Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

wendissek
3. říj 2016

@lenusaak hodnota dvě takže biochemický mám vysadit všechny leky

cadem
3. říj 2016

@wendissek Je mi to moc líto:(Pořád jsem čekala, že to dobře dopadne.Drž se!

wendissek
3. říj 2016

@cadem včera jsem s tím byla smirena ale ted jak mi volali je me zase do breku hlavně kdyz vidím kamoskanjak bud dávají fotky děti,brisek či oznamují ze jsou tehule

zabbkakvak
3. říj 2016

@wendissek ach jo to mě mrzí ☹. Vím co prožíváš měla jsem to stejné v červnu.Drž se.

wendissek
3. říj 2016

@zabbkakvak tak ted na chvilku zacnu žít než půjdu do třetího

zabbkakvak
3. říj 2016

@wendissek jo užívej si a hoď se do klidu 😉

cadem
3. říj 2016

@wendissek To znám, člověk vždycky doufá do poslední chvíle, Ikdyž vnitřně ví, jak to je..Já myslím, že ta čínská medicína je právě super nápad.Na další ivf je vždy ještě dost času.Je fajn zkusit něco jiného, když to cestou ivf nikam nevede.Navíc tobě hraje do karet tvůj věk, tak bych se do dalších pokusů teď zbytečně nevrhala.Je dobré, že můžeš přirozeně otěhotnět, ale asi bude trvat nějakou dobu, než se podaří miminko donosit, ale určitě to vyjde uvidíš! Držím moc pěsti!Jsi velká bojovnice;)

korticka
3. říj 2016

Holky z Heliosu nevíte jak to funguje, když vás doktor před KETem stimuluje malými dávkami FSH (merional) jak se to platí a zda se to počítá na pojištovnu? nebo se to bere jako pokus IVF ??? moc to nechápu 😨

wendissek
3. říj 2016

@korticka ne nepočítá se to jako pokus platí s sintonjako samoplatce za plnou cenu

fonamor
3. říj 2016

@zabbkakvak doufám, že jsi hezky doma a odpočíváš s prckem... jj, já ttam byla dnes ráno vrátit léky, co mii zůstaly, ttak jsem to probrala i s embryoložkou... Ono se o nevypalí doplácet, vyjde tto ttak půl na půl... Dnes nám dělali i kalkulaci jako na samoplátce pro přííšttě a vyjde to na cca 70 tis, akže to není zzase ttaková pálka... Jak se cítíš?

fonamor
3. říj 2016

@wendissek ježiší, to mě moc mrzzí, ale musíme být silné, život jde dál a jednou se tto povede... my to zzkusíme naposledy po novém roce a když ani pak to nevyjde, tak si to prostě budeme plattitt, nedá se nic dělat. Holky, musíme se držett hesla: nevyměknem🙂

wendissek
3. říj 2016

@fonamor to už by byl tvůj 4 pokus pak ze musíš jako samoplatce?

fonamor
3. říj 2016

třettí, ikdyž vastně druhý, při prvním IVF miii zaváděli dvě embryaa, ttak jsme o dva pokusy přišli.

wendissek
3. říj 2016

Aha to je skoda

fonamor
3. říj 2016

@wendissek ano je, ale život jde dál, my se nedáme)))..

zabbkakvak
3. říj 2016

@fonamor jjj teprv jsem přišla dom .Ještě jsem byla u doktorky pro neschopenku a bylo tam tolik lidí no hruza,Cítím se skvěle tak aby to tak i zustalo 🙂.No pro nás by to bylo dost kdyby jsme byly samoplátci ☹

zabbkakvak
3. říj 2016

@ilonaat tak co jak jste dopadli?Myslela jsem na tebe.Ja dopadla dobře Koordinátorky říkali že Texl má volno.Tak jsem chtěla aspoň mladého.Dost dlouho jse čekala v kabince asi 15 min. pak se otevřeli dveře a ejhle Texlik starší v civilu asi mu volali a přijel to je prostě borec.Udelal transfer a dal mi i fotku s prckem už u mě 🙂

ilonaat
3. říj 2016

@zabbkakvak Texl je prostě třída. Mam z tebe radost. Ja jsem dnesla ko. Prvne ten screening pak nakup a pak volali vsichni z rodiny atd....
No a ted k malé. Ano. S nekvwtsi pravděpodobností je to vytoužená holčička. Z ultrazvuku to vylada, ze je zdrava jako ripa. Krev bude zitra, ale pokud mi nezavolaji, je vse ok. Ale prej nezavolaji....hiii. takze tak.
Ty ted odpocivej a rozmazluj se a dělej co uznáš za vhodne. Neomezuj se hlavne!!!! Jasny, do sauny nechod, ale vis jak. Tesim se za 10 dni na pozitivni test 😉

zabbkakvak
4. říj 2016

@ilonaat Juuu holčička super.Taky mám z vás radost 🙂. Jasnačka budu dělat vše jen trochu opatrněji a nic těžkého tahat.No nevím jestli budu mít odvahu na test uvidíme po minulé zkušenosti bojím bojím.Tak se holky šetřete 😉 a dávejte o sobě vědět.Jeste budeš chodit do Heliosu nebo ke své Mudr.?

ilonaat
4. říj 2016

@zabbkakvak ja uz chodim ke sbemu dr od 9tt. Tak nejak me k nemu poslali z Heliosu. Asi uz jsem u nich smrdela dlouho 😀

zabbkakvak
4. říj 2016

@ilonaat 😀

absintka19
4. říj 2016

@ilonaat ja uz taky pujdu z Heliosu ke svemu 🙂 to je tsk pry vzdy, kdyz vidim kolik je tam pokazde lidicek na utz. Ted jsem objednana na posledni kontrolu ve ctvrtek ;) tak snad bude vse ok.

ilonaat
4. říj 2016

@absintka19 ja jsem se do heliosu vycurane objednavala na nedeli kdyz to slo 😀

korticka
4. říj 2016

@wendissek a nevíš kolik to stojí? ten merional jako samoplátce?

wendissek
4. říj 2016

@fonamor kocko tak co jak to dnes dopadlo
@korticka já myslím ze jedna krabička kde je rostok a prasek cca 370

wendissek
4. říj 2016

@ilonaat gratuluji k holcicce

ilonaat
4. říj 2016

@wendissek dekuju moc. Jsi zlata... :-*

fonamor
4. říj 2016

@wendissek no nijak,volala jsem rano a zadny pokrok. Ale nezahalim,uz jsem objednana na pristi patek na konzultaci tady do Prahy do Pronatalu..

wendissek
4. říj 2016

@fonamor menší teda centrum?

fonamor
4. říj 2016

@wendissek to nevim,zda je mensi nebo vetsi,asi jako gennet v praze. Navic tam neni cekacka jako v gennetu,kde jsme cekali na termin sest mesicu. Masakr🙂... Tady nas vzali na konzultaci uz pristi patek. Nastesti v praze dost Caru,tak si clovek muze vybirat... Helios bych nemenila,nemit to tak daleko. Byla jsem v nem max spokojena ikdyz to nevyslo.