Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

zuzzu11
17. kvě 2013

@katuleb Ahojky 🙂 . no vcera som boa na utz a sliznicu mam 7 mm mi povedal dr.Sula ze moze to byt 😉 .
Tak od dnes prvy Utrogestan a v utorok idem na Ket 🙂 .
Uz teraz som nervozna 😅 .
a ty Kacenka ako sa citis? Inak to vobec neva ze nema nejake priznaky, ja by som asi bola aj radsej keby som nemala a bola tehu 🙂 .
KEdy ides na krvicku?

zuzzu11
17. kvě 2013

@danielahe Aha 🙂 . no ono to tak aj vyzera ze toto je dost uspesna diskusia 😉 . a na 8mi den uz si mala // ze 😵 ?

katuleb
17. kvě 2013

@zuzzu11 no nevím kdy na krev,ve středu test a potom se uvidí.... 😉

zuzzu11
17. kvě 2013

@katuleb Tak budes teda predsa testit este pred krvou 😉 ? som myslela ze nechces testovat.

katuleb
17. kvě 2013

@zuzzu11 no já sama ještě nevím.... 😉 proberu to s mužem...ale myslím že sebou asi u testu seknu... 😀

zuzzu11
17. kvě 2013

@katuleb Seknut mozes jedine od stastia ze tam uvidis // 😀

katuleb
17. kvě 2013

@zuzzu11 jej kéžby to tak dopadlo... 😉 😉
ale stále si říkám,že to musí vyjít,proč by nemělo...

zuzzu11
17. kvě 2013

@katuleb Presne 🙂 . Ja tiez neviem pre co by to nemalo vyjst 😵 . Ja si myslim ze male je uz zakusnute 😉 .

katuleb
17. kvě 2013

@zuzzu11 děkuji moc taky doufám že už je zavrtaný v pěřince... 😉 a na uterý moc moc držím palečky,ale vše bude ok je to na pohodičku uvidíš.... 😀

jarmisek
17. kvě 2013

holky, dzim pesti vam vsem🙂Naladu je tu pozitivni,takze jsou urcite prijemny i perinky a dobře naladeny vajuska.To musí vyjit!!! 😵 😵

katuleb
17. kvě 2013

@jarmisek díky mooooooc ... 😉

danaho
17. kvě 2013

Ahoj holky,přeji vám všem krásný víkend. 🙂

@zuzzu11 bezva v úterý KEtík. Moc držím palce 😵
@katuleb Kači palce jsme ještě nepustila.Dneska se ti láme půlka 😉

jawuna
17. kvě 2013

@katuleb jj, to je slovo do pranice 😉 proč by to nemělo vyjít...to je jasný 😉 😀 držím co můžu

zuzzu11
17. kvě 2013

@danaho dakujem 🙂 .Dani aj tebe krasny vikend 🙂 . U nas sa straasne rozprsalo, leje . A holky aj vam vsetkym prajem pekny vikend 🙂
.@katuleb a Kacenko tebe este pevne nervy 😉 . Ale verim ze malinke je uz u teba doma na 9mesiacov 😉 .

danielahe
17. kvě 2013

@zuzzu11 jojo presne tak 🙂

jarmisek
18. kvě 2013

@zuzzu11 to jiste prsi pro stesti 😉

jarmisek
18. kvě 2013

Take preji krasny vikend holky! 😵

zuzzu11
19. kvě 2013

Holky chcela som sa vas opytat. Tiez ste boli take unavene z Utrogestanu ako ste ho zacali brat? Ja ho beriem od piatku, ale vcera to bol des ja by som prespala cely den 😅 . Ja ken dufam ze to prejde inak prespim asi prve tri mesiace 😅 . A nebolo vam na zaludok tazko trochu z neho?
@katuleb kacenka ako sa citis? Nebudes skusat uz testovat 🙂 ?

