Helios Brno. Jaké máte zkušenosti s IVF?

janesm
29. pro 2006

Ahoj Snažilky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s IVF v Heliosu v Brně??? Chodím tam několik let a právě jsem prošla prvním neúspěšným IVF.Chtěla bych znát zkušenosti ostatních pomůže mě to při rozhodování do dalšího pokusu.Moc a moc díky!! 🙂

danielahe
24. kvě 2012

@cuddle , jo jinak ja mela krece taky...jeste ten den po injekci a pak ty dalsi dny uz to bylo lepsi..asi to zadna utecha neni 😒 , ale aspon neco malo pozitivniho 😎

danielahe
24. kvě 2012

@veverka.terka no prave, ze to ma a ma to asi v podbrisku 😒 , v jakem stadiu to je netusim, ale sere me, ze jsem sla k ni na navstevu 😠 ..na netu jsme naspa, ze se styk s nemocnou osobou nedoporucuje a jehorsi je to pry v 1. trimestu a pred porodem

daguli
24. kvě 2012

@cuddle kazopadne moc drzim pesti at to klapne...prece uz to konecne musi vyjit!!!

daguli
24. kvě 2012

@veverka.terka Zacatkem tydne jsem zacala citit nejaky bublani,manza me podezrival,ze to jsou prdy,ale ja myslim, ze uz to jsou pohyby 🙂

danielahe
24. kvě 2012

@daguli neboj, to jsou pohyby 🙂

veverka.terka
24. kvě 2012

@danielahe no, je to určitě riziko, ale pokud si s ní byla chviličku a nějak ses jí nedotýkala, tak by to mělo být v pohodě, tím s vůůbec nestresuj, sice se to přenáší i vzduchem, ale to já bych ho už měla aspoň 5x, tolikrát sme ani nevěděli, jestli to je pásovej opar nebo ne a mazali sme ty lidi i bez rukavic, byli sme u nich bez roušky 😒 to neřeš, to už by se u tebe nějaký příznaky objevily dávno
@daguli tak to je krásný....žádný prdy, ale mimouš se už hlásí 😀

daguli
24. kvě 2012

@veverka.terka dekuju...

daguli
24. kvě 2012

@danielahe ja si taky myslim, ze jsou to pohyby 🙂 dekuju
Jinak souhlasim s Terkou, podle me to jen tak nechytnes-musela bys mit oslabenou imunitu. Treba pro klid duse si vezmi nejake vitaminy na chvili,doktorka by ti urcite neco poradila... 😉

danielahe
24. kvě 2012

Tak jsem si pro klid sve duse volala gyndarce, tak me uklidnila, ale uz se s ni vidat nemam...takze na tchnini kaslu, at si kazdej rika co chce

danielahe
24. kvě 2012

pa jdu uvolnit misto synatorovi 🙂

adriana1010
24. kvě 2012

@veverka.terka ahoj devcatka, jeste nejsem doma, pisu pres telefon, tak snad to dojde 🙂, foliku uz neni 7 ale 11 🙂 , davky stejny, tipujou tak 13,14 ze jich do soboty bude, v sobotu jdu pro pregnyl a v nedeli nebo v pondeli bude odber a pak to zacne 🙂, nechame isci oplodnit 10, a zbytek si bude muset poradit samovolne, doplaceli jsme dost za leky, tAk snad to bude stacit, pgd udelame klasicky, kdybych ale mela ohss nebo jak se to pise, tak by se poslaly do australie, tak uvidime,jinak transdfer vychazi na patek 🙂, boze jak se tesim, plysovou veverku uz mam, protoze ziva je az z boskovic, tak te sem neporahnu :D , no uz aby to zaclo, jinak nam sanci davaji 85-90% 🙂

kinos
24. kvě 2012

@adriana1010 jéé, tak to jsou dobré zprávičky, super. Tak do neděle nebo pondělka to už uteče 🙂 🙂 🙂

kinos
24. kvě 2012

Tak a já jdu do heliosu už zítra. S tím, že se mi posunul celý cyklus, tak by mi to v červenci asi nevyšlo a museli bychom začít až od srpna. Takže pokud to půjde podle plánu, jdu zítra pro léky, ale začala bych na konci lázni nebo hned po návratu.

kinos
24. kvě 2012

@daguli ahojky, testy nám fakticky žádné nedělali, ledaže by to vyčetli z očí 🙂, žádnou krev mi totož nebrali. Ale zítra se ještě poptám. Minule říkal, že když nemám vejcovody, tak je to klasika ivf a nic víc, tak uvidíme. A za léky se platí kde a kdy?

kinos
24. kvě 2012

@danielahe Jjj, taky jsem měla pásový opar a lidé to ode mne nechytli, ale radsi už tam nechod. Jistota je jistota!

