Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

danielahe
17. kvě 2012

@veverka.terka jenom usmev a koukej at to ma pindika, at si ma Tobisek s kym hraaaat 😀 😀 😀 😀 😀 😀

danielahe
17. kvě 2012

@veverka.terka , ja sla na krev 9 den 🙂 , nic se tim nepokazi, jen ta hodnota bude odpovidat brzkemu testikovani 🙂 🙂 🙂 🙂 , vidis, zadny krvaceni, vsechno bude vporadku 🙂 🙂

veverka.terka
17. kvě 2012

@danielahe nee, pindíka nee 😉 😉 😉 já bych rači holčičku 😀 no , ještě to nechám do zítra a v sobotu kdyžtak pojedem, dělají to normálně i sobotu žejo?

danielahe
17. kvě 2012

@veverka.terka ja netusim, jak to tam funguje o vikendu, ja tam byla jen na transferu 😎 . Tak si tam zavolej a uvidis, co ti reknou 🙂 ...ve finale je jedno, co to bude hlavne at je to zdrave 🙂 . Kdyz jsem byla s jirulou na plodovce, tak tam jsem se teprve dozvedela, ze to je chlapecek( do te doby jsem si prala a moc, aby to byla holka) a citila jsem jeho pohyby a uplne jsem si ho zamilovala 😀 🙂 🙂 🙂 🙂

danielahe
17. kvě 2012

@adriana1010 , tak to bysme mohly nekdy na kavu? 😉

veverka.terka
17. kvě 2012

@danielahe však jasně, hlavně, aby bylo všechno v pořádku a jestli to bude kluk nebo holka je fuk. no, já bych se zeptala zítra, ale myslím si, že to v sobotu funguje, protože sem tam byla tak jednou i na krvi při stimulaci a na UTZ, ještě si to ověřím. no, to bysme mohly 😉

pepitas
17. kvě 2012

@veverka.terka To je super zprávička!!!! Gratulovat teda zatím nebudu, jak jsi psala, ale věřím, že všechno bude v pořádku. Mám z toho takovou radost, jak kdybych tam ty // viděla já... Moc ti to přeju. Pěkně se opatruj a dávej na sebe, teda na vás pozor. 🙂

veverka.terka
17. kvě 2012

@pepitas děkuju moc! 🙂 si moc hodná 😉

adriana1010
17. kvě 2012

@danielahe No to bysme mohly teda 🙂, tak kdy, kde, jak, proč, kolik? 🙂))

veverka.terka
17. kvě 2012

@adriana1010 @danielahe já chcu taky s váma!!! 🙂

adriana1010
17. kvě 2012

@veverka.terka Však s tebou se počítá každopádně 😎

adriana1010
17. kvě 2012

@adriana1010 Hele, ale neeee, to je diskriminace, danča těhu, terka těhu a já houby :D, tak takhle ne děvčata 😀

adriana1010
17. kvě 2012

@adriana1010 A ještě navíc si odpovídám sama sobě, tak to je vrchol 😀

veverka.terka
17. kvě 2012

@adriana1010 to doufám 😀 , akorát se mnou je to složitější, vy ste z Brna a já to mám hodku cesty. ale prosím tě, u tebe je to jenom otázka času, chviličky a hlavně já zatím nemám vůbec nic jistýho ☹

adriana1010
17. kvě 2012

@veverka.terka Ale prosímtě, nekrvácíš, nešpiníš "tuk, tuk, tuk"..a to je tady dubová podlaha !!! 😉 Tak to vymyslíme, se ti přizpůsobíme nějak, ty pojedeš na krev ted a potom cca za týden?

veverka.terka
17. kvě 2012

@adriana1010 no, pokud pojedu v sobotu, tak myslím, že pak na krve pudu ještě v pondělí nebo někdy v týdnu a pak ještě na UTZ, tak to bysme se teda domluvily a já bych zůstala v Brně a zašly bysme na pokec a na nějakou mňamku😉

adriana1010
17. kvě 2012

@veverka.terka To je nápad ! Můžeme skočit někam na oběd a kávičku, co říkáte? Já jdu na utz. zítra a pak nevím, jestli v pondělí nebo v úterý, ale to je mi celkem fuk, mám to do heliosu kousek, jsem tam za 5 minut, tak jak to budeš vědět, tak napíšeš kdy tam budeš mít cestu a na pevno se domluvíme 🙂, platí?

