Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

danielahe
10. kvě 2012

@adriana1010 upne se vidim, hruza, tak na tebe budu myslet, aby vse klaplo, jak ma a ty jsi mohla byt konecne doma...to je hrozny takova sikana a penize skoro zadny, nastesti, tak kde jsem pracovala jsem mela aspon pohyb, ze jsem musela chodit, ale obcas taky nebylo do ceho pichnout, tak jsme stali jak Y 😀 , au moje nohy, na ty ja trpela 🙂

veverka.terka
10. kvě 2012

@danielahe @adriana1010 teda, holky, jak píšete, tak asi taky žádná slast ta vaše práce....ale peníze si myslím, že tam až tak špatný nejsou, hm. na prodavačku si myslím, že to ujde. mám kamošku v Douglesu a říkala, že se jí i vyplatí jezdit 40km do rpáce....to já mám noční, víkendy, svátky a peníze fakt na prd a hlavně žádný příplatky, jak si někdo myslí, že za svátek je 100% navíc, u nás teda ani Ň!!!!určitě každá práce má svoje pro a proti...a každej by chtěl dělat to, co nedělá 😀 mně by prodávat bavilo, i sem o tom uvažovala, ale bez praxe je to těžký....
Adri, a co ta štítná žláza, co výsledky?

veverka.terka
10. kvě 2012

@pepitas @onno @kinos ahojky, holky, jak se máte vy? kampak ste se poděly? 😉

danielahe
10. kvě 2012

@veverka.terka ja taky nemela zadnou praxi..jim jde o to abys dobre vypadala, celej den ses usmivala jak pipka a umela prodat. Ja to tak strasne v praci nemela, aspon v te posledni, tak jsem chytla vzdycky dobrou koleginy a i kolertiv byl dobry, takze se to dalo, jen ta pracovni doba, jenze to si nevyberes, kdyz chces praci pracuj 🙂

veverka.terka
10. kvě 2012

@danielahe no, tak to já bych asi nesplnila ten hlavní požadavek-nevypadám dobře, ale ukecaná sem a prodat bych možná uměla 😀 a je to hodně o kolegyních, se kterýma pracuješ a samozřejmě o vedoucím,hnedka jde práce líp, když lidi kolem sou příjemní...jj, moc na výběr člověk nemá, hlavně, že má práci a vydělá peníze a musí se občas překousnout hooodně věcí, bohužel....

danielahe
10. kvě 2012

@veverka.terka to mas pravdu, neboj vypadas dobre, tak nevim, proc se podcenujes? 😉 Praceje hlavne o liech, pokud si sednete, tak je to v pohode, ale jak ne, tak je to horor 😠 , vsak znas 🙂

No nic musim, jit ulozit jirulu, dneska jsme byli na fotbale, bavi ho to, tak budeme chodit, jen musime jit koupit vybavu, takze uz jsem tatkovi oznamila, ze mu opet provetram penezenku 😀 😀 😀 , nastesti dres nepotrebuje, takze postaci koupit kopacky a balon velikost 4, vubec netusim o jakou velikost se jedna 😀 😀 😀
papa jdu koukat na ruzovku 🙂

pepitas
10. kvě 2012

@veverka.terka Ahojky, mám se tak všelijak.... Snažím se zapomenout na vše, co se stalo. Dcera měla v neděli větší karambol na koloběžce... Byly jsme na pohotovosti a nakonec to dopadlo ještě dobře, naražený nos, kolena, odřeniny, modřiny. Ale vypadalo to katastrofálně.... Sjížděla moc prudký kopec a já než jsem stihla doběhnout, tak malá řvala jak tarzan a všude samá krev. Pořád si to vyčítám, že jsem tomu měla zabránit a zastavit jí. ☹
Já sem občas nahlídnu, ale už nějak nepíšu... ☹
A co ty, jak se cítíš? Kolikátý den jsi vlastně po KETu? Moc, moc držím pěstičky, aby ti to vyšlo....

