Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

danielahe
27. únor 2012

@veverka.terka jestli to dobre chapu,tak tuto stredu jdes na krev.ja bych mela jit taky,to bysme se tam mohly klodne videt. 😉 .pa

jananovacek
27. únor 2012

@danielahe Veeeeeeeeeeeeeeeeeeeelikanska gratulace!!!!!!
My uz mame srdicko 😎

veverka.terka
27. únor 2012

@danielahe jj, tak to se tam fakt možná potkáme 🙂 to by bylo fajn 😉

daguli
27. únor 2012

Hezky vecer holky, tak jseste jedna dobra zpravicka na zavrseni dnesniho dne-jsou tam dve carky 😵 😵

danielahe
27. únor 2012

@jananovacek dekuji 🙂

veverka.terka
28. únor 2012

@daguli to je úžasný!!!moc gratuluju!!! jen tak dále, pěkně se to zde rozrůstá, tak snad i já za chvíli přispěju 🙂
hezky o sebe pečuj a šetři se 😉

danielahe
28. únor 2012

Ahoj holky,tak jak jsem se vcera radovala,dneska mi je do breku. rano jsem zacla krvacet ☹ ,test je stale pozitivni.boli me bricho jak u menzes .dostala jsem injekci a zitra valim na krev,jsemzvedava,jak mi tohle vsechno dopadne

danielahe
28. únor 2012

@daguli velka gratulace🙂

veverka.terka
28. únor 2012

@danielahe neboj, dobře to dopadne, mysli pozitivně a nestresuj se, když ještě nevíš nic úplně jistě, hm...drž se!!!

danielahe
28. únor 2012

@veverka.terka dekuji za podporu.zitra jsem v heliosu na sedmou.pokud uvidis fialovou cepici a salu jsem to ja 😉

veverka.terka
28. únor 2012

@danielahe jj, určitě se tam potkáme 🙂 poznám tě, dyť tady máš profil.fotečku 🙂 akorát, že tam budu s manželem, bude spěchat do práce, tak asi nebudem moct dlouho pokecat, ale aspoň spolu prohodíme pár slov a pak snad jindy víc 😉 drž se!

daguli
28. únor 2012

Ahoj holky, dekuju za gratulaci,zitra to zkusim znovu,snad tam budou zase dve🙂
Jinak uzijte si zitra setkani 😉

veverka.terka
29. únor 2012

tak dneska sme se s Danielkou potkaly v Heliosu, bylo to moc fajn 🙂

danielahe
29. únor 2012

😀
@veverka.terka , super priste dlooouhatansky kafe 😀 .

Holky tak krev mi vysla pozitivne, hodnota byla 250, pry je to dostatecne, jen jeste nemam vyhrano musim v patek znova jestli to klesa nebo stoupa. cely den sedim na zadku a skoro nic nedelam, bricho me uz taky tolik neboli, tak budu myslet pozitivne...ach jo, proc lidi co mimi chteji tu cestu musi mit tak trnitou 😠 .pa a hezky vecer vsem

veverka.terka
29. únor 2012

@danielahe Dani, no, to je výborný, vidíš! já už sem myslela, že je to špatný, žes nepsala, jak to dopadlo....super, mysli pozitivně a buď v klidu 😉 a na kafčo se budu moooc těšit!!!!

danielahe
29. únor 2012

@daguli ahoj a kdy jdes na krev 🙂

danielahe
29. únor 2012

@veverka.terka děkuji za podporu. 🙂

daguli
29. únor 2012

@danielahe Tak super zprava!!! 🙂 Moc gratuluju!Ja jdu na krev v patek,tak se uvidi.....jsem z toho dost nervozni.Ted jsem si projistotu udelala znovu test, a jsou tam ddve carky,tak se mi aspon bude lepe usinat

