Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

janijacek
19. kvě 2012

@veverka.terka Ahoj,moc gratuluji k tehotenstvi a chtela bych rict,ze ten bily jogurt fakt stoji za to-pomaha-trapilo me to cele tehu,tak mozna se zkus premoci-staci par zlicek...jinak ja jsem brala Rennie a v poho...a jeste taky nepij zadne bublinkove vody;)

janijacek
19. kvě 2012

Jinak holky, jsem tu po dlouhe dobe,chtela bych vas vsechny moc pozdravit a oznamit,ze 15/5 se nam narodila dalsi Heliosacka holcicka,jsmenuje se Terezka a je nadhernoucka...nejvetsi stesti meho zivota...Prejji Vam,aby jste vsechny take brzy zazily toto stesti a jsem si jista, ze v Heliosu to brzy bude-vim o cem mluvim-prvni stimulace, prvni embryjko, lepe jsem si to ani ve snu nepredstavovala...moc na vas vsechny myslim a drzim vam pesti!!
Jana

adriana1010
19. kvě 2012

@janijacek Jéééé, děkujeme, gratulejeme a přejeme Terezece co nejvíc štěstí, lásky a především zdraví do jejího života 🙂, samozřejmě taktéž mamce 😉

veverka.terka
20. kvě 2012

@janijacek ahojky, děkuju za gratulaci, ale ještě není nic jisté, pořád mám hodně strach. a hlavně děkuju za informace a za rady, zkusím to 🙂 včera sem vypila 3 sklenice ohřátého mléka a taky to bylo mnohem lepší 😉 a ty perlivé vody vím, že nejsou dobré, snažím se jim vyhnout. děkuju!
to je krásná zprávička, moc gratuluju, ať ste hlavně zdarvé a spokojené!!! snad i my se brzo dočkáme....

veverka.terka
20. kvě 2012

@adriana1010 ahojky Adri, jak ti je? co opuchlý obličej a co krk? ty jdeš zítra taky na kontrolu že? nemohly bysme se vidět teda zítra? že bysme se ještě domluvily s Dankou, jestli by mohla? minimálně se uvidíme v Heliosu, ale budu s manželem, takže by to na dlouhý povídání nebylo ☹ kdybysme pak šly někam na kávu, zůstala bych v Brně a pak jela domů vlakem.

onno
20. kvě 2012

Dobré ráno dneska bude asi hezky.Aspoň u nás svítí sluníčko a je jasno.
@janijacek gratuluji k Terezce hlavně ať je zdravá a maminka taky.

veverka.terka
20. kvě 2012

holky, já mám takovej strach, teďka tady brečím, protože mi přijde, že TT mám už 3 pořád stejně silnou čárku a nesílí, tolik se bojím.... ☹ ☹ ☹

adriana1010
20. kvě 2012

@veverka.terka Terezko vykašli se na ty testy a počkej zítra na krev, bude to dobrý, naprosto zbytečně se nervuješ ! JInak ty tam budeš na kolikátou zítra? na sedmou na krev?

onno
20. kvě 2012

@veverka.terka už si ty testy nedělej nech to na tu krev.Nervuješ se zbytečně určitě vše dobře dopadne.Di dělat něco co ti zaměstná hlavičku.Třeba něco co neumíš a chceš se to naučit a nejde ti to.Já jsem včera začla háčkovat a tady nad tým teču.Nejde mě to že udělám prostírku ,ale má to úplně jinej tvar 😒

veverka.terka
20. kvě 2012

@adriana1010 Adri, jo, jdu na 7h, ty taky žejo?
@adriana1010 @onno holky, tolik se bojím, pořád dokola to zkoumám, ale manžel mě taky uklidňuje, že je to dobrý, tak uvidíme... odpoledne pudem na dlouuuuhoouuu procházku 😉

janijacek
20. kvě 2012

Ahoj holky, dekuji ...

@veverka.terka Souhlasim s holkami-nema cenu pard opakovat testy,nejvic Ti povi krev...hlavne ted musis byt co nejvic v pohode...dulezite je,ze tam ta carka stale je ! ;) Na zitra moc drzim pesti!

adriana1010
20. kvě 2012

@veverka.terka Jojo Teri, jdu taky na sedmou 🙂, teda jestli zase nezaspím jak minule 🙂

jananovacek
20. kvě 2012

@veverka.terka Terezko, na testy se vyprdni, hodnotu mas jak Brno 😉

werinka1
20. kvě 2012

Ahoj holky, promiňte že vám sem skáču, ale chtěla jsem se vás zeptat jak kdo byl spokojen (nebo je) s Heliosem. Bohužel jsem dnes zjistila, že nedopadl dobře KETík a máme před sebou pouze jeden pokus IVF hrazený (částečně že) pojišťovnou. Jsem až ze Šumavy, konkrétně Sušice, ale klidně pojedu na druhej konec republiky, pokud bude větší naděje na úspěch. O Heliosu jsem prozatím slyšela chválu, tak by mi zajímalo co na to vy "heliosačky" 🙂 Všem budu vděčná za jakoukoliv zkušenost. 🙂

