Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

danielahe
22. kvě 2013

@katuleb u me to bylo nejlip videt tak kolem te 10 hodiny 😀

jarmisek
22. kvě 2013

@zuzzu11 Ahoj, gratuluju k transferu!Ted se nech krasne rozmazlovat a odpocivej! 😵 😵 Drzim pesti!!! 😉

jarmisek
22. kvě 2013

@katuleb Ahoj,tak co je nového?jak rikaji holky-9 den je urcite brzy!!! 😉 A ty bolavy prsa...ja tam ty dve dalnice proste vidim za Tebe!! 😉

katuleb
23. kvě 2013

@jarmisek ahoj děkuji,noveho nic zatím,ms nedošla,ale prsa už nebolí ,jen občas navečer...asi zítra pujdu na krev ....

katuleb
23. kvě 2013

Jinak se přiznám,že test jsem nedělala možná zítra ,ale nevímjestli mám jít na tu krev nebo ne?? 😒 😒

zuzzu11
23. kvě 2013

@katuleb Kacenka urcite chod na krv. Test nie je 100%. Strasne ti drzim paste. 🙂

zuzzu11
23. kvě 2013

@jarmisek Ahooj 🙂 . Dakujem krasne 🙂 . No som zvedava ze co aj ja uvidim na teste 😉 .

katuleb
23. kvě 2013

@zuzzu11 moc děkuji asi už test nebudu dělat a rovnnou na krev...a bude to...
A jak se cítíš ty??

zuzzu11
23. kvě 2013

@katuleb Kati to bude najlepsie a najistejsie ist na krv. Ja? Mne nic zatial nie je 😉 . Dufam ze mi ani zle nebude, bodaj by to akto zostalo 🙂 . Ale ja som len druhy den po ket ak nepocitam vklad. Ale citila som trochu pravy vajecnik, ked som si sadla tak rychlejsie na sedacku. Ale to nic neni si myslim. Kacenko a zajtra uz budes bediet aj vysledky? Ci az v pondelok? A synovi je ako? Kedy ho pustaju domov?

katuleb
23. kvě 2013

@zuzzu11 syn už je doma a zítra na krev a snad i výsledky....počítám s horší variantou , ale i tak mě to položí...

zuzzu11
23. kvě 2013

@katuleb super ze je uz doma 🙂 . Kacenka a keby to nahodou nebolo dobre, uz nepojdete do dalsieho ivf? Vam nezostali na mrazenie ziadne embrijka 😒 ?

zuzzu11
23. kvě 2013

@zuzzu11 Ale vies co by bolo krasne ze ked skor pocitas s tou negativnou spravou ,a ze poobede pojdes domov stastna s pozitivnou spravickou 🙂 .

zuzzu11
23. kvě 2013

@katuleb vidim ze som si odpisala sama sebe 😅 .ten posledny prispevok bol pre teba 🙂

martulena
23. kvě 2013

@januliii Ahojky tak jak to stebou dopadlo na tom utz?

verusa22
23. kvě 2013

Ahoj holky. Předem se omlouvám,že vám lezu do rozjeté diskuze, ale na 25.6,jsem objednaná do Heliosu v Brně. Zatím jdem jen na konzultaci. Jedno dítě spolu už máme a druhé už přes rok knám nechce. Nevím proč. K tomu 2mikropotraty.
Chci se vás jen zeptat zda se mám na něco připravit nebo jak to probíhá? nervozní jsem už teď.
Moc dík za info🙂

verusa22
23. kvě 2013

a ještě jeden dotaz🙂 objednala jsem se tam na doporučení kamarádky moc si to chválí. Svoji gyndařku mám jinde a přestupovat k dr.Texlovi nechci. Doporučení taky nemám... to není potřeba ne?a kolik si máme nachystat peněz na tu první konzultaci? 🙂

jawuna
23. kvě 2013

@verusa22 Ahojky, vítej u nás 🙂 Konzultace nestojí nic a primář Texl je super 😎 Doporučení ani žádnou žádanku nepotřebuješ, prostě tam jen přijdete a on si s vama bude vykládat, je hrozně v pohodě, vůbec z toho nemusíš mít strach, je moc milý a neformální 🙂

jawuna
23. kvě 2013

@zuzzu11 ale ty nepočítáš s negativní zprávou, že ne? ;) to bude tutovka

jawuna
23. kvě 2013

@katuleb zítra to bude pozitivní, já tomu věřím! moc na tebe myslím a držím!!!!!

