Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

werinka1
22. kvě 2012

@jananovacek Mam za sebou zamlklé těhu po 1.IVF, takže předpokládam, že by se to na mě mohlo vztahovat a udělali by to na pojišťovnu. No, my jsme při prvním pokusu měli 7 oplodněných a žádné se nevyvíjelo tak dobře, aby je nechali kultivovat déle než 3 dny. Proto je vložili jako sedmi a devíti buněčné a dali jim tak šanci u mě. No a oni se "chytli". Jenže to bylo nakonec zamlklé. A při druhém pokusu jsme měli taktéž 7 oplodněných a taktéž se žádné nevyvíjelo tak dobře, aby ho kultivovali déle. Takže mi 3 den vložili sedmi a jedenáctibuněčné a dvě šesti buněčné zamrazili. Třeba u vás se vůbec nemrazí. U nás jo a to byl teď ten KETík, kterej nevyšel. No a teď je před námi ten poslední pokus, na který pojedem do Brna. Včera jsme se na tom domluvili a já hned zítra volám. Mohli byste mi poradit na které číslo konkrétně??

danielahe
22. kvě 2012

@veverka.terka prikladam obrazek kocarku, jen nema strisku ten sportacek, jinak bych uz hned objednavala tato sada stoji 11.990,- 😀 😀 😀
@cuddle budu drzet palecky, at to tentokrat vyjde 😉 a mimousek se krasne zabydli 😉 🙂

danielahe
22. kvě 2012

@werinka1 koukni na jejich vebovky, jinak ja volala na recepci a cislo je 549 523 211, snad jsem to opsala dobre 🙂 No v heliosu nemrazijou nic jineho nez blastocystu....a myslim, ze zavadet embryjka, ktera uz ze zacatku nemela prubeh takovy jaky mela mit, byla asi chyba....mimi se ti chytlo, ale nezvladlo to a pro tebe to musela byt strasna psychicka zatez urcite....nekde jsem cetla, ze telo matky se nahradit neda ani nejlepsim kultivacnim prostredim, ale do toho 5.dne opravdu vydrzi jen ty nejlepsi 😒 ....uvidis, ze vam tam pomuzou a poradi co a jak 😉, budu na tebe myslet, aby uz byly jen same dobre zpravy 😉 🙂

jananovacek
22. kvě 2012

@werinka1 zkus rovnou koordinátorky, 549 523 258

danielahe
22. kvě 2012

@veverka.terka jo a jeste jsme se koukala, ze tu akci na kocarky maji do 31.5....asi jak mi dojde neschopenka, neodolam, vyberu zasoby a pujdu na vec 😀 😀 😀 , k me smule tam uz ale nebude 😀 😀 😀 , bud mi bude prano nebo ne 😉

cuddle
22. kvě 2012

@danielahe ten kocarek je ted v akci na MALL jinak stoji o hodne vic - kamaradka prodava uplne stejny jety - myslim za 8 tis, ale uplne nova korbicka, pac kupovali druhou , prvni jim vybledla

danielahe
22. kvě 2012

@cuddle presne jsi uhodla 🙂 a uplne mi cuka ruka 😀 , mam doma starej po jirulovi, ale chci pak jezdit na bruslich, takze jsem si vyhledla tento kocarek s brzdickou, asi jsme se zamilovala 😀 😀 😀 a co ty, jak je? 😉

danielahe
22. kvě 2012

@cuddle za 8tis, by se mi mozna libil, ale asi vic 😉

cuddle
22. kvě 2012

@danielahe ale je jety po 1 diteti, pripadne muzu dat kontakt - nekdy je i tady na bazarku ke koupi jety po 1 diteti

cuddle
22. kvě 2012

@danielahe koukni sem taky nabizi ruzne kombinace , nebo jen sportak, jen korbicku atd.
https://www.modrykonik.cz/bazar/kocarky/?BRAND=...

