Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

adriana1010
8. čer 2012

@ivetka77 ahoj ivetko 🙂, jsem dnes 5 den po et, je jeste brzy, ja viiim, pockam do pondeli holky, vic nevydrzim, to bude osmy den a aspon dusik tam musi byt, jsou to nervy, ale co nadelame 🙂, jen se bojim, abych nezacala krvacet, to me rani, snad ne, jinak nic necitim, krome sileneho nadmuti, porad brkam a p.... :D, je to des, ale to je asi ten utros. Uvidime 🙂

adriana1010
8. čer 2012

@veverka.terka
@veverka.terka terezko vydrzim, ale pondeli je strop :D, mam jen jeden test, ani nevim jaky koupit, ty mama testy?

veverka.terka
9. čer 2012

@adriana1010 jj, vydrž, v pondělí už by tam mělo být něco vidět 😉 taky sem měla vždycky jenom ty mama testy, ale prý sou dobrý,spolehlivý a levný 🙂

ivetka77
9. čer 2012

@adriana1010 tak vydrz prtka vydrz!! 😉 A mamma testy staci,ja jsem je taky mela....

adriana1010
9. čer 2012

@ivetka77 holky mě to připadá čím dál víc beznadějný :(, ode dneška mě dost bolí v kříži jak před menses..jsem to nevěděla, že nemůžu mít ani minimální štěstí jednou v životě..achjo..už jen počkám jak to dostanu..

danielahe
9. čer 2012

@ivetka77 no s tim porodem jsem na tom stejne, kdyz jsem nevedela do ceho jdu, tak jsme se strasne tesila, ted se tesim taky na prcka, ale na porod uz zas tak moc neee 😀

No nc venku je hnusne a ja jdu zehlit, mam tam zase obri hromadku, tak jsi jdu zkratit odpoledne.pa

veverka.terka
9. čer 2012

@adriana1010 Adri, nezoufej a věř, že to dobře dopadne. mě bolí třeba v podbřišku teďka celý týden, taky jak kdybych měla dostat měsíčky...ono káždá ženská to má jinak, takže žádnej smutek a žádný házení flinty do žita!!!!

adriana1010
9. čer 2012

@veverka.terka terezko vím, že to myslíš hezky, ale ty pocity znám vždy jen s přicházející menzes, když jsem byla předtím těhotná bylo to vždy tak, že jsem nic necítila..tak nevím :(

jananovacek
9. čer 2012

@ivetka77 Asi me trochu zmaha to pocasi, porad bych spala a spala 🙂 ale jinak dobry, co ty? ;)

jananovacek
9. čer 2012

@veverka.terka No my jsme meli PGD, takze hned 🙂

veverka.terka
9. čer 2012

@jananovacek ahojky, tak to je jasný 😉 Danka psala, že až tak v 16-18tt., já sem myslela, že tak kolem 12tt......

jananovacek
9. čer 2012

@adriana1010 To je uplne normalni, je to uplne stejny jak pred menzes, ale bez menzes 🙂 Ona se ta deloha i tak hodne prokrvuje, takze to ma stejny priznaky, hlavne klidek ;)

danielahe
10. čer 2012

@adriana1010 ja mela taky pocit, ze dostanu menzes 😉 , takze dokud nevis vysledek, tak se zbytecne nestresuj 😉

adriana1010
10. čer 2012

Ahoj holky, jak se dneska máte? Venku je hnusně a to mi na náladě moc nepřidává, dneska naopak nic necítím, to tělo si se mnou hraje, ale normálně vůbec nevím zda jsem si ráno zaváděla utroš nebo ne....já se totiž probudila dřív, a pak usla a nevím jestli jsem si ho dala nebo ne, mám si ho vzít preventivně znovu? Nebo raději ne? Já nevím ...:(

adriana1010
10. čer 2012

Jinak jsem se rozhodla, že těstit budu zítra ráno 🙂, to bude osmý den.., dneska to ještě vydržím 🙂

jananovacek
10. čer 2012

@adriana1010 Je to zkouska trpelivosti 🙂

danielahe
10. čer 2012

ahoj holky, venku je opravdu skarede...dneska jsem neuhlidala ruku a predbezne jsem si na bazarku zamluvila kocarek 😵 😵 😵

