Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

dadakin
8. dub 2013

@katuleb držím ti na zítřejší OPU všechny palce myslím na tebe Kačí 😉

danaho
9. dub 2013

@trefulka chtěla jsem se tě zeptat,jak ti potvrdili endometriozu? Z vyšetření krve?

trefulka
9. dub 2013

@danaho Teď z krve a v předchozím CAR i na UTZ a na OPU, kdy mi odstranili endometrickou cystu.

danaho
9. dub 2013

@trefulka mě odtraňovali endometriozu před 2 lety při laparoskopii a teď mě právě překvapilo,že mi podle krve řekl,že nemám v těle žádné větší ložisko. Budou ti s tím něco dělat?

trefulka
9. dub 2013

@danaho Jasně - pokusíme se otěhotnět 🙂 To nejlepší proti endošce 😀

zuzzu11
9. dub 2013

@katuleb Kaciii drzim paste dnes 🙂 . daj vediet pozitivne spravicky 🙂 🙂 .

jawuna
9. dub 2013

Taky držím palce!!! už to máš asi za sebou ;)

jawuna
9. dub 2013

kdepak máme tu Kačku, jak asi dopadla?

trefulka
9. dub 2013

Dneska jsem si oběhala jak gynekoložku, tak laboratoř 🙂 Akorát do pojišťovny musím ještě jednou - za revizačkou, úřední hodiny má jenom v pátek. Aspoň se zrovna dozvím, jestli je žádost schválená (vč. PGD - ale to se nejspíš nestane).

katuleb
9. dub 2013

Ahoj holky,omlouvám se že píšu až ted ,ale byli jsme pul dne v autě a pak jsem doma usnula...
Tak podávám hlášení 12 odebraných oocytů,zítra ráno se dozvíme kolik bylo zralých a kolik se oplodnilo...
Jen se bojím v minulém caru bylo vždy vajuch moc a málo se oplodnilo,modlím se aby ted to bylo lepší-neměl jste to tak někdo??

jawuna
9. dub 2013

@katuleb Čau Kači, 12 je super číslo...není důležitý počet, jenom kvalitka, vždyť přece stačí jedno nejlepší embryjko, které to vybojuje až do konce, neboj, určitě to dopadne dobře 😉

katuleb
9. dub 2013

@jawuna děkuji budu jim věřít,taky si říkám,že když jich minule bylo vždy kolem 20-ti tak asi nebyli tak kvalitní.. 😉

danaho
9. dub 2013

@katuleb Ahoj Kačenko,ještě jednou gratulace a jak už jsem ti dnes psala. Jsi v novém CAR je to jiné a i výslede bude jiný a věř,že dobrý. 😅 Budou tam kvalitní bojovníčci neboj 😉

trefulka
9. dub 2013

@katuleb Tohle bude od nynějška tvoje šťastná dvanáctka 😉

katuleb
9. dub 2013

@danaho
@trefulka holky děkuju....

dadakin
9. dub 2013

@katuleb tak to je super celej den jsem na tebe myslela 😉
Já ted řeším něco jinýho dneska mě mudr obvodačka dost vylekala už od pátku mám v krku pocit jak kdyby mě otekl,ale tak zvenku a jde to až do pravýho ucha,polykat můžu ale připadám si jak kdybyych měla na krku límec včera mě dělala CRP to mám 8 a dneska mě prohlídla a říká měla jste poslední dobou hormony a já že jo a ne málo a ona že možná štítná žláza protože jak jsem byla ještě ted těhu udělala se mi na krku uzlina a mám jí do tedtakže přes měsíc,zítra ráno na krev aslo,jaterní testy,štítka,sedimentace,moč,výtěr z krku a z nosu no super.Susedka po hormonech měla štítnou z toho dodneška bere léky a byla aji na operaci jednu uzlinu jí brali. Achjo.

