Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

adriana1010
19. kvě 2012

Dobré ránko holky, tak jsem včera teda dopadla :(,bože to byl hrozný večer, z ničeho nic se mi udělalo venku co jsme si sedli do restaurace hrozně zle, strašně mi klesl tak, už tak mám dost nízký a začala se mi šíleně motat hlava a jakoby něco pulsovat v hlavě, nevěděli jsme co, tak sem si musela dát na zvýšení tlaku malého panáka (vodky), s tím, že mě to do minutky přejde, ale nevím kde to mělo původ, hned potom mě začala šíleně bolet hlava, ale tak, že nejste schopni ani mluvit :(, tak jsem si ze zoufalství musela vzít ibalgid rapid, než mi došlo, že na něho mám alergii, tak mě až ted ! přestala bolet hlava, ale za to mám nateklou půlku obličeje :(, vím, že se určitě nesmí pít tvrdý alkohol, ale já v tom stavu jsem na omdlení, tak sem musela, seklo by to se mnou :(, myslíte, že tím panákem a iblaginem sem to včera podělala?

onno
19. kvě 2012

@adriana1010 když si měla jen jeden panák tak ne .A ibalgin jsem teď brala na bolesti těch zad .Ale obyčejnej ibalgin.Brala jsem ho i před ET u prvního IVF měla jsem ohhs .Když ti natekla tvář nechceš si radši zavolat do Heliosu.Může to být třeba nějaká reakce.

adriana1010
19. kvě 2012

@onno To ne :(, mám na ibalgin alergickou rakci, vždy se mi udělá otok rtů a půlky obličeje, trvá to cca den a půl než to splaskne, jsem jak havajský domorodec, mám rty jak černoch :(

adriana1010
19. kvě 2012

A nevíte co si mám ideálně vzít na šílenou bolest v krku? Nevím co se to děje :(

veverka.terka
19. kvě 2012

@onno ahojky, jéé, tak to vím, která si byla 🙂 jj, a to sem byla já, měla ses přihlásit.... 😉 neboj, to bude dobrý, lepší víc vajíček než málo nebo žádný. a s tím OHHS si tě určitě pohlídají a kdyžtak ti něco píchnou a bude líp, pro mimčo se to musí vydržet 😉 budu držet pěsti 🙂 a na kdy ti vychází odběr vajíček nebo ještě nevíš?
@danielahe souhlasím s tebou Dany, jak píšeš

veverka.terka
19. kvě 2012

@adriana1010 ahoj Adri, oje, to teda ta vycházka do restaurace stála za to 😎 ale určitě se ti z jednoho panáka a ibalginu nic nestane, ale už si s tím raději nic dalšího nekombinuj...a taky bych si asi pro jistotu zavoalla do Heliosu, dneska je tam nějaká slečna nebo paní koordninátorka, kterou sme tam ještě nikdy neviděla, ale je velice příjemná.poradí ti, co na tu bolest v krku kdyžtak....

adriana1010
19. kvě 2012

jdu na to terezko 🙂

adriana1010
19. kvě 2012

@veverka.terka jééééé ty jsi mi nepsala jak jsi dopadla dneska !!!!!

veverka.terka
19. kvě 2012

@adriana1010 jj, zkus to, je fakt příjemná, tak snad ti poradí. ještě nevím výslekd,y budu si volat v 11h

adriana1010
19. kvě 2012

@adriana1010 Mě na tu nateklou pusu pomáhá jen, když mi píchnou kortikoidy, ale ty asi teda nehrozí, respektive sice počkám o den dýl než to splaskne, ale zase budu bez hormonů, už tak jich mám dost 🙂

veverka.terka
19. kvě 2012

@adriana1010 no, to se dá asi teda nějak zvládnout, pokud víš, že to poleví, ale co ten krk? to by chtělo asi nějak trochu poléčit, hm....

adriana1010
19. kvě 2012

tak prý můžu všechno 🙂 dokud nejsem těhotná, tak to nemůže vadit 🙂tak si půjdu pro nějaký sprej asi..

