Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

pepitas
30. dub 2012

Ahojte holky! Tak nakonec ten víkend pěkně utekl. V sobotu jsem byla u kámošky na zahradě opékat špekáčky a v neděli jsem pracovala doma, dělala jsem velký úklid. Teď jsem došla z práce a pojedu si pro dcerku k našim a navečer pojedem na akci pálení čarodějnic. Budou tam soutěže pro děti, tak si malá užije. Zítra bych s ní chtěla jet na výlet někam do zoo, ale ještě nevím. Byla týden u babičky, tak si ji aspoň užiju, když je volno. A co máte vy v plánu?
Já si brusle koupila před dvěma rokama , ale kvůli té operované páteři moc nemůžu, takže vždycky jedu jen chvilku, abych aspoň něco dělala.

onno
30. dub 2012

@danielahe děkuji 🙂 Bolí mě v krku tak kloktám sůl .Dneska už je to lepší.Už si něco přibrala?

danielahe
30. dub 2012

@onno jojo, moje skore jsou 4 kg od transferu...do transferu,po vanocich a po stumulaci jsem pribrala 1,5, takze skoro 6 mam nahore od me puvodni vahy 😀 😀 😀 , no snad nepriberu 25kg jak posledne, to bych v tech teplech asi umrela 😀 😀 😀

veverka.terka
30. dub 2012

ahojky holky, teda, dneska je pěkněj hic, že 🙂 já sem si byla ráno vyzvednout v Heliosu lístek na peníze a při té příležitosti sme zajeli do Vaňkovky a do Tesca Kr.Pole a koupila sem si kraťáky,už byly nutně potřeba, minulý rok sem si jedny rozškubla s neteřema na kolotočích a sukýnky moc nenosím, tak bylo potřeba doplnit šatník 😀 dál sme žádný obchůdky neprocházeli, frčeli sme dom, manžel na stavbu a já sem šla vyklízet skříně, protože sme je na pár týdnů musely provizorně dát na chodbu, tak aby nebyly těžký. už mám daný i věci zpátky, ale pěkně sem se zapotila. to bylo hader 😀 😀 😀 a prachu vzadu na skříních....
hehe, a já a brusle 😎stála sem na nich 2x a vždycky sem akorát padala, na normálních umím bruslit, ale tohle mi nešlo, pak už sem to rači nezkoušela 😎
@pepitas ahojky, no, vidíš, to je super, že ses nenudila a pěkně ti to uteklo 😉 my sme taky včera grilovali, to byla pochoutka, mňam 😉
@danielahe ahojky Dany, kila prosím tě vůbec neřeš, hlavně, aby mimoušek byl v pořádku 😉

veverka.terka
30. dub 2012

@onno jak píše Danka, i mně se dělal malinkatej flíček, kterej za chvilku zmizel a svědělo to, ale to je tou samotnou tekutinou v injekci, některé preparáty to tak dělají

adriana1010
30. dub 2012

@veverka.terka Ahoj Terezko, mě tohle taky čeká s těma skříněma, vše vyndat, utřít prach a zase znovu poskládat 🙂, ale počkám s tím, až na neschopneku, při 6 12-kách týdně se mi ten jeden den už nechce dělat vůbec nic a jsem ráda, že se probudím v jednu odpoledne 🙂, proto beru tu neschopnku i jako dobrou věc pro veškerý úklid, který už dlouho odkládám 🙂

veverka.terka
30. dub 2012

@adriana1010 ahoj Adri, no, já bych to normálně nedělala, ale bohužel to bylo nutný, jinak by to tatka s manželem neunesli. máme doma děsnej bordel, to je tak ale asi vždycky,když se přistavuje ke stávající domku a bydlí se tam...co už 🙂 no, tak to máš docela záhul, 6 dvanáctek týdně? to je i nějak moc hodin není? ty pracuješ v nějakým super nebo hypermarketu? a teďka seš v práci? jj, to určitě, PN je super na psychický odpočinek a taky na ostatní věci, který se při práci nedají stíhat 😉

veverka.terka
30. dub 2012

@pepitas já bych taky bylo pro zoo 😉 miluju zoo v Lešné u Zlína, krásná!

adriana1010
30. dub 2012

@veverka.terka To ne, standardně děláme dlouhý, krátký, ale jedna kolegyně skončila, tak ted zaskakuju skoro už dva měsíce, už toho mám plný zuby :(

veverka.terka
30. dub 2012

@adriana1010 no, tak to je krutý, to musíš být pak fakt nepoužitelná....nezávidím 😝

adriana1010
30. dub 2012

@veverka.terka Ani mi nemluv, ale o to víc si pak odpočinu 🙂, jen doufám, že budeme odpočívat dva 🙂..., závidím ti, už to máš za pár 🙂, nevíš kolikátý den menstruace je zhruba odběr vajíček?

veverka.terka
30. dub 2012

@adriana1010 moc bych ti přála, aby se to povedlo 😉 že to mám za pár?! no, sice za pár mám KET, ale těch 10 dní čekání na těhu test a HCG je mor!!!vůbec to neutíká a nervozita je velká. doufám, že aspoň nebudu zase brzo po KETu krvácet, to taky na klidu nepřidá ☹ odběr vajíček bývá mezi 13.-15. dnem od měsíčků, já sem měla 14. den, záleží to na hladině hormůnů v krvi, na výšce sliznice a velikosti folikulů.

