Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

artepka84
15. srp 2014

@kejtblue Jj, záda jsou pes, dneska trochu lepší, tak snad to vydrží. Ty křeče mi náhodou přijdou jako dobrý znamení, to by mohlo být uhnízdování...na mos je jeste mooooc brzo. Já mám dobrou zprávu, máme jeste jedno dobrý embryjko po pgd!

@genio Odpocines si a za chvilku uz bude s chtít další stimulaci, uvidíš. Já po každý říkala, že už to nechci a uplynuly dva měsíce a už jsem to vyhlížela🙂

kejtblue
15. srp 2014

@genio Vitej zpatky! Na podruhe uz to musi dopadnout, sama rikas ze Texl rikal ze jses v poradku a ze to byla nejspis nahoda! Vim ze je to tezky ale nevzdavej to, jednou to vyjit musi 🙂
@artepka84 Gratuluju na dalsi bublince! To bude nejakej braska nebo sestricka pro to prvni 😉
Ja doufam ze je to uhnizdovani...protoze rano byly fakt celkem silny, az sem si sla na wc kontrolovat kalhotky 😀

jawuna
15. srp 2014

@kejtblue Jo, úplně jak před mrchou, ale prý je to normální...někdo mi říkal, už nevím kdo, že rozdíl mezi těhu a mrchou může být jen v tom, že máš pozitivní test 😀 jinak to může být všechno úplně stejný... Tak držím palce!

jawuna
15. srp 2014

@artepka84 No tak paráda! Budou sourozenci 😵

artepka84
15. srp 2014

@jawuna Na takový štěstí si nedovoluju ani pomyslet🙂
@kejtblue Takže odpočíváš, když Ti není dobře, nebo jaký máš režim? Já vždycky tak první dva dny polehávala(byly to taky transfery hned po stimulce, takze jsem byla unavená), ale tentokrát se mi moc odpočívat nechce, tak funguju normálně, snad to nevadí...Co jinak plánuješ na víkend? My zítra asi pojedem na návštěvu k mým rodičům, i když teda predpovedi hlásí chladno, tak si to na zahrade asi moc neuzijeme:(

madlenka87
15. srp 2014

@artepka84 To je báječná zpráva!!! Moc gratuluju 🙂 @genio Ahóóój 😀 Já myslím, že je hodně důležité, že Texl říkal, že máš výsledky v pořádku... a určitě do toho jdi znovu! Však si dej času kolik potřebuješ..., ale myslím, že to funguje přesně, jak psala artepka... odpočineš si a hurá do toho znovu 😀 @kejtblue merional si budu píchat poprvé až dnes večer, tak se uvidí. Doufám, že mi bude fajn. Spí u nás dnes moje mamka a ta ani neví, že stimuluju, tak to musí vše proběhnout rychle a hladce 😀
Holky, máte ten merional v ledničce? V příbalovém letáku je do 25 stupňů... V sobotu budem celý den na svatbě a moc teda nevím, jak to budu řešit... Jinak na kontrolu jdu teda v úterý, dnes mi volala koordinátorka 😉

jawuna
15. srp 2014

@madlenka87 myslím, že ho nemusíš mít v ledničce

jawuna
15. srp 2014

@artepka84 No podívej se na mě...kdo by to byl řekl 😀 moje 5. a 6. těhu 😉

genio
16. srp 2014

@madlenka87
@artepka84
@kejtblue Holky děkuju no možná za ty 2 měsíce budu mluvit jinak 😀 uvidíme...ale jinač říkal že mi změní krátký protokol na dlouhý... tak možná pak budou kvalitnější vajíčka 🙂

kejtblue
17. srp 2014

@jawuna Doufam ze mas pravdu! Dneska se k tomu pocitu na mrchu pridalo i boleni hlavy co ji predchazi, takze jsem smutna..nejak sem se poslednich par dnu citila nadejne a ted jak zacinaji ty PMS pocity, ztracim nadeji ☹ Chjo..proc to musi byt tak tezky..
@artepka84 Ja neodpocivala po transferu vubec. Ne ze bych sla na turu nebo tak, ale proste sem delala veci co delam normalne, az na to ze si nedavam koupel a netaham nic tezkyho..a jestli z toho neco bude..dozvime se po reklame! 😀
Porad u rodicu, mate se tam hezky? Ten dest to asi trochu kazi ze.. a jak se citis?
@madlenka87 Zadnej z prasku jsem v lednicce nemela, krome Pregnylu nakonec (to se picha pred odberem vajicek) a u toho mi to vylozene rekli. U ostatnich to neni nutny..
Co prvni Merional, jak to probehlo?
@genio Moc ti preju aby dlouhej protokol zabral jak ma! Texlous je chytrej clovek, pro kazdyho vzdycky vymysli reseni! 🙂

kejtblue
17. srp 2014

@petule1983 Tak jak se mas, nejaky zmeny v pocitech? A kterej den jdes na ten odber?