cuddle
22. kvě 2012

@danielahe toto je ten co nabizi ta znama, mozna by jsi se dohodla i na lepsi cene
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?id=55856080

danielahe
22. kvě 2012

@cuddle ja se prave koukala na konikovi bazarku a prave jsme objevila ten na mallu, je to sice 12000,-, ale zas je novej s 2letou zakukou, tak prave tapu jestli ojety nebo ted z mallu novy,...ach jo, to je dilema 😒 😀

werinka1
22. kvě 2012

@danielahe
@jananovacek Děkuju holky, chci tam zavolat hned zítra. I když ..... chvilkama přemýšlím, jestli je to správný vrhnout se střemhlav do posledního pokusu a nenechat si ani chvilku na oddech. Vlastně jsem za poslední půlrok dostala obrovskou naději když se zadařilo, za pár týdnů byla zas pryč, revize, zánět po revizi, úmrtí hodně blízkých lidí, laparka, druhý pokus neúspěch, další neúspěch a teď....... mam strach že další už nezvládnu ☹ Jenže 31 klepe na dveře 😒

cuddle
22. kvě 2012

@danielahe no jo tak to si musis uz zvazit sama, je to 5 tis navic, hlubokou korbicku a vajicko mas tak na 6-7 mesicu max, a zbytek je jen o sportaku , docela jsem koukala, ze hodne mamin co nakoupilo trojkombinace je po lezecim stadiu prodava, pac se jim tam deti nevlezou, delaji ty sportacky male a navic tezke, takze hodne lidi prodava a kupuje neco lehciho s vetsim prostorem pro ditko, ale vsak ty vis, dite mas, takze tusis co chtit

adriana1010
23. kvě 2012

AHoj holky, až ted jsem dorazila s přítelem z práce domů :( a jsem hotová, snažím se nesedět doma a nemyslet na nic 🙂, pak to tak dopadá, zítra budu celý den ležet 🙂, ve čtvrtek do heliosu a ohledně té domluvy s koordinátorkama, to po ní budu stimulovat ještě jak dlouho? Jinak budu přes tři tísíce doplácet za léky :(, už jsem hodně přepískla toho merionalu, achjo :(, věděla jsem Terko proč si nic nechci kupovat a utrácet 😀 , ale dneska jsem si udělala radost šatičkama, tak aspon tak 🙂.
Hezky se vyzpěte vy i mimoušci, pa zítra 🙂

danielahe
23. kvě 2012

@werinka1 neboj se proste si domluvite schuzku s doktorem textlem, primo si ho vyzadej, na schuzku si vem veskere podklady k lecbe neplodnosti a na necem se domluvite, ta schuzka je nezavazna, takze kdyz po te schuzce reknes, ze bych radeji nejaky mesic pockala, tak se nic nedeje...nebo ti to doporuci mudr....to uz se spolu domluvite, hlavne, aby se nasla pricina proc ty embryjka nedojdou do stadia blastocysty 🙂 , fakt tam jsou sikovni uvidis, ze se ti pokusijou pomoct 😉

danielahe
23. kvě 2012

@adriana1010 dobre rano nocni zivle 😀 , injekce se pichaji asi tak 12 dni +-, ty jo, ja mela sice ty nejobycejnejsi leky, takze ja doplacela asi 500 a 3 ampulky ted nevim ceho jsem dostala, abych si nekupovala cele baleni, pac mi chybely 😉 🙂 , takze jsem ve finala rada, ze aspon jsme usetrili za leky 🙂 , ale museli jsme si mrazit spermijky, takze kdyz tak o tom premyslim, tak ten nas bobek je 2x premrazenej 😀 😀 😀

danielahe
23. kvě 2012

@cuddle no s tim kocarkem to je naprd, se mi libi a hodne, jenze se bojim, ze bude ta korbicka mala, je fakt, ze na jaro uz bych ji nepotrebovala, pokud to ditko bude obrika jako jirula, tak urcite bude stacit uz sportacek...no asi si obejdu ochody, prvne si ho osaham a uvidime 😉 do porodu casu 😀 ..a at ti to zitrjsi testikovani ukaze jen ty hezke obri dalnice 😉

veverka.terka
23. kvě 2012

@danielahe ahoj Dany, kočárek je moc hezkej designově, akorát já má raději veselejší barvy a jak tedka píšeš, korbička je fakt dost malá ☹
@adriana1010 ahojky, teda, tys byla s přítelem až do zavíračky? ježda, to musíš být pěkně utahaná..jak je možný, že budeš doplácet tolik, to se mi zdá docela hodně, i když ti zvýšili dávky?! no, vidíš, aspoň sis udělala radost šatkama, a jaký a kde? 😀

veverka.terka
23. kvě 2012

@werinka1 ahojky, souhlasím taky s Dankou, určitě si tam zavolejte, sejdete se a pak uvidíš, co vám řeknou a jak budeš chtít dál i ty. určitě není podmínkou po schůzce hnedka začít stimulovat....