veverka.terka
17. kvě 2012

@adriana1010 to bude super!!!už se těším 😉

danielahe
17. kvě 2012

@veverka.terka
@adriana1010 tak nahodte nejaky termin 🙂 , ja mam ted vychazky od 13:00 do 19:00, zalezi jak si je necha napsat adriana, ty je mas terousku i dopoledne. V patek pristi tyden jdu na kontrolu na krev k mudr, tak bych mohla i dopoledne, jinak pokud termin vyjde na jindy, no tak si zajdu nekam pro razitko 😀 😀 😀

adriana1010
17. kvě 2012

@danielahe To se nějak udělá, oni mi vycházky dají na výběr?

veverka.terka
17. kvě 2012

@danielahe já mám vycházky jenom od 14 do 18h, to je právě blbý, nejlepší by bylo, když bych byla v Heliosu, klidně bych si šla někde po obchodech a mohly se vidět až pak odpoledne, ale hlavně bych nemusela řešit vycházky, když bych byla na kontrole....

veverka.terka
17. kvě 2012

@adriana1010 jj, zeptají se tě, kdy je chceš...ale dají ti asi taky jenom 4h jako mně....

danielahe
17. kvě 2012

@adriana1010 aspon v heliosu se me ptali, kdy si chci naordinovat vychazky 🙂 a moje gyndarka mi vyjde vstric, takze tam taky neni problem 🙂
@veverka.terka hele a co kdybys treba prijela ke mne domu po kontrole a ja te pozvala na domaci obed 😀 😀 😀 , pokud Adriana bude chtit, tak muze taky....ale zadne 5ti chododove menu necekat a nekritizovat, jak v prostreno 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

veverka.terka
17. kvě 2012

@danielahe to já bych tě takto nechtěla otravovat, mně nedělá problém půl dne chodit po obchodech 😀 😀 😀 ...ale domluvíme se určitě co nejdřív jo.až budem vědět, kdy má Adrianka vycházky a kdy bude mít další kontrolu a já krev, tak to dáme do kupy ju? 😉 😉 😉

adriana1010
17. kvě 2012

@danielahe Tak já bych si skočila třeba taky ke kožařce, abych měla jen razítko a mohla bych už dopoledne, nebo se nějak domluvte holky, já se přizpůsobím 🙂

adriana1010
17. kvě 2012

@veverka.terka Přesně tak, vycházky taky nechám od 14 do 18, je to asi nejideálější doba.., zítra to dohoukám a napíšem si kdy a jak 🙂

danielahe
17. kvě 2012

@veverka.terka ok, ale pro me to otravovani neni, takze neni zadnej problem 😉 to ja zas rada hostim svoje lidicky ume doma 😉 ..klidne muzem nallanovat heliosacke mejdlo 😀 a poslat foto do heliosu, by z nas meli radost, ze jim posilame fota pacientek 🙂 🙂 🙂 🙂

danielahe
17. kvě 2012

@adriana1010 no tak ke kozarce bych taky mohla, pac mam na brade rozsklebeneho bedricha a nejak se mu nechce pryc. 😀 😀 😀 😀

veverka.terka
17. kvě 2012

@danielahe @adriana1010 božínku, holky, s vama je sranda...já mám tady pusu od ucha k uchu, jak to tady koumáme 😀 však ještě to nechce otevřený a uvidíme, podle Adriančiných a mých kontrol a vy se mi teda kdyžtak přizpůsobíte ju 😉 😎

danielahe
17. kvě 2012

@veverka.terka jasne sefova 😀 😀 😀 , v nejhorsim si pujdu pro omluvenku za koordinatorkama, ze utuzujeme embryonalni a tehotenske vztahy a tim padem jsme ve vetsi psychicke pohode 😀 😀 😀 😀