Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

jananovacek
24. pro 2011

Krásné Vánoce všem, baštěte cukroví, ať nemají mimísci v bříšku hlad 🙂 a pro ty, co tam teprve půjdou, ať máte nachystanou pořádnou peřinu...

petra878
26. pro 2011

Taky preju dodatecne pekny svatky, hlavne klidecek ;)

daguli
27. pro 2011

Ahoj holky! Doufam, ze jste mely vsechny pekne svatky🙂 Me to krasne utika, za chvili se to prehoupne a po novem roce zacinam stimulovat...nemuzu se dockat.Mejte se moc pekne 😵 😵

pacinkadol
28. pro 2011

Ahoj holky!Jak jste si uzily svatky? 🙂

pacinkadol
28. pro 2011

@daguli Neboj, stimulace tu bude co by dup 😉

pacinkadol
28. pro 2011

@flyaway Cekam cela napjata, uz jsi testila? 😵 😵

flyaway
28. pro 2011

@pacinkadol Jojo, už jsem testila 🙂 . A jsou tam (a musím říct, že na 8. den celkem slušné dálnice) 😵 . V pátek jdu na krev, tak jsem zvědavá, jaké budou hodnoty. Po předchozí zkušenosti jsem trošku opatrnější a uvěřím tomu asi až po UTZ a až nám začne bušit srdíčko 🙂

pacinkadol
28. pro 2011

No tak to jsou perfektni zpravy! Budu drzet pesti...Uz v patek v jednu se to dozvime... 🙂 At ziji kokosky! 😀

hanka1011
28. pro 2011

Ahoj holky, přišla jsem vás všechny pozdravit z mateřské a kouknout se jak se v tomto mezisvátečním čase máte 🙂 Přeji vám všem hodně štěstí do nového roku!

@flyaway gratuluji k pozitivnímu testíku 🙂

jananovacek
29. pro 2011

@flyaway To je uzasna zprava 😉 Myslela jsem na tebe, tak doufam, ze dneska bude dalsi super zprava 😉 Maaam z toho hroznoou radost 😵

teruberi
29. pro 2011

Ahoj holky, jakse mate? Gratuluji Flyaway! Preji krasny den!

jananovacek
29. pro 2011

@teruberi Ahoj, ja se mam skvele 🙂 Uzivam si volno a tesim se na transfirek v lednu 🙂 ... a co ty?

flyaway
30. pro 2011

Ahoj holky těhulky, kolikrát jste šly na krev kvůli hcg?
Já myslela, že se opakovaně chodí jen při nízkých hodnotách, ale dnes mi paní koordinátorka říkala, že pokud mi nevyjdou nějaké extra vysoké hodnoty, tak že půjdu ještě jednou na kontrolní odběr.
Jak to bylo u Vás, taky jste byly 2x?

flyaway
30. pro 2011

@pacinkadol Děkuju za držení pěstí, koordinátorka mi bude volat sama, no jsem napnutá jak detektivka na pokračování - vím, že těhu jsem, ale jsem zvědavá na ty hodnoty 🙂 .

@hanka1011 Děkuju za gratulaci 🙂 ! Páni, koukám, malá má už měsíc a půl, to to letí 😵 . A jak se daří, maminko 😉 ?

@jananovacek Děkuju, taky mám radost, tak hlavně ať mi vydrží co nejdéle 😵 ! Testíky jsou poslední tři dny docela silný, tak jsem zvědavá, co dnes ukáže krev 🙂

@teruberi Děkuju 🙂 ! Když si uvědomím, že jsem vůbec nepočítala s KETem ještě letos a nakonec jsou z toho // (a věřím a doufám, že z toho bude i drobek v postýlce), tak si tak říkám, že ten čas Vánoc má opravdu něco do sebe... 😀

flyaway
30. pro 2011

Tak na kontrolní odběr asi ani nemusím, páč mám HCG více jak 400! 😀
A za 10-12 dní jdeme na UTZ 😵

janijacek
30. pro 2011

@flyaway No teda, to jsou zprávy! To máme ten starý rok alespoň pěkně pozitivně zakončený! Moc gratuluju! To je super 😵 😵

