Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

danaho
8. lis 2013

@zuzzu11 snad ta imunologie bude v pořádku. Zuzi mám radost z tvých testů a věřím,že čárka bude sílit a tentokrát to bude se šťastným koncem. Moc bych ti to přála 😵

kinos
8. lis 2013

@zuzzu11 já měla pořád strašně slabou, sem čekala dálnice a trvalo to fakt dlouho ne byla silná, já věřím, že to bude dobré!!!

terezi79
8. lis 2013

@engele nadhera, moc gratuluju!!!

terezi79
8. lis 2013

@zuzzu11 moc drzim pesti,myslim, ze tady ty testymoc neznamenaji, dulezity je, ze je tam carka a jaka, to neres...uvidis na krvi 😵 😵

onno
8. lis 2013

@zuzzu11 taky záleží na koncentraci moči pokaždé není stejná.Záleží kolik toho vypiješ.Hlavní je že tam čárka je a jestli je slabá nebo silná ,tak to je jedno.

zuzzu11
8. lis 2013

@jawuna Ahoj 🙂 .Ano pichala ale ten som mala pred pichnuty pred 13timi dnami 😒 . Tak to pregnyl asi uz nebude. To znamena ze ked je tam nejaka ciarka tak znamena ANO 🙂 ?

jawuna
8. lis 2013

@zuzzu11 URČITĚ!!!!! 😵 moc držím palce 😉

danissa
8. lis 2013

@zuzzu11 Ahojky, vůbec se s těmi čárkami nestresuj. Dívala jsem se na tvé fotky a jestli chápu dobře, tak ty první testy jsou 5. a 6. den....no to jsou ale nádherné čárky, žádní duši. Já taky testila 6. den a měla jsem o dost slabší čárky, opravdu jen stínky. A zesílely až 10.den, ale pořád byly docela slabé. Každému to HCG jde do moči jinak. Takže fakt to není směrodatné a rozhodně neházej flintu do žita 🙂 Je to dobré 😵 😵 !!

zuzzu11
8. lis 2013

Holky moje 🙂 . Dakujem vam kazdej jednej strasne moc za podporu 🙂 . Dakujem 😲 . No ja testovat budem uz len rano. Ten moc rano na pohlad je uplne iny ako teraz poobede myslim farbou cize to bude asi aj koncentracia silnejsia 😵 .

zuzzu11
8. lis 2013

@danissa Dakujem velmi pekne 🙂 . Ano tie papieikove testy su 5 a 6 ty den a ten tycinkovy je dnes rano na 7mi den. Som zvedava na zajtrajsi ranajsi test 😉 .

danissa
8. lis 2013

@zuzzu11 Tak brzo testuje a už by chtěla dálnice 😉 I když je tam skoro má 😵 Uvidíš, zítra to bude z ranní moči zase hezčí 😉 Nestresuj a hezky se vyspi, dobrou

jawuna
9. lis 2013

@zuzzu11 😵

engele
9. lis 2013

@zuzzu11 Zuzi tak co??

zuzzu11
9. lis 2013

@engele tak testila som z ranného moce a carka slabne ☹ . Obidva testy sú desiatkove Mamatest a Rapiclear.
Hodím foto.

zuzzu11
9. lis 2013

Ako vidieť skoro nic hlavne ten Rapiclear ☹ .

engele
9. lis 2013

@zuzzu11 Ještě to nevzdávej!!!

engele
9. lis 2013

@zuzzu11 Třeba na tom prvním Rapiclearu to byly ještě dozvuky Pregnylu a teď je to teprve těhu!!

zuzzu11
9. lis 2013

@engele Ďakujem ti veľmi pekne za podporu si strašne zlata 🙂 .Volala dom dnes do Heliosu ale kvôli manzelovu spg ako dopadol, lebo sme si dali aj mraziť spermie.
No a zdvihla p.Vranova tak som sa jej zo rovno pýtala ze ako to môže byt u mna a povedala tak ako mi pisala Jawu ze test he buď pozitívny alebo negatívny. A ze mam ísť uz v pondelok na krv na 11ty deň a potom stredu a piatok aby sme videli ako stúpa hcg. Uz vas tu nechcem bombardovať mojimi testami 😅 . Ale robila som si este obyčajný Pepino test a tam je zase silnejšia //. Tak tomu nechápem ale nechám zo uz na pondelok na krv 🤐 .