ivetka77
10. kvě 2012

@veverka.terka Jeste pracuju...zatim mi to nedela potize,tak snad vydrzim az do regulerni materske...

ivetka77
10. kvě 2012

@adriana1010 nas hlavni problem byl, ze jsem v minulosti nekolikrat potratila :( hold to chtelo PGD...

ivetka77
10. kvě 2012

@danielahe Neboj,ono se to zase vse urovna-vyprdni se na ne;) at se v tom svem hnevu placaji,kdyz je to bavi, Ty muzes mit svedomi cisty-za svych chlapem proste stat musis a nepodrzet segru, to by taky byla podpasovka, takze jsi ani jinak nemohla 😉

ivetka77
10. kvě 2012

@pepitas Ahoj-myslim, ze si nic vycitat nemusis-prece nemuzes mit dcerku uvazanou na voditku...a u deti tohle hrozi kazdou chvilku, hlavne, ze to dobre dopadlo...
A co ted vlastne planujete dal?

danielahe
11. kvě 2012

@pepitas jak psala ivetka, nemuzeme deti uvazat na voditko 😉 , ten muj nouma taky zazil par peknych padu a bouracek, clovek si rika, ze se urcite ponauci,ale tana se zahoji a jde to udelat znova 🙂 🙂 🙂 , ted uz je vetsi, tak je to lepsi, ale i tak je poradny nemehlo 😀

veverka.terka
11. kvě 2012

@danielahe moje sebevědomí je na bodě nula a ta tloušťka by v obchodě asi vadila.... 😖 o lidech je prakticky všechno, ne jenom v práci, ale kdekoli člověk jde něco vyřizovat, k doktorovi, na nákup...no, a někteří lidi dokáží býz hooodně hnusní
@pepitas ahojky, to s dcerou mě mrzí, ale jak píší holky, děti se nedá uhlídat na 100% a hlavně, že to dopadlo dobře, je to dítě a bohužel ty nad nebezpečím tolik nepřemýšlí, ale oklepe se z toho rychle, rány se zahojí a bude lumpačit zase 🙂 mrzí mě, jak to všechno u vás dopadlo ☹. a plánujete teda něco dál nebo už ne? zapomenout půjde asi hodně těžko že....
já sem dneska teprve 2 dny po KETu, ještě dlouhá doba čekání a nervů 🙂 jinak je mi fajn a děkuju za podporu 😉 aspoň občas písni, jak se ti daří hm, budu ráda 😉 páá
@ivetka77 jéé, ty plánuješ pracovat tak dlouho jo? 🙂 tak to nemáš asi nějak extrémně fyzicky a psychicky náročnou práci?

onno
11. kvě 2012

@veverka.terka Ahoj dneska nám začal fungovat pořádně net furt to blbne.Jinak v pondělí jsem dostala měsíčky a od zítra si začínám píchat Merional.Ve středu jsme byli na krvičce a na spermiogramu.Mám strach abych měla nějaké vajíčka a manža zas spermijky.Jak jste měli dlouho měsíčky ?Já je mívám tak 4-5 dní ,ale teď furt krvácím né zas moc .Terezko budu na tebe myslet ať ti to dobře dopadne.
Jak se všichni máte?

veverka.terka
11. kvě 2012

@onno ahojky Jity, sem ráda, žes napsala 😉 tak to ste se taky pohnuli dopředu, to je fajn. neboj se, určitě mít vajíčka budeš, i manžel spermíky, oni si v Heliosu poradí s menším množstvím v nejhorším případě 😀 ale uvidíš, že budeš krásně nastimulovaná 😉 no, mívám měsíčky nomálně tak max.5 dní, ale při stimulaci-po Proveře a tom Dipherelinu inj. sem je měla 7 dní, taky sem se divila, ale asi to ničemu nevadí a je to individuální, nedělala bych si z toho hlavu hm 😉 i já na tebe často myslím, děkuju za podporu, zase písni 😉

pepitas
11. kvě 2012

@ivetka77
@danielahe Je to těžko, malá je hyperaktivní, tak mám opravdu co dělat, abych ji uhlídala. Že má věčně odrané kolena a lokty a samá modřina, na to už jsem si zvykla, ale tohle mě docela vzalo. Ale naštěstí to dopadlo relativně dobře. Už včera chtěla jít zase na koloběžku, takže už je v pohodě. 🙂 Su ráda, že to tak bere, ale na druhou stranu bych byla radši, kdyby si z toho vzala nějaké ponaučení.

