Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

jawuna
15. dub 2014

@kinos My ještě mrazáčky máme a taky kojím, ale prý by to nějak šlo i při tom...já už bych do toho chtěla jít znova, hrozně se mi líbilo být těhu 😀 a hlavně ten výsledek... 😵

kinos
15. dub 2014

@jawuna Jjj, když máš mrazáčky tak to jde, bude KET a v přirozeném cyklu, že nebudeš brát žádné látky, které by šly tak do mlíka. Ale já musím v podstatě celé ivf znova, se všema dobrotama ... 🙂

terezi79
16. dub 2014

@kinos Tomu rozumim, jeste kdyz vite, ze se to zadarilo pri IVF,tak to porad hloda,ze...ale vsak uvidis, nech si to pekne projit hlavou, neni kam spechat, kdyz uz mas jednoho prcka v naruci 😵 😵

onno
17. dub 2014

@danissa Ahoj tak v utery se mala narodila ma 3350 g a 49 cm jsme v poradku.

jawuna
17. dub 2014

@onno Moc gratuluju 😵 😵 😵 ať se jí na světě líbí a daří se vám dobře 😉

terezi79
17. dub 2014

@onno To je super zprava!gratuluju a preju hodnestesticka a zdravicka mamince a hlavne male princeznicce! 😵 😵

dadakin
17. dub 2014

@onno super mamko hlavně že jste v pořádku 😵 😵 😵 😵 😵 gratulace

danissa
17. dub 2014

@onno Ahooooj, děkujeme za skvělou zprávu 🙂 !! Přeji vám oběma moc moc zdravíčka, ať se malé na tom světě líbí a dělá vám jen samou radost. Užívej si mateřství mamino, je to úžasné 🙂 !

78marcela
17. dub 2014

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, kolik se platí za KET v Heliosu ? Řízený. Informace na stránkách prý nejsou jednoznačné, tak bych se chtěla zeptat, kolik bych platila. Mám ještě 9 embryí, uvažuji si je právě převézt do heliosu na KET. Budu ráda za bližší informace a vaše zkušenosti.

pavli79
18. dub 2014

@onno Velikanska gratulace a at jste zdravi!! 🙂

pavli79
18. dub 2014

@78marcela ahoj, my neplatili nic protoze jsme to meli v ramci PGD (za ktere jsme jim dali 30tis) zdarma. Ale na tom papiru driv nez to skrtli bylo 5.000 🙂

danielahe
18. dub 2014

@onno jeee, tak at to stihne bobek bez vyvolavani 😉 🙂
@danissa
@onno a preji rychly bezproblemovy porod 😉 🙂

danielahe
18. dub 2014

@onno jeeeee, koukam ze pisu s velkym spozdenim 😅 , velka gratulace k princezne 😉 🙂

jawuna
18. dub 2014

@78marcela Ahojky, za KET se v Heliosu platí 5000, mají to i v ceníku

dadakin
18. dub 2014

@78marcela já jsem platila 5000kč

dadakin
18. dub 2014

holky kdyby vám někomu zbyl Menopur nebo Merional měla bych zájem děkuji 😉

78marcela
18. dub 2014

@dadakin
@jawuna
@pavli79
Díky moc za info.

danissa
18. dub 2014

@danielahe Dekuji 😉

terezi79
18. dub 2014
onno
21. dub 2014

Všem moc děkuji. 🙂

terezi79
21. dub 2014

Ahoj holky, tak co,jak jste to dne sprezily?Konecne jednou zazivot na me byli chlapi o velikonocich hodni 🙂 Ma to tehotenstvi i sve vyhody 😀