jawuna
19. kvě 2013

@zuzzu11 jj, ja bych spala od te doby, co jsem ho zacala brat furt 🙂

zuzzu11
19. kvě 2013

@jawuna Tak som rada ze to neni len nejaky moj vymysel 😉 .
A okrem toho ako sa citis 🙂 nebyva ti zle?

jawuna
19. kvě 2013

@zuzzu11 Jsem v pohodě, jenom bych pořád spala 🙂 Už se ti to taky blíží 😉

zuzzu11
19. kvě 2013

@jawuna no v utorok je ket 😉 a vy ste uz ktory tt 🙂 ?

katuleb
20. kvě 2013

Pěkný den holky,omlouvám se ale nějak jsem nestihla o víkendu napsat,měla jsem tu maminku na víkend tak jsme se bavili a včera odjela.No a večer jsem jela na pohotovost s mým nejstarším synem-bude mu 20let.Už tři dny ho bolelo břicho.Jeli jsme v pul sedmé večer a já se vrátila sama v 11 v noci-mladý šel hned na operaci-akutní slepák-prý asi už prasknul...no já na nervy ,chtělo se mi brečet.Nejvíc mě dostalo že mu vzali krev a 2 hodiny jsme čekali na výsledky a on se mi tam kácel bolestí a pomalu brečel....a já mu nemohla pomoct...a pak,že zustane na příjem mi řekla sestra a když se zeptám co to je tak mi povídá ,až potom vevnitř Vám to řekneme...no málem jsem sebou sekla....pak na oddělení a já domu jela sama s jeho všemi osobními věcmi...teda povím Vám nic přijemného---doma jsem bulela jak želva jak to na mě padlo.Pak jsem volala v 00,30 a už ho dovezli ze sálu a je v pořádku,nakonec ani nebyl prasklý a je prý stabilizovaný-dnes za ním jedeme.
No a já asi testík ve středu-už 3 dny mě hrozně bolí prsa a jako by tlak a pálení ,nemužu si na ně ani lehnout-měla jste některá něco takového???

zuzzu11
20. kvě 2013

@katuleb Bozinku Kati ☹ . To je strasne ten pristup naseho aj vase zpdravotnictva niekedy 😠 . Hlavne ze je uz v poriadku a ze to nebol uz praskly slepak 😒 . Kaci ja si myslim ze je to dobry priznak
ze ta tak bolia prsia 😉 . V tehotenstve urcite 😉 .

katuleb
20. kvě 2013

@zuzzu11 ahojky,moc děkuji...no opravdu to nebyl moc příjemný zážitek...ale hlavně že už je v pořádku ,odpoledne ho uvidím...
No taky dost silně věřím,že to vyšlo.... 😉 A jak se těšíš na zítra??Odkud vlastně jedete??

zuzzu11
20. kvě 2013

@katuleb ved to hlavne ze je v poriadku 🙂
no tesim ale som aj nervozna ako sa poznam ani spat moc nebudem v noci 😅 .
my ideme z Bratislavy tak to mame hodku a pol. celkom sa to da. len opravuju dialnicu tak to trva dlhsie teraz ako hodinu a pol.

katuleb
20. kvě 2013

@zuzzu11 neboj pak to dospíš já byla po cestě unavená.....jinak samozřejmě moc držím palečky... 😉
Já jedu za dvě hodinky do nemocnice.... 😒

jarmisek
20. kvě 2013

@katuleb Ahoj,jsem rada, ze to se synem dobře dopadlo...a k te bolesti prsou,ja jsem to mela tak od 14 dne-asi uz jako priznak tehotenstvi... 😵 😵 ve stredu na tebe budu myslet!

jarmisek
20. kvě 2013

@zuzzu11 A Tebe to ceka uz zítra! 😵 😵 😵 Drzim pesti !!

katuleb
20. kvě 2013

Holky děkuju .....tak syn je celkem ok v rámci možností....ted jsem od něj přijela....už i chodí ale je fakt ,že ho předběhli na chodbě i duchodci ... 😉 😀 😀 ale hlavně že je v pořádku...
No snad ty prsa něco znamenají je to fakt celkem síla ta bolest... 😉