Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

werinka1
12. lis 2012

Jinak se zatím statečně držím, ale začínaj mě svrbět prstíky 😀 😀 😀 Ale mam takovej strach, že to fakt do té středy nejspíš vydržim. Dneska mi naskákaly beďary jak před MS 😒

werinka1
12. lis 2012

@jarmisek Super. Ten začátek je vlastně nejlepší. Plnej doufání a naděje 😵

flyaway
12. lis 2012

@werinka1 Tak mrkni do mýho albíčka, jaký byly dálnice 😉

werinka1
12. lis 2012

@flyaway No ty by měla vidět Okénková! 😀 Jsou krásný. Já je chci takyyyyyy 😵 A máš tam krásný fotečky co fotil manžel. Jsou vážně úžasný 😵 😵 😵

flyaway
12. lis 2012

@werinka1 Teda klobouk dolů, že se stále s tím testíkováním držíš 🙂 . Určitě tam budou!!! 😉

werinka1
12. lis 2012

@flyaway Páč jsem srab 😀

pepitas
12. lis 2012

@veverka.terka Tak třeba tam ta doktorka nebude... Je to už víc jak dva roky, co jsem tam byla s tou kamoškou... Určitě se tím nestresuj, bude to v pohodě, uvidíš... 😉
Zítra mně konečně sundají sádru, tak po měsíci půjdu konečně mezi lidi.. Už nebudu zavřená tady mezi čtyřma stěnama. To mně právě na té psychice nepřidá... Doufám, že půjdu co nejdřív zase do práce, tam nemám čas přemýšlet... 😒 Ještě pořád bojuju nějak vnitřně sama se sebou... Asi to chce ještě čas. ☹

pepitas
12. lis 2012

@werinka1 Taky obdivuju, že se tak držíš... Držím pěsti, aby byl testík pozitivní... 😉

jarmisek
12. lis 2012

@werinka1 Ja pevne doufam, ze jsem ve stastne diskuzi plne tehulek a tak mam snad uspech zaruceny 😉
Stale se drzis? A testikujes ve stredu, ze?Taky si myslim, ze tam budou dve 😵 😵 Budu na tebe moc myslet a na testikovani preji hodne stesticka a cekam na krasne zpravicky 😵 😵

werinka1
12. lis 2012

@pepitas
@jarmisek Moc děkuju. Jj, testíkovat mam ve středu. Ale já nevim....já mam takovej strach, že snad netestnu ani ve středu! 😅

jarmisek
12. lis 2012

@veverka.terka A kdypak mas ten ultrazvuk?

pepitas
12. lis 2012

@werinka1 Ale jo, tentokrát to musí vyjít, uvidíš.. 😉

veverka.terka
12. lis 2012

@jarmisek na UTZ jdu 20.11., už se moc těším 😵 😵 😵

werinka1
12. lis 2012

@pepitas Kéž byste měly pravdu 😵

veverka.terka
12. lis 2012

@werinka1 seš teda borec, já už bych to nevydržela 🙂 po 2.KETu sem testila taky už 6. den, ale fakt tam byl jenom duch, úplně pidi 🙂

cuddle
12. lis 2012

@werinka1 ahoj, koukám máš po Ketíku, tak držím palečky , pěstičky prostě jak každý chce 🙂

werinka1
12. lis 2012

@veverka.terka Já mam jenom obrovskej strach, že to bude jako minulej měsíc. 😒 Nejsem nic víc než srabík 😅

werinka1
12. lis 2012

@cuddle Děkuju moc 🙂

jarmisek
13. lis 2012

@werinka1 srabici jsme trosku vsichni, to je prece normalka, zadna z nas tim neprojde jen tak pohodam klidek cigarko...ale dulezity je, ze to nakonec vsecky zvladneme!!!! 😉

werinka1
13. lis 2012

Tak holky, zítra mam den D. Ufff. Je mi z toho nějak ouzko 😒 Já bych nejradši netestila. A čekala jestli přijde MS. 😕

