Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

jarmisek
22. led 2013

@ilonar Mrcha mi prisla normalne, jako by se nechumelilo 😀

jarmisek
22. led 2013

@danielahe taky jsem to cetla 😀

jarmisek
22. led 2013

@danielahe A tak to jsou bezva zpravy!!!! Diky za info!Mam radost 😵 😵

lucmora
22. led 2013

@ilonar ahoj, jestli se trápíš menses že ti nechodí nebo později atd..tak já jsem ukázkový případ, která vždycky před ket čekala na menses kdy vlastně dorazí i po neúspěšném ketu. Jinak má situace je taková že jsem už 8 a 9 den po transferu jakoby špinila, utrogestan to brzdil tak jsem ho vysadila a rozjelo se to úplně. začínám brát antikoncepci a uvidíme jak mi to naplánují.mam se ozvat, zatím nejsem schopna 🙂 nemám zatim kam spěchat

lucmora
22. led 2013

@jarmisek ty jsi taky z Prahy? a jezdíš do Brna Helios? jak to děláš s kontrolama?

jarmisek
22. led 2013

@lucmora Ano, jsem take z Prahy. manzel me na kontroly docela ochotne vozil🙂No, zas tak mockrat jsme nastesti nejeli 🙂Ale davali mi moznost, ze nektere veci muzuvyresit u sve gynekolozky, zkus se jich na to taky zeptat-ja jsem se teda citila lip,kdyz mi vse delali v Heliosu,ale jestli mas problem s dojizdenim, tak treba alespon 2 cesty usetris ;)

januliii
22. led 2013

Ahojky, pročítám diskuze a podle všeho jsem pro Helios🙂 Rada bych se objednala přímo k dr. Texlovi, myslíte si, že je možné si říct, že chci začít chodit k němu na konzultaci, nebo jak to prosím při prvním objednáním probíhá?🙂 Nebo Vám přiřadili nějakého dr. rovnou??? Případně prosím o zkušenosti s jinými doktory v Heliosu...🙂 Budu ráda za každou pozitivní i kritickou info🙂 Ať je mé rozhodování lehčí a co nejlepší🙂

werinka1
22. led 2013

@danielahe Tak jsem to poslala mýmu chlapovi na mailík do práce. Přišel a říká, no jo mámo, ale ženským se při tom vyplavuje do těla nějakej ten hormon štěstí že je to tolik nebolí!!!!! Tak sem mu řekla, ať si o tom zkusí popovídat s nějakou ženskou co rodila a zřejmě dostane pěstí mezi voči 😀

werinka1
22. led 2013

@danielahe A ještě si musim postěžovat. Máme za sebou druhé blitíčko 😝 Už sem si myslela, jak mě to krásně minulo. Dneska jsem jim tam poslala okurkovej salát a pak trochu ananasu. Evidentně se to nesetkalo s úspěchem 😠

danielahe
23. led 2013

@werinka1 tak ono ani normale okurkovy salat a ananas do sebe nezapadaji 😀 😀 😀 😀 😀
Neboj vecne blinkat nebudes 😉 🙂
@werinka1 ja mu dam hormon stesti 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

danielahe
23. led 2013

@januliii Ja si myslim, ze Texl vede vsechny konzultace ohledne ivf, pak uzt se schazis s koorinatorkama a kontrolni utrazvuky te ma taky texl, aspon to tak bylo za me. Kdo mi delal opu netusim, ale mimiska mi zavadel mudr sula 😀 . Ale urcite, kdyz si vyzadas primo texla, tak ho budes mit 😉 🙂

januliii
23. led 2013

@danielahe Mockrát děkuji za info🙂 Jen bych prosím ještě ráda věděla, kdy je nejlepší udělat všechna vyšetření (horm. profil + spermio)?... Je to asi klasicky 2 -3 třetí den cyklu? A je možné rovnou v jeden den jít na konzultaci s dr. Texlem? Nebo pak musíme ještě přijet na výsledky a nasadit stimulační léky? Ja jen, ze jsme z dalky, tak abychom zbytečně nejezdili do brna vickrat🙂 Přemýšlím jak to naplánovat🙂

danaho
23. led 2013

@januliii Ahoj,vítám tě tu. Já také přecházím nově do Heliosu. 30.1.máme odběry spermio a imunologii. Dneska jsem si došla ke své obv.gynekoložce na hormonální profil. To se chodí 3-5 den MS. Konzultaci máme u Mudr.Texla 14.2. daleko to máme 300 km,tak mám z toho trochu obavy jak to budume zvládat. 🙂