jarmisek
10. dub 2013

@katuleb Ahoj,moc gratuluju k vajuskum! A jak uz holky psaly, je to o kvalite a kvalitka ted z jara to urcite bude!!! 😵 😵 Tak drzim pesti a tesim se na zpravicku o oplozeneccich 😵 😵

jarmisek
10. dub 2013

@dadakin to jsou teda veci...budu na Tebe myslet,at vsechny vysetreni dopadnou dobre, treba je to jenom nejake podrazdeni a uklidni se to...prece jsi pred tema hormonama mela udelany hormonalni profil,ne?

katuleb
10. dub 2013

@jarmisek děkuji moc
Holky tak bohužel moc dobré zprávy nemám teda vajíčka byla všechna zralá a kvalitní ale oplodnilo se jen 4... ☹
prý byl špatný vzorek spermií a snažili se vybrat nejlepší,takže se bojím , že nevydrží do 5-tého dne...
Vubec nevím co bude dál....
Kolik muže vydržet jen ze 4 vajíček???

dadakin
10. dub 2013

@jarmisek ahojky no dělali ale ne takovej jak ted v Heliosu a na výsledky čekám a dneska mě brali hodně krve,výtěry,moč jsu zvědavá zítra budu mít první výsledky,ale zase lítám okolo psa 7měsíční štěně zvrací a zvrací tečou mu z tlamičky hleny čiřý už jsem to probírala z veterinářem ted jí dávám smectu povalím do školky a pokud nepřestene zvracet povalím na veterinu když se to se.. tak se to se...

@katuleb neboj třeba zabojujou musijou 😉

zuzzu11
10. dub 2013

@katuleb Ahoj Kati. Ja som citala ze na treti den sa prebera muzsky hormon,takze musi to vajuska zvladnut do tretieho dna 😖 a potom uz bude dobre. Velmi ti drzim palecky aby embrijka zabojovali 🙂

danaho
10. dub 2013

@katuleb Kačenko, číslo 4 je pořád moc pěkný. Nesmíš jim přestat věřit a určitě mezi nimi bude ten jeden pravej bojovníček. Vím,že to jsou hrozný nervy. Drž se. 😉

katuleb
10. dub 2013

Holky děkuju,ale po pravdě ted jsem v takovém stavu ,že se smiřuju s tím,že je po nadějích...přijde mi že 4 je hrozně málo...hlavně když vím že všech 12 bylo zralých,tolik mě to mrzí...ach jo... ☹

trefulka
10. dub 2013

@katuleb Hlavu vzhůru - ještě pořád nic není ztraceno, pořád máte 4 oplodněná vajíčka. To přece není taky tak úplně málo. Taky se nemuselo oplodnit ani jedno a tohle jsou pořád 4. Netrap se tím teď, je ještě na vzdávání spousta času.
Posílám ti pro štěstí aspoň srdíčko.

katuleb
10. dub 2013

@trefulka moc ti děkuju,jen mě to prostě moc mrzí,vím že to vzdávám brzy ,ale je to moc těžké...

trefulka
10. dub 2013

@katuleb Jasný, že zklamání je to je velké, ale pořád to není ztracené a to je teď to nejdůležitější.
A to jste nechávali oplodnit přirozeně nebo pomocí ICSI/PICSI?

katuleb
10. dub 2013

@trefulka dávali jsme icsi ,ale prý byli špatné spermie co se týká morfologie...tak nevím..

jawuna
10. dub 2013

@katuleb Kačiiii, nesmutni, zrovna mám teď ve Heliosu kámošku, která čeká na výsledky CGH a poslouchej, oplodnily se jí jen 3 vajuška a všechny 3 embryjka se vyšetřují!!! Takže rozhodně není důvod se dopředu stresovat, musíš těm svým bobkům věřit a oni se ti odmění 😉

katuleb
10. dub 2013

@jawuna děkuji jsi moc hodná,a kolik měla celkem vajíček?? a říkali proč tak málo se oplodnilo?? Je mi líp po tom co jsi mi napsala opravdu..

danaho
10. dub 2013

@katuleb Kačenko,nevzdávej to!!! Jsi přece bojovnice. 4 je pořád víc než třeba 2. Je to veliká naděje. 😉