Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

danielahe
1. únor 2012

@veverka.terka urcite. Tak jak budes vedet co a jak, pisni 🙂 ..valim uklizet a kouknu sem pak vecer.zatim papa a drzim palecky, aby ty tvoje spolupracovnice byly v pohode a zbytecne neprudily 😎 😠 🙂 .pa

daguli
1. únor 2012

Ahoj holky,jak se vede?
Ivetko, co noveho? 🙂

daguli
1. únor 2012

Holky, s nami Texl stravil hodinu vysvetlovani PGD a fragmentace spermii 🙂 Takze kdyz potrebujete,tak si cas vzdycky udela🙂Treba byl uspechanej,protoze spechal za nami 😀

ivetka77
1. únor 2012

@daguli Ahoj,uvidime -dam vedet zitra,jak to vypada, nemuzu se uz dockat,ale jeste si budu muset mesic pockat 🙂 Budeme cekat spolu 🙂 🙂 Snad nam to utece 🙂

teruberi
1. únor 2012

Ahoj holky, koukam, ze jste se tu nejak rozrostly 😵
Ivetko srzim pesti,at pokracujes stejne dobre jako jsi zacala! 🙂 🙂
Daguli,jak je? 🙂
Ja uz mam peknyho pupika a prcek uz kope o sto sest 😀

veverka.terka
1. únor 2012

@daguli Jo, tak dlouho?My sme tam nikdy dýl jak 1/2 hodiny nebyli....tak uvidíme 🙂

danielahe
1. únor 2012

@daguli cus, to me potesilo 😀

danielahe
1. únor 2012

@daguli jo a uz neco vis nebo jeste cekas na vysledky...jsem zveda, asi jsme si to taky mela poslat do australie, treba bych mohla rikat, ze uz mimisek byl na dovci 😀

ivetka77
2. únor 2012

Cau holky, tak mame ulozene 4 smudlicky v mrazacku 😵 😵 😵 😵 Ostatni to bohuzel nezvladli,ale rikam si, ze z 8 vajicek,co nam oplodnovali je to snad dobry skore,ne? Ted uvidim, jak dapadne to vysetreni...doufam, ze budou miminka v poradku, uz se na ne moooc tesim 🙂

ivetka77
2. únor 2012

@veverka.terka Coece veverko,tak to my jsme s Dr Texlem nikdy min nez pul hodiny nemluvili 😀 Mame vzdycky milion dotazu. Kolikrat jsem mela ze se be az spatny pocit,ze zdrzujeme ostatni pacienty,ale on nikdy nic nenamital a trpelive vysvetloval...a ze teda neni snadne me a zvlast tomu mymu chlapovi neco vysvetlit 😀

ivetka77
2. únor 2012

@daguli Uz mas vysledky z GCH?

ivetka77
2. únor 2012

@teruberi Dekuji,jak uz jsem psala, zamrazili na ctyri a ted cekame na vysledky PGD 🙂 Uz bych taky chtela,aby me neco kopalo 🙂 Musi to byt krasny pocit...zavidiiim!

ivetka77
2. únor 2012

@danielahe Vis co,tam ale nejedou ty embryjka,ale jenom nejaky vzorek z nich.Ja jsem se taky ptala,jak se tam ty embryjka dostanou 😀 a vysvetlili mi,ze se z nich odebere nekolik budek a ty se zpracuji a pak to poputuje ve zkumavce na vysetreni 🙂

danielahe
2. únor 2012

😀 , jo pak mi to taky došlo, že jen ten mini kousek 😀 😀 😀

danielahe
2. únor 2012

Ahoj, jak jsem si tu procitala diskuse, tak jsem si na rust perinky koupila lneni seminka, kokosky a lahev cerveneho vina, prej to pomaha...tak snad neco na tom bude 😀 😀 😀, pa a hezky den

daguli
2. únor 2012

@danielahe Správná volba, zejména kokosky se osvědčily @flyaway 😉 Takže je to zaručený 😀

daguli
2. únor 2012

@ivetka77 Dagíku je to CGH 😀 a jeste nemam, budou asi behem pristiho tydne 😵

ivetka77
2. únor 2012

@daguli Mam v tech pismenkach jeste gulaz 😀

danielahe
2. únor 2012

Dneska jsem dala s kamaradkou vinecko a snedla jsem 4 tycinky bounty, snad se to taky pocita, kokos jako kokos 😀 😀 😀 , ale jestli se budu lecit takto dal, tak budu za chvili jako koule 😎

teruberi
2. únor 2012

@danielahe Ahoj,no tak to asi opravdu budes, mas uz totiz asi tehu chute 🙂 vinecko + bounty? 😀 a je uplne jedno jestli cervene nebo bile 😀 takove chute nemam ani jako tehotna 😀

teruberi
2. únor 2012

Ivetko, gratuluju! Super vysledek! A drzim pesti,at jsou mimousci zdravi! 🙂

danielahe
2. únor 2012

@teruberi , kdyz jsem byla tehu s jirulou, tak jsem zadne tehu chute nejak zvlast nemela, jen jsem jedla vse na co jsem se podivala 😀 😀 😀 , samozrejme jsem vypadala v konecnem stadiu jako slon 😀 😀 😀 😀 ....ted se zatim dotuju, abych mela poradnou perinu, no uvidime na utz 14 🙂 a gratulace k miminku 😉

ivetka77
3. únor 2012

Ahoj holky,jak se dneska mate? Ja pracovne.Mimochodem,taky jsem si dnes na svacinu koupila kokosovy kmen 😀 Abych teda na pristi mesic byla nalezite pripravena. Zitra budu mit sezamove tycinky 😉

danielahe
3. únor 2012

@ivetka77 😀 zatim se mam ok, ale odpoledne valim do prace a pak cely vikend, tak se tesim,a z to bude za mnou a pak uz mam dovolenou 🙂

danielahe
3. únor 2012

Moc vsechny zdravim a preji hezky vikend 🙂

veverka.terka
3. únor 2012

@danielahe ahojky, tak to ti s tou prací nezávidím, ale moc dobře vím, jaký to je...to já tento víkend mám mimořádně volno, většinou tak jednou za 2 měsíce to vyjde, jinak taky často trávím víkendy v práci. tak aspoň ať ti to utíká a máš už to za sebou.
taky přeju hezký mrazivý ale slunečný víkend 🙂

veverka.terka
3. únor 2012

Holky, jak dlouho ste při stimulaci měly léky a jak dlouho injekce? Bylo vám špatně už i nějak ze začátku nebo spíš až pozděj? Na netu sem vyčetla, že to bývá spíš až ke konci stimulace. Vím, že mi to asi všechno pak pan doktor Texl vysvětlí, ale už bych chtěla mít i nějaké info předem. Díky 🙂

mimon31
3. únor 2012

@veverka.terka Ahoj tebe sa zda malo 1/2 hodiny ? Myslim ze p. Texl je trpezlivy a dava vela casu. Skus ist do Martina a tam uvidis co je to rychla konzultacia. 🙂
Ani neviete ako mozete byt vdacne ze mate doktora Texla, (a cely Helios Brno) teda uz aj my. 🙂

danielahe
3. únor 2012

@veverka.terka ahoj,ja si pichala 2 injekce,spatne mi nebylo jen me ke konci uz tlacilo bricho a tesila se az to konecne odsajou 😀 .chodit do prace o vikendu bych zrusila 😀 .pa

veverka.terka
3. únor 2012

@danielahe děkuju za informaci....jj, s těma víkendama souhlasím, nesnáším to! ☹