artepka84
17. srp 2014

@kejtblue Ahojka, tak jak se cítíš?Křeče už zmizely? Já necítím vubec nic...Mám dneska trosku uklidovej den-luxovani a prani🙂

artepka84
17. srp 2014

@kejtblue Už jsme doma, u rodiču vcera fajn, i ldyz stridave prselo...Ja bych bolest hlavy jako nic negativniho nebrala, napriklad minule, jak z toho byl nakonec ten potrat, me pred pozitivnim testem bolela hlava jak blazen...ono to asi u nas inf holek je tezky, berem ty progesterony, naky nervy k tomu, tak asi odlisit co je z ceho je celkem nemozny. Ja zadny priznaky nemam. Jsou to nervy, no...A kdy bys mela mit ms, neni to jeste brzo na predmenstruacni priznaky? Ja az nejak pristi patek nebo sobotu, pokud by to bylo jako obvykle, ale kez by nedorazila...

artepka84
17. srp 2014

@madlenka87 Tak drzim palce, at injekce probihaj hladce. Tys to vydrzela nerict? Já jsem slepičí prdelka a potřabuju si vzdycky aspon v rodine postezovat, takze to vi moji i manzelovi rodice. Jak pise kejtblue, v lednici jen Pregnyl, ostatni normalne.

artepka84
17. srp 2014

@jawuna Muzu se zeptat, rekli ti po pgd pohlavi tech vysetrovanych embryjek?Jaky jste meli pomer kluci/holky? My mame kluciky, holky muzou byt u nas jedine ti nevysetreni🙂

madlenka87
17. srp 2014

@kejtblue Ahojík! Určitě nebuď smutná, MS bolest přece vůbec nic neznamená, po těch tunách medikace... 😖 Kdy budeš testovat? Nebo chceš jít až rovnou na krev? První merional dobrý. Byli jsme na té svatbě a fakt si nebylo totálně kde píchnout, na WC jsem fakt nechtěla. Tak jsme šli do parku pod lampu 😀 No připadala jsem si jak narkomanka v boloňským lesíku 😀 Ještě že manža asistoval, podával a odnášel... akorát se nemůže dívat na to, jak si to píchám 🙂 Ale vše dopadlo zdárně!
@artepka84 Vydržela. Ví to jen manželova mamka. Resp. ví, že má manžel tu azoospermii, ale co vše to pro nás obnáší taky ne, ani že si píchám ty injekce. My nebo hlavně já to nechci nikomu říkat. U nás v rodině je teď problémů už tak dost a nechci nikomu přidělávat další starosti a ani nestojím o to , aby se mě pořád někdo vyptával, jak mi je a jak to pokračuje... Řešíme to s manželem nebo si postěžuju tady 😀 Akorát jedné svojí kamarádce jsem to vše řekla a informuju ji o novinkách, jsme jak sestry. Tak asi tak. Ale lehké to není, neprořeknout se, když třeba jezdím na krev, dávat pozor, aby se mi tu nikde neválely léky atd. 🙂 Kdy budeš testovat ty? Popř. kdy jdeš na krev? To je úžasný, že dokážou už tak strašně brzy zjistit to pohlaví, viď? A to kdyby třeba byl kluk i holka, tak ti jako dají vybrat? 😀 To mi přijde docela scifi a ani nevím, jestli bych to chtěla, asi ne. Ale stejně je ta medicína neskutečně daleko...

jawuna
18. srp 2014

@artepka84 My jsme měli jednoho kluka a dvě holky. Ptali jsme se na to, když budeš chtít, tak ti to asi řeknou ;)

jawuna
18. srp 2014

@kejtblue N ahlavu se vyprdni, to vůůůůbec nic neznamená, vem si, jaké je venku počasí, do toho hormony, spíš by bylo divné, kdyby tě nebolela ;) Vydrž!!! 😉

jawuna
18. srp 2014

Myslím na vás, kočky, na všechny a moc držím palce, ať je tady pěkná těhu vlna 😉 😵

artepka84
18. srp 2014

@madlenka87 Tak to jsi statečná, že to zvládáš víceméně sama. Pohlaví nevím, jestli dávají vybrat, ale my bychom to stejně nechali na nich, nevybírali bychom si. Fajn, ze jste zvládli i svatbu, já s jednou píchala v autě, kdy jsme jen na chvilku zastavili a zrovna vedle nás stavělo další auto, tak jsem si připadala jak feták a bála se, aby na mě nezavolali policajty🙂)
@jawuna Děkujem za podporu, jsi tady ted nase matka pluku🙂

