Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

artepka84
26. zář 2014

@bibianca Je to des, jak jsem psala Madlence, myslím, ze s náma mávají nervy, já jsem ted ko pořád a tyhle migrény mívám taky. Asi byl divnej tlak, protoze me taky v noci bylo blbe, jeste ta ryma a tak, ale po Paralenu dobrý. S prací Tě uplne chápu, já prezila v práci vsechny stimulace a ted jsem to uz nechtela tak dál a rozhodla se dát si pauzu, dokud nedoresim tyhle kety. Ale dvoutydenni neschopenka(treba od obvodaka, aby v praci nevedeli) by mohla byt ok, ne?

madlenka87
26. zář 2014

@babulkaba Jejdáá, to je mi hrozně líto! A věř mi, že vím úplně přesně, jak ti je. Už 3 dny neřeším nic jinýho. U mě teda mnohem lepší, já jsem teploty neměla a ani nemám, kašlu míň a Dr. mi potvrdila, že jsem jen nachlazená a na antibiotika to určitě není. Tak teď ještě odpočívám a zítra jdeme do toho! Nedá se nic dělat no. Vím, že je ti to strašně líto... Odpočívej a příští měsíc to doženeš!

madlenka87
26. zář 2014

@bibianca @babulkaba @artepka84 Holky,my jsme fakt úplně marný, to je děs 😀 Migrény teď taky mívám, a to na ně nijak zvlášť netrpím. Je to prostě pro tělo záhul. Ale! My se nedáme! My to vybojujem! A já jako matka pluku 😀 vás budu posilňovat a povzbuzovat dobrými zprávami 😉

jawuna
26. zář 2014

Jejda holky, vy jste teda chabrusačky 🙂 Tak pijte čajíky s medem a odpočívejte, ať se všechny brzo uzdravíte 😉

jawuna
26. zář 2014

@babulkaba Měsíc to vydržíš, uteče to jak nic uvidíš. Hlavně ať jsi zdravá, nemá smysl to riskovat. Kdyby to nevyšlo (určitě vyjde!!!), tak by sis to pak vyčítala.... Dej si vitamínky, vylež se a uvidíš, že to bude dobrý 😉

janina_08
26. zář 2014

@artepka84 tak to si ma potešila, ďakujem. mali sme tie dve na vyšetrenie iba. ale na to, že sme začínali so 4 oplodnenými vajíčkami, super 🙂 ja mám nízke AMH,málo vajíčok som mala v každom cykle. z tých predošlých sa nám iba raz niečo dokultivovalo do piateho dňa na transfer... a predtým som mala ešte jeden transfer tretí deň v prvom centre... tak teraz mi tie dve prídu ako zázrak. preto som teraz ako na ihlách, čo z toho bude 😢
držím ti palce na ďalší transfer, nech môžu tie ďalšie embryjká spokojne čakať 😉

janina_08
26. zář 2014

@madlenka87 ďakujem moc za podporu 🙂 držím zajtra silno palce, matka pluku znie super! 😀

janina_08
26. zář 2014

@babulkaba ahoj, ďakujem 🙂 tiež držím palce, nech sa skoro vyzdravieš a môžeš ísť spokojná na KET 😉

madlenka87
26. zář 2014

@janina_08 "Matka pluku" vymyslela @artepka84 😀

Holky moje, když si na nás zítra v 10 vzpomenete, budu moc ráda 🙂 Snad to vše zvládnu a SNAD se u mě bude miminku líbit... budou to krušné dny 😀 Odpoledne dám vědět, jak to proběhlo - oplachování čípku a tak 😀 😀 😀 Krásný víkend všem!

bibianca
26. zář 2014

@madlenka87 Uz ted na tebe myslim. Pak musis dat vedet a popsat nam to do detailu, jak to probihalo a jak to dlouho trvalo. Urcite se potom setri a neprepinej. Tak trochu ti tise zavidim, ale brzy snad se pridame i ostatni. Zadny stres. Poradne se na to vyspete a zitra s radosti do toho. Drzim vsechno co mam.

artepka84
27. zář 2014

@madlenka87 Držím všecko, co mám, Matko pluku!🙂

madlenka87
27. zář 2014

Ahoj všem! Tak info z dnešního transferu: Byl to fofr 😀 Byl tam Dr. Šula a moc milá vedoucí embryoložka.Měli jsme ji i na pohovor, je skvělá, pamatovala si mě a bylo to milé 🙂 Dr. mi zavedl zrcátka, opláchl ten čípek 😀 a já jsem na monitoru sledovala, jak se chystá do pipety moje embryjko. Pak mi zase na monitoru popisovali, jak ta bílá šmouha je ten náš malý šampion. Trvalo to tak asi 10 vteřin 😀 Pak jsem 15 min poležela a jeli jsme domů. Dostala jsem krásnou fotku a prý je embryjko fakt hezké a kvalitní 🙂 Tak za 12 dní,no.Děj se vůle Boží... Jsem moc ráda, že v pondělí jedem na tu dovolenou, mnohem snadněji mi to tak bude utíkat.

