Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

danissa
30. srp 2013

@koulucik Ahojky, no vidíš, už v tom začínáš být zběhlá. Je super, že máte i PGD, my taky měly problém hlavně na manželově straně, navíc měl nějaké bakterie ve spermatu, takže já si fakt myslím, že jsme byli úspěšní právě díky PGD 😉 To co, řekli tvé švagrové, to bylo v Reprofitu??? Panebože, to je hrozný...Pokud nemá vajíčka, může mít dárkyni. No hrůza je, že nejdřve dávají plané naděje a potom tohle, to bych asi nerozdýchala ☹ ☹
Jinak já jdu ještě do Heliosu v pátek za týden na kontrolní UTZ v 8. týdnu, jestli mimi roste a buší srdíčko a potom už mě předají mojí doktorce 🙂 Tak hezky stimuluj, ať to hlavně dobře snášíš a ať jde vše, tak jak má 😉 Sofinka bylo mé vysněné jméno, už je sice přesofinkováno, ale mě to nevadí.
@rakoska Jůůů, holčička, to je krása 😉 😉 To víš, jsme Kelišky 😀 😀
@danaho Už ve čtvrtek začínáš? To to uteklo 🙂

danaho
30. srp 2013

@danissa ne nezačínám ve čtvrtek,ale už jsem začala. 🙂 A nebyl to čtvrtek ale středa. Ve čtvrtek už jsem připíchla první Menopur. Mám před dovolenou a nějak se mi ty dny motají. 😀
@rakoska jééé super,holčičkááááá 😵 😵 😵 😵 😵 Taky chcííííí

dadakin
30. srp 2013

@koulucik se možná potkáme taky jdu na krev a UTZ 😉
@rakoska super holčička jednu mám a je to pěkně akční holčička abych pravdu řekla zlatí kluci ani nevím co bych chtěla já bych chtěla asi překvápko vždycky jsem se už ve 12.týdnu pídila co to bude 😵 😵 😵 a jednou bych chtěla překvápko,přítel chce kluka chápu ho já mám obojí,no a abych řekla pravdu tak o tu holčičku se víc bojím všechno vidím černě až jí bude náct pořizuju brokovnici.jo jmenuje se Natali

@danaho Danulko jak je kočko????

danissa
30. srp 2013

@danaho Ježiš, promiň. Jsem si to nějak pomotola, je vás tu dost, co pícháte včelky, tak jsem se do toho zamotala 😉 Tak píchej, píchej, ať to hezky roste 😀
@dadakin Já jsem tak ráda, že už od začátku víme, co to bude. Jsem strašná nedočkavka 😀 To věřím, že o holčičku máš větší strach, to nás taky čeká. Manžel je na ní úplně závislej, láska největší, to bude taky maso, až bude v pubertě 😀

dadakin
30. srp 2013

@danissa o pubertě mi ani nemluv,si představ můj nejstarší syn 16,5let který žije už skoro 3 roky s otcem má přítelkyni které je 23let nářez že???no zakazovat to nemá cenu zakázáný ovoce nejvíc chutná už si dokonce ze mě kámošky dělají prdelky abych nebyla dřív babička,ale holka je rozumná (doufám) dělá už druhou školu a třeba opadnou růžový brýle. Když to tak vezmu já v jejím věku byla vdaná a měla 2letý dítě.Takže přebalování posrané prdelky to jsou krásný starosti 😉 než řešit kam půjde na školu,kde se nachází a s kým.On vlastně od 6 let žije u ledu hraje závodně hokej,předčasně vyspěl,rozpadla se rodina a manželství nedávala jsem to žít na úkor hokeje,když byl malinkej to byla pořád ho vozit na tréninky v jedné ruce obr hokejovou kabelu a v druhé skoro 3letý dítě,který to nebavilo čučet na bráchu jak hraje.Neznali jsme volný víkendy,prázdniny,vánoce furt tréninky,turnaje zápasy.Prostě otec se upnul na jedno dítě se v něm vidí,dneska si měl dojet pro zbývající děti na víkend ani nezavolal já jemu taky ne svým způsobem jsem ráda at si je nebere když jsou u něho nejsu klidná hlídá je nejstarší syn s přítelkyní a tatka valí do putyky.To byl taky jeden z mnoha důvodů mu udělat pápá kamáradi,hospoda jeho koníčky 😀 ted se tomu směju ale než nás rozvedli byli to krušný chvíle.Jsem se rozepsala 😨

