Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

danissa
2. zář 2013

@rakoska Den transferu se jakoby nepočítá, takže jsi 6. den od KET. To už jsem já testovala. Tak teď záleží, jak silnou máš vůli 😉 Když vydržíš, tak čárka bude za dva dny hezčí, než by byla dnes 😉
@onno Dívala jsem se, že jsi otěhotněla přirozeně, tak to je super, gratulace veliká 🙂 🙂 Zázraky se dějí. Už máš za sebou první UTZ? Mě čeká UTZ v Helisosu teď v pátek, v 8. týdnu, tak jsem nervózní, aby bylo vše OK a slyšela jsem srdíčko 🙂

onno
2. zář 2013

@danissa byla 6+0 tt a srdíčko už tluče.Jen to jsou pěkný nervy ,protože mám strach že se něco pokazí.A na kontrolu jdu až 24 .září.Máš nějaký příznaky?

danissa
2. zář 2013

@onno Tak to je hezký, že už jsi viděla srdíčko 🙂 Nervy to jsou, úplně tě chápu, ale musíme věřit, že vše dopbře dopadne. Já zas moc příznaků nemám, jedině to, že nemám chuť na jídlo, nevím, co jíst, ale nezvracím. A ještě mě bolí prsa a už se mě o číslo zvětšily. A vlastně jsem i dost unavená, takže nějaký příznaky jsou, ale nic hrozného. A ty jsi na tom jak?

onno
2. zář 2013

@danissa Citlivá prsa ,unavená,nezvracím ,ale mám nevolnosti a nefouklé břicho.Už jsem o jedno přišla ,tak o to mám větší strach.

danissa
2. zář 2013

@onno Nafouklé břicho mám taky, to teda jako dost. No vidíš, to jsme na tom podobně 😉 Bude to dobré 🙂 !! Já taky o jedno přišla, loni jsem taky otěhotněla přirozeně, ale v 7. týdnu samovolný potrat. Ale tam to od začátku bylo divné, od začátku se vyvíjelo pomalu, takže to tak mělo být. Bohužel se toto prostě stává, je to časté, pozitivní je, že se to většinou neopakuje (pokud teda není třeba nějaká genetická vada u rodičů). Takže věřím, že teď to bude dobré.

onno
2. zář 2013

@danissa musíme tomu věřit že to bude dobré.Jo a mám furt hlad.

danissa
2. zář 2013

@onno Jasný, věřit musíme 😉 Tak to já hlad moc nemám, spíš nechutenství. Je to "vážně " jiný stav 😀 U Sofinky mě tady to nechutenství přešlo až někdy ve 13. týdnu ☹

dvoranna
2. zář 2013

Děkuji Vám všem za názory, dnes mi z Heliosu volali a domluvili jsme se na 26. září na první konzultaci s primářem.
Protože už jsem jedno IVF a 2 Kety podstoupili v centru ČB mám si vzít i veškerý vyšetření a výsledky s sebou.
Tak snad to teď všechno vezme dobrý směr. 🙂

rakoska
2. zář 2013

@dvoranna Pan primář je úplně úžasný, určitě budete spokojení 😵

danissa
2. zář 2013

@rakoska Tak co, vydržíš? 😉 Nebo už jsi testla?

rakoska
2. zář 2013

@danissa No vydržím 😎 zatím 😀 Zatím jsem ještě ani nekoupila test, až ho koupím, tak už to nevydržím...ještě aspoň dva dny 😀

danissa
2. zář 2013

@rakoska Tak to je správný postup - koupit test, až budeš chtít opravdu testovat 😎 Protože, kdybys ho koupila už teď, jakože na potom, tak asi nevydržíš. Přesně tak to bylo se mnou 😀 Dva dny vydržíš, to uteče 😉

rakoska
2. zář 2013

@danissa Nemám dnes sebou ani prachy 😀 😀 😀 rači

dadakin
2. zář 2013

@rakoska taky bych ještě počkala s tím testíkem tak ten 10 den já vím ono se to mluví já jsem měla doma testy zásoby a pořád testila nemám nic a koupím si ho až to uznám za vhodný 😀
Tak jsem tam volala ve středu zase na krev a UTZ je tady někdo kdo stimuloval tak dlouho jako já???

jawuna
2. zář 2013

@dvoranna v Heliosu jsou boží, fakt 😀 😉

jawuna
2. zář 2013

@rakoska Jj, vydrž do toho 10. dne, ono ti to neuteče 😉 a jak se cítíš?

dvoranna
2. zář 2013

@jawuna diky za povzbuzeni, uz se tam tesim. 😀
Nevite jak stary spermio jeste staci? Manzel ho ma asi rok a pul stare, nebudeme muset delat nove?

jawuna
2. zář 2013

@dvoranna Tak na to jsem zrovna odborník 🙂 myslím, že vám ho zopáknou 😉 a taky si určitě nechte udělat tu fragmentaci spermií

dvoranna
2. zář 2013

@jawuna A ten spermiogram bychom museli jet extra do Brna, nebo myslis ze ho udelaji treba hned behem te konzultace?

danissa
2. zář 2013

@rakoska Sis to pojistila 😀 😀 Chápu 😉 Pátek to jistí, ty budeš testovat, já jdu na UTZ. Takže čekáme spolu, ve dvou to lépe uteče 😀

jawuna
2. zář 2013

@dvoranna určitě u té konzultace, my jsme to tak taky měli

jarmisek
2. zář 2013

@dvoranna Nene, uz jsem chodila v Praze 😉

jarmisek
2. zář 2013

@onno Jestli mas furt hlad, tak je to zarucene na dobre ceste-to jsem mela taky a mam doted! 😀 Drzim pesti 😵 😵

jarmisek
2. zář 2013

@rakoska Vim, ty dny se vlecou,ale urcite to vydrz, ony ty dve dalnice nikam neutecou, uvidis 😉 😵

jarmisek
2. zář 2013

@dvoranna Podle me udelaji spermiogram behem konzultace, kdyztak si tam projistotu zavolej, muzes se na to i extra obednat ;)

onno
3. zář 2013

@jarmisek Ahoj hrozne me blbne net snad se to odesle.Ty uz to mas za par a jak se citis?Uz mate vse nachystany?

jawuna
3. zář 2013

@onno já mám furt hlad furt 😀 i když nejsem těhu 😉 ale to není směrodatné 😎

rakoska
3. zář 2013

Tak zítra to asi prubnu, ale test ještě nemám 😀 tak mi držte palce 😉

danissa
3. zář 2013

@rakoska Držím palce, všechny, co mám 😉 !!! Hlavně si nekupuj ten Mamatest, abys nebyla zklamaná, že tam třeba nic není a na jiném testu by bylo 😉

jarmisek
3. zář 2013

@onno Ano, vicmene uz mam vse co potrebuju pro to prtaty mimco, ted uz se koukam po vetsim oblecenicku,at to nemusim resit pak, protože nevim, jak to bedu zvládat,,,