@veverka.terka Co dál?? Ani sama nevím... Dnes se mně vrátí konečně manžel. Od toho našeho zklamání ještě nebyl doma. Všechno to probereme a pravděpodobně si půjdeme zažádat o tu adopci. Kdybysme měli penízky, tak bych si nechala zavést darované embryjko, ale teď to prostě nejde. Uvidí se časem...
Terko, vyprdni se na svoji váhu... Já mám velkou nadváhu, štve mě to, ale nedokážu s tím nic udělat. Dietu vydržím držet maximálně nějaký ten týden a pohyb u mě moc nejde po těch operacích.
Neboj, uteče to jak voda a na testíku uvidíš //. Hrozně moc ti to přeju a jsem nervózní i za tebe. Tentokrát to dobře dopadne, uvidíš.

danielahe
11. kvě 2012

@veverka.terka hlavne musis byt pozitivni 😉

Dneska kontrola u mudr dopadla dobre, vse je pry tak jak ma a mam prvni 3D fotku, co jsem tehu, tak furt brecim, dojate mi ukapla slza, kdyz jsem videla prdolu, jak si cumla palecek 🙂 . Dostala jsem zelezo, mam malo desticek, ale cervenych krvinek, ze bych pry mohla hned darovat krev 😀 😀

danielahe
11. kvě 2012

@pepitas jojo, to znam, jirka je taky hyperaktivni 🙂 , ale uvidis, ze se to casem trochu zlepsi a bude na sebe opatrnejsi 😉

veverka.terka
11. kvě 2012

@pepitas je to asi hodně náročný, když seš na dceru sama, to je jasný....ježda,vy se s manželem uvidíte teprve teďka? teda, to je fakt dlouhá doba...tak aspoň si konečně spolu pořádně popovídáte a proberete to a uvidíš. ta adapce je určitě dobrý řešení a třeba časem se ještě rozmyslíte, našetříte a půjdeš si pro dárcovský embryjko 😉
no, tak to sem na tom stejně jak ty s dietama,ale teďka určitě nemá cenu něco začínat, Texl mi říkal, že bych si akorát rozhodila tělo, spíš se víc hýbat a zdravěj jíst, ale ne nic radikálního...ale já nemám vůbec pevnou vůli stějně a bohužel i geny asi hrají v mým případě roli, ale co už, hlavní je, aby se mimčo povedlo. děkuju moc za povzbuzování 🙂 a ty se drž ,užij si manžela a udětejte si hezkej rodinnej výlet 🙂

ivetka77
11. kvě 2012

AHoj holky, co planujete na vikend?Ma pry byt skarede,zatim to ale nevypada,tak treba se zlovestna predpoved nevyplni 🙂

adriana1010
11. kvě 2012

@veverka.terka Terezko, určitě pokud se prodává a hodně se prodává, tak to docela šlo, ale jelikož ted tady nikdo skoro není, neprodává se, tak jsem skoro pořád na základu, který činí 8.000,- Kč, za ty 12tky to teda určitě nestojí a ty nohy..škoda mluvit, nateklý a dělají se mi v mém věku už křečový žíly..no děs :(

adriana1010
11. kvě 2012

@ivetka77 A nechala jsi si udělat to pgd fish, nebo to kompletní?