jawuna
27. zář 2014

@madlenka87 Tak super zprávičky ;) a vypadá to na vyloženě pozitivní zážitek 🙂 Tak držím strašně moc palce a tfuj tfuj

artepka84
27. zář 2014

@madlenka87 Skvělý, tak se krásně zrelaxujete a po návratu se těšíme na hlášení o dvou čárkách🙂)) Na jak dlouho vlastně odjíždíte? Podle předpovědí byste mohli chytit krásné babí léto...

bibianca
27. zář 2014

@madlenka87 Fiha tak to byla rychlovka. Uzijte si asi posledni dovolenou ve dvou 🙂 tedy vlastne prvni dovolenou ve trech 😉 Jak bude u tebe neco noveho pisni 😉 Jo a to jste meli s PDG?

madlenka87
27. zář 2014

@artepka84 Jedem "jen" do pátku. Měli jsme jet původně už dnes, ale kvůli tomu nachlazení jsem nechtěla, neměla jsem ani vypráno a tak, jak jsem se snažila furt ležet a léčit se. Ale teď jsem i ráda, mám ještě takový klidovější režim než na výletech.
@bibianca Jj, první dovolená ve třech, to zní krásně 😀 A ano, je to embryjko po PGD. Nicméně ani to není žádná záruka úspěchu... Musíme věřit a být trpěliví.

modrykonik2014
27. zář 2014

Ahoj holky, můžu poprosit o aktuální cenu KET v Heliosu, uvažuji o změne Caru a možná půjdu i do převozu zamražených embryí, do stávajícího caru chodím dva roky a smůla se mi nějak lepí na paty. Někdy bývá změna ku prospěchu.

jawuna
27. zář 2014

@modrykonik2014 Ahojky, platili jsme 5000 za KET.Odkud jsi?

jawuna
27. zář 2014

@madlenka87 mělo by být hezky, tak si to užijte 😵

modrykonik2014
27. zář 2014

@jawuna děkuji, jsem z Olomouce, jinak z Reprofitu, kolegyně, které potřebovaly pomoc s otěhotněním jsou právě od vás z Heliosu, ale už mají petileté děti, tak nemám čerstvé informace 🙂, už jsme zkusili snad všechno, uvažuji o změně ne z toho důvodu, že bych měla pocit z nečinnosti doktorů, ale asi fakt potřebuji změnu prostředí, poslední dva roky jsem tam každý měsíc.

babulkaba
28. zář 2014

@madlenka87 Moc držím palce 😉

babulkaba
28. zář 2014

Holky jinak teda jsem ráda, že jsem nakonec na ten transfer nešla, včera jsem celý den prospala a bylo mi hrozně zle 😝 Sice jsem ten další měsíc trošku obrečela, ale už to vidím pozitivně 😉

madlenka87
28. zář 2014

Ahojte! Tak my se balíme a zítra prcháme 🙂 Budu totálně offline a docela se na to těším 😀 Tak zprávičky ode mě čekejte nejdřív za týden. Ale s testováním bych tak nejraději vydržela stejně až do krve... Občas pořád kašlu, jsem unavenější, snad si nebudu případný neúspěch vyčítat... Teď se ale moc těším do přírody a budu si větrat mozek 😀 Mějte se krásně a ať to všem hezky utíká, popř. těm potransferovým držím moc palce! Pá 😵

janina_08
28. zář 2014

@madlenka87 tak snáď pôjde všetko tak hladko ako ten transfer 🙂 užite si dovolenku! 😉

bibianca
29. zář 2014

Holky, tak ja se konecne dockala. Uz jsem na ceste z odberu krve. A za 14 dni na konzultaci k dr. Texlovi. Uz ted se tesim. 🙂

jawuna
29. zář 2014

@bibianca Tak super, že se to konečně rozběhlo 😉

genio
1. říj 2014

hele holky kde všechny jste? nějak to tady utichlo ☹ žádné nové info?

bibianca
1. říj 2014

@genio Já jsem tady 🙂 u nás nic nového ted čekáme na výsledky a za 14 dnů konzultace výsledků a snad se začne něco dít. A co u tebe nějaké novinky??

genio
1. říj 2014

@bibianca nene u mě nic, my čekáme po Novém roce. teď máme trochu pauzu po neúspěšném 1. IVF (čistíme si hlavu 😀 )

bibianca
1. říj 2014

@genio a nestresuje tě to spíš?? Ten dlouhý čas před vámi?