adriana1010
19. kvě 2012

@veverka.terka chtěla jsem si koupit jen něco cumlacího, ale pokud řekli, že je to jedno, tak vezmu asi nějakej drasták, jde o to, aby se to nerozjelo a nedostala jsem ještě horečky či tak něco..takže to raději přeléčím rychleji..

veverka.terka
19. kvě 2012

@adriana1010 jj, tak to pak jo. skvělý je ten sprej Bioparox, už sme se holkama o tom tady kdysi bavily, je hnusnej,ale účinnej

veverka.terka
19. kvě 2012

tak hodnota HCG je 180j., tak snad je to dostačující. v pondělí mám přijít znovu, jestli se to zvedá. nějak mě to stejně neuklidnilo a pořád mám strach....a taky mě pěkně štve to pálení žáhy, dneska mi paní koordinátorka řekla, že se ptala doktora a že říkal, že mám jest jenom bílý jogurt a pít vodu, fakt super nápad 😝 tak to sem z toho naprosto nadšená, jogurty vůbec nemusím, takže to asi nekladpne 😎
trápilo vás taky někoho pálení žáhy? nevjhorší je to v noci, brobudí mě to a nejde se toho zbavit jinak než je si dám Gaviscon, může se v těhu, ale nevím, jestli dlouhodobě...prosím o radu. 🙂

adriana1010
19. kvě 2012

@veverka.terka Tak jsem se ptala přítele a ten na to má léky, prý nic jinýho mu nepomáhá :(...Tak ta hodnota odpovídá krásně, ne? Já myslím, že super 🙂, kolik jsi měla minule, asi si nepamatuješ, že? Nebo, v pondělí tam už bude tak 800j. 🙂
Já už si šplíchám bioparox a tamtum verce.tak snad to pomůže 🙂

adriana1010
19. kvě 2012

@veverka.terka Ted čtu, že někomu kromě studeného mléka či jogurtu pomohly strašně moc mandle 🙂, tak to zkus, já bych teda pomandlích byla jak ropucha, mám na ně šílenou alergii 🙂

veverka.terka
19. kvě 2012

@adriana1010 no, mně ten Gaviscon pomáhá docela, ale nevím, jestli ho můžu brát dlouhodobě, víš. můj taťka na to bere právě taky léky, ale ty se v těhu nesmí. a já na tom občas i normálně trpím, když třeba sním něco pálivýho nebo tak, ale pak to zase přejde, teďka se toho ale nemůžu zbavit a jest jenom jogurt a vodu se asi moc nedá ☹
já doufám, že je to dobrá hodnota, minule sem měla nějak 28 a pak po dvou dnech 35, to je dost špatný....
ten bioparox ti určitě pomůže, je moc fajn 😉
a co máte dneska v plánu? 🙂

veverka.terka
19. kvě 2012

@adriana1010 hmm, můžu zkusit, i to mlíko zkusím, to sem totiž taky někde četla, že je dobrý sklenka mlíka....děkuju za pomoc 😉

adriana1010
19. kvě 2012

@veverka.terka Určitě to zkus 🙂, Já teda mlíko nesnáším, ale vypila bych kakao :D, tak bych to trošku ošidila 🙂, tsss oproti minule, tak to je pohoda Terezkooo, to je jasnýýýý 🙂, krásné hodnoty, krásné !!! 🙂

danielahe
19. kvě 2012

@veverka.terka na paleni zahy jsem pila mleko 😀 😀 😀 , zaha me palila az od 7. mesice u jiruli a mam pocit, ze by na to mohlo pomoc ty tabletky renne 😉 ...mne to pomahalo aspon 😉

danielahe
19. kvě 2012

@veverka.terka mne bylo receno, ze ta hodnoty by se mela zdvojnasobovat, neboj, urco bude vsechno vporadku 😉 , jednou tam mas 2 carky a za 9 mesicu bude mimousek..... 😉 🙂 🙂 🙂