jarmisek
31. srp 2013

@dadakin Ty jo, to sis teda holka s nim uzila, co...nakonec je dobre, ze se vsemu ted umis zasmat......Hlavne pro Tebe muselo byt tezke vyrovnat se s tim, ze jedno dite zustane zit u nej...No a ted prijde dalsi uzlicek stesti a bude o duvod vic k usmevum 😵 😵

jarmisek
31. srp 2013

@danissa Je takze pristi tyden jdete na srdicko? To na Tebe budu myslet, uvidis, jak to bude krasny, pamatuju si to jako dnes, jak nadherne tukalo 😵 😵

danissa
31. srp 2013

@dadakin Teda, slušný, ale trochu smutný životní příběh máš za sebou ☹ Muselo to být pro tebe dost těžké období, stresové. I to, jak se bývalý upnul na jedno dítě, to bych asi těžko nesla, ale co naděláš, že? Ještěže jsi zavčas udělala krok zpět, dokázala jsi ho opustit a začít nový život. V mnoha případech je to tak lepší a potom i přínosnější pro celou rodinu. A jak často se synem, co žije u svého otce vídáš? Teda, to taky musel být šok, když ti sdělil, kolik je jeho milé let, to je trošku mazec. Ono, když to je obráceně, žena 16,5 a muž 23, tak to vypadá normálně (já v 16 chodila s 24 letým a vydrželo to dva roky, má velká první lásla 🙂 ). Ale obráceně, je to trošku zvláštní, už jen proto, že se říká, že ženy jsou rozumově dopředu než muži, dříve vyspějí. Ale určitě jsou spolu spokojeni, když spolu jsou, ale na zakládání rodiny to tedy není 😉 Já se 24 letech vdávala a začala se snažit o bejby, ale to je zase o jiných prioritách, já vždycky byla na starší (můj muž je o 13 let starší, mám 19 nevlastní dceru, a mě taky bylo 19, když jsem s manželem začala chodit a žít). Celkově jsem brzy vyspěla a začala žít rodinným životem. Ale nelituju 🙂 !! Moc ti přeju, aby jsi už nadále v životě byla happy a brzy se dočkala benjaminka 😉
@jarmisek Ano, už za týden budu vědět, jak na tom chlapeček je. V pátek mě čeká poslední UTZ v Heliosu a potom už mě předají mé dr. A doufám, že se má mimi dobře, moc se těším, až uslyším srdíčko 😵 😵

Hezkou neděli všem 😵

dadakin
31. srp 2013

@danissa
@jarmisek Tak se synem se vídám cca 2x za měsíc,ale často spolu telefonujeme,dokonce poklábosí aji s mím přítelem loni s ním jel o prázdninách na týden s kamionem rakousko-německo takže si rozumí.Mám schovaný smsky kde mě synátor píše jak mě má rád atd,bohužel když se odstěhoval s otcem šel za penězma já na to abych dala do hokeje 100tisíc ročně nemám,častokrát jsem obrečela to že šel s ním ted už jsem srovnaná,mrzí mě třeba že ještě do ted nepopřál jejich otec mladšímu synovi k narozkám a to je v květnu no čemu se divím loni mu popřál až v říjnu.On už je od mala na druhé koleji a to mě dělala aji tchýně že protěžovala nejstaršího to bylo pořád na Kanáry a zaplatila mu hokejovej turnaj v Moskvě prostě ho cpali horem spodem půjdeš bydlet k nám budeš mít novej notas,LCD ....... no a chlapec se zamiloval a tchýně to nemůže rozchodit a ted se mě snaží přetáhnout toho mladšího,naštěstí má svůj rozum a nekoupí si ho. a moje maličká ta je jí na obtíž nemá ráda holčičky, Holky a víte co je největší tragédie než můj syn začal lítat s tou přítelkyní tak ona lítala s mím bývalím no a synek byl minulej týden hrát na 3 dny v Rakousku a volala mě kámoška že potkala mého ex s ní ve Vankovce ja k toto dopadne???
Jináč co se týče mé stimulky necítím záda bolijou mě v kříži jak mrcha už at to mám za sebou.