danielahe
24. kvě 2012

Sedim na fotbalovem hristi a koukam na jirulu,jak hraje a najednou koukam a na bote mi sedi maly modry motylek,rika se ze to znamena stesti,tak jsem si ho hned vyfotila 🙂

kinos
24. kvě 2012

@danielahe 😎 paráda

danielahe
24. kvě 2012

@adriana1010 jinak blahopreji k budouci urodicce a at se zadari hned na poprve 🙂
@kinos a tobe se to taky celkem blize ze? 😉
Tak at jsou z vas brzo maminy 😀 🙂 😉

adriana1010
24. kvě 2012

@danielahe Danuško děkuji 🙂, snad se to vyplní, už chci mít bříško jak ty 😉

danielahe
24. kvě 2012

@adriana1010 vsak neboj, do patku ti to utece jako voda a pak uz budes tloustnout jako ja a ostatni, aspon myslim, ze ostatni tloustnou taky 😀 😀 😀 😀

jananovacek
24. kvě 2012

@danielahe Ja teda tloustnu dost 😀

jananovacek
24. kvě 2012

@adriana1010 Adri to je krasny pocet, to je tak akorat...mne rikali, ze idelani je tak mezi 10-15 vajickama, pak uz hrozi hyperstimulace nebo spatna kvalita na ukor velkeho poctu vajicek, takze super 😉

danielahe
24. kvě 2012

@jananovacek no, ja nemit novy tehu satnik, tak nemam co nosit..vsechno mi je male 😀 😀 😀 , lae hlavne, ze se mame s Tobikem dobre 😉 a ty vis co to bude? ani nevim jestli jsi to rikala ( pokud ano, tak se omlouvam, nejak nemam prehled uz 😀 )

veverka.terka
24. kvě 2012

@adriana1010 Adri, tak to je super počet, to je úplně ideální, vidíš to a to ses tolik bála, že jich bude málo 😉 😉 😉 no, a s tou veverkou je to fajn, to bych se k tobě jinak musela asi přestěhovat 😀 😎 vidíš, už se to pohnulo pěkně dál a budeš za chvilku těhulka 😉

veverka.terka
24. kvě 2012

@kinos no, tak vidíš, jak ste to vyřešili, to je fajn, aspoň nebudeš muset čekat o měsíc dýl. a lázně už sou za chviličku, že? ty se máš.... 😉

veverka.terka
24. kvě 2012

dneska mám jaksi náladu pod psa, potřebovala bych něco na povzbuzení ☹ doma se mnou chlap jaksi nekomunikuje, je mu všechno fuk, nezeptá, jak mi je a to mě dost mrzí, asi to tak nemyslí, ale mě to štve ☹ achjo...a to sem si myslela, že si to budu naprosto užívat a zatím se pořád akorát bojím a taky mě všechno kolem jaksi štve víc než obvykle 😒

adriana1010
24. kvě 2012

Holky,tak to jste mi udělaly radost 🙂, jsem ráda, že jich není třeba třicet, to je asi i zbytečně moc 🙂, ještě, aby to dopadlo vše dobře, však vám tady budu psát každý den 🙂, to je jasný, jo a sliznici mám 10 mm..minule jsem měla 6mm, to je dobře taky?

adriana1010
24. kvě 2012

@veverka.terka Terezko to bude zase ok, to víš..tím, jak se těhu rozvíjí, tak začínáš být přecitlivělá :D, to je vše..
Manžel to spíš bere tak, že kdyby se něco dělo, určitě by jsi to řekla a zbytečnými otázkami "jak ti je", tě asi nechce spíš stresovat a vidíš co děláš ty 🙂, takže stop a naladit pozitivní náladu,já ještě týden a dorazím za tebou jako těhu 🙂, jak budu mít potvrzený těhu test, tak slavíme 🙂
Já se vlastně ani nebojím, že by se to nechytlo :(, jak to, že nastane 6 týden a opět potratím :(

danielahe
24. kvě 2012

@veverka.terka ahoj, z toho si nic nedelej a ver, ze bude huuur 😀 , ja mela nejvetsi depky a brecici sebelitostne stav kolem 8 tt 😠 . Chlapi to nechapou, proste oni to berou tak nejak realne...sice vi, ze v tobe roste novy zivot., ale oni to neciti a nic jim to nerika...a navic si zacinaji uvedomovat, ze tu bude nekdo navic ( je fakt, ze jich se ta zmena moc nedotkne 😀 , aspon u nas bylo vse na moji osobe 😀 ) Pekne klidecek, koukni ne neco hezkeho a nenech se rozptylovat a jestli jde o ty stresy, aby bylo vse vporadku, to bude i po porodu 😉 , proste mamky jsou takove pecovatelky 🙂

@adriana1010 tak to mas super sliznici 😀 😀 😀 😀 , to se tam bude mimi pekne zavrtavat, ja mela necelych 8 🙂 , uf, podarilo se 🙂

danielahe
24. kvě 2012

@adriana1010 a toho potratu se neboj, kdyz bude PDG tak tam mas vetsi jistotu, ze miminko bude ok...a navic si myslim, ze to mimo, ktere v 6 tt odeslo na onen svet by se asi v pipetce nevyvijelo tak jak ma a mozna by ani do 5 dne kultivace nevydrzolo.......musis verit, ze 5-6 kultivace tam budou jen ty nejsilnejsi bojovnicci 😉 😉 😉