Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

jananovacek
23. črc 2012

@kinos no jeste docela dlouho, teda ja, manza uz ne-e...ja myslim tak nejak po tom 1. ultrazvuku jsem prestala

adriana1010
23. črc 2012

@ivetka77 Ahoj ivi 🙂, no já mám dané jasně dvě holčičky, ale u Terezky sázím na chlapečka 🙂

adriana1010
23. črc 2012

kde je vůbec Terezka? To už by tady měla být, ne? Jsem napjatá 🙂

veverka.terka
23. črc 2012

@tulipanek82 super výsledkek, taky sme takto nějak pokračovali s embryjkama 🙂

dnešní NT screening, krev i UTZ, dopadl na výbornou, doktorka mi doporučila, že ani nemám chodit na tripple testy, že je to v mým případě zbytečný a že často bývají falešně pozitivní. a na 70% to bude holčička Julinka 🙂 🙂 🙂 a manžel byl dneska nějakej hodnej, tak sme se šli podívat i do 2 prodejen s kočárkama a koupila sem si pár blbůstek(ale potřebných) pro mimouška, jupíííí 😉 🙂

veverka.terka
23. črc 2012

@adriana1010 už su tady 🙂 😉 ale manža chce jít na PC, takže zase frčím, dojeli sme teprve před chvilou, šmějdili sme po obchodech 😉

adriana1010
23. črc 2012

@veverka.terka Jéééé, gratulace Teri 🙂, sakra..tak sem se sekla...takže taky holčička..🙂, paráááda a Julinka je krásný jméno 🙂

veverka.terka
23. črc 2012

@adriana1010 haha, netrefila ses 😀

veverka.terka
23. črc 2012

@adriana1010 díky 🙂su naprosto šťastná, ani mi dneska není tak blbě 😀 měla sem hroznej strach, jak to dopadne a je to paráda!

danielahe
23. črc 2012

@veverka.terka kdyz uz ti prestava byt spatne, tak to bysme se mohli srazit na kavicce 😀 b a gratuluji k holcicce..i kdyz 30% je jeste neurcite 🙂 😉 😀

kinos
23. črc 2012

@veverka.terka Jéé to mám radost, že se Vám dneska tak dařilo 😀. Super!!! Holky šikovný 😀

kinos
23. črc 2012

Holky, jak dlouho to trvá v Heliosu, když jsou odběry a ultrazvuk? A jak dlouho trval pohovor s embryologem a bývá tam i v sobotu? Kdybych tam byla kolem půl osmé, podaří se nám kolem 9 jet zpátky?

tulipanek82
24. črc 2012

@veverka.terka Ahoj, jsem strasne randa, ze to s mimouskem vcera dobre dopadlo!!! Tak pekne uzivej tehulkovani! Snad se taky brzy pripojim do party ! ;)

tulipanek82
24. črc 2012

@kinos Ahoj, odbery i ultrazvuk jdou docela rychle, ja jsem tam vubec necekala, tak jsem byla do 20 minut hotova s obojim (take to bylo o vikendu), pohovor s embryologem byl tak pul hodiny asi, nemerila jsem to,ale byla dlouhej,protoze jsem se furt vyptavala 😀

tulipanek82
24. črc 2012

@danielahe Ty jo, koukam, ze uz jsi 26 tyden-jak se citis? 🙂

pepitas
24. črc 2012

@veverka.terka Super zprávička. Jsem moc ráda, že všechny výsledky dopadly na výbornou.. 🙂 A gratuluju k holčičce, i když to teda ještě není stoprocentní. 😉

veverka.terka
24. črc 2012

@adriana1010 @pepitas @tulipanek82 @kinos @danielahe holky, moc vám všem děkuju!!moc mě to potěšilo, že na mě myslíte a ste rády i za mě 😉 😉 😉
@danielahe určitě bych to už zvládla, domluvíme se na někdy, když budu mít kontrolu, abych mohla dorazit dřív než ve vycházkách ju 😉
@kinos já sem vždycky taky byla rychle hotová, žádný extra čekání. jen ten pohovor trvá chvilku dýl, ale je potřeba, aby ti všechno vysvětlili a popřípadě ses zeptala, na co chceš. a kdy ti zhruba vychází jít na odběr vajíček?

adriana1010
24. črc 2012

@veverka.terka sakra, ale ještě mám 30% naděje, heč 🙂

adriana1010
24. črc 2012

Holky moje, já potřebuju asi radu..:(, nesmějte se, ale včera jsem se snažila oholit právě v intimních partiích a spletla jsem si svoji žiletku s přítelovou, nedokážete si představit, co se mi tam dole udělalo, asi tisíc milion pupínku a šíleně, šíleně to svědí, že ani nemůžu snad chodit, nemáte nějakou babskou radu co s tím? Mě se chce až brečet, nestačí, že mám mykozu, ještě tohle k tomu..:( a připadá mi, že je toho čím dál víc..