rakoska
1. zář 2013

@dadakin To si vůbec nedovedu představit, řešit podobné situace...snad až budou starší, tak děti pochopí jak se věci mají a měly...je to smutné 😒

dadakin
1. zář 2013

@rakoska to máš pravdu a proto tvrdím malé děti malé starosti zlatý časy kdy jsem u nejstaršího řešila večerní bezvýznamný pláč,prdíky, zvracení.Ono bylo strašně příjemný vyjít ze školky je to tak 3 metry zpátky a kámošky spolužačky ze základky,ale dobrý kámošky to jsou všecky máme po 3 dětěch s tou jednou mám úplně všechny 3 ročníkově stejný 😉 taky 2kluky a jedna princezna ale k věci tak jdete po ránu dítko už v Mš a oni na mě: co je na tom pravdy že budeš babička??jsem na ně hleděla a říkám Já??? bych musela něco vědět a ony že tamtamy tady u nás říkaly, že se to nese jak lavina tak já žhavila hned mobil ex a synátora co že to zase je pochopitelně to bylo jedna paní povídala.Kdyby jsi viděla co já už musela za ty 3 roky řešit kolikrát jsem si říkala že jsem si šáhla na dno a ono furt houbelec přišla další rana,loni o prázdninách mě synek volá,že průser že vzal auto a jel s klukama krást na pole trávu (marjánu) a já na to a kde je tata a on že se jel rekreovat na slováky do termálů a já kdo tě hlídá no že L. to je ta jeho ted to byli spolu jenom kamarádi tehdá ted já ho nejdřív sepsula že udělal tolik přestupků že řídí auto v 15letech,kdyby někoho sejmul neli způsobil dopravní nehodu,ještě auto plný mega rostlin a on mě volal jenom proto že je auto celý jak hovado od blata a ve vnitř to smrdí.Tak já zase hned jsem volala ex jak si to představuje mě neoznámit že jede dopr.. a aníž by se mě nezeptal jestli budu s Lukášem protože já jsem ho tady měla na začátku prázdnin když on jel na vodu,že to chápu a jestli uvědomuje,že za ně zodpovídáme co se mohlo stát a že jenom idiot nechá doma jen tak ledabyle klíče od auta.Co já jsem se nachodila do školy v 9.třídě aby nepropadl dopisovala jsem mu sešity protože on se stěhoval tak jak se mu to hodilo jeden že do školy nejde měli psát pololetní písemku a já při své výšce 153 cm on klacek už jsem ho tak vyliskala ,že do školy táhne a už jsem volala třídní že se písemky zúčastní že už jede praskl tak dveřima že málem vylítli z pantů je to moje dítě,ale je to rozmazlenej smrad je to práce tchýně a otce.Ten den se zbalil a šel bydlet zase k babičce on pendloval mezi mnou,babičkou a otcem jak se mu to hodilo,říkám že na všechno jednou přijde až bude mít rodinu a vlastní děti a už se bude pořád jenom bát.Byli to krušný chvíle říkám si za rok a půl je plnoletej mám ho ráda moc,ale nikdy si nenechte zkazit děti.Můj druhý syn mívál pořád vyznamenání ve škole ted se chystáme do 6.třídy a malá prdolka jde do broučků a můj nejstarší pro velký úspěch si zopákne prvák měl 2 nedostatečné 3 N a dvoječku schováný když jsem mu řekla že to jestli bude mít vzdělání,že to dělá jenom pro sebe mi odpověděl,to neřeš to je jak kdybych měl odklad tak to neřeším bo bych se zbláznila řešila jsem ho už od školky kdy mě ředitelka MŠ řekla že je s ním jednou nohou v kriminále chodila jsem z hrůzou do školky co se ten den zase dozvím od čtvrté třídy měl 3 z chování já pořád na koberečku u učitelů,doufám že jsem si to už vybrala a moje zbývající děti jsou andělé. 😵 😉 jo a taky si vyberte dobře co vaše dítka dělají za sport nenávidím hokej mě stačilo jak trenéři na ně řvali a to těm klukům bylo tak kolem 8let jak držíš tu hokejku držíš to jak šuli......apodně co z nich má vyrůst na turnajích po hotelech jak byli ubytovaní to bylo pořád že něco někde zdemolovali urvali umyvadlo,zrcadla rozmlátili,televizu vyhodili z okna.....jak se ty lidi chovají ale dospěli jednou jsem pro ně jela si je vyzvednout na turnaj tatík se ožral bylo to na 2.svátek vánoční na nových halách kdo je z Brna tak zná že musím odvést auto a je dva tak jsem se dostala do VIP prostor samej ožralej aji starosta N. Lískovca všichni ti chlapi na mě,že bych stála za hřích a takový bláboli mě bylo strašně zbalila jsem kluka kabelu klíče od auta toho jsem tam nechala blekotat s ostatníma a jela jsem .Ted čekám až dojede a doveze mě malou včera si ji odvezl volal mě hodinu před tím než si ji vzal sepsula jsem ho jak si to představuje,že nemusíme být taky doma dneska jsem šla spát až ve 4 ráno když jí nemám doma jsem na nervy.Syn nechtěl jet k němu,že se chystá do školy a tak čekám a čekám.........................