adriana1010
30. dub 2012

@veverka.terka Ahaaaa, já myslela, že je to hned po menstruaci...jééj, tak to tady budu trpět ještě dlouho :(, já vím, ale to čekání tentorkát bude stát za to, jinak to ani nepůjde, cítím to v kostech 🙂 a že mě po těch 12-kách vááážně bolí 😀

veverka.terka
30. dub 2012

@adriana1010 no, ještě chvilku si počkáš, ale je to čekání na něco pěknýho, tak to stojí za to 😉 kéž bys to cítila správně 😀 😉

ivetka77
30. dub 2012

@onno ahoj,tyhle flicky jsem taky mela, je to v pohode, neboj

ivetka77
30. dub 2012

@adriana1010 Aha,tak to asi fakt nebyly pocty folikulku-mozna je to teda velikost jednoho a druheho vajecniku?No schvalne mi pak povis, co to bylo 😀

ivetka77
30. dub 2012

@veverka.terka o uklidu mi ani nepovidejte...prose jsem MUSELA tohle udelat pred velikonocema, pak to musim udelat pristi tyden,protoze u nas budeme slavit...pak tyden na to musim pomoct uklidit nasim, protoze bude pout...no me z toho skrabne 🙄 ale tak zvladla jsem to kazdy rok...tak letos to zvladnu zase... jsme na to koneckoncu dva 😀

adriana1010
30. dub 2012

@ivetka77 :D to asi ne, kdybych jich měla drandardně osm, tak stimulovat snad nepotřebuju :D, určitě napíšu, hned na další schůzce se zeptám 🙂

jananovacek
30. dub 2012

@adriana1010 No to bys asi fakt nepotrebovala stimulaci 🙂 Kazdy mesic mas jedno vajicko (nebo teda nekdy mozna zadne), a ta stimulace je od toho, aby jich z tebe dostali vic, aby byla vetsi sance

veverka.terka
1. kvě 2012

dobrý ránko všichni, co máte na dnešek plánu? 🙂

danielahe
1. kvě 2012

@veverka.terka ahoj, nic moc, asi douklidim byt...vcera jsme byli opekat burty s jirulou, jen se mi vecer zvbudil o pul jedne, a ze ho zas boli v krku, tak si rikam, jestli jsme to neuspisili to jeho uzdraveni.... 😠 . Takze jirula v betli a ja surujici po byte? A co ty?

veverka.terka
1. kvě 2012

@danielahe ahojky Danielko, oje, teda, vy se z té nemoci nevyhrabete...to je fajn, že ste byli opíkat 😉 no, mě teda bohužel taky jaksi polechtává v krku a v nose, ale spíš si myslím, že je to nějaká alergie, jak teďka všechno kvete, dělává mi to, tak snad se z toho nic nevyklube ☹ jinak já se chystám chvilku jít odpoledne k nám na náměstí, máme tady Běh za sedmizubým hřebenem, je to tradiční běh na 1. máje, poběží děti od sourozenců, tak se pudu kouknout a bude tam zpívat někdo ze superstar. manžel už od rána pracuje, oběd máme od včera, tak je to celkem fajn 😉 a jinak co ty, bříško se už zvětšuje? 😉

danielahe
1. kvě 2012

@veverka.terka , no ja se zvetsuji cela, takze to moc nepozoruji 😀 😀 😀 .......90% letnich hadriku mi je odeprena, budu muset provetrat tatkovu penezenku, jen nevim jeste, jak ho nenapadne ukecat, ze to opravdu potrebuji 😀 😀 😀

veverka.terka
1. kvě 2012

@danielahe to já se zvětšuju, i když těhu nejsem 😀 😀 😀 ale s mimouškem v břiše by to zvětšování bylo lepší a přínosnější 😉

danielahe
1. kvě 2012

@veverka.terka vsak se dockas, musis verit a byt konecne optimista 🙂 . Uz na tebe mimousek ceka 😉

jananovacek
1. kvě 2012

@danielahe Veveruska uz je optimista, ze jo, Teri 😉

daguli
1. kvě 2012

@danielahe Tak to je super napad-myslim s tim bruslenim 🙂
@adriana1010 A jasne ze pockame 🙂 Zas tak dlouhy to cekani urcite nebude 😵 😵

danielahe
2. kvě 2012

@daguli ale kdybys chtela, tak se muzeme klidne videt i driv 😉

danielahe
2. kvě 2012

Dobre rano vsem....pro me az tak hezke neni 😢 , pred chvili mi volala mamka, ze mi po tezke nemoci umrela babicka ☹ , vim, ze je to pro ni tak lepsi, protoze se moc trapila, ale i tak mi to je moc lito. Je to strasne klise, na jednu stranu se raduji z miminka a na druhe strane mi umre clen rodiny.....

adriana1010
2. kvě 2012

@danielahe To je mi moc líto :(, upřímnou soustrast, je to příšerná věc, ale věř, že o to víc Vás bude babička z nebe opatrovat...