Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

raffaelo
28. lis 2013

@terezi79 zeptám se až tam budeme. Za zeptání nic nedám. Muž už objednaný je. Mě zatím půjde jen o info, jestli se to od minula nějak změnilo nebo ne, abych věděla, jestli má smysl kupovat znova pilule 😅

pavli79
28. lis 2013

@terezi79
@jawuna
ahoj holky, tak OPU mam za sebou a k memu prekvapeni nasli 10vajuch!! A to jsem si myslela, ze z 8 foliku jich bude mnohem min...UTZ ocividne neni uplne presny 🙂 No a samozrejme diky patri Texlovi, ze je tak paradne nasel 🙂 No, uvidime zitra, kolik z nich bude v pohode.. ta nervozita a ocekavani snad nikdy neskonci? Diky ze jste na me myslely!

pavli79
28. lis 2013

@raffaelo no podle me to do telefonu nerekli, protoze je to spusta udaju 😀 ale tak at Ti to poslou mailem, to by se snad dalo domluvit, ne? Ale jen hadam, jsem z Brna tak mi nedela problem tam dochazet... Urcite se s nima nejak dohodnes, drzim palce!

jawuna
28. lis 2013

@pavli79 No tak paráda!!! Jen tak dál 😉

jawuna
28. lis 2013

@raffaelo No taky bych se zeptala 😉

raffaelo
28. lis 2013

@pavli79 mailem mě to také napadlo, ale to si říkám, jestli není snad ještě horší než tím telefonem 🙂 my jsme právě ze Znojma, takže bychom tam jeli vyloženě extra jenom pro info a to se mi nechce 😒 ale snad se nějak domluvíme 🙂
@jawuna zeptám 🙂 stejně bychom tam jeli po novém roce potom znova, chci počkat aby to bylo ten rok přirozené snahy a když to nevyjde, tak se tam zkusíme nějak domluvit.

radkap77
28. lis 2013

@pavli79 super! Preji uspesne pokracovani 😉

pavli79
28. lis 2013

@radkap77 dekuju, sama jsem zvedava, jak to bude dal. V jake fazi jsi ted Ty? Psalas ze Ti Texl dal novou nadeji...kdy zacinas?

radkap77
29. lis 2013

@pavli79 Zitra uz jdu mozna na posledni kontrolu, s pak odber vajicek.

engele
29. lis 2013

Holky, tak moc vám všem držím palce,... my jsme se dnes s Texlem rozloučili, srdíčko nám bije jako zvon, tak přecházíme už ke svému Dr. Ale budu vás tu sledovat a doufat, že se brzy otěhulíte!!

pavli79
29. lis 2013

@radkap77
Vida, tak to mame plus minus nastejno. A budete si nechavat delat PGD? My to mame v planu (pokud bude co vysetrovat, klepu na stul aby jo) takze transfer by pripadal v uvahu az po novem roce. Tak at kontrola dopadne dobre a pak OPU taky! Ja jdu za hodku volat kolik vajuch z tech 10 odebranych se podarilo oplodnit, jsem napnuta jak das, vubec nejsem schopna v praci neco delat.

pavli79
29. lis 2013

@engele Velke gratulace! Tesim se ze jednou napisu to stejne 🙂 🙂

pavli79
29. lis 2013

@terezi79 Ahoj Terko (usuzuju podle prezdivky 🙂) a jak valcis Ty? Dlouho ses neozvala, taky budes mit ted nekdy OPU, ne?

dadakin
29. lis 2013

Ahojky kočulky tak máme :srdce: odpovídáme 6+3tt jsme o 3 dny napřed a měříme 6mm srdičko bilo krásně aji jsem ho slyšela. Za 14 dny kontrola pak už poradna u svýho mudr. Fotečku z utz dodám.
No jsem říkala že co se povedlo v Heliosu na poprvé tak Reprofit se může jít zahrabat tam 4 pokusy a na ......,že já jsem tehdá do toho Reprofitu lezla to je samá reklama kam se člověk podívá aji v šalině 😀 je vidět že Helios reklamu nepotřebuje 😉

dadakin
29. lis 2013

@engele a potkaly jsme se nebo ne???jináč gratulace 😉 😵

engele
29. lis 2013

@dadakin ahoj, já ti ani nevím, šla jsi první? My jsme šli druzí, a viděla jsem na tv fotečku od nějaké těhule, tak možná jsi to byla ty 🙂)

engele
29. lis 2013

@dadakin ale podle fotky jsi to asi byla určitě ty, tak taky moc gratulujeme, beztak se pak potkáme i v porodnici 🙂))

dadakin
29. lis 2013

@engele Já jsem šla na řadu kolem půl 9 tak nevím????Porodnice jedině Bohunice a mě bude čekat opět SC 😒

engele
29. lis 2013

@dadakin aha, tak to ne, my jsme šli hned v 7" ráno 🙂 já jsem taky pro Bohunice, tak se na spolurodičku těším 🙂)

pavli79
29. lis 2013

Holky tak z 10 bylo jen 7 zralych a z nich mame 1.den 5 embryjek. Drzim jim palce at se neprestanou vyvijet, bojim bojim ;)

engele
29. lis 2013

@pavli79 krásný zpráva!! Ať se drží, zítra už je budou mrazit?

radkap77
29. lis 2013

@dadakin skvele zpravy, moc ti to preji a moc graluluji!!! 😵

pavli79
29. lis 2013

@engele Ne, tedˇ se budou 5 dní kultivovat a ty co to přežijou, resp. dorostou do blastocysty, tak ty se budou teprve mrazit, protože jsme si nechali udělat to PGD, takže transfer bude připadat jen těch, co projdou i tim PGD.. aspoň tak jsem to pochopila, doufám že dobře 🙂

engele
29. lis 2013

@pavli79 no já totiž četla máme 5 den a ne "máme 1den" tak jsem si myslela, že už jste právě na konci kultivace 🙂

jawuna
29. lis 2013

@pavli79 Šikulky ;)

jawuna
29. lis 2013

@dadakin Obrovská gratulace 😵 v Heliosu jsou jedničky, já to říkám furt 😉

terezi79
30. lis 2013

@pavli79 Ahoj, usuzujes spravne 🙂 tak my jsme dnes byli na krvi, punkce bude v pondeli 😵 😵

terezi79
30. lis 2013

@pavli79 To je bezva, drzim pesti bojovnickum, at vsichni vydrzi 😵

terezi79
30. lis 2013

@dadakin uz jsem gratulovala na miminu,ale neodpustim si jeste jednou 😵 😵 Fakt nadherna zprava, gratuluju!!!

pavli79
30. lis 2013

@terezi79 Tak to na Tebe budu myslet a drzet palce, at jich pan doktor najde co nejvic!! Ja budu zitra zase volat, jak se vyviji tech nasich 5 bojivnicku...asi jsem uplny magor ale na dalku s nima mluvim, at bojujou, pze az se narodi, budou se mit hrozne dobre 🙂 🙂