nic 😉....

lenusaak
21. lis 2016

@zabbkakvak kdybys špinila, tak si skoč ns uzv dřiv, já taky jela takhle dvakrát dřív😊 jinak ja v 6tt neměla žádny přiznaky. Až ke konci 7tt začla nevolnost a prsa me boli od konce 9tt. Všechno bude oki😊 já zítra písnu😊

lenusaak
21. lis 2016

@ilonaat přisahám už nervit nebudu😇 jinak ty porad krvácíš?? A důvod neví? Dali ti nějake léky nebo jak se to řeši takhle na konci 2.trimestru? No jo proč bychom měli mit to těhu v klidu cely, když to jde jinak..😄😐

ilonaat
21. lis 2016

@lenusaak Leni ne neee. Uz nespinim. Zase mam vytok. Tak jsem koupila rosalgin a dostala jsem Macmiror na zavadeni. Snad to bude uz ok . Mam z tebe radost, ze jsi tak poslusna. Uz nechci slyset nic o nervech....hiii, jako bych ja delala neco jinyho 😀

fonamor
22. lis 2016

Ahoj holky,vidim,ze se mate vsechny fajn,super. Ale jdu se zeptat na neco uplne mimo misu.
Nevite nahodou nektera,jak je to s materskou?... Musi se byt za posledni rok u jednoho zamestnavatele nebo se pocitaji vsichni zamestnavatele?.. Ja nekde cetla,ze zenska aby mela narok na rodicovskou,musi byt min 12 mes zamestnana zpetne... Napise mi to nekdo selskym rozumem,prosim... Me totiz nabidli novou praci,jina firma,tak nevim,jak se to pocita.
Muuuuuck,dekuji a opatrne na sebe🙂

ana1bela
22. lis 2016

ahoj holky, chci se zeptat je tady někdo kdo přešel z jiného caru do Heliosu a vyšlo to..?

ilonaat
22. lis 2016

@ana1bela Ano. Ja. Z plzne do Brna 😉

lenusaak
22. lis 2016

Holky ja na uzv vše v pořadku jsem 9+3 tt uz mámtěhu kartičku jupijou

ilonaat
22. lis 2016

@lenusaak super Leniiii. Noc jineho jsem necekala. Tak uz jen radost a pis prdolce denik 😉

sisik10
22. lis 2016

@lenusaak Nádhera 🙂 jen takdál

wendissek
22. lis 2016

@lenusaak to je paráda nic jiného jsem nečekala

lenusaak
22. lis 2016

@wendissek
@sisik10
@ilonaat dekuju vám moc😘

zabbkakvak
22. lis 2016

@ana1bela Já taky nejdřív UNICA teď Helios a vyšlo to .Hlavně nám dělali vyšetření co nám tam vůbec nedělali a říkali nám že jsme v pořádku a v Heliosu přišli na to kde je problém .