Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

katuleb
12. dub 2013

@jarmisek děkuji moc,ale přeci jen vím že se rozhodne zítra a pozítří... 😉

dadakin
12. dub 2013

ahojky kočulky,tak dneska další výsledky ok,ale mudr se na mě dívala jak na hypochondra když jí říkám co to teda je??? když mám pořád ty uzliny na krku a pořád se citím jak kdybych měla něco v krku a nutí mě to pořád brkat a ona že mě teda pošle na UTZ krku a za 2 měsíce má dojíd na kontrolní krev,v uterý jdu na štítku.

zuzzu11
12. dub 2013

@jarmisek dskujem krasne 🙂 . Aj ja v to dufam velmi 🙂 . Ako sa citis 🙂 . Brusinko je uz aj vidiet trosku 🙂 ?

katuleb
12. dub 2013

@zuzzu11 tak držím palečky at jsou výsledky ok....moc ti to přeju a nakonec pokud nám to dapadne tak taky pujdem v květnu... 🙂

trefulka
12. dub 2013

@jarmisek No právě :( Z jednoho CAR jsem utekla, řekla jsem si, že pokud mám celý proces IVF absolvovat znovu, tak jedině tam, kde mám největší šanci :/ Nakonec jsem se rozhodla pro Helios i přes to, že to pro nás je dost z ruky. Navíc jsem nikde nečula žádnou zradu, když dle jejich webovek by měli být smluvním partnerem všech pojišťoven. No - chyba lávky. Nejvíc mě teď deptá, že jsem ztratila minimálně několik měsíců. Už jsem se těšila, že se zase začne něco dít a místo toho nebude vůbec nic. Zase čekat na konzultaci v jiném CAR minimálně měsíc, když jsem přitom už příští měsíc mohla začít se stimulací 😢

jarmisek
14. dub 2013

@trefulka trefulko to je fakt pech...a co mas vlastne za pojistovnu?

jarmisek
14. dub 2013

@zuzzu11 No,brisko uz se trosku rysuje 🙂 😵 😵

jarmisek
14. dub 2013

@katuleb Ahoj,tak co je noveho? Muzu si palce umackat ! 😵 😵

jarmisek
14. dub 2013

@dadakin Jen se nedej, lepsi vypadat jako hypochondr nez neco podcenit,jen at ti ten krk poradne vysetri 😉

katuleb
14. dub 2013

Pěknou slunečnou neděli holky přeju... 🙂 Tak volala jsem do Heliosu a dvě embryjka jsou pomalejší odpovídají stádiu 4 dne a 2 jsou blastocysty a prý moc pěkné jen ještě nehečují-prý ale 90% jich vyhečuje 6-tý den.Tak jim moc věřím a doufám, že budou ok....
Měli jste je někdo na v 🙂 šetření vhodné už 5-tý den???

jarmisek
14. dub 2013

@katuleb Ahoj,to jsou zpravicky!! 😵 😵Neboj,me v brisku taky roste snehulacek ze sesteho dne 😵 😵Ja jsem paty den myslim zadne nemela 😉 Protoze byly na vysetreni,tak je nechali do dne,aby jeste povyrostly 😉

katuleb
15. dub 2013

Holkýýýýýýýýý tak obě vydržely,na vyšetření jde jedno a druhé je moc krásné jen nejde vyšetřit tak jde ale taky do mrazu.... 😀 😅 😀

danaho
15. dub 2013

@katuleb Kačenko paráda,jsou to silní bojovníčci. Mám radost.Teď to hoď na pár týdnů za hlavu a užívej sluníčka 😉

katuleb
15. dub 2013

@danaho to si piš,nejraději bych si dala panáka....a ted bude chvíli klid.... 😀

danaho
15. dub 2013

@katuleb tak si toho panáka klidně dej,dokud ještě můžeš 😀

katuleb
15. dub 2013

@danaho to je fakt,ale my máme jen tu slivovici a tu já nerada....nevadí vydržím.... 😅

