Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

pepitas
23. dub 2012

@veverka.terka Já v to doufám. že ty 2 budou. Přece už bych nemohla mít tolik smůly.
Neboj, tentokrát to určitě vyjde.. 😉 Tělo si pěkně odpočinulo a je připravené na mimouše.
Musím se uzdravit, zatím teda nějaké změny nepociťuju, ale snad to přijde.

pepitas
23. dub 2012

@danielahe Já mám právě chlapa taky pryč, většinou dojede po třech týdnech na víkend dom a s hyperaktivní dcerou taky žádná sláva. A k tomu ještě dva psy. A to jsem měla ještě jednu práci, ale tu jsem od 1. dubna ukončila, protože jsem to nezvládala. Dělala jsem ještě pro jednu firmu webové stránky. Toho obchodního zástupce dělám 6 hodin denně, 4 hodiny denně v obchodě a když jsem dělala ještě té jedné firmě ty stránky, tak to byly další 4 hodiny denně, což už opravdu nešlo. Dneska mám v obchodě ale ranní i odpolední. Musím si totiž nadpracovat ten minulý čtvrtek a pátek, co jsem byla doma. Už teď su hotová. Mám dvě operace páteře a pořád mě hrozně bolí záda, takže ten obchod pro mě taky moc není. Ale co člověk nadělá, když potřebuje korunky.

pepitas
23. dub 2012

Mějte se tady hezky, já prchám zpátky do práce. Nějak jsem se rozepsala. 😀

daguli
23. dub 2012

@pepitas Ahoj,souhlasims s Terkou a vsemi ostatnimi
jinak nam se to taky vyvijelo tak ruzne-ty co jsou pomaly to jeste muzou dohnat;) Mackam palecky!

daguli
23. dub 2012

@pepitas Ty jo,tak to nemas jednoduchy.Doufam, ze budes mit chlapa doma alespon okolo transferu...ab yjste meli s mimiskem klid na uhnizdovani 😉

veverka.terka
23. dub 2012

@pepitas teda, taky to máš docela složitý.....ta práce obchodního zástupce musí být fajn. a jak píšeš, peníze sou potřeba, tak člověk ledacos vydrží, jenom, aby měl práci.... ☹ teda aspoň já chodím do práce bohužel jenom kvůli penězům a musím překousávat pořád nějaký problémy a nálady nadřízené a kolegyň ☹

danielahe
23. dub 2012

@pepitas to je strasny, ze clovek musi kvuli penezum sedrit ze sebe kuzi, fuj 😠 , to bych asi radeji delala ty vebovky, nez obchod 😉 . No jinak psy nastesti nemame, jen kralika, ten vencit nepotrebuje, jedina pozitivni vec, ale jirula je taky pekny drak, v kvetnu valime k psycholozce, zda netrpime nejakou poruchou pozornosti ( ale ja si spis myslim, ze on tu skolu ma proste na haku, on tam nechtel, tak to dava vsem sezrat, ach jo 😖 )
A co dela manza, jestli se muzu zeptat?...Ja nastesti penizky moc resit nemusim ( i kdyz ted budu poslouchat, kjak me musi zivit 😀 😀 😀 ), ale taky se mi moc nelibi, ze musim natahovat rucku a rikat tatko dej 😀 😀 😀 😀

ivetka77
23. dub 2012

@danielahe a tak to by se mi zrovna libilo 🙂My s chlapem vydelavame tak asi stejne...tak vse tahneme na pul...tak na matersky si natahovani ruky asi uziju dostatecne :D

ivetka77
23. dub 2012

@pepitas Souhlasim s Dancou-neslo by delat webovky a na obchod se vyprdnout?To bys prece mohla delat v klidu z domu...

danielahe
24. dub 2012

@ivetka77 ahoj, tak to budeme 2, kdo si to na materske uzije.....my to mame s jirkou slozitejsi, on si tak nejak furt hlida svuj pisecek, zadnou spolecnou kasu nemame 🙂. No co jsou to i jeho deti, ne jen moje 🙂

