Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

zabbkakvak
3. čer 2016

@ilonaat jo tak teď už vám to určitě vyjde a na dovolenou pojedete ve třech 😉

ilonaat
3. čer 2016

@zabbkakvak Tak to jsou dovre zpravy. Jen tak dal. Urcite se budou drzet 😉

jawuna
4. čer 2016

@barisej Jak to u tebe dopadlo? Už máš po odběru vajíček?

barisej
4. čer 2016

@jawuna ahoj ano u nedelu sem byla a v patek na zavedeni vše mi delal texl mladší a suprer nechala sem si zavest 2 embrya jedno jedničkove a druhe dvojkove

jawuna
4. čer 2016

@barisej Dvě, fakt? Já jsem myslela, že v Heliosu dávají jenom jedno. Tak držím palce, aby se to povedlo ;)

barisej
4. čer 2016

@jawuna řekla sem jim moje tělo moje vajíčka a moje peníze podepsala sem jím papir o 2 zavedení

ilonaat
4. čer 2016

@barisej Nevim jestli jsem to tu nekde prehlidla, ale kolik jsi tedy mela vajíček a jak se emryum vedlo ? Jinak drzim pesti, at se chyti. Me se vzdycky ptali jestli chci zavádět jedno...kdybych chtela vic, nenamitali by. Vsak jak by mohli 😉

barisej
5. čer 2016

@ilonaat vajicek sem mela 30 ale vzaly mi jen 18 zrale byli jen 12 oplodnili 8 supr byla do 5 ho dne jen 3
dve zavedla a jedno zamrazila

ilonaat
5. čer 2016

@barisej Tak to je? Mazec 30. A celkem malo na to kolik bylo na výběr došlo do konce. Ale vsichni víme, ze úspěch muze byt hned napoprvy a nebo az na po pátý. To je proste osud. Tak at se dari. Drzim palce....

barisej
5. čer 2016

@ilonaat prvni ivf zavedeno jedno nechytlo se druhe ivf zavedeno 2 chytlo se jedno pak ket zavedeno 2 nechytlo se ted 3ivf zavedeno 2 jeste nevim jak dopadlo beru to uz jako sazku do loterie

ilonaat
6. čer 2016

@barisej Ano...to máš pravdu. Jina moznost ve finale neexistuje. Bud a nebo. A mužů vedet, jen tak ze zvedavosti, proc si nechavas zavest dve?

barisej
6. čer 2016

@ilonaat po mé zkusenosti radčik dve kdys se chytnou obe urcite budu rada

ilonaat
7. čer 2016

@zabbkakvak Tak jak se vede? Myslim na tebe....

zabbkakvak
7. čer 2016

@ilonaat čauky jo dobrý jedno je vhodné na transfer tak dnes ve 12.00 jdu 😀 a ostatní 3 nechají do zítra a uvidíme kolik se jich zamrazí.U tebe něco nového?

ilonaat
7. čer 2016

@zabbkakvak Tak super. Tak tfuj tfuj. Budu na tebe myslet. U me nic noveho. V nedeli ten ultrazvuk a tam se zkusim pozeptat co a jak......

zabbkakvak
7. čer 2016

jj moc děkuji :-* jen aby mu u mě bylo dobře a držel se.Tak se ptej a ptej a ptej a vše bude ok 😉

ilonaat
7. čer 2016

@zabbkakvak Urcite mu bude u tebe fajn. Prolomis tu heliosovskou smůlu. Ty už jsi určitě tam. Tak se drž 😉

zabbkakvak
7. čer 2016

Tak je u mě😉 to bych byla ráda kdyby se ta smůla už prolomila

ilonaat
7. čer 2016

@zabbkakvak Tak odpocivej.....kdo ti delal ket? Sliznici zkontroloval?

zabbkakvak
7. čer 2016

@ilonaat Dělal Texl starší.No musím říct že to byl docela fofr a byla jsem úplně rozhozená.Pustili na telce jak chystají blastocystu v laboratoři další mě to vysvětlovala do toho Texl dával zrcátka a kontroloval ale já poslouchala tu co vysvětlovala jak to chystají.Tak snad by řekl kdyby to nebylo ok

ilonaat
7. čer 2016

@zabbkakvak odkud jsi holka ze bysme nekdy pokecaly? Ano fofr to je. Lac maj praci i dole....bohuzel. ale urco ne mim tebe ok....

zabbkakvak
7. čer 2016

Jsem z Brna.Jo vypadalo to že Texl líta dolu a nahoru taky toho musí mít dost.Ptal se te asistentky jestli ještě bude transfer dnes ona že ne a on tak já jdu zas dolu.No ale za ty prachy musí lítat 😀

zabbkakvak
8. čer 2016

ilonaat@ tak jsem tam dnes volala co ty 2 a bohužel nic že od včera neudělali žadny pokrok tak žadný mrazáček nebude ☹.tak doufám že ten co je u mě už je pěkně zavrtanej.

ilonaat
8. čer 2016

@zabbkakvak Tak to me mrzi. Ale ten co je u tebe je určite ten vítězný. .....my jsme toho pomalýho nenechali mrazit a ted me to mrzí. ....

zabbkakvak
9. čer 2016

To doufám že to je bojovník a zůstane s náma.No právě ani neříkali možnost že i ty pomalí můžou zmrazit tak asi nebyly dobre kvality.Kdyz by jsi měla cestu do Brna a měla čas tak písní můžem pokecat.

zabbkakvak
9. čer 2016

@ilonaat jsem tě zapomněla označit v příspěvku nad tímto😉

tomik1234
9. čer 2016

@zabbkakvak Držím palušky!!! Tfuj, tfuj!!!

zabbkakvak
9. čer 2016

@tomik1234 moc děkuji 🙂

jankadvor
11. čer 2016

Ahoj holky. V jakém okamžiku by jste začali řešit změnu CARu? Díky

cadem
11. čer 2016

@jankadvor Ahoj Jani.Leda kdybych nebyla s praktikami a postupy a přístupem kliniky spokojená.Něco se stalo?