veverka.terka
11. kvě 2012

@adriana1010 ahojky Adri, no, to věřím, určitě 12-ti hodinový stání není žádnej med a teda ty peníze, to je hodně ubohý, to sem myslela, že je víc....ale ta známá v Douglesu má teda víc, nechcu psát kolik, ale je to nad 10 tisíc. to je docela síla a nedivím se ti, že chceš od tam co nejdřív pryč a k tomu ještě, když je nějaká buzerace, tak to je fakt na nic....

adriana1010
11. kvě 2012

@veverka.terka Přesně tak Teri, o to víc se těším, že si odpočinu a už se sem stejně nevrátím, tak to vem čert 🙂, dnes tady jsem doufám naposledy, pokud to už půjde 🙂. Jinak mrška už se blíží, už lezu dneska skoro po čtyřech, tak to vidím ještě dnes, nebo zítra 🙂. Co tedy plánujete na víkend vy? My grilovačku menší a pak zasloužený odpočinek 🙂. Jinak z endokrinologie dnes volali, že výsledky jsou super, tak směle do Ivf a štítku vyndají až po porodu, tak paráááda 🙂, překážky už nejsou..

danielahe
11. kvě 2012

@ivetka77 no v sobotu jdeme navstivit tetu s jirulkou a v nedeli jdeme koupit kopacky a mic, nebot jirula zacal chodit do fotbalu, takze musi mit vybavu 🙂 a jeste musime stihnout kafe u kamosky 😀 😀 😀
@adriana1010 to je fakt smesny takove penize, ja si nastesti nemuzu stezovat, ale nechapu, ze jim to neni blbe dat takovy zaklad, kdyz vydelava spolecnost obri sumy, dobre plati, ted si na jmeno obchodu nevzpomenu, ale pry tam maji 20 000....jsou to drahe hadriky, pry je tam ale tezke se dostat 😒 , nevim, znam to jenom z doslechu 🙂
@veverka.terka a co ty, uz se tesis na vasi oslavu? 🙂

veverka.terka
11. kvě 2012

@adriana1010 to víš, že si odpočineš, bude to fajn 😉 co plánujem my? právě za chvilu dorazí kamoška a dem si ugrilovat jenom párečky na zahradu a zítra asi nic moc, budu dělat akorát dortík na neděli a pak v neděli minioslavička k mamčinýmu svátku matek a normálního svátku. tak to je super, že budete taky grilovat, já to miluju, akorát dneska si dám jenom trošku, asi to není zrovna zdravý pro mimčo 😎 no, a vidíš, tos měla takovej strach a dopadlo to úplně dobře, tak jen tak dál se vším 😉 😉 😉
@danielahe jj, těším, pomuchlím si malou neteří a pokecám se ségrama, zase se budou vyptávat, co novýho a tak 🙂 , mám to ráda-takový akce 🙂 jo, jak píšeš, to je mizerie ty peníze, úplně směšný 8 tisíc za takovou práci....

danielahe
11. kvě 2012

@veverka.terka nejhorsi je to, ze ten zamestnavalel na to hresi, chces praci pracuj, treba i za almuznu, vzdyt na tvoje misto ceka dalsich 10 zadatelu...zensky v albertu maji stejny love, berou taky 8tis a delaji od 7 do 21, 12cky nedelaji,ale jsou tam vikendy, svatky a ta sikana, jen aby co nejrychleji prodavacky opipaly zbozi.....pak jsou protivne, se jim nedivim za ty prasule 😠
No to ja si ted diky jirinovi moc se segrou nepokecam, jsme nastvana na oba dva, ale jirin mel zachovat chladnou hlavu, jsme z toho pekne v pr...i 😠 😒

danielahe
11. kvě 2012

dnesni fotka 😉

jananovacek
11. kvě 2012

@adriana1010 Tak to je super zprava 😉 uz jsem psala super zlaza 😀 Dneska je nejak moc horko 🙂 Tak co, uz mas vsechno vyspekulovany?

jananovacek
11. kvě 2012

@veverka.terka Fak to tedka klapne, ver nam! 😉 😎