dvoranna
1. zář 2013

Ahoj, holky, chodím do artu v ČB a uvažuji o přestoupení do Heliosu. Mohla byste mi nekterá z Vás napsat jak casto cca se pri jedom IVF musi do Brna. V ČB to mam temer za barakem tak to neresim. Mam za sebou jedno IVF a 2 Kety ale bohuzel nic

jarmisek
1. zář 2013

@dadakin Stejne jsi borec, ze to vsechno zvladas!A taky si myslim, ze rozum dospeleho cloveka ho ositi a pak pochopi...Drz se a neboj, deti urcitemoc dobre vedi, kde maji lasku a rodinne teplo domova 😉

jarmisek
1. zář 2013

@dvoranna Ahoj, ja jsem dojizdela z Prahy. Byli jsme jednou na vysetrenich a soucasne nam udelali i konzultaci a nafasovala jsem si leky. Pak zacala ta stimulace (kdyz uz byly vysledky vysetreni a vedelo se co je pro nas vhodne). Pri stimulaci jsem si jednu kontrolu krve delala v Praze a pak jsem jeste 2x dojela na ultrazvuk +krev do Brna. pak jsme jeli na OPU a pak az na transfer...Takze tak...Behem te stimulky to kontroluji docela casto,ale ja jsem aspon mela dobry pocit, ze to nekdo dobre hlida...A zvladlo se to vse v pohode, takze co se tyce dojizdeni, nevidela jsem v tom uplny problem.Navic myslim, ze primo na ty klinice je i penzion, takze kdybys chtela, muzes bydlet primo v baraku 😉 😀

dvoranna
1. zář 2013

@jarmisek Díky. A ty si už předtím někam chodila? Nebo jste začínali v Brně?

dadakin
1. zář 2013

@jarmisek ted budu ráda když to klapne a zadaří se když ten věk tak letí princeznu mám už doma ted chystáme věci do školky no budu to mít na knop musím ráno na krev a utz a rychlo dom vzbudit Nat a hurá do školky syn se vyexpeduje sám toho vzbudím mobilem.Zítra má jenom 1hodinu doufám že donese seznam co má mít do školy on ani nenafasoval učebnice takže rozměry obalů jsou mi zatím záhadou to miluju to shánět na poslední chvílu nechápu proč jim to nedali na konci roku 😠

danaho
1. zář 2013

@dvoranna Ahojky, já dojíždím z Liberce. Zrovna teď mi vyšlo IVF tak,že první kontrolu krve mám zítra a to jdu tady u nás do nemocnice do laborky. Druhá kontrola krev a UTZ mi taky vyjde na den v týdnu. Takže si zajdu navíc k té krvi ke své gynekoložce na UTZ. A ta 3 kontrola už by měla být v Brně a pak už asi bude OPU. Takže se to zvládnout dá. A opravdu je přímo v tom baráku penzion. Spali jsme tam při jednom KET,takže jsem si v bačkorách sešla jenom pro mimčo a přítel čekal na pokoji. 🙂 A za mě Helios doporučuju 😉