kejtblue
21. dub 2014

Ahojte holky,

Jsem tu nova (jak na strankach tak v teto diskuzi) a potrebovala bych od Vas zkusenych a moudrych poradit 🙂
Chystamem se s partnerem na IVF v Heliosu pristi mesic.
Snazime se uz pres rok a pul, a po navsteve Heliosu (Dr. Texl) nam objevili oboum problem. U nej, strasne nizka morfologie, u me zacatecni endometrioza.
To jen tak na uvod...aby jste neco vedeli o me situaci.
Pokousime se o prvni 😲 , a v IVF sme taky novacci. Dostala sem recepty na ty ruzny leky s kteryma budu zacinat, a trochu sem se vydesila. Vsechny ty rizika a nezadouci ucinky...Zajimalo by me jakou ma vetsina z Vas zkusenost s vsema tema lekama. Bylo Vam z toho spatne, bolesti, doslo k prestimulovani, atd?
Snazim se psychicky na cely proces pripravit, a pomaha mi kdyz o tom vic co nejvic!
Dekuju moc predem za kazdou zkusenost, opravdu si ted vazim kazde rady! 🙂

Katka

jawuna
21. dub 2014

@kejtblue Ahojky, Helios i Texl jsou skvělá volba ;)
Jinak se ničeho neboj, trošku mě bolelo břicho, příjemné to není, ale určitě se to dá zvládnout ;)

kejtblue
21. dub 2014

Ani nevis jak si me potesila @jawuna! 🙂 Hned se citim o neco lip.
Porad si rikame jestli je to spravna volba (i kdyz nam bylo receno ze prirodni cestou mame sanci tak 1%) a protahujeme to..a zkousime...ale uz me to prestava bavit, takze do toho jdu! 🙂

jawuna
21. dub 2014

@kejtblue No já myslím, že nemusím mluvit jenom za sebe ;) Helios si dělá skvělou reklamu sám... I na jiných diskuzích, kde jsou holky z Heliosu se to těhulí jedna radost. Ze zkušenosti bych ti poradila věřit a doufat...a zbytek nechat na nich ;)

kejtblue
22. dub 2014

No divala sem se na webu jaky maji krasny stastiky, tak snad do nich zapadnu taky 🙂
Fakt si mi zvedla naladu, dik!

brunetka_a
22. dub 2014

@kejtblue Ahoj, my se s přítelem taky chystáme na IVF , ale asi až přelom května/června. Můžu se zeptat jak ti zjistili tu začínající endometriózu? 🙂

kejtblue
22. dub 2014

Ahoj @brunetka , doufam ze nam to oboum vyjde hned napoprve!
Jinak, endo mi Dr. Texl zjistil s pomoci krevniho testu "CA 125". Je to test puvodne urcen jako ukazatel tumor markru, pomaha pri diagnoze rakoviny vajecniku. Ale pouziva se i jako pomocna diagnostika na endo.
Ja sem se sice vlezla do referencnich mezi, ale pri hornim okraji, tudiz to doktor nazval slabsi endometriozou, a rekl ze to dal neni treba zkoumat. Do ted nevim proc nekterym zenam delaji endoskopii aby zjistili rozsah endo a nekterym ne..
Doufam ze ti to aspon trochu pomohlo!

brunetka_a
22. dub 2014

@kejtblue díky za odpověď. Tento test mi taky dělali, nevím zatím ale výsledek, nechávaly jsme dělat i balíček funkčních testů a vše se dozvíme v polovině května...jinak doteď nám nikde na nic nepřišli, přítel by dokonce mohl být dárce říkal dr. Texl ze srandy 😀 já Ti přeji aby ti to vyšlo napoprvé i když u nás už by to bylo napodruhé 😨 jednou jsme už absolvovaly, ale jinde...

kejtblue
22. dub 2014

A kde ste byli ze ste presli do Heliosu? Ja si co se tyce Brna nejvic vazim Heliosu a Reprofitu (na Hlinkach), jehoz primar je Docent Pilka, diky kterymu jsem vlastne na svete 😀
Napodruhe uz vam to vyjit musi! Veskery statistiky hrajou tomu v prospech 🙂
Ty jsi z Brna primo?