katuleb
24. kvě 2013

Holky moc vám všem děkuji za podporu a pomoc-krev je nagativní...to byl poslední pokus na pojišťovnu takže my bohužel končíme,nevím kolik by to stálo jako samoplátci.....třebas někdy.... 😒
Budu se snažit vás číst a všem moc moc držím palečky.... 😉 😉 😉

katuleb
24. kvě 2013

@martulena mužu se tě prosím zeptat kolik jste jako samoplátci platili?? děkuji

danaho
24. kvě 2013

@katuleb Kačenko,zlato je mi to moc líto. Mě spočítal Texl samoplátcovství kolem myslím přes 100 000 nebo 120 000,ale i s PGD. Jedu tam na konzultaci 5.6. tak se na to znovu můžu přesně zeptat. Věřím,že až to trochu přebolí že to ještě zkusíte. 😵

danaho
24. kvě 2013

@zuzzu11 Jak se cítíš? Držím palce a doufám,že tu smůlu teď tady prolomíš a zase tu bude důvod k radosti 😵

zuzzu11
24. kvě 2013

@verusa22 Ahoj, vitaj 🙂 . Pridaj sa k nam budeme radi 🙂 . Ako napisala Jawu primar Texl je fakt super 🙂 . Vybrali ste si urcite to spravne centrum 🙂 .

zuzzu11
24. kvě 2013

@jawuna no ja si myslim ze by to mohlo byt pozitivni 😉 . Nejako citim pravy vajecnik, no uvidime. Mne Texl po vklade povedal ze tak ake to je byt tehotna 😀 ? Povedal ze on si mysli ze to bude 🙂 . Ja si urobim test asi uz v nedelu 🙂 . Ale mala by som si robit az 2.6.

zuzzu11
24. kvě 2013

@katuleb Kacenko to mi je strasne luto ☹ . Nas ako zahranicnych samoplatcov to vyslo asi 5tis€.

zuzzu11
24. kvě 2013

@danaho ahoj 🙂 . Dani citim sa normalne len som unavena trochu a schudla som kilo asi.Ale to pre to ze som doma a nejako nemam pozrebu moc jest. A citim nejako pravy vajecnik. No tak verim aj ja ze by som to prelomila a vy ma budete potom aj s Kacenkou nasledovat 🙂 . A vasa konzultacia je tu cobi dup 🙂 . Budete sa dohadovat na dalsom postupe, stimulacii?

martulena
24. kvě 2013

@katuleb Ahojky tak to mě moc mrzí že ti to nevyšlo. Ale nevzdávej to tak to zkusíš až naspoříte nějaké korunky. Nás to vyšlo na necelých 80 000 bez pgd. To kompletní vyšetření na pgd stojí okolo 50000 a na to už by jsme neměli. Ale dřív se tyhle vyšetření nedělali a taky to šlo. A do 1trimestru ti berou krev a tam taky zjistí jestli to je všechno ok. Akorát tady u toho se nemusíš stresovat že by to nějakou vadu mít mohlo když ti to vyšetří před zavedením.Uvidíš jednou se to povede i tobě.

januliii
24. kvě 2013

@martulena ahojky,na ultrazvuku byla bublinka,tak doufame ze v pondeli bude uz srdicko🙂 jak se citis ty?... Me bylo od patku pekne nevolno..porad unavena...ale ted je to zase lepsi🙂 vy uz jste byli na kontrole??

martulena
24. kvě 2013

@januliii Ahojky já byla v úterý na utz a napsal mi do zprávy že je tam gestační váček a embrioální pol patrný ale srdeční akce zatím ne. No a na dalši utz jdu 3.6 tak doufám že už tam to srdíčko bude bušit jako o závod. Mám trochu strach aby to bylo ok. Jinak mi je taky pořád divně taky jsem pořád unavená a je mi dost těžko od žaludku. A jsem nadmutá jak balón 😀 😀 😀