danielahe
10. čer 2012

@adriana1010 ten utros neres 😉 ja bych si ho radeji spis nebrala 😉 , jednou se nic nepokazi a pokud se vejce uhnizdi a ma tam byt, tak tam bude i bez utrosu 🙂 😉

danielahe
10. čer 2012
danielahe
10. čer 2012

tyjo venku hnusne a tady je mrtvo, kde vsichni jste? 😀 ..mne odjel tatka, tak maji mysi preee 😀 😀 😀 , uvolnil se mi pocitac 🙂

kinos
10. čer 2012

@danielahe ty jsi šikula, no paráda a myslím, že je pravý čas 😉 Kolikpak váží? Pokud taky dostaneme dáreček v podobě miminka 😉 , vidím to tak na dva kočárky - jeden s korbou do terénu (bydlíme u lesa) a jeden lehoučky do autobusu, na převážení a na tlačení do kopce 😕

kinos
10. čer 2012

@danielahe A to žes neuhlídala ruku je v pohodě, co teprve já 😀 . Teď mám zrovna období, kdy sleduju kočárky 😀 a to já mám zrovna ještě spoustu času 🙂. Jinak tady v lázních je docela hezky, myslím, co se týče počasí, jinak je tu super.

danielahe
10. čer 2012

@kinos kolik vazi to uz nevim, ale neco kolem 12kg. Ten co mam v merku je prave delany i do terenu 😉, aspon se to pise 😉 .....to s tim vyberem taky nebudes mit jednoduchy, treba najdes nejaky, ktery bude lehky a bude mit i korbicku 😉 . U nas brne je pekne hnusne, rano to vypadalo celkem nadejne, ale po vetsinu dne prsi...ale od pulky tydne by se melo oteplovat 😉 , ted by mi taky lazne bodli, synator me vytaci, jak se da. ted v nedeli vecer dopisujeme ukoly 😠 a starousovi jsme rekla o kocarku a prej jestli jsem se nezblaznila, ze si pojedu pro kocarek do olomouce 😠

kinos
10. čer 2012

@danielahe Tož to jsou chlapi! Ten kočárek nejde poslat? a i kdyby, tak to přece není taková dálka. Nejvíc miluju, když chlap nic nezařizuje, ale pak je nejchytřejší 🙄 😀 . Njn a malej taky takový typický chlap, co 😀 , ještě že jej budete mít dopsaný 😀 .

danielahe
10. čer 2012

@kinos no jeste piseme a uz se zacal vztekat 😀 , ale pise...jenze to psani, vsude skrtani, to je fakt des bes, ve ctvrtek jdeme za pani psycholozkou, modlim se, aby nam nasla nejakou dysgrafii, protoze to co on je schopnej vytvorit, je fakt unikat 😠 . no a ja uz mam nervy na dranc 😀 😀 😀 . Jinak s tema chlapama to mas pravdu 😀 😀 😀 , jeste ze ten muj neleze na konika, by se neco docetl 😀 😀 😀 😀 🤐

danielahe
10. čer 2012

Valim se uklidnit k televizi a jirku naspat do postele 😉 , dobrou

ivetka77
10. čer 2012

@adriana1010 Adri,protoze zitra rano,az sem budes psat doufam radostny vysledek budu jeste pravdepodobne mit pulnoc, tak drzim pesti predem!!!!

ivetka77
10. čer 2012

@jananovacek No jo, to jsme na tom stejne, vubec se mi ted nechce lezt z postele 🙂 Hold dve tehule-co si budeme vykladat, ze? 😀
Dani, Terko, jak jste na tom vy? 😀

adriana1010
10. čer 2012

@ivetka77 Děkuju Ivi 🙂, snad ano, když ne, tak tady budu ještě pár dní hysterčit, než to budu mít definitivní 🙂

danielahe
11. čer 2012

@ivetka77 ahoj, u me uz lepsi s tim lezenim z postele, ale po obede si davam obcas slofika, do vecera nevydrzim 😀
@adriana1010 tak co, uz sis testla? 😉 🙂