adriana1010
24. črc 2012

@danielahe
@veverka.terka Hele já chci taky sraz !!!...Mě je sice špatně pořád stejně, ale jsem ochotná zvracet i ve městě 😀 😀 😀 , doma je to už vopruz..!

veverka.terka
24. črc 2012

@adriana1010 Adri, to se ti ztratí, sice to chvilu potrvá, ale to přejde....zkus obklady z heřmánku, má hojivý účinky a vysouší, tím určitě nic nezkazíš, jinak mě nic nenapadá...já su kolikrát osypaná, i když se oholím svojí žiletkou, když je vedro a člověk se potí, tak je to o to horší ☹ ....tak se domluvíme a uděláme sedánek ju 😉 🙂 a vezmeš si s sebou pytlík a bude 😉 😀 já teda taky jako neručím, že by mi zrovna nebylo šoufl, ale většinou už se to přes den dá...ale jak píšeš, doma je to dost nuda a otrava 😒

adriana1010
24. črc 2012

@veverka.terka když ono už to dost bolí, já chodím jak kačer :(, a uškrabala bych se, bože to je děs !... JInak bych to dala na příští týden, hm? Já mám v pondělí ten nt screening, jinak celej týden nic..tak se domluvte..

veverka.terka
24. črc 2012

@adriana1010 zkus ten heřmánek, jinak asi nějakou mast bych neriskovala, mohlo by to být ještě horší...max. dětský zásyp. jj, může být, ale teďka přesně neřeknu, kdy by to šlo, protože máme sundanou střechu a podle počasí sou u nás dělníci a musím jim chystat jídlo, nemáme firmu, jenom kamoše a příbuzný, takže je kolem toho starost....až budu vědět, jak to vypadá, určitě dám vědět. kdyžtak se domluvíme před smsky 🙂

adriana1010
24. črc 2012

dobře, dobře 🙂, já si zajdu do lékárny, tohle se nedá vydržet.., zeptám se na nějakou mastičku na vysušení.., případně ten dětský zásyp.., bože ani nevím jestli do té lékárny dojdu 😖

veverka.terka
24. črc 2012

@adriana1010 jj, zkus se optat, hlavně si vezmi něco volnýho, aby ti to mohlo větrat, ne žádný uplý kalhoty 😉

danielahe
24. črc 2012

@tulipanek82 ahoj, ja se citim dobre 🙂 , prcek kope hlavne vecer, zadne otoky nic, chute uz jsou taky dobre, jen mi zustala nechut k cervenemu zeli..to mi smrdi furt, asi mu nechutna 😀 😀 😀 , jinak na obcasne miniaturni spineni je to vporadku. V patek jdu na kontrolu, tak jsem zvedava, co mi rekne mudra 🙂 . A tobe drzim palecky, at tu pribyde dalsi tehulka 😉 🙂
@veverka.terka beru te za slovo 😉
@adriana1010 tak to faaak nevim co s tim 😀 , ja si obcas taky pujcim jirkovu, ale tohle se mi nestalo 🙂 . Co nejaky chladivy gel? nic jineho me nenapada 😒
@adriana1010 tyjo rekni kdy a ja dorazim klidne za tebou, ja jsme v brne tedka na furt 😀 😀 😀

veverka.terka
25. črc 2012

@tulipanek82 tak jaké jsou další zprávy, kolik je aktuálně mimoušek? 😉

veverka.terka
25. črc 2012

ahojky, tak dneska sem si probírala hadýrky od ségry po její dcerce a byla sem docela zklamaná ☹ myslela sem, že tam budou nějaký krásný kousky a ono nic moc. takový na normální nošení na doma, ale ne nic hezčího k doktorovi, někam na návštěvu...takže budu muset asi něco ještě pořídit 😉 ně, že bych neměla radost něco nakupovat, ale myslela sem si, že za tohle hodně ušetřím.
jinak holky, co už se vám blíží narození mimouše nebo co už máte děti, kolik a čeho z oblečků tak pro mimčo máte?dupačky, overalky, bodýčka, na zimu asi nějaký kabátky nebo svetříky,kombinézky.....co dál a kolik? díky 😉

cuddle
25. črc 2012

@veverka.terka a už víš co to bude,??

cuddle
25. črc 2012

@veverka.terka jo už to vidím, že asi holcicka, nejak nestiham docitat 😀

veverka.terka
25. črc 2012

@cuddle jj, vím 🙂 psala sem to zde, na 70% to bude holčička. právě chcu kouknout na nějaký věcičky, co tady máš vystavený nebo si pak s tebou písnu a domvluíme se, že bych asi nějaký oblečky ještě chtěla 🙂 a jak vy pokračujete?