Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

hanulka0102
26. led 2012

@daguli Smula to je, ale kdybysme byli 300%-ne uspesni, tak bych si uz i mozna pripadala blbe 🙂 Trosku jsem si brekla, ale jeste mame z ceho brat 🙂

jananovacek
26. led 2012

@flyaway @daguli diky diky diky...uz se citim uplne tehotne 🙂))

daguli
26. led 2012

@jananovacek No ja doufam, ze pujdu ve tvych slepejich 😀

ivetka77
27. led 2012

@hanulka0102 Teda,to jsou pro me taky novinky 😕 takze bacha na virozy...zda se to byt tak neskodny a muze to ohrozit mimouska...Tak ja na tebe budu moc myslet v tom daslim pokusu,urcite to uz vyjde! 😵

ivetka77
27. led 2012

Jinak holky, drzte mi pesti, zitra mame punkci...konecne,uz se tesim,az mi zase splaskne brisku,ale trochu se bojim, co me ceka 😅
Daguli,co je noveho?

flyaway
27. led 2012

@ivetka77 Držím, držím 🙂
Ať je pěkná úrodička!

jananovacek
27. led 2012

@daguli No to taky doufam 😉 Mam sice dva dny po transferu, ale uz se citim uplne tehotne 🙂

jananovacek
28. led 2012

@ivetka77 Tak co, kolik si snesla vajicek? 😉

danielahe
28. led 2012

Ahoj holky, muzu se pridat? Jsem ted 7 den po ET, chodila jsem na helios a čekam na testik, jak mi dopadne 😉

jananovacek
28. led 2012

@danielahe A kdy budes testovat? 7. den po ET už většinou všechny svrbí ruce 😀

danielahe
28. led 2012

Ahoj, uz jsem testovala...ale jeste nic, tak se drzim a pockam do stredy a uvidime 🙂 , jednoho prerostliho prcka uz mame, ale dalsi prirustek uz se tesime 😉

daguli
28. led 2012

Ivetkooo?Tak co?

daguli
28. led 2012

@danielahe Doufam, ze nam tu brzy zahlasis pozitivni vysledek 🙂 Moc drzim pesti. Koukla jsem se ti na fotky, doufam, ze nevadi, mas krasneho chlapecka. Tak ted jeste jednu holcicku k tomu! 🙂

danielahe
29. led 2012

@daguli ahoj, moc dekuji, po roce klasickeho snazeni byl opravdu vymodleny 🙂 , no a kdyz se zadari, tak to bude braska, mame jeste jednoho v mrazaku 🙂 , nas tatka asi umi delat jen kluky 🙂

jananovacek
29. led 2012

@danielahe Vy jste meli PGD, ze vis, co to bude? 🙂

danielahe
29. led 2012

@jananovacek , jojo meli 🙂 ...a co ty mas PGD?

jananovacek
29. led 2012

@danielahe Jj, taky mame zavedene embryjko po PGD, takze doufam, ze vybrali supermimco 🙂

ivetka77
29. led 2012

Ahoj holky, vcera uz jsem byla unavena,tak jsem sla z OPU rovnou do postylky a lenosila jsem az do dneska 🙂 Tak hlasim ze nam odebrali 9 vajicek,8 bylo hezkych, udelali nam ICSI a dneska rano jsem si volala a zbylo nam jich 6.Je nam lito tech dvou bobecku,ale dofame,ze nam z tech sesti vydrzi co nejvic!

ivetka77
29. led 2012

@danielahe to doufam, ze ten muj taky umi jen kluky, protoze jinak si asi hodi masli-chce mit hokejistu 😀 tak by z toho nebyla krasobruslarka.Jinak my mame taky PGD...tak to taky asi budu vedet 🙂

ivetka77
29. led 2012

@jananovacek A kdypak testikujes? 🙂

danielahe
29. led 2012

@ivetka77 ahoj, testujem ve stredu, ale uz jsem si nejaky tes udelala, vim, ze je brzo, ale cloveku to neda, byl negat...navic jsem zacla spinit, coz mi na pozitivnim mysleni moc nepridava. Uz aby byla steda a ja se konecne uklidnila 🙂 . Ja jich mela 11, pouzitelnych 10 a oplozenych 8 no a sitem pres PGD mi prosli jen 2 bobecci 😠 ...a kam chodis taky na Helios?.pa

danielahe
29. led 2012

@ivetka77 Taky jsem zvedava co ti vyjde, ja mam pocit ze na heliosu delaj samy kluky 😀 .pa a t vse postupuje jak ma

daguli
30. led 2012

@danielahe Uvidime,pak ti nahlasim, jake jsme meli skore :D Drzim pesti,at se bobecek drzi! 🙂

daguli
30. led 2012

Iveko tak to je docela slusne skore? Jen tak dal! 🙂 A jak se citic?Uzpracujes?Nebo sis vzala neschopenku?