veverka.terka
13. lis 2012

@werinka1 ale prosím tě, to bys nevydržela už 😀 tak držím mocmoc pěstičky a dej vědět 😉 🙂

pepitas
13. lis 2012

@werinka1 Budu držet pěstičky... 🙂)

werinka1
14. lis 2012

HOLKYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Musim vám to napsat, než půjdu do práce. Jsou tam // 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Děkuju všem co na mě myslely 😵
@veverka.terka Měla si pravdu. Nevydržela. V noci jsem se budila po hodině a v půl pátý už jsem prostě musela 😀
Ta testovací neni ještě tak silná jako ta kontrolní, ale snad ještě zesílí a nedopadne to jako naposled 🤐
Ale my tý naší Rozárce věříme!!!! 😵 🙂 🙂 🙂

kinos
14. lis 2012

@werinka1 Nádhera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pepitas
14. lis 2012

@werinka1 To je super! !!!! Neboj, ta druhá čárečka zesílí... 😉 Jsem ti psala, že tentokrát to prostě vyjde.. 🙂

danielahe
14. lis 2012

@werinka1 vidis, jaka je to krasna zprava a ted az za 9 mesicu 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 uvidis tu svoji krasnou blastocystu 😵 😵 😵 😵 moooc velka gratulace 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 , tak na vas davej pozor 🙂
Ja taky na testiku nemela nejak extra silnou carku, hlavne, ze je tam videt 😵 😵 😵

veverka.terka
14. lis 2012

@werinka1 to je úžasný!!!!! 😵 😵 😵 to je jaSNý, že ještě není tak silná, ale to vůůůůbec nevadí 😉 😉 😉 ráno, když sem ve 4h šla na záchod, tak sem si hnedka na tebe zvpomněla 🙂 bomba, tak jen tak dále 😉 🙂 tak vítej TĚHULKO 😵 😵 😵

jarmisek
14. lis 2012

@werinka1 Werinko parada!!!!! 😵 Ja to vedela! Pekne mi proslap cesticku, pujdu rovnou za tebou! 🙂 😉 😵 Opatruj sebe i Rozarku!!! 🙂

werinka1
14. lis 2012

MOC MOC MOC všem děkuju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ani nevíte jak se celej den vznášim 😵 😵 😵 😵 Je to prostě úžasnej pocit. 🙂

werinka1
14. lis 2012

Volala jsem do Heliosu. Ještě teď se musim smát když si na to vzpomenu. Bohužel si nepamatuju jméno toho kdo mi to zvedl, ale ta (asi) sestřička tam snad tancovala i kozáčka jakou měla radost. No vážně. Ona úplně přestala dejchat a pak jak je to super a bezva a paráda. 😀 😀 Pomalu jak kdyby otěhotněla ona sama 😀 Ale co mi bylo divný, že mě hned chtěla objednat na UTZ za cca 10 dní. Tak jí řikam, že jsme domluveni tak že jen zavolám a už si dojdu na krev tady u nás a pak i na UTZ atd. Ale ona mi řekla, že na krev ani nemusim a že by to první vyšetření radši udělali u nich. Tak jsem teda řekla že přijedem, ale nějak nevim proč to je všechno opačne než mi řekl Texl a Bílková a Vránová. Jo a na tu krev teda ať si klidně zajdu, ale vyloženě mi to nenutila. 😕
Holky jak se počítají ty týdny dle PM? A kdy jste měly srdíčko? Mě napadlo, že lepší než tam letět za cca 10 dní (26.11.), tak bych radši jela už aby bylo vidět srdíčko. Muj gyn nemá moc dobrý vybavení a mam strach, že mě akorát zbytečně vyděsí. Ostatně to udělal mojí kamarádce. Prej pořád neviděl nic a tak různě koukal a koukal a pak teda cosi vykoukal, ale akorát jí to znervóznělo. Dělá to totiž přes břicho a to je takhle na začátku prd vidět.