danaho
1. zář 2013

@dadakin Jani držím na zítřejší kontrolu palce. 😉

dadakin
1. zář 2013

@danaho Danulko děkuji no už to chci mít za sebou tady ten proces,pak se soustředím na oslavu narozenin mamka bude slavit 65let a chystám ji oslavu pro všechny.Mám na ni péči o osobu blízkou starám se oni už 16let měla cevní mozkovou příhodu v 46letech docela nářez co naděláš. 🙄

danaho
1. zář 2013

@dadakin taky to nemáš holka jednoduchý ☹ Jsi dobrá,že to zvládáš. Já jdu zítra na první krev,tak jsem zvědavá jestli mi upraví dávky Menopuru. A hned potom odjíždíme na chalupu na 14 dní. Tak se těším. Sice tam budu bez pc,ale mám internet v mobilu,tak se jednou za čas připojím abych věděla jak jsi dopadla. 😉

rakoska
2. zář 2013

@dvoranna Já jsem teda z Brna, ale Helios rozhodně doporučuju 😵

rakoska
2. zář 2013

Holky kdy jste testovaly? Mně už strašně svrbí ruka 😒

onno
2. zář 2013

Ahoj dlouho jsem tady nebyla všem přeji moc štěstíčka.
@rakoska kolik dní seš po transféru?

dadakin
2. zář 2013

Ahojky děvčátka tak dneska 12 den stimulky a fásla jsem Merional ještě na 2 dny nějvětší vajucho má 16mm a pořád 4 ampule zatím odpo volám ještě na krev, ale vyfasovala jsem aji Pregnyl tak snad by ta OPU mohla už být tento týden né, no jináč mám děložní stélku 11mm tak na Ket by to stačilo ;) kdybych šla příští měsíc.Holky začínám mít s tohoto stavu depku ty hormony mě těžce rozhazujou 🙄

@rakoska kolikátej den jsi po KET????

danaho
2. zář 2013

@rakoska poprvé sem testla 7 den a to už jsem měla ducha. Vždycky si říkám,že vydržím alespoň do 10 dne,ale nemám pevnou vůli 😀 Moc držím palce aby tam byly //
@dadakin mazec. To budeš teda pěkně dlouho stimulovat. Dneska jsem byla na první krvi,ale výsledky budou až kolem poledne. Tak sedíme doma sbalený na chalupu a čekáme než si je budu moct vyzvednout 🙂

dadakin
2. zář 2013

@danaho asi už jsem zastarálí típ na produkci vajec už to jde pomale to je jak se slépkama čím jsou starší tím méně častěji nesou 😀 a když jedeš na tu chalupu to nemusíš chodit pak na krev a UTZ během dovči???

danaho
2. zář 2013

@dadakin jedeme asi 40 km od Liberce,takže se na krev a UTZ vrátím. Doufám,že to vyjde na čtvrtek,protože to má přítel kontrolu s rukou. No a pak budeme jezdit do Brna rovnou z chalupy. 😅

danissa
2. zář 2013

@rakoska Ahoj, to chápu, že tě svrbí ruka. Taky teď nevím, kolikátý den jsi od ET? Já testovala už 6. den od ET, dokonce z odpolední moči a byl tam duch, viditelný u okna 😉 Taky bych to nevydržela, to čekání na test je šílený 😀 A testovala jsem testem LadyMax citlivost 10 a Rapiclearem 10, na Mamatestu by ještě určitě nic nebylo, teď ty nový jsou málo citlivý. Moc držím pěsti, ať tam jsou //
@dadakin Děvče zlatý, musíš být strašně silná osobnost, že jsi zvládla všechen ten stres v životě a jdeš s úsměvem dál. Obdivuju tě a přeji ti už jen to nejlepší! S tvojí mamkou mě to mrzí a měli jsme v rodině to stejné. Moje babička měla mozkovou mrtvičku v 45 letech. Ten život je někdy nespravedlivý ☹
@danaho Hezky si užij na chalupě 🙂

rakoska
2. zář 2013

@onno @dadakin @danissa No dneska jsem 7. den (i se dnem transferu) 😨 tak nevím...asi je ještě brzo 🙂

onno
2. zář 2013

@rakoska vydrž ještě dva dny nejlépe až do 10.Já jsem u syna měla slabě pozitivní až 12 den po transféru,On to má každý jinak.