Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

terezi79
25. říj 2013

holky jedeme si vyvetrat myslenky z Ostravy na vikend k nasim, mejte se krasne

terezi79
25. říj 2013

@rakoska dekuji za povzbuzeni, jsem rada, ze znam nekoho, komu to vyslo i kdyz se vsechno sype

danielahe
25. říj 2013

@danaho je mi lito,ze to nevyslo,doufam ze z heliosu budou mit pro tebe dobre zpravy.drz se....a co adopce?nad tou jsye premysleli?

danissa
27. říj 2013

@danaho To je nespravedlnost ☹ Držím palce, aby jste s dr. Texlem vymysleli nějaké další řešení, což určitě vymyslíte 😉 Na minimálku bych se asi vyprdla, raději si dejte chvíli oraz, už jen kvůli psychice, našetřete penízky a potom další pokus. Přeju hodně síly a trpělivosti, někdy je to cesta opravdu trnitá, ale uvidíš, že i u vás na konci bude to vytouřené mimčo 😵

terezi79
28. říj 2013

Ahoj holky, tak jaky byl vikend?My jsme si pekne urovnali myslenky a hned je nam lepe a rozhodne se do toho vseho plnou parou vrhnem 😵 😵

engele
28. říj 2013

@terezi79 určitě nebudete litovat ! moc držím pěsti!!

Já už mám prcka u sebe, KET byl super, úplně jiný než na OBI a mám i 2 fotky 🙂))

danissa
28. říj 2013

@terezi79 Super 🙂 pozitivní myšlení je základ. Hodně štěstí 😵 !!
@engele Tak ať se mimi zakousne a nepustí dalších 9 měsíců 😵 😵

danielahe
28. říj 2013

@engele tfuj tfuj tfuj, drzim palecky 😉

danaho
29. říj 2013

@engele držím moc plaečky aby ti to vyšlo 😵
@terezi79 to je dobře,že je lépe. Určitě to dobře dopadne,jen ta cesta je složitější 🙂

danaho
29. říj 2013

@danielahe Adopce je to poslední nad čím přemýšlím. Jelikož mi je 38 a příteli 52 tak už šance na miminko je skoro nulová. A přítel měl i zdravotní komplikace a máme taky hypotéku. Víc bych se přikláněla k IVF s dárkyni vajíček. Ale necháme to asi na jaro,přes zimu do Brna jezdit nechci. 🙂

danielahe
29. říj 2013

@danaho tak to jo, to byste asi miminko nedostali 😖 . Tim, ze my s jirkou mame svoje, tak by mi nevadilo adoptovat vetsi ditko....jen je s tim strasna birokracie 😠 . Meli jsme zazadano, uz jsme cekali na odezvu od psychologa a volala mi pani ze socialky, ze kdyz jsem otehotnela, tak tu adopci budeme muset stopnout, protoze zadny psycholog s nami nebude delat sezeni napul ( absolvujes neco s partnerem a pak ve skupinkach s ostatnimi zadateli a na tehuli tam nikdo neni zvedavej ) no a cela adopcni procedura trva +- 2 roky, tak ja bych v tom problem nevidela, ale bohuzel nase zakony se staraji o blaho nechtenych deti a nuti je zit v detskych domovech, co nejdele 😠 😠 😠
Budu vam prat, aby vam to vyslo, at vas pokus nebo s darkyni 😉 😵 😵 😵 😵 😵 😵 a na jare je hojna plodnost 😉 😵

jawuna
29. říj 2013

@engele Držím moc palce!!!

engele
30. říj 2013

@jawuna @danaho @danielahe @danissa
děkuju za podporu, věřím, že to dobře dopadne, jen si říkám, jestli vůbec mám testovat ať se nenervačím, jestli nepůjdu rovnou až na krev 🙂

terezi79
30. říj 2013

@engele gratuluju ke Ketiku, drzim pesti 😵

terezi79
30. říj 2013

@engele po svych zkusenostech radim s testovanim vydrzet co nejdele-vzdycky jsem se jen zbytecne sesypala, kdyz to vyslo negativni a stejne jsem dal doufala, ze dalsi den se neco ukaze...takze vydrzet 😵 😵

dadakin
30. říj 2013

@engele držím palečky vydrž to netestovat 😉

danielahe
30. říj 2013

@engele tak to ja bych nevydrzela netestovat 😅 ............ja jsem zacla 9.den po ketu krvacet a kdybych 8. den netestevala a nevedella, ze tam mam zavrtaneho tobika, tak bych to zase obrecela, ze nic 😀 😀 😀

engele
30. říj 2013

No mě právě dost pobolívají vaječníky nebo v podstatě spodek bříška, tak doufám, že to bude OK.

terezi79
31. říj 2013

@engele Hlavne nad tim moc nedumej a snaz se zabavit jinak-muze to byt priznak zavrtavani do perinky😵 😵

engele
1. lis 2013

@terezi79 snažím se tím nezalamovat, ale je to víc než podivné. Který den KET se bera jako 1 den, samotný den KETU nebo den po něm?

jawuna
1. lis 2013

@engele počítala jsem až den potom jako první, kdy budeš testíkovat?

engele
1. lis 2013

@jawuna no asi prubnem 7 den,... abychom si uložili testíky na památku a viděli jak z bílého papírku později bude duch a pák dálnice 🙂 vy jste testovali kdy?

dvoranna
1. lis 2013

Holky chtěla jsem se zeptat beru ted Dipherelin a chvili jsem melai Proveru, Neskutečne mě už několik dni bolí prsa. Měla jste to taky některá? Nevíte co by mi alespon trochu ulevilo?

terezi79
1. lis 2013

@engele tak to potom jo, pto pamatku schvaluju testovani od sedmeho 🙂 No,ja si taky myslim, ze prvni den je az ten den potom

terezi79
1. lis 2013

@dvoranna ja jsem to bohuzel nemela, ale uz to v nejake diskuzi myslim nekdo psal, do bude urcite tema lekama... 😉 jestli si nejsi jista,tak zkus zavolat koordinatorce

terezi79
1. lis 2013

@dvoranna poradila by urcite i co ti ulevi...

jawuna
2. lis 2013

@dvoranna to jsem taky neměla, zkus zavolat do Heliosu, jsou tam i o víkendu, určitě ti řeknou

jawuna
2. lis 2013

@engele nooo, to je řeč! 😉
já až 10. den, chtěla jsem mít větší jistotu 🙂

danissa
3. lis 2013

@engele Já bych taky nevydržela déle, jak do 7. dne po KET 😉 Já testovala už 6. den a byl tam minipidi duch, viditelný u okna 😀 , ale byl. A 10. dne byla už pěkná čárka, ale rozhodně ne stejně silná jako kontrolní. A kdy máš 7. den po?

engele
3. lis 2013

Holky, tak jsem 6 den po KET a máme na testu ducháááááááá 🙂))))) ani se nemusel hledat, jde vidět pěkně. Zítra dáme ještě jeden kontrolní a dám vám sem fotku 😵 máme velikou radost!