dadakin
15. dub 2013

@katuleb tak máš na 2 Ketíky 😉 to je super

katuleb
15. dub 2013

@dadakin no to se ještě neví,musí se počkat na výsledky pgd... 😒

katuleb
15. dub 2013

Holky tak změna,ted mi volali ten jeden brouček to dohnal a šel nakonec taky na vyšetření... 🙂 tak doufám že aspoň jeden bude v pořádku.. 😉

dadakin
15. dub 2013

@katuleb určo bude uvidíš 😉

katuleb
15. dub 2013

@dadakin děkuju moc jsou to nervy teda...

danielahe
15. dub 2013

@katuleb gratuluji k prckum 😀 , nekde jsme cetla, ze cervene vino pomaha na rust delozni sliznice 😀 , ja jsme do ketu poctive upijela tak dvoudecku denne 😅 , panak to neni, ale chutnato taky dobre 😉 🙂 . Tak to mas suer, ze tri bobecci 😉 , ja měla taky 3 😉

dadakin
15. dub 2013

@katuleb jsou to nervy a začínám to odkládat ted vím že do konce června do dalšího pokusu nepůjdu snad o prázdninách nevím,včera prolítli všechny zprávy z Reprofitu komínem látla jsem to do krbu,zítra v 9hod ráno UTZ krku zkrz ty uzliny a štítné žlázy doufám že to bude banalita achjo furt jenom nervy,nějak to nedávám včera jsem si po 2letech vzala Lexoš pořád se mě chtělo aji brečet nějak to na mě dolehlo všechno 😖

danaho
15. dub 2013

Ahoj holky,já nemám dobré zprávy. Obě embryjka jsou špatné. Jedno je na likvidaci a jedno má navíc jeden mužský chromozom. Je prý na zvážení v mém věku a po potratech jeslti mu nedáme šanci. Prý je velká naděje na plnohodnotný život,jen by to byl kus chlapa a mohli by být potíže s učením, výbušností a možná i s reprodukcí. Ale taky to není pravidlo a může být o.k. Jsem docela v koncích... ☹ Jo takže je to teda chlapeček,obě embryjka byly chlapečci.

jarmisek
15. dub 2013

@katuleb paráda!Gratuluju! 😵

jarmisek
15. dub 2013

@dadakin To se Ti nedivim,ted je dulezity,abys mela v poradku tu stitnou zlazu, zitra uz se to rozsekne, urcite to nebude nic vazneho, neboj...a pak uz se budes moct soustredit na dalsi pokus, budes mit alespon dost casu pekne si nacechrat perinku 😉 Tak zitra na tebe budu moc myslet...

jarmisek
15. dub 2013

@danaho Ahoj Dani, to je mi lito, skoda, ze alespon jedno z nich nebylo v poradku, mela bys ted jasno...Musite to dobre zvazit, sama vubec nevim, jak bych se rozhodla...

dadakin
15. dub 2013

@jarmisek děkuji jsi zlatíčko až budu vědět co a jak objednám se na konzultaci do Heliosu k Texlovi tam mám taky výsledky krve a vše okolo ted ještě vyexpedovat toho svýho na odběr 🙂 ale dneska stává ve 2 v noci a valí směr Praha a taky furt nemáme ten sexuální půst no musíme to nějak udělat až dojede další MS tak bude pauza a on směr Helios a basta.

dadakin
15. dub 2013

@danaho Taky nevím jak bych se rozhodla 😕

ilonar
15. dub 2013

@danaho ahoj Dani, to je teda. Jak muze mit o jeden muzsky chromozom vic,to je tak komplikovany vsechno. Jak se to tak muze pomotat. Ted uz to zalezi jen na vas dvou. My te tu muzeme akorat podporit v tvem rozhodnuti,ale je tezke rict ano nebo ne. To my nemuzeme soudit. Jeste bych se asi hodne ptala a rozhovor s Texlem by treba pomohl,je lidsky. Je mi to lito ☹