Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

veverka.terka
28. kvě 2012

holky, tak už je to tady zase, v noci sem hodně krvácela, volala si na jejich 24h linku a ráno jela do Heliosu, UTZ-není tam ještě skoro nic vidět, krev na HCG a Agolutin, achjo ☹ ☹ ☹ já sem věděla, proč se tolik bojím a nemám z toho takovou radost, tušila sem, že se zase něco přihodí....sem už na pokraji svých sil, celou noc sem nespala, sem úplně v pr... ☹ ☹ ☹

danielahe
28. kvě 2012

Dobre rano vsem,holkam co jsou v heliosu drzim palecky,at vse dopadne dobre.ja dneska zustavam v posteli,vcera jsem neco spatneho snedla,tak mi je strasne zle od zaludku a navic jirula taky lehl,ma teplotu,tak se taky leci 😠 ,my jsme dvojka k pohledani 😀

danielahe
28. kvě 2012

@veverka.terka terousku,uvidis ze to bude dobre,ja taky krvacela a hodnoty v krvi byby vysoke...,ten agolutin zabral ti? ja po druhe krvacela asi 16den po ketu.ja vim ze je to tezke,hlavne nestresuj,dokud nic nevis,jinak mimouskovi,treba jeste uskodis...drz se 😒 😉

adriana1010
28. kvě 2012

Ahoj holky, uz jsem se probrala po odberu, boli to teda jak bejk, ale snad to ustoupi, terousku myslim na tebe !!

veverka.terka
28. kvě 2012

@danielahe Dany, sem už úplně na dně, je to tolik těžký. už sem se tak jaksi těšila,sice pořád sem měla strach, ale nečekala sem, že to takto zase skončí. no, ten Agolutin nevím, jak zabral, určitě je to teďka mnohem míň, spíš jenom špinění, oni myho píchali tak až v 8h, tak nevím... ☹ už to přestávám zvládat ☹

veverka.terka
28. kvě 2012

@adriana1010 já na tebe taky a děkuju 😉 neboj, to bolí každýho, to přejde. pak písni, kolik bylo vajíček, jedu nakoupit, abych si zkrátila čekání na výsledky ☹

danielahe
28. kvě 2012

@veverka.terka moje druhe krvaceni bylo taky hodne silne,pokud ti zabral ten agolutin,jakoze jo,zkus se trochu uklidnit...ja taky spinila,jeste ten den. uvidis z krve,jak to dopadne,myslim na tebe.

veverka.terka
28. kvě 2012

@danielahe ale pořád mě bolí podbřišek ☹

danielahe
28. kvě 2012

Mne ten prvni den a mozna i druhy bolel taky,pokud ti to krvaceni ustalo,tak se zkus nestresovat a vydrzet na vysledky.to bude dobre uvidis,prece to bobes nevzda,kdyz uz je tam takovou dobu. 😉

adriana1010
28. kvě 2012

holky,tak máme šest vajíček :(, snad se všechny oplodní a vydrží aspon tři do toho pátého dne. zítra budu volat kolik se jich oplodnilo, terezko za chvilku už snad budeš klidnější

veverka.terka
28. kvě 2012

@adriana1010 Adri, to přece nevadí, hlavní je jejich kvalita! no, buď se uklidním nebo naopak ☹ a jak je tobě? už seš doma?

adriana1010
28. kvě 2012

@veverka.terka Už jsem doma, jsem z toho celá nesvá, jak sem tě tam ráno viděla, všechen elán byl pryč, viděla jsem ty slzy v očích a už jsem tušila..skutečně doufám, že to nic nebude !!! Mě je dost zle, nafouklo se mi břicho tak dvakrát tolik, jsem šíleně nadmutá a dost to bolí,ale to k tomu asi patří..:(, to vydržím, ted se bojím co mi řeknou zítra, jen aby se nějaké oplodnily..., v kolik voláš, v jednu?

veverka.terka
28. kvě 2012

je to dobrý!!!!!! 🙂

adriana1010
28. kvě 2012

@veverka.terka jak jako dobrý? 🙂)) hodnota stoupá?

kinos
28. kvě 2012

@veverka.terka super, super, super!!!!!

veverka.terka
28. kvě 2012

hodnota je 9 tisíc!!!já su tak šťastná!!!

danielahe
28. kvě 2012

Vidis terous,ze je to vpohode,jen budes muset polykat utros,ze? 😉 ,kdyze mas jit na utz?to pak budes klidnejsi,az uvidis bobecka.
adrianko,6 je taky dobre cislo,uvidis,ze tam bobecek bude do perinky. 😉

veverka.terka
28. kvě 2012

@danielahe Dany, úplně mi spadl šutr ze srdce 😉 jj, utroš mám zatím polykat,a le to nevadí. a na další KO a UTZ mám dojít v pátek. a jak je tobě? promiň, ani sem se tě ráno neoptala, jak ti je, ale myslím si, že to chápeš, jak mi bylo....

cuddle
28. kvě 2012

holky porostla na 215 🙂 jedeme zatim dal 😉

veverka.terka
28. kvě 2012

@cuddle tak to je úžasný, můžem se radovat spolu 😉

cuddle
28. kvě 2012

@veverka.terka fakt jsem to necekala, ale tak zatim je to porad malinko a uplne na zacatku, takze jen doufam, ze to bobek ustoji a bude pekne rust dal, v patek znovu krev

veverka.terka
28. kvě 2012

@cuddle musíš věřit, já taky, nic jinýho člověku nezbývá, ale to čekání je za trest, je to šíleně ubíjející že

cuddle
28. kvě 2012

@veverka.terka vsak jsem volala a mela stahnute pulky , co mi reknou 😀 😀 😀

veverka.terka
28. kvě 2012

@cuddle to mi povídej, já sem měla tep tak 200, hrůza a už sem volala ve 12.30, nemohla sem to vydržet...tak u tebe je to teďka dobrej začátek ne? 😉

cuddle
28. kvě 2012

@veverka.terka no jsem 15 den po KET, takze jsem v norme, myslim, ze v tabulkach je dokonce norma od 18 nahoru
tak uvidim v patek jak to naroste, doufam,ze do ty doby uz zadny komplikace nebudou, ze to stacilo

danielahe
28. kvě 2012

Ty jo zacal mne blbnout net v telefonu. 😉 .terousku,uplne te chapu,vzdyt jsem si prosla tim stejnym. 🙂 .jinak mne je furt blbe,mam strasny krece,uz tolik nebeham,ale boli bricho,jak mi tak kruci,tak ani nevim co jsu ja a co je tobisek 😀 ,jinak jirula mi taky zacal blinkat,takze jsme chytli nejakou super strevni virozum😎
Cudde,uvidis,ze to bobecek nevzda,jsem rada,ze to roste 🙂

kinos
28. kvě 2012

@veverka.terka; @cuddle
holky to jsou skvělé zprávičky !!!

adriana1010
28. kvě 2012

holky já vám tak závidím, dančo při prvním ivf ti jich z osmi zbylo kolik? Mám strach, že mi nezůstane žádný...:(

veverka.terka
28. kvě 2012

frčím spát, sem mrtvá

danielahe
28. kvě 2012

Adri,mne zbyly 2,my meli spatnej spermiogram uz tenkrat,takze jsrm byla rada za ty dve embryjka,nestresij se zbytene,pockej co ti zitra reknou,urco to zvladnou vsechny.pa a drz se.budu konc it,jnak ten telefon rozslapu a vodavone poslu do haje
papa