danielahe
24. dub 2012

@pepitas chtela bych se zeptat...je to tezke delat webovky? 🙂

onno
24. dub 2012

Ahoj tak žádný Ket se dnes nekoná embrio se rozpadlo. ☹

veverka.terka
24. dub 2012

@onno Jituško, to mě moc mrzí... ☹ a máte ještě nějaký v mrazáčku? čím to je způsobený, že se rozpadlo? nezoufej, bude další KET a bude líp, nedá se nic dělat. lepší teďka, když to vzdalo, než kdyby ti ho zavedly a stejně by se vůbec neuchytilo a ty bys čekala a doufala, že se to podaří.
@ivetka77 @danielahe teda, co se týče peněz u nás, tak musím žadonit už teďka, protože ty peníze na PN, zvlášť 1. měsíc sou děsběs a já vydělávám o dost míň než manžel, njn, naše "super" zdravotnictví, takže si o peníze, i když sem vpráci, musím říkat docela často. a můj chlap je docela skrblík, utrácel by jenom za to nejnutnější a max. za technický věci, ale oblečení, něco dobrýho, kino, výlet, to nee!!!a když si chcu něco koupit, tak musím už dopředu přemlouvat, že to FAKT potřebuju 🙂 ale co už, většnou peníze dá, ale buď málo nebo po dlouuuhé době přemlouvání ☹

onno
24. dub 2012

@veverka.terka ne nemáme žádný to měl být 3Ket.

veverka.terka
24. dub 2012

@onno jé, tak to je škoda ☹ ale stejně si psala, že nemají takovou úspěšnost na uchycení, kvůli tomu zastaralejšímu mražení...tak půjdete na celý další IVF a bude 😉 budete mít kvatilní embryjka, který budou mít větší šanci se uchytit a za pár měsíců budeš chodit s bříškem 😉 nezoufej....máte jít tedka někdy do heliosu se domluvit, jak budte postupovat dál?

onno
24. dub 2012

@veverka.terka jo dnes o půl čtvrté .Jdu ven běhat musím to ze sebe vyběhat

pepitas
24. dub 2012

@daguli Ahojky, děkuji za podporu. No, manžel měl minulý a předminulý týden dovolenou a včera ve čtyři ráno odjel. Vrátí se až za 3 týdny. Takže na transfer budu muset sama, ale nějak to zvládnu. Malá bude naštěstí u babičky, tak budu mít klid na uhnizďování. 😉

pepitas
24. dub 2012

@veverka.terka Celý můj život je hodně složitý... Mám hroznou smůlu, ale ve všem. ☹ Já ty práce dělám samozřejmě jenom kvůli penězům.... Kdybysme nepotřebovali nutně peníze, tak si nechám jednu práci a hotovo.

veverka.terka
24. dub 2012

@pepitas neříkej, že máš ve všem smůlu, to určitě nee! já si to ale často taky říkám ☹ no, je to na prd, když člověk peníze potřebuje a musí prostě makat, aby je vydělal i třeba na úkor rodiny, dětí.....

pepitas
24. dub 2012

@danielahe Já bych se na ten obchod hned vyprdla, ale ty webovky mě neuživí, když tam nejsu na plný úvazek. Stejně pokud otěhotním, tak nespíš půjdu na neschopenku. Akorát nevím, jak je to s neschopenkou, když mám dvě zaměstnání. To musím mít dvě neschopenky, nevíš? Mně by právě stačilo mít neschopenku jenom do toho obchodu, ty webovky bych mohla dělat z domu. Já su hrozně ráda, že ty pejsky mám, aspoň tady nejsu tak sama. Jeden je velký, ten hlídá na dvoře a maličkého pejska mám doma na mazlení. 🙂 Naša malá jde v září do školy. Taky z toho mám strach, když je tak hyperaktivní a ani sekundu neposedí. Ale kupodivu se hrozně těší. Jen aby jí to vydrželo. 😀 Ale vzhledem k tomu, že už teď umí psát, číst, počítat, tak ani nevím, co tam bude dělat. Ona je samouk, od malička se to všechno učila nějak sama, já jsem jí jen opravovala.
Manžel jezdí s kamionem.. Tu práci taky nemá rád, je to zase jenom kvůli penězům. Máme docela vysokou hypotéku a spoustu dalších dluhů, které platíme i za druhých, takže se musíme oba otáčet.. 😒 A na to všechno doplácí i naše manželství. ☹ Jednou bych to taky chtěla zažít, že nebudu muset řešit peníze... Možná to tak bude, až za 12 let, až doplatíme hypotéku.

pepitas
24. dub 2012

@veverka.terka Když nad tím tak přemýšlím, tak ani nevím, v čem bych měla vůbec štěstí. Když se snažím někomu pomoct, tak na to stejně doplatím zase jenom já. Já jsem šla do práce, když měla malá rok a půl a myslím, že to nebylo dobré, že s malou nemáme mezi sebou zrovna dobrý vztah. Manžel je pořád pryč, takže výchova je spíš na babičkách, když já musím pracovat. A to není zrovna dobré. Babičky skoro všechno dovolí a já su ta nejhorší, protože jí to zakazuju. ☹

pepitas
24. dub 2012

@ivetka77 Z finančních důvodů si to teď nemůžu dovolit mít jen jednu práci, ale stejně když otěhotním, tak budu muset.