danielahe
19. kvě 2012

@adriana1010 chudaku, ty si uzijes s tou alergii 😠 , mam kamosku a ta je snad alergicka na vsechno jidlo....nesmi ovoce, zeleninu, umela sladidla, mliko...chudak, ukazovala mi jak ji opuchla pusa, vypadala, jak kdyby si tam strikla obr mnozstvi kolagenu na vypln 😒 , nastesti si z toho utahuje, ale velkej obdiv pro vsechno, co se potykaji s nejakym omezenim, se rika, ze zakazane ovoce nejvic chutnaaa 😀 😀 😀

veverka.terka
19. kvě 2012

@adriana1010 jj, zkusím, co se dá 🙂 no, uvidíme v pondělí, jestli je to pohoda, pořád se bojím, nějak se mi nejde z toho radovat...
@danielahe to mlíko vyzkouším a prý je lepší než Rennie mi říkali v lékárně právě ten Gaviscon, ale nevím, jestli ho můžu dlouhodoběj. tys to Rennie jedla jak dlouho, až pak do konce těhu? jj, vím, že by se za 2 dny měla zdvojnásobit, tak snad....

onno
19. kvě 2012

@veverka.terka Ještě nevím kdy bude OPU jedu v úterý na krev a ultrazvuk.Já jsem krapet stydlivá se ozvat 🙂 Strach si myslím mít nemusíš bioch. těhotenství mě říkal pan doktor u nás že je do 40.Když tě pálí žáha ,tak to už máš těhotenské příznaky.Budeš mít chlapečka.Ono je to jedno hlavně když to bude zdravoučký.

veverka.terka
19. kvě 2012

@onno a to už budeš mít poslední kontrolu před OPu nebo ještě pak jedna? ale prosím tě, klidně si mohla, hm 😉 😉 😉 neukousla bych tě 😎 jo? fakt je to do hodnoty 40? teda, to mně docela uklidňuje 🙂 paní koordninátorka mi ale řekla, že je žáha by mě tak brzo nepálila, ale myslím si, že u každýho to může být kapku jiný a když tím občas trpím i jinak, tak to asi může být tím. jasně, že je to fuk, hlavně, aby bylo mimčo zdravý a hezky rosto 😉
a tobě snížili dávky injekcí, když máš tolik vajíček nebo to máš pořád stejně?

onno
19. kvě 2012

@veverka.terka Už mě je snížili minule.Teď je to v pořádku říkala koordinátorka.Myslím že to je poslední.Když já jsem stydlím.Přišla jsem do jiného stavu normálně měla jsem víc jednotek byla jsem 4 týden.Já jsem se ho zeptala jestli to je to bioch. těhotenství a on že ne že to je do 40 .Že musím na revizy dělohy.Kdyby to bylo bioch ,tak to neřeší.

kinos
19. kvě 2012

@daguli ahojky, no manža měl právě ukázkový spermio, ale mě žádné nedělali, ale už to nechám tak a nebudu se z toho stresovat 😉

danielahe
19. kvě 2012

@veverka.terka uricte to bude vporadku, neboj, ja tak furt nervila a zatim a doufam, ze budu nadale kynout 😀 😀 😀 , ja to hodne resila tim mlikem, ted u tobika jsem rennie jedla v 2. mesici, pac jsem byla jak balon 😀 😀 😀 , ted zatim nic nejim, ale jsme ujeta na bublinky 😀 😀 😀

adriana1010
19. kvě 2012

Dneska tady snad nikdo není holky 🙂, nám se po včerejším katastrofálním večeru podařilo nalít džus do notasu, tak když najednou zmizím, tak se nedivte :D..., ale zatím jede, hodinu jsme ho sušili fénem 🙂, ale ted už odpočívám, peču cheescake, poprvé 🙂, tak jsem zvědavá a třepu se na další prohlídku v pondělí 🙂