kejtblue
18. srp 2014

@artepka84 Krece prichazi a zas odchazi, ale nic extra bolestivyho..mam pocit ze sem vysledovala ze jich je vzdycky vic tak hodinu po tom co si vezmu Duphaston, takze jsem si skoro jista ze je to tim.
Jinak na kramy je u me brzo, to jo, chodi vetsinou tak 27, 28 DC, ale PMS mam nekdy i tyden dopredu..takze na ten bohuzel neni brzo nikdy :/
Doufam ze nam tady nikomu ty kramy nedorazi!
Nejaky zmeny u tebe, citis neco?
@madlenka87 Strasne si me pobavila s tim pichanim si injekci nekde v parku, jak fetak 😀 Uplne sem si to predstavila jak tam nekde chudaci drepite na lavicce, pry spatnym osvetleni a kolem jde nejaka pani s pejskem a krizuje se jak je ta dnesni mladez hrozna 😀
Hlavne ze Merional ti sedi a nemas z nej zadny spatny pocity, to je dulezity. Kdy mas dalsi kontrolu?
Jinak me hlava boli porad, ale uz si z toho vazne nic nedelam..
Abych pravdu rekla tak jsem testovala potaji uz dneska rano, a byla tam velice jemna ale zretelna druha carecka, nicmene se bojim to moc roztrubovat a nejak se moc radovat dokud netestnu jeste parkrat a hlavne dokud nebude krev. Na tu pujdu v sobotu ranu nejspis..to mi vychazi na ten 12. den. 🙂
@jawuna Tak dneska rano jemna carka na Mamatestu s citlivosti 10/miu. Jen hlasim, neraduju se, nebo tak, radsi budu skepticka pro jistotu..zitra se testnu znova a uvidim jestli to cely nebyl jenom sen. A pak se budu modlit aby carodejnice neprisla a cely to nezkazila!
@petule1983 Peto zijes? Sem tak pocitala, jestli se nemylim tak jdes na tu krev uz zitra? Dej o sobe vedet!

jawuna
18. srp 2014

@kejtblue jupíííí, potichoučku gratuluji 😉

madlenka87
18. srp 2014

@kejtblue Ty jóóó! Tak to hrozně držím palce! Dneska je to teda 7. den? To se docela i dvivím, že už tam něco bylo. Tak hlavně ať se drží čárka jedna rovná 😀 Musíš teď každý den podávat zprávy! 😀 Asi to není ještě jistota, ale stejně mám obrovskou radost a vnitřně cítím, že to vyjde! 😉
Jojo, v parku to bylo super. Paní s pejskem teda naštěstí nešla, to by mě asi kleplo. Stačilo když jsem se točila pod tou lampou s injekcí v ruce a nadávala, že ne nadarmo se říká, že pod svícnem je největší tma 😀

kejtblue
19. srp 2014

Holky: @madlenka87, @jawuna, @artepka84 a @petule 1983.
Tak takhle vypadaji testiky dneska rano, doufam ze to je z fotky poznat..
Ja se tak moc bojim radovat, kdyz vim jak je velkej pocet biochemickych tehotenstvi, ale na tohle se tak krasne diva! 😀

jawuna
19. srp 2014

Jooooooo, je to taaaaaaaaam 😉 😵 😎 Mám hroznou radost, moc gratuluju 😲

genio
19. srp 2014

@kejtblue jee paraada!! 🙂 at je vse tak jak má! mám velkou radost 🙂

kejtblue
19. srp 2014

Dekuju moc holky @jawuna @genio ale budu se snazit prece jenom jeste neoslavovat a pockat si na krev a jestli ty hodnoty budou stoupat jak majia atd..zadny ofiko oznameni ani oslavy..tohle bylo jen pro vas, Vam to holky musim rict tak jak se to deje..jinak bych se zblaznila 😀 Ste moje podpora 🙂

jawuna
19. srp 2014

@kejtblue Dyť to je jasný, ale dobrej začátek ;) Bez toho by to dál nešlo 😉

genio
19. srp 2014

@kejtblue jasně že to bude dobré, věřím v to!!
holky jak vidím ty krásné pozitivní zprávy a výsledky tak mi dodáváte odvahu a chuť na další pokus 🙂

kejtblue
19. srp 2014

@jawuna @genio Dekuju moc za podporu a doufam ze to dobre dopadne, tak jak to i zacalo! 🙂
@genio Doufam ze te inspirace tu bude vic a vsem se splni jejich prani! To pak uz nebudes vahat, ze? 😝 Jdi do toho, smulu uz sis vybrala, ted prijde jen do dobry! 🙂