janijacek
30. pro 2011

@cuddle A jak se máš Ty? Nepřineseš nám také nějakou tu pozitivní zprávičku na zakončení roku? Nebo si štěstíčko schováváš až na přístí rok? 😵 😵

jananovacek
30. pro 2011

@flyaway Tyyy jo, to je teda krasnoucka hodnota. Aby z toho nebyly dvojcata ;)

cuddle
30. pro 2011

@janijacek ahoj dekuji za optání, ne ne já žádné pozitivní zprávy ke konci roku nemám, koncem ledna jedu do lázní, takže uvidíme v jakém rozpoložení se vrátím , v březnu se objednám do Heliosu a zkusíme injekčně podpořit růst sliznice, a pak bych sla na ten poslední KET....

jananovacek
31. pro 2011

@cuddle Urcite se vratis v tom nejlepsim rozpolozeni ;) a vsechno pujde jak po masle

teruberi
31. pro 2011

@flyaway Gratuluju ke krásnému HCG! A už se teším na zprávu z UTZ! 🙂

@cuddle Dobře děláš, že si na chvilinku od všeho odpočneš, lázně si krásně užij a pak se do toho znovu pustíš! 😉 A do jakých lázní jedeš?

hanulka0102
31. pro 2011

Ahoj holky, tak jsme se pres Vanoce definitivne rozhodli, v lednu jdeme na KET 🙂 Sice jsme puvodne vic jak dve deti neplanovali, ale kdyz uz v tom mrazacku jsou...🙂

petra878
31. pro 2011

@hanulka0102 Ja bych asi taky nemela silu je tam nechat 🙂 A to si nechas zavest vsechny 3?

hanulka0102
31. pro 2011

@petra878 Najednou asi ne 🙂) Rozmrazime a zavedeme jedno a uvidime...

flyaway
31. pro 2011

@teruberi Děkuju, děkuju, to já se taky těšííím na UTZ, až drobka konečně uvidím i jinak, než jen na testíku 😵 . A řekla bych, že to bude holka, páč u holek je prý vyšší hcg (teda pokud to nejsou dvojčata - kombinace mrazáčka a proběhlé ovulky) 😀

flyaway
31. pro 2011

@cuddle Brouči a než se začneš zas trápit s injekcema, nechceš nechat proběhnout jeden "testovací" cyklus pouze s tím Sarapisem? Třeba to pomůže... 😉

cuddle
31. pro 2011

@flyaway urcite ted beru kotvicnikove kapky a kontryhel vytazek, plus listovku a vitaminky mohla bych zajit do Heliosu informativne na ultrazvuk, jenze ja jsem v necyklu.....takze jsem XY den , vubec nevim jaky - protoze po tom potratu jsem krvacela asi 11 dnu, pak jsem mela nasazeny ethynylestradiol, ale sliznice se zmensovala, tak jsem vysadila, 2 dny jsem vic spinila, ale vic nic, copak ja vim jestli to muzu pocitat za 1DC nebo ne....a dostala jsem Proveru, abych mela MS, jenze s tou chci zacit az v laznich, abych se ted zbytecne neladovala, tajne doufam, ze MS dorazi sama, ale to by byl asi zazrak.....no takze nevim k cemu by ten ultrazvuk byl, kdyz nemuzu rict, ze jsem v nejakem cyklu......☹ no a Sarapis nasadim asi v laznich , pak bych doplnila pred odjezdem tu Proveru , abych po prijezdu z lazni dostala ms a mohla zkusit jit na ultrazvuk v cyklu, jesli by sel udelat KET i bez tech injekci a pokud ne, tak pak injekce dalsi mesic ...cili asi duben

pacinkadol
1. led 2012

@hanulka0102 Super rozhodnutí! Jestli dobře počítám, to už bude třetí dítko? 🙂

pacinkadol
1. led 2012

@flyaway A co by sis vlastne prala vic-holcicku nebo chlapecka?

pacinkadol
1. led 2012

@cuddle Teda ja se v te tve situaci uplne ztracim. Mozna ze by sis mohla zajit jen tak pro klid duse na UTZ,at vis, v jake fazi to ted teda je 😉 Akorat si rikam, at to pak v tech laznich neprekombinujes s temi leky-vis, treba se to rozjede i bez nich-budes tam ve vetsi pohode av priznivych podminkach....no vsak uvidis....drzim pesti...