dadakin
9. lis 2013

@zuzzu11 Zuzi a to máš tu druhou v limitu do 5 min??? Já být tebou nevzdávala bych to 😉 čárku vidím to je podstata 😵

jawuna
9. lis 2013

@engele jj, taky me to napadlo, proto jsem se ptala na ten Pregnyl...
Zuzi, hlavni je, ze tam je 😉

danissa
9. lis 2013

@zuzzu11 Ahojky, čárka pořád je 😉 , to je hlavní 🙂 . Nejlepší je srovnávat stejné testy, stejnou značku, jinak je to spíš matoucí. Tak už testování nech být a v pondělí budeš znát hodnotu HCG, to je směrodatné. Moc moc držím palce 🙂 !

terezi79
9. lis 2013

@zuzzu11 Zuzi, taky bych tomu jeste verila-kdyz je tam carka-vydrz do te krve 😵 😵

terezi79
9. lis 2013

Holky ja jsem dnes zbastila posledni proveru, cekam na mrsku, dobrou vsem 😉

radkap77
10. lis 2013

Ahoj holky, uz vas chvilku ctu, muzu se k vam pridat? Mam uz toho za sebou docela dost a rozhoduji se jak dal. Jste v Heliosu spokojene? Byla jsem uz v Ostrave a Olomouci, uz jsme zkouseli i vajicka od darkyne a porad se nedari. Cetla jsem spoustu pozitivnich ohlasu na primare Texla, jsme k nemu ted v tydnu objednani, tak se trosku tesim i mam trosku strach, jaky jste z nej mely pocit vy?

terezi79
10. lis 2013

@radkap77 Ahoj, tak to jsi na tom podobne jako my.My jsme teda chodili jen do Ostravy, ale posledni embryjka jsme si nechali prevezt do Heliosu, bohuzel z toho zase nic nebylo,akorat jsme zjistili, ze byly moc spatne kvality (jedno bylo dokonce uplne prazdne!!). Ja jsem u pana doktora Texla moc spokojena, je mily, je s nim legrace, muj chlap k nemu taky chodi rad a to je corict 🙂 Vse dobre vysvetli a kdyz nechapes tak i namaluje 🙂 Hlavne nas konecne nekdo poradne vysetril. Udelali nam geneticke a imunologicke vysetreni a dukladne proklepli spermie. Zjistili, ze ja mam chybu v genetice a manzel v DNA spermii. Proste jsme se sesli, ze...Nejvic me mrzi, ze jsme 2 cykly promarnili nekde, kde tyhle vysetreni nedelaji-kdyby jsme to vedeli uz po prvnim nepovedenem pokusu, mohli jsme ten druhy udelat jinak. Potrebujeme totiz PICIS kvuli manzelovi a PGD kvuli me...mohli jsme si usetrit spoustu casu a zbytecnych nadeji. A navic kvuli tomu, ze nam v Ostrave transferovali vic embryi najednou jsme prisli o pokus na pojistovnu, takze ted uz mame posledni ☹ Moc Ti drzim pesti, zkus si zajit na pohovor a uvidis, jestli Ti Texl take sedne jako nam 😉

radkap77
10. lis 2013

@terezi79 Dekuji za informace 🙂 Vysetreni nejake udelane mame, ale moc se v tom nevyznam, snad budeme po te konzultaci chytrejsi. Nikdy se s nami nikde moc nebavili, takze prestoze toho mame za sebou uz hodne, poradne se v tom neorientujeme. Zacala jsem hledat informace na internetu a docela jsem valila oci, co vsechno se resi a my vubec nevime, jak to u nas bylo ☹

zuzzu11
10. lis 2013

Ahojte holky 🙂 . Tak dnes som skusala posledny test a su tam krasne // 😵 😵 .
Zajtra idem na krv asi by som mohla mat zajtra aj vysledky tak hned vam pisem 🙂 .
@dadkin Dani ako sa citis 🙂 ?
Holky este jedna otazka. Ja mam pocit ze sa mi robi herpes. Ta moja imunita 😒 .Mali ste niktora herpes v tehu?

dadakin
10. lis 2013

@zuzzu11 ahojky to chce fotečku 😵 😵 😵 a jinak jsem Jana to neva jsem si zvykla 😉 citím se všelijak dnes 4 den KET jednou se cítím těhu a pak zase ne nevím ale teplotu mám zvýšenou na 36,8 co ž mám normálně stěží k 36 a pořád mě je tak nějak vnitřně vedro a začínají mě bolet záda a břicho chvílama jak na mrchu se uvidí 😨

zuzzu11
10. lis 2013

@dadakin ahoj Jani 😀 . Ved to sú super príznaky 😉 . Len takto ďalej 🙂 . Držím silno silno paste 😵 .Mrcha jedna dorazí az po 9 tich mesicich 😉 . Foto sem hodím 😉 .

zuzzu11
10. lis 2013

Dnešný 😵 .