danielahe
23. kvě 2012

@veverka.terka k tomu kocarku se daji koupit nebo si usiju podlozky na vymenu, cerna barva je proste znacka ideal....deti jsou prasatka 😀 😀 😀 😀 , ta barva mi nevadi, ja pocitam s tim, ze korbicku bych pouzivala max do jara, tak do dubna kvetna, pak ditko muze byt ve sportaku a je fakt, ze v dubnu nebudu pouzivat uz fusak...takze furt tapu, no musim o vikendu asi do olymposky nebo nekam, kde maji kocarky a osahat si ho, aby si byla jista, zda ho objednat nebo ne, no 😒 ...tady premyslim, jak kdybych mela rozhodnout o 3. svetove 😀 😀 😀 😀 😀

adriana1010
23. kvě 2012

@veverka.terka
@danielahe Dobré ránko děvčátka, to jsem teda noční pták 🙂, no já doplácím vlastně za ten merional, protože pojištovna proplácí určitý počet balení, ale když ho přepískneš, tak stojí 350 kč jedno balení, a jelikož píchám tři balení denně, tak je to pro mě tisíc korun na den, zatím sme si připlatili tři dny, ale to už mám od zítřka, tak jestli budu píchat až do úterý třeba, tak mě raní :(, jsem zvědavá co mi řeknou zítra, hlavně doufám, že přibydou folíci, jestli ne, tak si píchu toho merionalu jednou tolik :D
Jj, Terezko byla jsem s ním do zavíračky, potkala jsem tam známé, tak to bylo docela fajn, ale nevýhodou bylo, že nikdo z jeho strany o tomto neví, takže si v podstatě nemám s něma o čem povýdat, pořád se mě ptají, proč si nedám panáka, proč nejedeme pařit o víkendu s něma na chatu, proč nejsem v práci..no děs..:(, už aby bylo po všem..Šatičky jsem si koupila ve špalíčku, je tam ta italská móda Nico, hned zprava u hlavního vchodu, je to tam dražší, ale měli tam výprodej ale starší kolekce a šatičky mě vyšli na 400 kč 🙂 a že jich tam mají, a je tam jedna nááádherná žlutozelená tunika, v jemných barvách, s tmavě modrým tílkem a to žlutozelený je takový přehoz přes to-jemně průhledný, stálo to taky 400 kč, ale tak sem si hned vzpoměla na tebe, vypadálo to nááááádherně.., jak kdyby to stálo nevím kolik..fakt krása 🙂

adriana1010
23. kvě 2012

Jooo a laskavě si pište o kočárku jinde :D, opět se tady člověk cítí absolutně odstrčený 😀 😀 😀 , já se můžu koupit max. nové kolečkové brusle :D

veverka.terka
23. kvě 2012

@adriana1010 aha, tak to pak jo, to je docela pálka, no, uvidíš, co ti řeknou zítra....jj, je to na prd, když musíš před ostatníma dělat jako že nic a tak nějak se z toho vykrucovat že 😒 jéé, tak to je dobrá cena, to je super. já už teďka budu šetřit na těhu hadříky a na mimouše 😀 a s tím kočárkem-taky se do ničeho ještě neženu,ale prostě sem na to ujetá 😀 😀 😀 a však neboj, brzo se dočkáš, uvdiíš 😉 😉 😉

danielahe
23. kvě 2012

@adriana1010 vsak za par tydnu buds taky psat o kocarku a ty brusle se ti budou hodit, az budeme jeydit s kocarkama postezce 😀 😀 😀 a priprav se, ze na jare zaciname kocarkove in-line 😀 😀 😀
Zlutozelena tunika, to bych si taky nechala libit 😀 😉 🙂

adriana1010
23. kvě 2012

jo a holky, zásadní věc, včera mě kopla zásuvka, nemohlo se stát něco s vajíčkama? Nedostala jsem 220 do těla 🙂, to ne, ale pěkně mě cukla a zabrněla ruka..to na to asi nemůže mít vliv, že ne?

danielahe
23. kvě 2012

@danielahe omluva za preklepy.....ach ta cestin 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

danielahe
23. kvě 2012

@adriana1010 ja si myslim, ze to nic nebude 🙂 , to se obcas stane kazdenu, takze to bude vklidu 🙂

adriana1010
23. kvě 2012

@danielahe Jéééé, ty brusle miluju, počítej se mnou 🙂, akorát na mě budeš muset chvilku počkat no 🙂, už aby to bylo, děvčata a jak budu těhu já, tak valíme znova do tchiba a koupím si tam aspon jeden hadřík :D, sem to nikdy nezažila, tak něco nakoupím 🙂))

adriana1010
23. kvě 2012

@danielahe sem si říkala, že doufám, že se aspon probraly a budou líp růst :D