daguli
29. únor 2012

Jinak super,ze jste se takhle potkaly, holky🙂

veverka.terka
1. bře 2012

@daguli tak to je super, že jsou pořád // 🙂 tak ať to jenom krev potvrdí a můžeš si hezky užívat těhulkování 😉

danielahe
1. bře 2012

@daguli ,ahoj daguliku, to ja taky fur testuji, dneska rano jsem neodolala a musela jsem si koupit dalsi, vysel pozitivne, carka mi prijde stejne silna, tak se drzim nadeje, ze je vse ok 🙂 ...haha, jestli jdes v patek na krev a do heliosu, tak se tam mozna uvidime my dve 😀 😀 😀 😀 a pokud ma terka kontroly ob den, jak ja jsem to mela, tak se tam uvidime i s ni 😀 😀 😀 . Klidne se muzeme domluvit a nekde dat heliosacky tlachanek 😉 a urcite to bude vse ok s miminkem.papa

veverka.terka
1. bře 2012

@danielahe ahojky, já nejdu zítra, du až v sobotu...akorát mám pořád ještě měsíčky, takže mi to přijde zakýsi divný, už je mám 6 dní a hodně silný a to mám jít v sobotu i na ultrazvuk... 😒 to je fajn, že je testík pořád pozitivní, vidíš, mimčo nechce pryč, zůstane pěkně v bříšku 😉

no, vidíte, tak se potkáte zase pro změnu vy dvě 😉

ivetka77
1. bře 2012

Ahoj holky, graqtuluju tehulkam, Daguli neboj, krev vyjde dobre, Dani pozitivnich testu neni nikdy dost 😀 Veverko, doufam, ze se uz taky brzy dockame 🙂

ivetka77
1. bře 2012

Jinak ja si jdu zitra pro mrazacka 😵

veverka.terka
1. bře 2012

@ivetka77 jéé, tak to hodně štěstí, ať se mu v břiše líbí a hezky se uchytí 🙂

taky doufám, že už se brzo dočkám....tolik bych si to přála!!!!

ivetka77
1. bře 2012

@veverka.terka Ted uz to utece-me ta stimulace teda utekla strasne rychle 😵 😵

veverka.terka
1. bře 2012

@ivetka77 a ty si měla taky stimulaci Dipherelinem a pak Merionalem? mně to přijde docela dlouhý, dohromady už si píchám injekce víc jak 14 dní a ještě tak 8-10 dní budu....

danielahe
1. bře 2012

@veverka.terka tim, ze mas ten dlouhy protokol, tak nevim jak to vypada u nej, ja mela pri stimulaci slabe mesicky a to jsem se navic zacla stimulovat. kdyz uz jsem je mela 3. den 😒 , tak nevim, ale pokud je mas normalne +- 6 dni, tak bych byla v klidu. ja mela taky dipherelin a to druhy decapeptyl 🙂. to pichani injekci utece jako voda uvidis...presne jak pise ivetka 🙂

@ivetka77 Tak moc velka gratulace ke snehulackovi 🙂 a at se tam pekne zakousne 😀

veverka.terka
1. bře 2012

@danielahe no, mívám je tak max. 7 dní, akorát nevím, jak to vyřešit s tím ultrazvukem, pokud je ještě budu mít trochu...jestli tam zavolat a přeobjednat se nebo tam jet a kdyžtak mi vezmou jenom krev?! ....
ať už mám aspoň po odběru amůžu se těšit na emryjko v břiše 🙂
a ty se cítíš jak, dobnrý, odpočíváš? 🙂

danielahe
1. bře 2012

@veverka.terka , kdyz to nebude slabnout, tak si tam zavolej, ale ja si myslim, ze na tu krev tam budes muset asi jet urco 🙂 . Uvidis, ze to rychle utece...a za chvili budes mit embrouse v brise. To vis, ze odpocivam...sedim u netu a sleduji serialy, co jsem nestihla behem tydne 😀 😀 😀 a taky furt jim, hodne 😀 😀 😀 a co delas ty 😉 .pa