veverka.terka
20. kvě 2012

@adriana1010 Adri, a asi ti není zrovna nejlíp zdravotně, tak to necháme na jindy že? nějak se k tomu nikdo nemáte, že bysme se sešly....
@jananovacek kéž by Jani, ale po minulé zkušenosti mám hroznej strach a sem pěkně vybobkovaná, aby to ještě nedopadlo blbě ☹

adriana1010
20. kvě 2012

@veverka.terka Terezko není problém🙂, moc ráda půjdu potom na kafčo 🙂, tak se potkáme ráno v heliosu a půjdeme rovnou od tam? Já půjdu moc ráda 🙂, já zítra teda nechám drahouška doma a pomažeme 🙂

adriana1010
20. kvě 2012

@veverka.terka Úplně chápu a věř, že si dokážu představit jak ti asi je, ale nesmíš se tomu poddávat, zkrátka to neřeš, zítra budeš vědět, že hcg vzrostlo, tak spolu budeme do té doby, než si zavoláme o výsledky 🙂, hm? já rozhodně nic zítra nemám 🙂, tak budu ráda, že se konečně zabavím 🙂

adriana1010
20. kvě 2012

jinak krček je jako nový 🙂, bioparox je výýýbornej 🙂, vůbec nic necítím, ale radši budu ještě preventivně šplíchat 🙂

jananovacek
20. kvě 2012

@veverka.terka Ja vim, Teri, je to tezky, ale vsechno je jak ma byt, tak neni duvod se zbytecne znervoznovat, nebo s to mimco rozmysli....musis zustat v klidu, psychika je ted nejdulezitejsi faktor uspechu! 😉

jananovacek
20. kvě 2012

@werinka1 Ahoj Werinko, za mne rozhodne ANO! Už jsem to tady psala strašně mockrát, ale přístup, vyšetření, výsledky, odborníci...zatím jsem nenašla srovnatelné centrum 🙂 A už ani nehledám, jsem v tom 😉

werinka1
20. kvě 2012

@jananovacek Tak moc blahopřeju! 😵 A díky za odpověď.

jananovacek
20. kvě 2012

@werinka1 Diky...Doufam, že brzo taky rozšíříš řady heliosáckých těhulek 😉

veverka.terka
20. kvě 2012

@adriana1010 tak to je super, krk i že se uvidíme, moc se těším 😉 😉 😉 myslíš, že spolu vydržíme tak dlouho?! abys mě nechtěla poslat rychle dom hnedka, jak mě uvidíš 😎 a máš tip na nějakou kavárničku, kde bude už ráno otevřený? sem ráda, že je ti líp 😉

werinka1
20. kvě 2012

@jananovacek Ani nevíš jak bych ráda 😵 😵 😵

veverka.terka
20. kvě 2012

@jananovacek doufám, že si to mimčo nerozmyslí a bude hezky růst 😉 snažím se být v klidu, přes den je to lepší, ale vždycky ráno a večer sem z toho špatná, ale tak snad už zítřek mě víc povzbudí, pokud to bude OK, a budu v klidu úplně 😉
@werinka1 ahojky, souhlasím s Jančou, taky už se to tu psalo mockrát, koukni se o pár stránek blíž, zrovna před pár dny se na to také ptala nějaká holčina. určitě sem spokojená a nešla bych jinam, věřím jim!

werinka1
20. kvě 2012

@veverka.terka Díky, zkusím to najít. Zkoušela jsem už mrknout zpětně, ale nic takového jsem nenašla, tak proto jsem se zeptala. A moc ti gratuluju, dočetla jsem se, že jsi nedavno našla //. Bude to dobré, neboj. 🙂

adriana1010
20. kvě 2012

@veverka.terka tssss, no jistě 🙂, tak manžu pošli rovnou domů a počkáme tam spolu 🙂, počkám na tebe dole v sedm hodin, co říkáš? potkáme se před heliosem dole na recepci.
jasně, že to spolu vydržíme, dáme si kávičku, pak si skákneme na obídek, nějakou kavárničku a restauračku najdem, neboj 🙂, pak si cinknem o výsledky a pomažeme spokojeně domů 🙂

veverka.terka
20. kvě 2012

@adriana1010 super Adri, jj, sejdem se, jak píšeš a pak se domluvíme, kam zajdem 😉 no, jenom, aby byly dobrý výsledky, nerada bych se někde ve městě sesypala... ☹ těším se 😉 😉 😉 pá zítra
a hezký večer všem

veverka.terka
20. kvě 2012

@werinka1 koukni na stranu 125, tam sme to právě holčině taky psaly 😉 a děkuju za gratulaci, snad bude vše OK při prvním transferu embryjka to bylo takové všelijaké a dopadlo to špatně, proto se teďka tak obávám...přeju hodně štěstí při výběru CARu, ale Helios je jasná volba 😉 😉 😉

kinos
20. kvě 2012

@veverka.terka budu na tebe myslet a věřit, že k večeru napíšeš ,že je to dobré 🙂 Pak mi budeš radit, jaké je to být těhulkou 🙂. Za rady do lázni děkuju, určitě využiju 🙂, žádné ručníky brát nebudu 🙂.