veverka.terka
30. led 2012

Ahojky, sem tu nová, taky chodíme do Heliosu a příští týden začneme stimulaci před IVF. Mám z toho docela obavy. Dáte mi pár rad a doporučení?! Manžel má velice špatný spermiogram, takže budem muset mít nadstandartní metody při oplození, kolik to bude vše tak dohromady stát, kolem 20tisíc? Dívala sem se na stránky Heliosu, ale nějak to z toho až tak dobře nechápu, z toho jejich ceníku. A je šance hnedka napoprvé na úspěšný otěhotnění? A co neschopenka, byly ste na ní i během stimulace, kdo vám ji vystavoval, pokud ano? Já enchci, aby to v práci věděli, nemám zrovna chápající kolegyně a hlavně šéfovou a taky bych byla středem všech drbů a po tom fakt netoužím! Mám docela náročnou práci, jak psychicky, tak i fyzicky a chodím na noční a denní 12-ti hodinové služby, tak nevím, jestli to bude zrovna dobré. A jak vám se zadařilo? Jak vám bylo při stimulaci? Píchaly ste si injekce samy? Dík moc za cenné informace.

hanulka0102
30. led 2012

Veverko vy jste nebyli u prim. Texla v ambulanci? Nam to tam vsechno pekne spocital a ukazal v ceniku. Ja jsem si neschopenku nebrala, ale zalezi, jak se budes citit, pry na ni narok mas...asi ti tam muzou napsat, ze jdes treba na nejakou gynekologickou operaci, ne? Kdyz se bojis co v praci...

danielahe
30. led 2012

@veverka.terka ahoj,moc drzim palecky aby to vyslo.moje prvni ivf byly 2 blasty a uchytil se jirula.ted po 7 letech jsem byla znova, vse probihalo ok,jen jsem mela mirnej hyperstimulak,neschopenku ti vystavi v den nastupu na odber oocytu,kdyz pozadas a mam pocit,ze ji muzes mit az do vysledku ET. nas druhy pokus ivf dopadl neuspesne,tak na na ceka jeste jeden mrnous v mrazaku,ten snad uz bude ok a doufam,ze mi reknou,kde byla
chyba 😉 .jinak my meli ICSI,kryo spermii,oplozeni 2 oocytu nadstandartne a platili jsme s lekama +jeste mrazak pro jednoho prdolu asi kolem 20000,taze do teto sumy se urco vejdete 🙂
Mozna se tam nekdy potkame.pa 😉

ivetka77
30. led 2012

@veverka.terka Ahoj Terko, ja jsem tu zatim taky nova-mam ted v sobotu po OPU. Chodim k Texlovi, cenicek mi krasne vysvetlil-i kdyz popravde ja jsem rozumela uz tomu,co maji na internetu,kdybys neco potrebovala a nechtela cekat do navstevy Heliosu,klidne se me zeptej, jsem uz prebornik 😀 Injekce jsem si oichala sama, silu mi dodala Daguli,co sem taky pise, ta si to pichani dokonce oblibila, byla to pak pohoda 😀
Fakt se niceho neboj...U nas je to prvni pokus, vybrala jsem si Hleios ze vsech Brnenskych CARu kvuli priznive cene, dobrym referencim a prijemnym lidem...zatim nemam vubec zadnou spatnou zkusenost, tak snad to vydrzi.Zitra si volam kolik miminek nam pokracuje,coufam ze vsecky, doholdi jsme se s manzelem, ze si poridime skolku 😀

ivetka77
30. led 2012

Jinak k te cene my se take vejdeme do ted platili 9000 za ICSI a budeme platit jeste mrazeni embryi.To podle toho,kolik jich bude. PGD mame zadarmo,protoze to v Heliosu hradi pojistovna. Leky mame take hrazene pojistovnou... 😉

danielahe
30. led 2012

@ivetka77 ahoj,tak to ja bych taky skolku brala 🙂 .tak at se jich povede co nejvic.