pepitas
24. dub 2012

@danielahe Není to těžké dělat webovky... Je to jenom o tom se naučit pracovat s určitým programem. Naštěstí ty programy, s kterýma pracuju nevyžadují znalost HTML jazyku. To bych se asi nikdy nenaučila. ☹

pepitas
24. dub 2012

@onno To mě moc mrzí, že to nevyšlo. Ale nezoufej, příště to určitě vyjde! 🙂

veverka.terka
24. dub 2012

@pepitas jj, nemáš to teda vůbec jednoduchý....jak už sem psala, je to blbý, když člověk musí vydělávat a je to na úkor rodiny, ale v dnešní době to tak bohužel má spousta lidí-splácí hypotéky, půjčky...a prostě bez pořádné práce se nedá přežít ☹ já myslím, že určitě velký štestí je, že máš zdravou dceru, manžela, rodinu,příbuzný kteří tě podporujou a pomáhají s dcerou,hm 🙂 každý má něco, nikdo to nemá jednoduchý a já zastávám názor, že ti vyčůraní a vychytralí lidi mají hold štěstí a ti poctiví smůlu a musí si všechno vydřít ☹ i já nemám jednoduchý život, i když manžela mám doma, ale jinak si kolikrát říkám, že nemám pro co žít ☹

pepitas
24. dub 2012

@veverka.terka Já si myslím, že v dnešní době tak žije minimálně polovina národa. Bohužel to tak je a pokud se něco nezmění, což se asi nezmění, tak to tak bude i nadále. To je asi zbytečné se rozčilovat... 😒 Je fakt, že štěstí je, že mám dcerku a hodného manžela. Sice spolu nemůžeme být, tak jak bysme chtěli, ale mám ho. A su ráda. Jj, jak píšeš, s poctivostí daleko nedojdeš.. ☹ Hlavu vzhůru, vždycky je pro co žít, máš manžela, rodinu, kamarády a už brzo budeš mít mimíska v bříšku. 😉

ivetka77
24. dub 2012

To je pravda holky, az budou mimisci v brisku,tak uz vam bude prace a vse okolo jedno...-vlastni zkusenost;)

veverka.terka
24. dub 2012

@pepitas jj, máš ve všem pravdu....člověk musí mít radost i z maličkostí 🙂 rodinu a manžela mám, manžel je sice takovej na baterky, podle nálady a jak se mu kdy co chce a moc si s ním nepopovídám, sourozence mám o hodně starší, se ségrama si docela rozumím, s bráchem vůbec, nemáme si spolu, co říct a kamarádek moc zrovna nemám, spousta jich bydlí tak daleko, že se vidíme tak jendou za rok a jednu kamošku, co zde mám, tak je fajn, ale vůbec nechápe moje problémy-je sama, bez přítele, nezávislá a jediný, co řeší je, kdy půjde na diskotéku a jak jí všichni okolo ubližují, že ona je chuderka, tak to mi v téhle situaci taky moc nepřidává ☹ nejrači su, když tady mám dětičky od sester, to je fajn 🙂 a manžel je teďka věčně na stavbě, přistavujem u rodičů domek, takže se vidíme akorát večer před spaním a v neděli a to je protivnej a ubrblanej...ale člověk to musí tak brát a snažit se nějak rozumně žít a aspoň z nečeho se radovat, protože jinak by se zbláznil....kéž by se miminko už podařilo, je to moje největší a jediný přání, obětovala bych pro to cokoli! ale to čekání je hrozný, pořád mi všichni říkají, musíš vydržet, doškáš se a to mě ničí, pořád jenom na něco čekám, celej život... ☹

ivetka77
24. dub 2012

@veverka.terka Terko,Tobe uz se to take blizi-budes to mit v kvetnu?

veverka.terka
24. dub 2012

@ivetka77 jj, Ivi, pokud vše půjde dobře, 9.5. by měl být KET, ale aby se to povedlo, sem víc připravená na tu horší variantu. ale to čekání je hrozný!!!každá sme si tím musely projít, já vím, ale je to opravdu zničující ☹ říkala sem té své kamošce, že bych nikdy nikomu nepřála, zažívat chvíle, kyy člověk čeká těch 10 dní, jestli se to povede nebo ne...a ještě v mým případě-krvácení, pozitivní test a HCG v krvi a pak nic,je to fakt strašný na psychiku ☹