danielahe
23. led 2013

@januliii Ahoj, v tom ti tu poradi nejlip holky, ja mela druhe tehu trosku vic narychlo, takze se vychazelo z vysledku pred 9 rokama 😀 😀 😀 . Zavolej si na recepci a domluv se tam s nima nebo se nech rovnou prepojit na texla, ale urcite se to da domluvit, ze to sfouknete v jeden den 😉
POkud si to pamatuji dobre, je odber krve, spermatu ( vysledky byvaji az za tyden ) a podle vysledku se pak domlouvate co a jak...snad ti to aspon trosku pomohlo 😉

jawuna
23. led 2013

@januliii Ahojky, my to mame kousek, ale mela jsem v Heliosu i znamou z Prahy a objednavala se pres koordinatorky a naplanovali ji vsechno v jeden den - konzultaci, vysetreni spermii i vsechny dalsi vysetreni. Hormonalni profil se dela 3-5 dni po zacatku menzes

jarmisek
23. led 2013

@januliii Ahoj,jak rika Jawu,ja jsem take mela vse jeden den.Hormonalni profil, imunologii, a chlap spermiogram... 🙂 A odkud jsi?

jarmisek
23. led 2013

@danaho To zvladnete...v nejhorsim by se urcite najde nejaky sikovny penzionek na prespani 😉 Nebo treba mas v Brne nejakou kamosku?

jarmisek
23. led 2013

@werinka1 Ty mas teda chute🙂Mozna jedno melo chut na okurku a druhy na ananas🙂 No kazdopadne to by clovek savlil,ani byl nemusel by tehotnej 😀

werinka1
23. led 2013

@jarmisek No mně to zas nepřišlo nijak ulítlý 😅 To spíš když jsem jedla ananas v plechovce a současně jsem si tam máčela gumový medvídky. A to ven nešlo. To se jim líbilo 😀

werinka1
23. led 2013

@danaho Co se týče toho přespání.....no já trochu něco sháněla a musim říct, že mi to vycházelo co se týče financí stejně. Jestli dát za přespání nebo za naftu. ☹

jarmisek
23. led 2013

@werinka1 Mozna, ze jde spis o to, kdyz nekomu nedela cestovani dobre, nebo to hodne unavuje...tak pak je lepsi prespat...clovek si s tim udela zaroven takovou mensi dovcu 😉

jarmisek
23. led 2013

@werinka1 No tak porad lepsi,nez kdyby sis do ananasovy stavy namacela tu okurku,ze 😀 Na me zadne choutky jeste nedosly...no nakonec-je to jeste brzy, ze...

danielahe
24. led 2013

@werinka1
@jarmisek holky ja prvni trimestr jedla rohlik s majonezou, jedina vec po ktere se mi nechtelo zvracet 😀

A pokud jsme o cestovani z prahy, tak praha brno jeszdi zlutej autobus a urco jezdi i ranni hodiny, nebo? v tom se cestuje krasne 😵 😵 😵 😵

januliii
24. led 2013

Ahojky🙂 Tak jsme už objednaní u Dr. Texla na konzultaci🙂 Mrkne pry na puvodni vysledky a kdyztak se dalsi dodelaji v ten den🙂 aspon doufam🙂 Nikde jsem nenasla do kdy maji otevreno, tak snad se vse stihne🙂 Jsme az na pul 3....

danaho
24. led 2013

@jarmisek musime to zvládnout 🙂 Koukala jsem na penzionky a dají se kolem 700-800 za dvojlůžák. Nabídka od jedné kamarádky také je. Takže to budeme nějak kombinovat 🙂

danaho
24. led 2013

@werinka1 ono asi ty finance vyjdou na stejně. Ale spíš řešíme to,že UTZ dělají jen ráno a ty by jsme museli vyjet od nás někde po půlnoci a pak zpátky. Přítel nerad řídí ve tmě a navíc by byl nevyspalí. Je to dálka. Bezpečnější pro nás bude to přespání. Jak jedeme na konzultaci tak tu máme ve 12h tak to je v pohodě. Vyjedeme ráno. 🙂

danaho
24. led 2013

@januliii Bezva 😉 A kdy máš tu konzultaci?

januliii
24. led 2013

@danaho Jdeme za 14 dní - 8.2.2013:) Jsem zvedava a docela se tesim🙂

danaho
24. led 2013

@januliii super,to jedeš dřív jak my.My jedeme teď 30.1 na ty odběry, tak jsem taky zvědavá jak dopadneme a trochu mám strach.

januliii
24. led 2013

@danaho není z čeho mít strach🙂 ono je dobré vědět jak na tom aktuálně jste🙂 a na základě toho budou dr. vědět jak nejlíp pomůžou🙂 A já věřím, že pomůžou🙂)